Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Maga125-dzieki.Oliwia jest zdrowiutka jak rybka :)Rehabiltiacja jest dlatego, ze nie chce lezec na brzuszku za dlugo a to dlatego ze kiedy miala zalozona nefrostomie to nie moglismy jej ukaldac na brzuszek i nie byla przyzwyczajana od samego poczatku do lezenia na brzuchu i stad teraz takie opory zeby wlasnie tak lezała i dlatego wlasnie jest ta rehabilitacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej znowu chyba nam pomysłów brakło na pisanie ,Alanka właśnie usypia tatik a ja postanowiłam coś tam nabazgrac. Alankowi dzisiaj podałam niekapka którego wcześniej próbowałam dac ale nic z tego nie wyszło a tu dzisiaj niespodzianka ,mały poprostu go wziął jak należy za uchwyty w rączki i sam pił sobie jakby to robił juz od dawna, byłam w szoku. Zauważyłam ze chyba cos zaczyna dziac sie wreszcie na dziąsełkach,no może wreszcie mały będzie miał czym mnie gryżc. Kupiłam mu równiez butki,2 pary i śmiejemy sie bo jak mu ubiore i postawię na podłodze to tupie jakby tańczył kujawiaka. Dzisiaj chyba ze trzy osoby zajrzały mi do wózia na spacerku i padły stwierdzenia ...o dziewczynka.... A tak wogóle to zajęłam sie wyprzedażą na Allegro swoich ciuszków i małego aaaaaaa i swoich ciążowych,mam nadzieję ze mi juz nie będa potrzebne,trzeba odświeżyc szafe na wiosnę ,bo w tamtym roku nic sobie nie kupowałam ze względu na przybyte kilogramy. Mam nadzieję dziewczyny ze wam tez udaję sie gubic zbędne kilogramy.J nadal nie jadam kolacji i świetnie sie z tym czuję ,wcześniej jak sie nafutrowałam na noc to potem cieżko mi było jak chole... a teraz mam lepsze samopoczucie. Inezko mam nadzieję ze te cwiczenia ,choc takie wymagające cierpliwości i moze troszkę nieprzyjemne dla małej zdadzą egzamin i Oliwka szybko wróci do formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi Magda125 😘 ja tez bylam na bobasach Alanka Sluchajcie moja corka spi twardym snem po tych cwiczeniach,jeszcze ani razu sie nie obudzila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Magda ale u was zimno a u nas dzis bylo 14 ale + i sloneczko swiecilo... Ineska szkoda mi twojej coruni naplacze sie biedaczka.... Jaaaga powodzenia w budowaniu ja naszczescie mam to za soba... Kamilla to tak jak ja tez musze odswiezyc szafe i chyba polowe ciuchow wywale zrobie tak jak to jest w jednym programie Zone club poukladam na trzy kupki jedna co nie zalozylam od roku jedna co chodze sporadycznie i takie ktore uwielbiam ciekawe co mi wyjdzie.... Wreszcie tez urzadzilam swoje nowe biuro i mam nowego kompa niestety stacjon i musze na nowo uczyc sie na nim pracowac....no ale mam przynajmniej duzy ekran!!! Ja nie przeskakuje juz na zadne inne forum pisze tu i juz... Dziewczyny a znacie sklepy i ciuchy 5.10.15 bo ja sporo rzeczy tam kupuje ale glownie do corki dla Dawidka jeszcze nie maja jakos wyboru kupilam mu wlasnie kurtke na alegro zaraz wkleje linka... http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=171326839#photo Byal wlasnie ze starsza na zkupach i kupilysmy tez wiosenna kurteczke i zapac bluzek juz krotki rekaw bo nowa kolekcja w 5. 10.15 no i musialysmy jeszcze kupic buciki takie i do spodni i do spodnicy... Dawid jakos ostatnio jest niespokojny a to oznacza albo zabki albo jakies zaczynajace sie przeziebienie sama nie wiem...lepiej zeby byly to zabki... Narazie koncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanek dziękuje serdecznie za komplementy. J a tez kupiłam kurteczkę małemu Mothercare granatową z kapturkiem w paseczki, ale juz teraz jeżdzimy w grubym polarku i opatulamy sie kocykiem. Mamusia 77 bardzo ładna kurteczka tez ja oglądałam. A propo bobasów to właśnie dzisiaj postaram sie wkleic nowe zdjęcia bo dawno nie wklejałam a widzę ze na waszych bobasach zdjecia na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Ineska ja tez ide kimonko!!! A i dodalam zdjecia na bobasy z wystepu tez mojej starszej coreczki!!! Dobranoc A tobie Magda milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc! już was przeczytałam ale nie mam sily pisać.... padam z nóg z pracy wrociłam po 18:00 potem kilka chwil z synkiem, kapiel, przebieranko, jedzonko i Damian poszedł spac... potem zjadłam obiado-kolację, obejrzalam M jak Miłosc, pokrzątałam sie w kuchni... zajrzałam do was..... i oto prosze która godzinka.... nie mam juz siły postaram sie odezwac jutro.... To nasze dziewczynki są na \"noworodkach\", nasz topik rozdwoił sie? Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc melduje sie ale chyba juz wszystkie picie?nie mialam czasu wczesniej zajrzec i teraz jestem sama😭 mamuska kurteczka sliczna a jeszcze poprosze zdjecia w nowej fryzurce inesko wytrwaloscie zycze w cwiczeniach,biedna ta oliwka ciagle cos.. karo dzieki za pamiec a tak wogole to mam zdjecia z basenu i przy czasie wrzuce na bobasy magda rzeczywiscie planujeny spotkanie tylko wiesz prosciej jest to zorganizowac mieszkajac w jednym miescie.niestety.ja osobiscie bardzo chcialabym spotkac sie z dziewczynami ale czy to wyjdzie>czas pokaze pochwale sie ze zuzka niesmialo zaczyna raczkowac ....do tylu:) a i jeszcze wazna wiadomosc zuzka pije mleczko coprawda narazie 50-60 ml ale ciesze sie bo sa postepy.kamila zuzce podalam zwykly bebilon + lyzeczka kaszki kukurydzianej nestle.pozyjemy zobaczymy. piszecie o ciuchach a wiec te male po zuzi wszystkie sprzedalam wiec sie ciesze bo przynajmniej mam kase na bierzace zakupy a i duzo ciazowych udalo mi sie posprzedawac coprawda planuje miec nastepna dzidzie i to szybko ale jak wspominala narazi jest to niemozliwe a 26 marca ide do lekarza to zobaczymy co powie na mije wyniki. mamuska znam 5-10-15 ale ostatnio fajne ciuszki wyszukalam w matherca i reserverd.nad kurteczka wciaz sie zastanawiam bo niewiem czy kupic troszke wieksza czy na teraz? a i z nowosci dalam zuzce kisiel z jabluszkiem i biszkoptem i mowi :la-la\" no i raz wymklo sie tata ale to czysty przypadek choc bartek pekal z dumy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie zrozumcie mnie zle,ale ja nie potrzebuje wspolczucia:). Edytko28- czekam na fotki na bobasach z basenu.Ja tez sie wybieram ale na pewno jak sie cieplej zrobi :) a teraz juz uciekam,ciaooooooooooooooooooooo Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zbieram ubranka tj Magda125.Niebawem planuje synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzia a mi za to wtedy bylo obojetne czy synus ,czy coreczka.Ale teraz to bym chciala synusia Gracjanka :) i oczywiscie zgadzam sie, ze grunt to zeby bylo zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tak samo jak ty ;) Magda125 teraz to na pewno zmyakm,do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inesko to nie wspolczucie a raczej dobre zyczenia o zdrowie dla oliwki dla mnie najwzniejsze bylo zeby miec zdrowa dzidzie ale teraz chlopak do pary fajna sprawa:Pmoja kolezanka dzis urodzila w ternminie a waga 1900g kruszynka. magda wracaj do nas bo tu cieplutko i juz wiosenke czuc :) wlasnie wrzucam zdjecia i mnie k3@#^%$a bierze ze tak wolno a wogole to niewiem jakie powrzucac bo bartek napstrykal prawie 300:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda k@#$%^^ za duzy format zdjec chyba sie zalamie ale jestem niecierpliwa musze powybierac ktore mniejsze.a czy u was tez sa baseny dla dzieciaczkow? buziole dla ani co znowu wykombinowala mala agentka:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Edyta sie pojawiła,super zdjęcia z basenu i cieszę się ze Zuzka pije mleczko a kleik kukurydziany świetnie wpływa na zatwardzenia.Ja przez jakiś okres nie podawałam kleiku kukurydzianego i Alan miał zaparcia a teraz pije na śniadanko mleczko z kleikiem i robi ładne kupeczki. Fajnie ze macie takie firmowe sklepy w waszych miastach to możecie dzidzi obkupic ,mi pozostaje albo Allegro albo muszę pojechac do Szczecina bo w Świnoujściu nie ma żadnych fajnych sklepów tym bardziej firmowych,cieszę sie bo koleżanka ma mi przywieśc ciuszki z Londynu juz w marcu. Ja żadnej krechy nie miałam w ciązy. A moje szczęście właśnie co chwila sie budzi i płakusia bo znów zgubił dyducha. Zaraz wkleję zdjęcia na bobasy. K..... znowu mi sie nie chce spac,idę wypic melisę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia dodalam ale tylko pare bo uczciwie przyznaje nie chce mi sie juz siedziec .no nic zmykam na filmik kamila z tym niespaniem mozemy rece sobie podac tylko gorzej ranem dobranoc buziole dla maluchow no i zapraszam na bobasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Chyba jestem dzisiaj pierwsza!!! Wczoraj poszlam spac a wy sie rozpisalyscie... Magda ja kreki nie mialam w drugiej ciazy tylko przy pierwszej... Edytko super zdjecia... Ja ciuszki przekazuje kolezance ma 6 tygodni mniejszego syna wiec jej daje a teraz ma znowu dwie kumpele z terminem na koniec maraca i kwietnia i maja miec chlopakow wiec pojda dalej... Po corce sporo rzeczy mam moze jeszcze keidys trwafi sie coreczka choc napewno przez kolejne 5 lat nic nie planuje wiec.... Nic ide troche posprzatac a pozniej jak maly sie obudzi i zje kaszke z biszkopcikami to uwielbia, na spacek od rana u nas slonko i cieplo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dziewczyny o tej porze to ja juz śpię, a wy piszecie jak szalone. Teraz ja siedzę w pracy z kawą, a wy śpicie :D. No właśnie co robicie z ciuchami dla dzieciaczków, oprócz tych co trzymają dla następnego. Piszecie, że sprzedajecie, ale jak na allegro? Pojedyńczo, czy całe paki? Ja nie mam co z tym robić, a nie mam komu oddać, a jakos nie mam zaufania do pojemników PCK. Może kościół, albo jakiś Dom Samotnej Matki, ale nie wiem gdzie. Wczoraj byłam na zakupach i kupiłam małej nową dużą butelkę i grzechotkę, takie głupoty a tyle radości. No i obniżyłam łóżeczko i wcale mi się teraz nie podoba :(. Wstawać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewcynki:) Ja wczoraj poszlam sobie a Wy sie rozpisałyście:) Inesko Ja skończyłam fizjoterapię i pracuję w gabinecie rehabilitacyjnym:) Majka ogląda właśnie Teletubisie i gada do nich:) A tu dla Waszych dzieciaczków stronka tylko włączcie głośniki:) http://www.kartkiflash.pl/kartki_files2/kartka_5.swf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga ja trzymam ciuszki na moje mastępne albo siostry jak się postara wreszcie:) a łóżeczko po obniżeniu też mi się nie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam MY juz na nóżkach,alan wstaje coraz wcześniej nie to co kiedyś spał do 10 ale jeszcze czasem mu sie zdarza,właśnie przed chwilą poszadł pospac sobie troszkę bo był juz marudny i ja nic nie mogłam zrobic ,cały czas chce na rączki. Dzisiaj widzę przez okno ze będzie super pogoda ,cieplutko i słońce na całego,mój pies pcha sie na parapet aby troszkę skorzystac z kąpieli słonecznych co uwielbia robic. Alanek jak zje obiadek o 12 to śmigamy na spacerek chba dzis na cały dzien,będziemy racac tylko na posiłki. W poniedziałek śmigam do fryzjera,zabieram ze sobą kumpelę ona tez cos chce zrobic na głowie.Ja planuję pasemka i nową fryzurkę. Muszę cały czas zaglądac dpo pokoju gdzie śpi mały bo jak sie obudzi to odrazu raczkuje boję sie ze fiknie mi z łóżka (o łóżeczku nie ma mowy). Podajecie jeszcze jakieś witminki np.Cebion multi,czy Vibovit oprócz wit.D3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dodałam nowe fotki na bobasach. Dzisiaj mój mąż wyjechał aż na 4 tygodnie 😭 Musimy sobie jakoś poradzić razem z Bartusiem. 🌼 dla wszystkich mamuś. A czy nasza tabelka istnieje??? Wszystkiego najlepszego dla Damianka i Dwidka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskerko a jak podajez Cebion bo lekarz powiedział ze muszę sobie obliczyc jak pdawac tzn. obliczyc dzienna dawkę wit.D3 zeby nie przedwakowac bo w Cebionie tez jest,nic nie rozumiem,parówa nie mógł mi konkretnie powidzec co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila80 ja podaje Majce 4 krople cebionu multi i jedna wit. D3 ale w odstepie czasowym, nie mozna od razu podac razem, zreszta czasem daje jej tylko cebion multi, sama nie wiem jak z ta wit. d3 jest, bo lekarze mieli rozne zdanie co do odawania jej z cebionem multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×