Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Ja witaminę D3 podaję bezpośrednio po kąpaniu 2 krople doustnie. Jeżeli chodzi o Cebion, to ja daję zwykły, ni multi. I teraz lekarz zalecił mi po śniadaniu 5 kropel doustnie i po podwieczorku 5 kropel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ze wit D3 podaje sie przed jedzeniem najlepiej przed mleczkiem bo ta witamina rozpuszcza sie w tłuszczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... ale jestem wkurzona :( a to dlatego, że musze dzisiaj siedzieć w pracy do późna (a miałam zaplanowane wrócić już o 14.30). pech chciał, że wyskoczyły pilne sprawy i trzeba zostać. Najgorsze jest to, że jeszcze nie wiem kiedy wyjdę ;( Moja mama chyba wyjdzie z siebie siedząc tyle godzin z Krzysiem (mąż tez dziś wyjechał w delegacje i pewnie wróci w nocy). A wiecie, już nie te lata co kiedyś, kiedy było się młodym .... ***Iskierko, nie martw się, szybko zlecą 4 tygodnie i będziesz miała męża przy boku ,) A poza tym widze na bobasach, że Twój synalek potrzymując się łanie stoi na nóżkach :) Ile ważności ma wit. Cebion po otwarciu buteleczki??? Ja używałam jej w listopadzie 2006r. i poźniej nie podawałam Krzysiowi. Zostało mi jeszcze pół butelki i zastanawiam się czy mogłabym mu je podać (minęło 3 miesiące od otwarcia) ****kamilla 80 ja podaje Krzysiowi witaminkę przed kąpielą 2 krople (choć lekarka kazała mi dawać po 3 – ja uważam, że to jest dużo), a poźniej podaje butelke z mleczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda myśli o snieadaniu, a ja juz o kolacji ;), nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja Oliwii podaje 1 kropelke wit.D3(wigantol)i 5kropelek Cebion(zwykly) Podaje te kropelki razem na lyzeczce z mleczkiem. Karo 25-pierwszy raz slysze o tym zeby podawac wit. w odstepie czasu Mi pediatra zalecila ze jak mala bedzie przeziebiona to Cebion podawac 2 razy dziennie po 5kropelek. Dziwne,ze tak duzo podajecie tego cebionu. Ja czytalam kiedys artykul na temat podawania witamin.Nadmiar witamin moze doprowadzic do m.in kamienicy nerek, a pozatym w deserkach ,kaszkach oraz w mleku jaie podajemy też są witaminy. Tak wiec z tymi witaminami to nie ma co przesadzać. Magda125- zycze smacznego do sniadanka,czy obiadku.Ja dzis usmazylam sobie placki ziemniaczane i cholernie mnie teraz po nich suszy.Opijam sie wlasnie herbatką ;) Edysia28- swietne zdjecia z baseniku. Kalla- na opakowaniu dokladnie ile mozna przechowywac cebion po otwarciu.Już ci mowie ile..3 miesiace.Ja jak otwieram jakikolwiek lek a nawet Cebion-to pisze sobie dlugopisem na opakowaniu date otwarcia i wtedy wiem dokladnie ile moze taki lek badz witamina ,stac po otwarciu Dzisiaj Oliwia byla rowniez na fitnesie :) Dzisijszy dzien byl o wiele lepszy od wczorajszego, bylo mniej placzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***INESKA dzieki za odp., wiec pozostało mi tylko wyrzucić witC w kosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalla Bartosz powoli zaczyna obchodzić łóżeczko trzymając się. Przy tym zdążył już sobie siniaka zrobić. Zadowolony jest jak nie wiem co :D Do niczego go nie zmuszam, jak chce to wstaje i to mu się nawet bardziej podoba niż noszenie na ręcach. Też będę musiała Cebion wrzucić do kosza. Jutro polecę po nowy. Inesko Ja daję tak dużo Cebionu i witamin, bo Bartuś ma katar i lekarz profilaktycznie tak zalecił. Dobra rada z tym zapisywaniem dat na opakowaniach. Wtedy będzie wiadomo co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to na poprawe chumorku :) Jeśli chcesz zrobić laskę sobie - zastanów się dwa razy. Pozwól raczej, żeby zrobił ci ją ktoś inny. W gruncie rzeczy jedyny sens robienia laski leży w ilości - im więcej, tym bardziej się opłaca. Trudno jest jednak znaleźć kogoś, kto przyzna się, że z tego żyje. Nieliczni profesjonaliści zazdrośnie strzegą szczegółów robienia laski. Jeśli i ty chcesz spróbować, postępuj wedle poniższych wskazówek. 1. Tajemnica dobrej laski (podobnie jak np. dobrego loda), leży w jakości surowców. Dlatego powinieneś zacząć od wizyty w tartaku, by wybrać odpowiednio sezonowane drewno, czyli drzewo ścięte kilka miesięcy temu i właściwie magazynowane. Najlepiej bukowe. 2. Etap drugi to cięcie drewna na długie, wąskie kawałki. Zrobią to dla ciebie w tym samym tartaku. 3. Z kawałków drewna na specjalnej maszynie (tzw. drążarce) uformuj kije. Drążarki, podobnie jak porządnie zrobione laski, należą już do rzadkości. Trudno je kupić, stąd ich cena ma charakter wyłącznie umowny. Na drążarce ustawia się rozmiary laski. Maszyna zrobi ci kije o żądanej długości i grubości. 4. Twarde kije poddaj następnie zmiękczaniu w parniku - podgrzewanym pojemniku z parą wodną. Parowanie sprawia, że kij staje się elastyczny i można wygiąć go w laskę. Długość parowania jest tajemnicą zawodową ludzi i instytucji żyjących z robienia lasek. Będziesz więc musiał po eksperymentować, żeby wiedzieć, kiedy kij wyjąć. 5. Gięcie kija na giętarce to już tylko formalność. O giętarkę jest nieco łatwiej niż o drążarkę, ale i tak trochę kosztuje. Można uznać, że laska wygięta to właściwie już laska zrobiona. 6. Po wygięciu włóż laskę do pieca, żeby ją wysuszyć. Znów musisz sam wyczuć, kiedy laskę wyjąć. Nie ma nic gorszego niż zbyt sucha laska. 7. Odpowiednio wysuszoną laskę poddaj zabiegom kosmetycznym - wygładzaniu na szlifierce i bejcowaniu na dowolny kolor. 8. Wysuszywszy pomalowaną laskę, nadaj jej ostateczny połysk, zanurzając w lakierze. Pamiętaj, żeby nie przesadzić. Zbyt gruba warstwa lakieru na lasce wygląda obciachowo. 9. Wreszcie na końcówkę laski załóż gumkę. Najbardziej trendowe są, jak wiadomo, gumki czarne. 10. Jeśli jest to pierwsza laska, jaką zrobiłeś w życiu, masz wyłącznie powody do radości - jakoś to poszło, nie było tak strasznie, a poza tym następne laski na pewno wyjdą ci jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inesko dobre:) na basenie rzeczywiscie jest kapitalnie teraz uczymy sie nurkowac twiecie ze dzieci nurkuja z otwartymi oczkami i buzka?nam instruktor kae policzyc do trzech i na trzy dmuchnac dziecku w oczka i pod wode.oczywiscie dwiesekundy jest pod woda.chcialam wam pokazc fotki ale maja za duza pojemnosc tak wiec jak ktoras chce to zobaczyc to zapraszam na basen:) piszecie o wit.ja podaje dwie kropelki vigantolu zmiszane z moim mleczkem i dwie kropeli zwyklego cebionu.podaje je po sobie bo nie slyszalam o odstepach czasowych.a ja dzis poszalam na zakupach kupilam zuzi dwie kurtki,dwie sukienki,komplet sliniakow,bluze,koszulke,body i stracilam kupe kasy.asobie kupilam buty i spodnie. a co tam wiosna idzie a mialam kase za sprzedane rzeczy moje i zuzine.zostawilam tylko ciuszki w ktorych zuzia lezala w szpitalu w ktoerych wrocila do domku z chrztu i inne ktore maja jakies wazne znaczenie. prawie caly dzien bylam na dworze to jest z przerwa na obiad,miszkam na 2 pietrze bez windy i naprawde jest mi ciezko bo sasiedzi to buraki i nie pomagaja czasem zdarzy sie jakis cud ale rzadko. dla wszystkich kobietek z okazjii ich swieta przesylam buziaki i tradycyjne gozdziki:) bo niewiem czy jutro zajrze do was a i jeszcse jedno ja na weekend majowy jade do miedzyzdroji wiec ktora cgce dolaczyc to zapraszam :) 🖐️ mamuska ,jaaga a wy milczycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie podaję Cebionu zwykłego bo lekarz stwierdził ze skoro Alan pije soczki i je deserki to jet to wystarczająco wit.C i kazał odstawic. Dzisiaj spędziliśmy cały dzionek na dworku,mały rozglądał sie dookoła,bo zapakowałam go juz w spacerówkę ,niestety spacerówkę musimy kupic większą bo do tej co mamy nie mieści sie w ramionkach,co za wózki? Mam koleżankę w Londynie i przyjezdza w połowie marca ,kazałam jej kupic świetny zel na ząbkowanie,ponoc rewela nazywa sie BONJELA. Właśnie wysączyłam piwko i chyba ide ziuziac. Wkleiłam nowe zdjątka na bobasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj nasze Święto 🌼 dla każdej z Was. Ja kwiatuszka od męża dostałam dwa dni temu, przed wyjazdem 😭 Bartuś właśnie sobie drzemie. Obudził się rano z zapchanym nosem. Wydaje mi się to dziwne, bo w nocy ma katar, a w dzień nie ma. Rano nawet zapomniałam zrobić mu Otrivinem, zrobiłam tylko samą wodą morską. Jak się obudzi to dostanie witaminki. Wczoraj Bartusiowi wmuszałam rosołek ze słoiczka z ryżem. Pluł nim na mnie :D Czy któraś z Was uczy się języka niemieckiego? Pytałam już wczesniej, czy istnieje nasza tabelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ isierko niemieckiego uczylam sie w szkole podstawowej wiec wieki temu:) jezeli masz jaks sprawe to szfagierka mojej siostry zna go perfekt i ewentualnie moze pomoc. NICK......IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM basiasz..baśka....07.07.06....3700......59.....7........ ................... Zuzka715..ZUZIA..19.07.06....2600.....50.......2........ ...7200.......? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...?? Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700....70.cm. znalazlam taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! A ja znalazlam chyba osatna tabelke!!! NICK........IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM basiasz....baśka....07.07.06....3700......59.....7...... .. 9280....ok 86 .. mamusia77..Dawid.07.07.06.....3440......55.....2........ ..8400......76 Magda125..Anna....13.07.06....3500....56......2......... .................. ognik........Igor....15.07.06....3200.....53......2..... .........8300.....77 Zuzka715..ZUZIA..19.07.06......2600.....50.......2...... .. ...7200.....? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...? Ineska....Oliwia....22.07.06....3550....56......2....... .................... Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700.....cm. małaHPW...Natalia..31.07.06....4100...58......2........o k.9kg....84cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz moge popisac.... JEsli chodzi o witaminki to ja podaje tylko D3 - 2 kropelki Daje soczki wiec innych witamin nie podaje... Wczoraj kupilam czapeczke na wiosne niestet jest troche ciasna wiec musze jechac wymienic ale tym razem biore malego ze soba... Ale to jutro bo dzisiaj u nas pada deszcz... Wszystkiego najlepszego dla mam i corek w Dniu ich Swięta od Dawidka i jego tatusia 🌼🌼🌼 Edytko to troche poszalalas z zakupami ja planuje sie obkupic na wiosne ale czekam na otwarcie plazy duzego centrum handlowego za tydzien otwieraja niedaleko mojej miejscowosci, wogole sie u nas duzo dzieje jestem zadowolona bo wczesniej trzaba bylo daleko jezdzic a teraz mam sporo hipermarketow i innych niedaleko wiec nie trzeba tracic czasu na dluge dojazdy... Inesko super twoja coreczka jest dzielna !!!! A kwiatki dostalam dzis rano ja i moja corka, jeden bukiet od meza i piekna roza od synka(choc on i tak nie wiedzial po co to i chcial zjesc kwiatka...)!!! Corka dostala podobnie...przeciez to juz mala kobietka i juz tdzien przypominala wszystkim ze w czwartek dzien kobiet... Ale sie rozpisalam... A jeszcze kilka slow o Dawidku... Juz od 2 dygodni pelzal do tylu i myslalam ze zacznie chodzic do przodu niestety, woli gdy tylko ma sie czegos przytrzymac, wstawac i wdrapywac sie nie mysli o chodzeniu na czworakach tylko na dwoch nogach maly spryciaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska witaj jaka pogoda u was?? u mnie brzydko szaro buro i ponuro a wczoraj tak pieknie bylo ech......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie uczylam sie niemieckiego, znam angielski i troche wloski jakby cos>...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko to tak jak u nas wczoraj super a dzisiaj pochmurno i deszczowo ale za to cieplo, chyba wezme folie i po obiadku wymkne sie na spacerek chyba ze sie calkiem rozpada... Super masz na tym basenie z mala... I jeszcze nie jem od paru dni chleba tylko przestawialam sie na wase bez tluszu zobaczymy efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno pytanko gdzie kupujesz ciuchy malej w jakims konkretnym sklepie ???? Ja wczoraj kupilam corce czapke na wiosne i zalacilam 45 zl myslalam ze zemdleje ale ona sie uparla ze musi taka miec i juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zastanawiam sie nad spacerkiem teraz mloda spi na balkonie ale jak sie obudzi to chyba wyjdziemy bo zakupy trzeba zrobic. basen rzeczywiscie rewelacja i jezeli masz mozliwosc polecam albo zapraszam do mnie.szkoda ze wiekszosc zdjec mam wiekszych i nie moge wklepac bo widac na nich nurkowanie zuzi. kwiatek od meza dostalas? my juz tak bukiet tulip[anow wspolny. poszlam twoim przykladem i wymiszalam herbatnika z mlekiem ale z a bardzo zuzi nie smakowalo woli osobno. cos mi sie obilo o uszy ze w nestle jest jakis konkurs wiecie moze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kwiatkach juz pisalam wczzesniej tak dostalam... od syna takze.. Moj Dawid tez spi juz prawie 2 godziny nie wiem co tak dlugo ale w domciu .... A o konkursie nie slyszalam niestety moze wejde na stronke i poczytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie droga .wczoraj zaszalam w reserverd kids nowy sklep otworzyli u nas i sa ciuszki od 56 rozmiaru no i w h&m.chociaz ostatnio kupilam sukienke za 7 zeta w realu,ale mala poci sie w niej bo nie doczytalam ze jest sztuczna.kiedys lubilam coccodrillo ale jakos narazie znudzil mi sie sklep.a ciuszki naprawde kupilam spasione moge porobic fotki i porzesylac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czekam.. a ja czekam naotwarcie centrum tam tez bedzie h&m i inne ciekwe sklepy no to zobaczymy... ja lubie tez 5.10.15 ale glownie do starszej corki... A cocodrillo ma super body ale jescze maja malo nowosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.bata.pl tu kupilam buty symbol 556-5201 i 566-1228 polecam ta firme buty sa skorzane i super wygode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym językiem niemieckim, to chodziło mi o to, że zamierzam się uczyć. Może to i śmieszne, że w tak późnym wieku, ale chyba nigdy nie jest za późno. Jakieś tam podstawy mam, bo w szkole średniej i na studiach otarłam sie o ten język. I dlatego chciałam z kims porozmawiać, w jaki sposób (oczywiście żeby był skuteczny) uczyć się języka obcego. Może ktoś ma coś opracowane i powie co z czym. Bartuś właśnie drzemie, a ja mu obiadek gotuje. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu pustki... U mnie ze spacerku nici leje .... Edytko jesli chodzi o te butki super i te biale i te czerwone ja jakos nie moge oderwac sie od brazu nie wiem czemu a te czerwone do czego bedziesz nosic?? Firma ta jest super!!! Nic narazie zmykam iskierko jesli chodzi o nauke jezyka to chyba musisz zapisac sie do jakies dobrej szkoly jezykowej, u mnie to pomoglo a takze trening czyli mozliwosc rozmawiania z kims w tym jezyku ktorego sie uczysz , u mnie w angielski duzo daly wyjazdy i czeste rozmowy ze szwagrem on nie umie po polsku ani slowa.... narazie zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×