Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

****Magdasz :) ale mój Olaf narobił w pokoju koło telewizora i jak Paweł szedł to się poślizgnął (bo pewnie inaczej to by nie zauważył) z małym siedzi często- nie przeszkadza mu to Julką zajmował się od niemowlaka (córeczka tatusiowa) tylko on ją kąpał tak samo zajmuje się Olafkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowka dla Olafka 🌻 Biedaczek,ale przynajmiej bedzie mial juz za soba to chorubsko. Ciekawe za co moj Luki chwyci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----nata 79 dziękujemy! my tez jutro mamy imprezkę na działce-tylko mam nadzieje ze nie bedzie padalo bo boje sie go wyprowadzic na dwor jeszcze cos złapie a tak na marginesie to ciekawe za co moj jutro złapie??? ;) życzymy miłej imprezki urodzinowej dla Łukaszka pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec zycze Wam- pogody za oknem i w sercach na jutrzejsze urodzinki-party Waszych maluszkow!!!!! Bedziemy czekali na relacje!!!! Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat, sto lat dla malych naszych kochanych bobasow: dla Majeczki Karo, Oliwci Ineski i Mikolajowi Zieloneszkielka!!!!! Wszystkie najlepszego, duzo zdrowka i wszystkiego co najlepsze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) No i przyszla kolej na Majeczke:) dziś w nocy skończyła roczek. Dziekujemy Magda za życzonkę i gratuluję skończenia szkoły:) Wszystkiego naj naj i sto lat dla Oliwki i Mikołajka:) 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam rowniez dziekuje za zyczonka w imieniu Oliwki :) Zieloneszkielko, Karo 25- 100 lat dla waszych szkrabow.Wszystkiego najlepszego 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Jaką macie pogode? bo u mnie przeciwienstwo do zeszlego roku.Leje deszcz i jest burza :( Ale my się pogodą nie przejmujemy,bo i tak impreze mamy w domciu;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po dwudniowej imprezie Przejadłam się i wszystko mi stoi na żołądku, a na dodatek jeszcze Bartuś zasnąć nie chce. 🌼 Bartuś chwycił różaniec i długopis (miał położone w dzień urodzin 11 lipca).🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Chyba za dużo jedzenia narobiłam. 🌼 Fajowo było, tylko fotki mam kiepskie.🌼 🌼 Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwko kochana zycze ci wszystkiego najlepszego z okazji twych pierwszych urodzinek 🌻🌻🌻 lukaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyczonka rowniez dla zielonegoszkielka i karo🌻 wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki dziękkujemy za życzonka:) My się przeprowadzamy lada dzień i9 nie będę miała neta przez jakiś czas... Edytka wklej zdjęcia Zuzi jak masz co??? bo lata świetlne jej nie wklejałaś a chciałam pooglądać Wasze dzieciaczki nim zostanę odcięta od Was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze imprezki udaly sie!!!!!!!!!Widze ze wiekszosc z dzieciakow chwyta cos swietego i cos do tego:-). Karo- fajnie ze przeprowadzasz sie! Wracaj szybko na kafe!!!! Pozdrawiam Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello spoznione ale szczere zyczonka dla majeczki,mikolajka i oliwki🌻 karo to jeszcze troszke poczekasz ja poprostu nie umiem przezucic zdjec z aparatu na kompa a moj nie ma czasu😠zeby mi pokazac. zapraszam do siebie to zobaczysz zuze na zywo. straszny rozbojnik z niej .......sama wszystko chce robic a w szczegolnosci jesc lyzeczka woiec jadalania wyglada jak po wojnie:) jak wchodzimy do domu to kto probuje wsadzic klucz do drzwi?zuza oczywiscie i jest wsiekla jak nie wychodzi...strasznie charakterne mam dziewuszysko:P jezeli chodzi o chodzenie to coraz wiecej i lepiej choc i tak konczy sie na pupie:classic_cool: no coz jescze chyba ja zostalam jezeli chodzi o imperke roczkowq ale to juz w poniedzialek:) bu8ziakui mamuska a co z toba???>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestem sama...😭 dzwonilam do meza i powiedzialam ze jak mi nie pokaze wklejania to sie rozwodze ..bidulek sie wystraszyl bo obiecal poznym wieczorem zajac sie buziaqki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Edytko jestem jestem ale nie ma czasu pisac... Wszystkiego najlepszego dla wszystkich roczniaczków!!! Słonko dla Was niechaj świeci, niech umila życie dzieci, żeby rosły Nam szcześliwie na pocieche wszystkich ludzi!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼 Super zdjecia z imprez roczkowych!!!! Magda fajnie ze w szkole wszystko poszlo ok i lecisz do Polski odpoczniesz od wielkiego swiata, i spotkasz sie z rodzinka!!! My wyjezdzamy 4 sierpnia do Darlowka na tydzien a ty Edytko kiedy jedziesz i gdzie? Musze tez jechac do poznania na kontraktacje z firm odziezowych , ale chyba dopiero po wczasach... Zaraz tez dodam zdjecia na bobasy , maly juz lata po calym domku na dworze to roznie bywa jeszcze nie czuje sie zbyt pewnie!!!! Nic zmykam bo przedemna jeszcze duzo pracy.... papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczynki dziś ostatnia noc w starym mieszkaniu... Edytka to wciąż mam nadzieję ze zobacze zdjęcia :) I już dziś składam Zuzi najserdeczniejsze życzonka, zdrówka i duuuużo uśmiechów z okazji nadchodzących urodzin bo nie wiem kiedy dopadnę kompa.🌻🌻🌻 Na pewno w weekend u moich rodziców będę miałą neta:) to się odezwę, ale już za Wami tęsknię:( Mamusia udanego wyjazdu:) Pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska witaj🖐️ my wyjezdzamy 31 do 15 do swinoujscia.jeseli to nie jest daleko od darlowka to moze uda nam sie spotkac? a jak bedziesz w poznaniu to zapraszam na pogaduchy. dodalam zdjecia na bobasach. magda gratuluje zdanego egzaminu. pozdrwawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo zuza przesyla buziaki dla cioci i majeczki😘 bylam na waszym blogu i popieram cie w 100% w kwestii macierzynstwa.moja kolezanka 1 miwsiac temu urodzila synka i do dzis twierdzi ze \"przez to chodzi nie wyspana ,ze maz sie zajmuje wszystkim i po co to ?\" ona cala ciaze marudzila ze aby problemy beda. nie rozumiem tego.ja staral sie o zuze 4 lata i nie malo po drodze przeszlam ale najwazniejsze ze ja mam i moglaby plakac caly czas to i tak kochalabym ja najbardziej i dziekowalal bogu za to ze jest. ale trudno moe z czesem jej podejscie sie zmieni. powiem wam ze my starania o druga dziecie zaczelismy ale jak wczesniej pisalam znowu sa problemy,w tej chwili mam monitorowane jajeczkowanie a w przyszlym cyklu musze isc na zastzyk aby komorka jajowa pekla i takie tam ale nie bede was zanudzac. dziewczyny to co w koncu daje sie dzieciom na roczek? kieliszek .pieniadze.rozaniec i ksiazeczke ale jaka?do nabozenstwa czy kolorowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko widzialam zdjecia sliczne!!!! Swinoujscie jest dalekooooo.......pol wybrzeza..... Karo udanej przeprowadzki, tez czytalam bloga twojego i tez sie pod nim podpisuje............... papapa dobranoc tez wrzucilam kilka zdjec........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska dzieki😘 twoj dawidek tez uroczy a darlowko rzeczywiscie kawal drogi juz sprawdzilam .nic tez zmykam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omenka
boze juz urodzily rok temu a jeszcze tu siedza i gledza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie obejrzalam fotki Wasze! Sa super! Edytko- ale Zuzi kreca sie wloski! Widac ze jak moja mala- tez lubi pianino! Mamusia- widac, ze siostrzyczka dba o braciszka:-). Piekny widok! Karo- sliczny tort miala Maja. Na hamaku fajnie wyszla! Ot popisalam, Ania wstala, lece, PAPAPA:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć koleżanki! Może zacznę od spóźnionych życzeń: dla Bartusia - Iskierki Nadzieji, Majeczki - Karo, Oliwki - Ineski, Mikolajowi – Zieloneszkielka Sto lat, sto lat!!!!! Wszystkiego najlepszego!!!!! Dużo zdrówka i samych pogodnych i uśmiechniętych dni Dawno mnie nie było na kafe, bo byliśmy z mężem i Krzysiem u teściów na „wakacjach” :D Krzyś objadał się malinkami, porzeczkami z ogrodu. Teraz ma jakąś dziwną wysypke, troche się boję, że to nie znika... Kurcze, tak bardzo brakuje mi czasu wolnego, na nic nie mam czasu... Chociażby nawet na poczytanie Was (co prawda za dużo nie ma czytania ;) ) Krzyś mi teraz usnął zabieram się szybko na robienie przetworów (zrobie kilka słoików ogórków kiszonych i konserwowych:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to co się dzieje z Basiasz, w ogóle tu nie zagląda, ani nie dodaje zdjęć na bobasach. Czy wiecie co się z nią dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ kalla bylam na twoich bobasach i bardzo schudlas patrzac na buzie?jakas diwtka czy tak samo?:P moja zuza ostatnio od truskawek dostala wysypke taka troche chropowata w dotyku przy szyjce na poczatku sadzilam ze to potowki ale dowiedzialam sie ze one nie sa szorstkie w dotyku wiec sadez ze to od truskawek,przez 4 podawalam wapno i po oklo tygodniu zeszlo. niestety od basiasz nie mam zadnych informacji a szkoda. buzka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i najwazniejsze krzysiu wszystkiego naj w dniu imieninek{kwiat]😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże nie pamiętam kiedy tu pisałam ostatni raz. Cieszę sie ze jesteście nadal na Kafeterii i pielęgnujecie nasz topic. 😘 Ja zaniedbałam sprawę :-( Przykro mi z powodu ze nie piszę ale nie mam czasu. A i zdarza sie ze ochoty :-) Jestem raczej typem leniuszka i jak już około 22:00 znajdę czas to lubie usiąść i nic nie robić. 🌻 Co u nas?! Nadal pracuję tu gdzie pracowałam. Damian rozwija sie prwidłowo. Aktualnie jesteśmy przeziębieni. Przechodzimy po konsultacji z alergologiem na zwykłe mleko _bebilon. Ma lekki szmer w serduszku ale jak pojechalismy na badania nie dał zrobić. Płakał jakby mu sie krzywda działa. Refluks nie wraca - na szczęście :-) DAmian ma pełno zmysłów i tyle rozumie ze jestem w szoku. Tańczy, śpiewa, pluje, śmieje sie na zawołanie, ma swój kąt do srania. Nie lubi nocnika i soczków. A tak raczej zjada wszystko co dozwolone i uwielbia kaszkę manną z owocami. Usyna sam bez kołysania. Śpi 2 razy w dzien. Przesypia całą noc bez jedzenia od 21:30 do &;30 ,mniej więcej. Mówi_ mama, tata, baba, buu, idź, am, Umie_robić papa, prosi jeść, pokazuje jaki duży, bawi sie w chowanego, bije brawo. Dziękujemy za życzenia urodzinowe. ❤️ My też pamięamy o Was. Życzymy wam dużo zdrowia bo jak jest zdrowie to reszta też jest 😘 😘 😘 Postaram sie Was częściej odwiedzać. Ale nie obiecuje nic więcej. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pooglądałam pod nieobecność szefa wasze dzieci i wpadłam w zadumę...... to już rok czasu jak nasze pociechy są z nami 😘 CZas tak szybko mija niepostrzezenie. Dzieci rosną a my.... szkoda gadać. Tyle sie wydarzyło w ciągu roku. Tyle wspomnień. Fajnie. Oby następne lata dały nam jeszcze fajniejszych. Fajnie ze o mnie pamiętałyście. Dzięki za troske. Jak będę w domu i odnowię licencję na antywirusa to dodam zdjęcia na bobasach DAmiana. A teraz wracam do pracy. Mam nadzieję do was czesciej zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczynki:) Edytka super zdjątka i Zuzinek przesłodka:) a Ciebie to chyba ubyło co? :) Ja wierzę,że Zuzia będzie miała rodzeństwo i mocno trzymam kciuki... Basiasz Leniu wpadaj częściej:) Ja na razie kończę bo odłączamy kompa. Odezwę się w sobotę. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×