Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Inesko Ty masz tak wysoko łóżeczko. Ja bym się bała, żeby dziecko nie wypadło. Ja już dawno mam na najniższym poziomie. 🌼 Oliwcia jest superowa. Pewnie często robisz jej zdjęcia i nakręcasz filmiki, bo to widać. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piekny sloneczny niedzielny poranek :) Iskierko ja mam tak wysoko lozeczko jeszcze,bo moja Oliwcia jeszcze sie nie podnosi w lozeczku. Ale mysle ze niedlugo opuszcze, moze sie nauczy hi hi hi. Filmiki krece jej czesto a fotek mam cala mase. Moj maz sie smieje ze przesadzam z tymi fotkami .Niedlugo mi miejsca na kompie zabraknie :D ok zmykam do kosciolka poswiecic palemkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mam chwilke czasu wiec pisze. Krzyś z babcią poszedł na spacerek. Wczoraj kupiłam mu bardzo pierwsze buciki. Rozmiar 19. Stopka jego mierzy 11 cm. Trochę są za duże – posłużą na dłużej ;) >>> Zielone szkiełko >>> Inesko Filmiki sa rewelacyjne! Co się uśmiałam z Mikołaja ;) jak śmiesznie pełza. Krzyś aż za bardzo opanował sztukę raczkowania. „Biega” na tych kolankach, gdzie tylko zechce dojść (kolanka ma aż czerwone od raczkowania). Jeszcze 2 tyg. temu uwielbiał stać trzymając się krzesła, czy łóżeczka. A teraz o wiele bardziej preferuje raczkowanie. Obawiam się, że później zacznie chodzić. Czytałam w gazecie, że wczoraj zmarło 3 letnie dziecko w szpitalu w Krakowie na sepse. Przerażające to jest :( Czy szczepicie lub zaszczepiliście swoje dzieciaczki przeciw meningokokom, które powodują zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych i posocznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMA APRILLIS-ale sie nabralyscie::D ale wiecie,fajnie by bylo znow chodzic z brzuszkiem:) Rzeczko i mamo olafka -gdzie wy sie podziewalyscie tyle czasu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały czas jestem z Wami tylko się nie odzywam :) dobry żart Inesko a tylko co pomyślałam że pewnie żartujesz-bo jest 1 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ineski
Ten zart nie na miejscu osmieszylas sama siebie ,zal mi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie juz lepiej ale nadal boli najgorsze jest to, ze nic nie mog stosowac bynajmniej pani w aptece tak powiedziala.jak stoje jest ok ale gorzej jak sie schylam kamila dzieki za pocieszenia🌻ja tez mialam bole z krzyza i porod to pryszcz przy tym.:Pbartek caly czas polewal mi plecy strumieniem wody. no wlasnie co z spotkaniem?kamila a co z pogoda na swieta?masz jakies pogodowe przecieki? inesko rzeczywiscie wysoko masz lozeczko ja balabym sie.zuzia sie do konca nie podnosi tylko do polowy tzn,wyglada jak na kuckach ale mimo to opuscilam bo u dziecka to raz ,dwa i juz stoi. a patrzylas na posciele z klupsia?tez sa fajne.www.klups.pl zieloneszkielko mikolajek uroczy i zaradny 🌻 zuza raczkuje wciaz do tylu ale teraz jej sposob na przemieszczanie to turlanie po podlodze z plecow na brzuch i z brzucha na plecy i wczoraj zaturlala sie pod lozeczko:) a wogole to dzis ide do gin i mam nadzieje ze jakos sie sturlam z fotela:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie juz lepiej ale nadal boli najgorsze jest to, ze nic nie mog stosowac bynajmniej pani w aptece tak powiedziala.jak stoje jest ok ale gorzej jak sie schylam kamila dzieki za pocieszenia🌻ja tez mialam bole z krzyza i porod to pryszcz przy tym.:Pbartek caly czas polewal mi plecy strumieniem wody. no wlasnie co z spotkaniem?kamila a co z pogoda na swieta?masz jakies pogodowe przecieki? inesko rzeczywiscie wysoko masz lozeczko ja balabym sie.zuzia sie do konca nie podnosi tylko do polowy tzn,wyglada jak na kuckach ale mimo to opuscilam bo u dziecka to raz ,dwa i juz stoi. a patrzylas na posciele z klupsia?tez sa fajne.www.klups.pl zieloneszkielko mikolajek uroczy i zaradny 🌻 zuza raczkuje wciaz do tylu ale teraz jej sposob na przemieszczanie to turlanie po podlodze z plecow na brzuch i z brzucha na plecy i wczoraj zaturlala sie pod lozeczko:) a wogole to dzis ide do gin i mam nadzieje ze jakos sie sturlam z fotela:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie jak to jest wlaciwie z glutenem?podawac juz czy nie? coprawda daje zuzi chrupaczki i tam jets ale wiadomo ze to co pociamka to sladowa ilosc.pytam bo z hippa sa deserki np.nalesniczki i tam juz jest gluten . a wogole to podajcie swoim dzieciom kaszke ryzowa jogurtowa truskawkowa firmy humana.palce lizac. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki wreszcie po weekendzie... Edytko Jak wprowadziłam Majce herbatke w nocy to jakos budzila sie nawet co 20 min. na picie. Ale u mnie naprawde łatwo poszło z tym odstawianiem. To prawda że Majka ostatnio łapie przeziębienie na wyjazd do Sącza. Oczywiście skończyło się wizytą u lekarza bo w nocy z czwartku na piatek miała prawie 40 stopni i tak kaszlała że wpadła w bezdech. Na szczęście w oskrzelach i płucach nic nie ma ale kaszle jeszcze do tej pory. Oczywiście mnie zaraziła:) A teraz muszę pojechać po mojej teściowej której po tym weekendzie nienawidzę jeszcze bardziej. Wstrętne babsko... 19 marca miała urodziny, więc mój mąż zadzownił z życzeniami i złożył od nas wszytskich. Wczoraj poszliśmy z Majką i z prezentem wręczyć jej osobiście prezent i złożyć życzenia na żywo. Powiedziała że jak KTOŚ (czyli ja) nie życzył jej w dniu urodzin to żebyśmy szopki tu nie odstawiali, po czym się odwróciła do nas tyłem i czesała swoje natapirzone kudły.Czekaliśmy jeszcze chwilę aż się jednak do nas odwróci i przyjmie życzenia, ale ona tylko powtórzyła że urodziny miała 19 i jak KTOŚ nie chce to niech nie składa i czesała się dalej.... No to sobie poszliśmy.Byłam w ciężkim szoku. Kultura na wysokim poziomie ( niedoceniam tego pępka świata) Nie przyjęła ani życzeń ani prezentu... nie wiem co chciała przez to osiągnąć, ale Majce już szepczę do ucha że ma tylko jedną babcię(moją mamę) i jedną BABĘ JAGĘ... no po prostu nienawidzę tego babsztyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No Inesko najpierw uwiezylam , my sobie tez wczoraj pozartowalismy. Njapierw jak przyszlam z kosciola z coreczka to mowie ze ksiadz sie zapomnial i zapomnial poswiecic palmy i on uwiezylm bo zapomnial o tym ze 1 kwietnia, ale corka pozniej mu powiedziala no a pozniej popoludniem maz wraca z roweru i mowi a gdzie ty jezdzilas ze cala opone przebilas w samochodzie, poniewaz ostatnia jechalam to wybieglam na podworko no i nic teraz on mnie nabral. A jesli chodzi o ciaze, to ja nie chcialabym byc teraz w ciazy bo uwazam ze nie dalabym rady sama z dwoma bobasami, problem by byl z dzwiganiem, wiec pewnie musialaby miec kogos do pomocy i wole miec odstepy pomiedzy dzieciaczkami moge sie nimi nacieszyc w pelni. Edytko powodzenia z tym kregoslupem bo zaniedlugo wyjezdzasz wiec musisz byc zrowa. Ja pokazywalam Inesce posciel z klupsia ja ja mam i jest wysoki ochraniacz na lozeczko, a jesli chodzi o ta akademie muzyki to masz fajnie bo to w poznaniu u nas nie ma czegos takiego, moje dzieciatko to chyba dopiero w wieku 3 latek zacznie chodzic do przedszkola, teraz mam sporo wyjazdow ze starsza wiec nie narzekam na brak zajec. Acha Ineska super przygoda wozkowa bardzo mila.... No i super filmiki waszych dzieciaczkow ja malego kameruje kamerka i tworze caly film tak jak to bylo i jest u corki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć po weekendzie, Karo ale numer z tej twojej teściowej. Nie przejmuj sie tak bywa :). Moja też odstawiała różne numery, ale teraz na starość bardzo spokorniała. Myślę, że ona jest o ciebie zazdrosna. Ale naprawdę zachowała się nie fair, szczególnie jeśli chodzi o Majeczkę. Sama to odczuje na własnej skórze, Majeczka już się o to postara :D. Edyta no co ty z tym kręgosłupem wymyśliłaś. Może jakieś masaże? Pierwszy raz tak masz? Ja wczoraj tylko dawałam się nabrac na żarty w TV, sama nie miałam siły na dowcipy. Natomiast moja córeczka podczas zakupów w M1 tak sie \"załatwiła\", że ja musiałam czekać w pokoju dla matki z dzieckiem, a mój mąż musiał biec do sklepu ponowe ciuchy. Mała spryciula znalazła sposób, jak \"wymusić\" na nas zakup nowego body i rajstopek ;). Nie pomogę wam z przepisami świątecznymi, bo ja nic nie gotuję. Jadę na gotowe do rodziców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jadę na gotowe do moich rodziców:D a gotować i tak nie za bardzo umiem:) Edytko a spróbuj sobie poleżeć na brzuchu opierając się na przedramionach, na początku też może bardziej boleć ale po kilku minutach ból powinien się zmniejszyć, jeśli w ogóle będziesz w stanie się tak położyć... w ogóle my wszytskie powinnyśmy ćwiczyć kręgosłup, bo przy dziecku używamy non stop pozycji tragicznych dla kręgosłupa. Chociaż łatwo się mówi a ja sama nawet nie ćwiczę:P a wystarczy zrobić kilka przeprostów czyli odgiąć się do tyłu na prostych nogach tak jakbyście chciały zerknąć za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Inesko... ale nas nabrałaś, a już chciałam Ci gratulować, dobrze, ze dalej czytałam :) ... >> Karo współczucia z powodu teściowej, zachowała sie beznadziejnie (gorzej jak dziecko). Jaga ma racje ona jest zazdrosna o niego. Powiedz mi czy twój mąż jest jedynakiem??? Jeśli tak to byłoby to pewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kalla, rzadko nas odwiedzasz :) A z dreugiej strony to ciekawa jestem kiedy któraś z nas pojawi się na kafe z rewelacją: dziewczyny jestem w ciąży! Oczywiście mam nadzieje, że nie ja. Pewnie wszystkie jestescie na spacerach. Ja niestety pracuję, ale jeszcze tylko godzinka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo25 Spróbowałam zrobić te Twoje przeprosty i nie mogę się teraz ruszyć, coś mi przeskoczyło w szyi i ból jak piernik. Chyba się starzejemy :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Świąteczne porządki oznaczają u mnie bałagan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Jaaga 🌻 Rzadko sie odzywam, bo nie mam czasu, żeby cos skrobnąc, choć przyznam, ze czytam Was regularnie. Też jestem w pracy i jak tylko robie sobie przerwe to \"kukam\" do Was. A po pracy to wiadomo, czasu nie mam, tym bardziej, że jest to okres przedświąteczny i trzeba jakies porzadki robić ;), nie wspominając już o zabawach z Krzysiem :) >>iskierka nadziei biedaczko, ale sie nacierpisz. Mnie od wczoraj strasznie kręgosłup boli. Tak mnie w krzyżu łupie, że nie moge nawet długo siedzieć ;( A w ogóle mam dzisiaj jakiś podły nastrój :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za rady.juz jest lepiej ale jeszcze boli przy schylaniu.najgorzej bylo jak z zuzia wychodzilam na dwor bo 2 pitrea bez windy ale pomalutku i dalam rade tylko boli. mysle o masazach bo tak ogolnie to mamprawosronne skrzywienie odcinka piersiowego i moze to przez to?a do tego dochodzi wieczne schylanie sie,dzwiganie...oj starosc nie radosc:) kaala kupilas krzysiowi samochodzik? ja jestem zadowolona ale zobaczymy jak sie sprawdzi na dworze bo troche delikatny ten plastik.ale zawsze mam gwarancje/ dzis druga rocznica smierci papieza. a tak wogole to wczoraj zuzia namietnie zagladala pod bluzke a ja na to powiedz mama to dostaniesz cycusia oan spojrzala i jakos tak powiedziala mama:)wiem ze to byl przypadek ale tak milo smi sie zrobilo no i cycusia dostala karo fajnie ze obylo sie bezbolesnie odstawianie .no ja dzis sie dowiem czy odstawiam czy nie. no a tesciowa sie nie przejmuj straszny babsztyl:P a io soboty zuziek robi papa i: a i jeszcze cos bo ktoras pytala o miesko ja nie daje codziennie ale staram sie najrzadziej to co dwa dni no i ja chcialabym byc w ciazy ale jezeli do konca roku sie nie uda to juz nie i pomysle nad spiralka no to tyle narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, Iskierko ładnie się załatwiłaś. Teraz czekamy na Karo i dalsze instrukcje :D. Mnie kręgosłup nie dokucza, ale za ręce w nadgarstkach cały czas. Odnośnie mięsa, to daję codziennie do zupy. Kalla wiem jak to jest. Mam tak samo :). Uciekam do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko Przydałby się teraz jakiś delikatny masaż:) ból powinien niedługo minąć, a ćwiczyć naprawdę warto:D Dziewczynki drogie wszystkie:D Macie pozdrowienia od Natki 79:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Edytko - kupiłam niedawno jeździk z chicco i czekam na przesyłkę. Przyznam, że chciałam w sklepie gdzies zobaczyć na żywo ten jeździk, ale nigdzie go nie mają z tej firmy. mam nadzieje, że bedziemy z Krzysiem z niego zadowoleni. Mięsko Krzysiowi daję prawie codziennie na obiad. A najbardziej synek uwielbia rissoto z brokułami (lub marchewką) i miesem (indykiem, kurczakiem) z firmy Hipp. Normalnie, aż jest przyjemność go karmić - tak ładnie buźke otwiera. Nawet nie nadążam mu je podawać... Zaś nie przepada za daniami z BoboVity, które maja w składzie pomidory. Jak mu te ostatnie podaje to ja jestem cała brudna, nie wspomne juz o Krzysiu i otoczeniu w kolo nas ;) Nie chciałabym być TERAZ w ciąży. Choc przyznam, że marzy mi się córeczka kiedyś tam... może za 4 - 5 lat... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a wiec u gin niestety stwierdzila ze jajniki nie pracuja i mam brac bromergon 1 tabletke dziennie wieczorkiem.karmic moge bo malej nie zaszkodzi tylko ze on sam w sobie powoduje zanik pokarmu wiec moze i dobrze mala sie oduczy sama jak nic nie poleci?niewiem sprobuje w nocy podac jej herbatke jak sie obudzi coprawda robi to raz ale zobaczymy.za miesiac kontrola, dziewuszki wracac z spacerkow i do kompa plisss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×