Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

widze ze wszystkie swietuja bo tu pustki.... moj mezulek wzial synka pojechal do jednej i drugiej babci z kwiatkiem a u mnie byl tata ale juz pojechal wiec mam troszke czasu... Magda trzymaj sie z tym zebem wiem bol zeba jest okrutny.... No i moj maly wczoraj skonczyl 8 miesiecy dziewczyny ale ten czas leci niedawno mialysmy brzuszki a tu juz nasze dzieciaczki zaczynaja sie przemieszczac same !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda125 3-maj sie 🌻 mamuska te czerwone fajnie do jensow pasuja i bojowek jasnych i oliwkowych.ten sklep uwielbiam i maz wyzywa ze mi powyrzuca buty bo mam 18 par :) :P ale swoja droga to pustki dzis moj mezulek przyszedl i nic echo a myslalam ze chociaz zwykla pizze zamowi.....:( ja na soacerku bylam dwa razy od 13,15-15 i od 16,30 do 17,30 tymczasem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko moze tez sie skusze na jakies butki ale ja mam bzika na punkcie kosmetykow a buty to raczej ciezko mi jakies dobrac... To u was chyba fajna pogoda u nas niestety lało...moze jutro bedzie lepiej... Ja tez teraz juz siedze sama bo maz w biurze siedzi na szczescie mamy biuro w domu, mamy duzy przetarg i wszystko trzeba przygotowac na jutro masa papierow... Wlasnie ogladam odnalezionych, ogladacie to dzis ostatnie odcinki... Ogladacie moze losta na axn ??? Ja uwielbiam takie filmy!!!! Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdapowinnastakie lanie dostać !!!! ze nie wspomnę !!!! przypominam Ci forum .....!!! a my sie martwimy !!! bałysmy sie czy Ania Cie ocuciła szarpaniem za włosy ;) pozdrawiam lipcóweczki i zapraszam na nasze forum - wolne od pomaranczy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda125 bidulko ,nie ma nic gorszego od bolu zeba edyta28-fajne butki, znam dobrze ta firme i tez ja lubie.Ja za to mam pierdolca na punkcie torebek.Ostatnio zapodalam sobie torebke firmy CHLOE za 250zł.Zrobilam sobie prezencik w postaci torebeczki. Teraz tez musze sobie kupic butki na wiosne,tylko ze ja preferuje szpilki ,balerinki juz mam.Kurtke wiosena tez musze kupic,tylko nie mam zadnej koncpecji ,jaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki🌻 Ja na chwilkę tylko bo winko czeka:) Co do butów to już wiosna i trzeba się na zakupki wybrać to samo się tyczy Majki, byłam wczoraj u nas w Entliczku po kurteczkę wiosenną i wybór żaden, nie kupiłam. Kupiłam jej tylko byle jaką czapeczkę cieńszą bo miała tylko zimowego baranka ale na nią już za ciepło. mamusia77 ja Lostów na bieżąco oglądam, właśnie bedziemy oglądać najnowszy odcinek:) A 4400 tez mamy wszytskie jakie wyszly, ale jakoś im więcej oglądam tym mniej mnie ciekawią. 🌻z okazji 8 miesięcy dla synusia Magda125 doskonale wiem co znaczy ból zęba i zapalenie miazgi i w ogóle, przchodziłąm przez to w ciąży + leczenie kanałowe na żywce, myślałąm że zabiję dentystę i umrę z bólu, masakra, szczerze współczuję:( Edytko Ale Ci dobrze z tym spacerkiem, ja się dziś ze wszytskim wcześniej wyrobiłam żeby wyjść na długaśny spacer, ubrałam się i małą jak zaczął padać deszcz. Wkurzyłam się tylko i tyle było ze spaceru:( Iskierko Na naukę nigdy nie jest za późno:) Inesko co do podawania wit. D3 to tez się zdziwiłam ale 2 lekarzy mi tak zaleciło, a ja też podawałam 2 krople naraz, nie wiem czemu mi tak kazali:) 🌻 dla wszystkich babeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już po filmie, lecę spać:) Ineska Musiałam pomyśleć nad wpadkami i muszę je teraz opisać:D Myslałam że to będzie łatwiejsze:D Dobranoc dziewczynki👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie piszę ostatnio bo nie mam czasu. Jutro kończymy przeprowadzkę i nie będę miała przez jakiś czas neta. Jedyny kontakt ze mną to przez telefon - Ineska, Nata i MałaHWP mają mój numer, jakby coś to piszcie:) Mikołaj nieźle mi łobuzuje. Nie chce mu się siedzieć(a jak się go posadzi i da mu coś do roboty to potrafi długo posiedzieć i to całkiem sztywno, ale jak go coś zainteresuje to przewraca się na brzuch i pełznie do tego). Dziś byliśmy na dłuuuugim spacerze-zakupach. Kupiłam sobie parę ciuszków, w końcu coś dla siebie, bo ostatnio tylko mężczyźni zaopatrywani byli, zwłaszcza ten młodszy. Nie mogę spać.... Zabiorę się zaraz na bloga bo mam fajne zdjęcia do wklejenia z placu zabaw. Przepraszam, że nie napiszę dziś nic więcej, ale zmęczona jestem i sama nie wiem co piszę:) Uciekam, trzymajcie się i nie martwcie się moją nieobecnością. Wrócę(zabrzmiało jak groźba:)) 🌻dla wszystkich kobitek, małych i dużych od moich panów specjalny 🌻od Mikołajka dla Majeczki, która na przyszłą żonę została przez babcię mu wyznaczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 🖐️ Uciekam już spać, mam nadzieję, że zasnę. zapraszam na bloga, wstawiłam nowe fotki. A w niedzielę mam rocznicę ślubu i myślę co zrobić z tej okazji:) Może jakąś super kolację we dwoje w nowym mieszkanku? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) U nas słoneczko więc zaraz gdzieś wybywam byle tylko z domu wyjść:D Zieloneszkiełko Maja dziękuje za życzonka, wczoraj dostała tulipanka od tatusia, do którego gadała ale zaraz porwała mu liście:D Fajny pomysł z kolacyjką na nowym mieszkanku. To będzie wasza pierwsza rocznica?:) Magda125 My kładziemy Majkę w okolicach 20. Ale średnio zasypia 20.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Zieloneszkielko to czekamy na fotki z nowego mieszkanka!!! Fajne zdjecia z placu zabaw!!! MagdA JA KLADE WCZESNIE MALEGO KOLO 20 juz spi chyba ze nas nie ma to pozniej, on zaraz zasypia.... MAm prosbem dla dziewczyn ktore wystawialy juz cos na alegro jak umieszczac tam zdjecia i w jakim formacie musza byc zapisane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość METODA AUTOMASAŻU
METODA AUTOMASAŻU Metoda kształtowania sylwetki polegająca na automasażu łączy dwa elementy: nacisk dłoni i napięcie mięśni. Dzięki temu tkanka tłuszczowa znajduje się "w pułapce" i łatwiej usunąć nadmiar płynów i tłuszczu, które nie zostały wyeliminowane w procesie krążenia krwi i limfy. Stosowana systematycznie pozwala na uzyskanie nie tylko smukłej, zgrabnej sylwetki, ale i zachowanie gładkiej, jędrnej i zdrowej skóry. ETAP I Przywracanie uczucia lekkości nóg Pozycja wyjściowa - rys.1 Nałóż preparat wyszczuplający, o działaniu anty-cellulitis na skórę łydek, ud, pośladków i brzucha. Następnie połóż się na plecach i oprzyj stopy o siedzenie krzesła opartego o ścianę. Masaż - rys.2 Unieś prawą nogę do góry. Następnie przyłóż obie dłonie płasko do skóry i delikatnie przeciągnij je wzdłuż nogi - od kostki w kierunku talii - długimi, "głaszczącymi" ruchami. Masaż ten powtórz 7 razy. W ten sam sposób masuj lewą nogę. Rezultaty Po wymasowaniu jednej nogi zauważysz, że skóra natychmiast stanie się jaśniejsza niż na drugiej nodze. Jest to wyraźny dowód na korzystne działanie metody automasażu i pierwszy krok do udoskonalenia sylwetki. ETAP II Ograniczenie "gąbczastego" wyglądu skóry poprzez aktywację naturalnych procesów eliminacji Część 1 Pozycja wyjściowa - rys.3 Usiądź na podłodze i ustaw stopy pomiędzy nogami krzesła. Odpychaj stopy na zewnątrz najmocniej jak potrafisz. W tej pozycji poczujesz napięcie zewnętrznych mięśni nóg. Masaż - rys.4 Przyłóż dłonie płasko do skóry, obejmując nogę - kciuki obu dłoni powinny się dotykać. Łagodnie masuj napięte mięśnie po zewnętrznej stronie nogi. Rozpocznij od kostki i masuj do góry w stronę biodra. Powtórz masaż 2-3 razy dla każdej nogi, koncentrując się na "gąbczastych" partiach skóry. Część 2 Pozycja wyjściowa - rys.5 Umieść stopy po zewnętrznych stronach nóg krzesła i spróbuj złączyć stopy. W tej pozycji poczujesz napięcie wewnętrznych mięśni nóg. Masaż - rys.6 Przykładając obie dłonie do skóry nogi, łagodnie naciskaj wewnętrzną część nogi w tych partiach, w których czujesz napięcie mięśni. Rozpocznij od kostek i masuj w kierunku biodra. Powtórz masaż każdej nogi 2-3 razy. Rezultaty Podczas masażu tkanka tłuszczowa zostaje "złapana w pułapkę" pomiędzy napiętymi mięśniami a dłońmi. Jest to doskonały sposób na stymulację naturalnego procesu eliminacji. ETAP III Modelowanie pośladków, bioder i brzucha dzięki stymulowaniu naturalnego procesu "drenażu" Pozycja wyjściowa - rys.7 Połóż się na plecach, stopy postaw na podłodze, unieś kolana. Unieś do góry biodra. Zwracaj przy tym uwagę, by nie wyginać pleców. Ściągnij pośladki, napinając przy tym mięśnie brzucha. Masaż - rys.7 Zwiń dłoń w pięść i łagodnie naciskaj pośladki, biodra i brzuch. Masaż końcowy - rys.8 Łatwe i skuteczne: połóż się na plecach, wyprostuj nogi, lekko unieś głowę. Kilkakrotnie napinaj i zwalniaj na przemian mięśnie pośladków. Równocześnie łagodnie naciskaj pięściami na biodra. Rezultaty Doskonałe ćwiczenie uzupełniające naturalny proces "drenażu" ciała, równocześnie wzmacniające mięśnie pośladków i brzucha. Natychmiast zauważysz poprawę postawy, a całe ciało wyda ci się lżejsze. Jesteś na najlepszej drodze do wyszczuplenia sylwetki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas marna pogoda wiec siedze w domu, kurcze nie moge rozpracowac tych zdjec na alegro dziewczyny pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez marna pogoda więc siedzimy niestety w domu mamusia77 niestety ja na allegro nic jeszcze nie wystawiałam więc bym Ci nie pomogła, dobrze ze sbie poradziłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie piekna pogoda. Byliśmy 1,5 godz. na spacerku. Teraz Bartuś chrapie w łóżeczku i jak się obudzi, to jedzonko i znowu spacerek. Słońce świeci, że aż w domu nie chce się siedzieć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wszystkie was wywialo ciekawe gdzie sie podziewacie.... No nic moze pozniej cos poczytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Inesko ja już mam synka przy sobie:) Dzisiaj wróciliśmy ze szpitala:) Pozdrawiam Ciebie i Oliwcie🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czolem 🖐️ mamuska mi szfagier wystawia na allegro ale zdolna kobita jestes i dalas rade zieloneszkielko fajnie ze juz na nowym mieszkanku dzis znowu caly dzien na dworze bo bylo pieknie.no i przetestowalalm buty . jutro wybieram sie kupic cos bracholowi na 18-stke tylko niewiem co macie jakies pomyslly?xchce dac tez kase ale rowniez cos zeby mial pamiatke. no nic ide sprzatac lazienke.moze ktoras mi pomoze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej KAsiunia gratulacje dla Ciebie i twojego synka, duzy chlopak z niego... a rodzilas naturalnie czy cc??? Takie malenstwo chcemy fotki zobaczyc koniecznie... Pozdrowionka dla starszej coreczki!!! Edytko zazdroszcze pogody... A ja dzisiaj wymienilam czapke na wieksza i dostalam tez kurtke kupiona na alegro fajna i rozmiar trafiony... Jutro idziemy na rodzinna impreze do lokalu na 50 cioci na 15 wiec chyba nie zajze jutro a wiec zmykam... pappapap Edytko nie ma pojecia co mozesz kupic bratu musze sie zastanowic bo dawno nie bylam na 18 te czasy juz minely..hahaha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM basiasz....baśka....07.07.06....3700......59.....7...... .. 9280....ok 86 .. mamusia77..Dawid.07.07.06.....3440......55.....2........ ..8400......76 Magda125..Anna....13.07.06....3500....56......2......... .................. ognik........Igor....15.07.06....3200.....53......2..... .........8300.....77 Zuzka715..ZUZIA..19.07.06......2600.....50.......2...... .. ...7200.....? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...? Ineska....Oliwia....22.07.06....3550....56......2....... .................... Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700.....cm. małaHPW...Natalia..31.07.06....4100...58......2........o k.9kg....84cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cczesc dziewczyny KASIUNIA-ogromniaste gratulacje dla Was.Spory ten twoj synus, ciesze sie ze juz masz swojego szkrabika przy sobie.Oczywiscie tj pisala mamusia-poprosimy o fotki:) calusy dla calej czworeczki . wczoraj dalam Oliwce pierwszy raz kisielek z herbatnikiem,ale jej smakowalo, cala miseczke zjadla A tak pozatym, zmarl dzisiaij o 16 moj dziadek,a Oliwii pradziadek.Mial 98lat.Nawet nie zdazyl zobaczyc olwii. __________________________Niech spoczywa w pokoju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki !!! Nie miałam przez 3 dni jak do was sie dobić. W pracy zamieszanie przed kontrolą, w domu popołudniu pełno gości, wieczorem sprzatanie i gotowanie i tak zleciały te 3 dzionki. I w końcu mam weekend wolny. Ale oczywiście was czytalam. hm... od czego zacząć... ****zieloneszkiełko Ja też lubie Myslovitz. Kiedyś byłam na bieżąco teraz nawet nie wiem, czy nagrwają nowe płyty :-) Damian tez ma nóżki przy siadzie zawsze podkulone. Nigdy nie ma prostych. Wydaje mi sie ze to normalne. ****mamusia77 Nie bałaś sie podawać mandarynek? Słyszłam ze cytrusy są mocno alergizujące. Gratuluje dla Dawidka pierwszych słówek ❤️ *****Kamilla80 Z tym kubkiem niekapkiem to i ja może spróbuję. Damian wcześniej tez sie nim bwił zamiast pic. Gotowałaś budyn na zwykłym mleku, nie bałaś sie? Wszędzie piszą ze lepiej jest poczekać z nim jak najdłużej. ****RzeczkaZapomnienia Widzę ze jestes zdołowana :-( Głowa do góry... musisz mieć dużo nadzieji i chęci życia dla swojego małego słoneczka :-) A co do diety to --- mam nadzieje ze dobrze napisze--- \"South Beach\", kiedyś na niej schudłam dość sporo. Teraz nie stosuję sie do niej az tak rygorystycznie niz wtedy ale schudłam juz 4 kg w ciągu 2 tygodni. I nie nudzi mnie to bo ja uwliebiam tez rzeczy podane w tej diecie. Mi taki jadłospis odpowiada. ****Iskierka Dzięki za życzonka dla Damianka. Gratuluję Bartusiowi postepów i siniaka. Pewnie będzie nie jeden.... ****Ineska Czy smarowałaś Oliwkę tym czochnalkiem? ****Magda125 Olecko... hm.. pamiętasz ze mam tam korzenie?! Masz dobrą pamięć. Moze faktycznie uda nam sie spotakć. W końcu do olecka to rzut beretem. Kiedy zamierzasz tam być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****Ineska Przykro mi z powodu dziadka. :-( A kiesielek tez daję dla Damianka. Nie bardzo za nim przepada. Ubranka Co lepsze i fajniejsze zbieram. Moze drugie dziecko to nie będzie Magdusia tylko moze jakis Dawidek? :-) witam D3 Podaję codziennie po 2 kropelki na łyżeczce. Damian dostał teraz zajebiste buciki, sportowe, eleganckie, mokasyny i trampki Gap... na lato jak znalazł. Moze już będzie chodził. Dostał tez fajne ogrodniczki. Ale lubi bawic sie klamrami od nich. I dostał jakby siedzonko/chodzik. Ale on w nim sie nie porusza. Moze obracać sie dookoła wałsnej osi, gdzie jest stolik przy nim dookoła są umocowane zabawki. I to coś ma sprężyny, na których Damian sie odbija i bryka. Juz potrafi wstawać przy różnych rzeczach i dość długo przy nich stac. A raczkowanie..... pędzi jak torpeda... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiasz-nie smarowalam bo katarek przeszedl no wlasnie ,jak gotujecie budyn.ktoras z was napisala ze mozna mleko modyfikowane przegotowac,czy oby na pewno????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****Ineska Gotowac mleko modyfikowane???? Pierwszy raz słyszę. Ja jeszce budyniu nie robiłam, ale zastanawiam sie czy mozna najpierw ugotować wodę, dodać mleko a potem budyń, albo woda, budyń, mleko.... sama nie wiem. Dlatego nie robiłam jeszcze. Robicie kisielek same czy z torebek? Ja robiłam ten sklepowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Poczytałam zaległości i przystępuję do pisania. Inezko współczucia ,niech dziadzia spoczywa w spokoju. Edytko ja ci nie pomogę w wyborze prezentu bo ja tez zawsze mam dylemat co komu kupic. Gratulacje dla Kasiuni,niech rośnie duży i zdrowy chłop. A w mojej mieścinie pogoda dzisiaj była rewelacyjna,byliśmy z Alankiem az 3 godzinki na spacerku.A tak wogóle to dzisiaj byłam padnięta ,wczoraj zrobiliśmy sobie imprezkę w większym gronie i siedzieliśmy do 4 rano,było fajowo ale dzisiaj zmęczenie dało sie odczuc,my kobitki piłyśmy żołądkową mietwą (polecam)a chłopy wiadomo.Po południu musiałam odespac i pewnie teraz znowu nie będzie chciało mi sie spac. Kisielu jeszcze nie dawałam bo stwierdziłam ze i tak nie ma zadnej wartości i wolę małemu dac owoce ale pewnie kiedyś dam na spróbowanie. Dostałam paczkę z Hippa,kocyk z poduszką ,zestaw kosmetyków i kubeczek,ale ta poduszka to lipa jakich mało ,kocyk ok i reszta. Jutro z moim jedziemy popatrzec na wózki,bo tego co mamy mam juz dosyc i Alan pewnie tez.Na siedząco to jako tako ale do spania to on sie nie nadaje,za wąski w ramionkach.Nie wiem jaki kupic ,na pewno jakis duży bo Alanek rośnie jak na drożdzach i w zaden z naszych dwóch wózków sie nie mieści ,tylko nie chcę na podwójnych kółkach bo kumpela ma i widze jak beznadziejnie si prowadzi jak zresztą ona sama mówi ze sie nacieła.Na parasolkę jeszcze za wcześnie bo do parasolki dziecko musi miec ok 1,5 roczku ze wzgl. na miękki jeszcze kręgosłup,więc nie wiem co kupic ,no ale polukam to zadecyduje. Ale się rozpisałam luuuuuuuuuudzie. Pozdrawiam was kobitki i wasze maluszki .Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×