Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Cześć dziewczynki:) Jaaga Jak czytam co napisałaś to jakbym o Majce czytała:) Małpiszonek się zrobiła. A przy tym wije się jak robak jak ją bierzemy na ręce a ona akurat nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo, nie wierzę. Jak patrzę na Majeczkę to wydaje mi się to niemożliwe. Jest taka słodka. A jak niania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam!!!! Jestem ledwo ciepla, ale kilkam do Was. Moze odpoczne przy tym... Wczoraj w szkole zdolowalam sie strasznie- tyle bedzie nauki.... Klasa - to sami ludzie na jakis tam pozycjach, wiekowi i duzo gadaja... Nauczyciel jest spoko, ale ma innowacyjny sposob prowadzenia lekcje- przez DYSKUJSE. Do tego trzeba przed kazda kalsa (czyli 2 razy w tygodniu) on-line na forum klasy pisac 2 pytania i odpowiedziec na 3 pytania innych uczniow; nastepnie raz w tygodniu trzeba napisac streszczenie wiadomosci o technologii informacyjnej. Do tego na kazdej klasie jest quiz z wiedzy co jest w ksiazce. A tak w ogole to klasa jest o zarzadzaniu technologia informacyjna. Flaki z ojejem... Ale musze ta klase zdac zeby mojego mgr zdobyc. Przemecze sie te 5 tygodni i moze zdam :D . Pawel wziac na dzis urlop i zakuwalam jak maly autobusik. On bawil sie Ania, pozniej razem na ddddluuugggiii spacer poszlismy, zeby odpoczac. Jak wczoraj bylam w szkole, to tak Ania bawila sie ze nosa znowu rozwalila, zadrapala nosulek swoj kochany :D . W niedziele zadrapala nosek w tym samym miejscu!!!! Za szybko chodzi... wprost biega z raczkami do gory wyciagnietymi. Karo- gratulujemy szczesliwej mamie ze corcia powiedziala MAMA. Takie sa piekne chwile maciezynstwa.... No i wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu! Edytko- wiec czekamy na fotki! iskierko- zycznia moga byc np. takie: zycze zeby Twoje wiersze zrobily z Ciebie nobliste... Jaaga- :-) i ognik- moja tez tak z tym jedzeniem tak ma... tylko lodowke jak otwieramy uslyszy- to juz jest kolo nas... i czeka... i mowi : \"AM\". Tak w ogole- to przepraszam za wczorajsze zamieszanie tutaj... Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Chyba wszystkie macie dzisiaj kiepski dzień, tak jak ja. Nie wiem czy to przez pogodę czy co... Pada od rana, burza co trochę, ciemno tak jakoś. A ja doła mam cały dzień. Jakoś nic mi dzsiaj nie wychodzi ;-( Do tego mój biedny synek ma kłopoty ze zrobieniem kupki. Najpierw nie robił przez 3 dni, a od wczoraj sadzi małe bobki co trochę, bardzo się przy tym pręży i płacze. Pupę ma już różową jak pawian od odparzeń. Smaruję sudocremem, wietrzę, pudruję na przemian i coraz gorzej jest. A on się męczy, jest strasznie marudny. W nocy spać nie mógł, płakał co chwilę. Ogólnie do bani, a mąż nadgodziny trzaska :-( Magda - nie zazdroszczę Ci tej nauki, ja jestem szczęśliwa, że już mam szkoły za sobą. Ale nie martw się, kto ma sobie poradzić jak nie Ty? Mój synek dzisiaj kilka razy powiedział \"to\" jak na coś pokazywał. Już nie mogę się doczekać jak zacznie \"bardziej\" mówić. Ciekawe co mi wtedy powie... Może że się ożeni z mamusią, hi hi. No dobra, uciekam, bo jakoś mi smutno. Trzymajcie się, pozdrowienia dla Wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ognik🌻 głowa do góry Magdasz - dasz sobie radę:) ale powodzenia:)) Ineska gdzie się podziewasz? W ogóle dziewczyny gdzie jesteście? Kalla, Basiasz, o Rzeczce już nawet nie wspomnę:) Ja dziś znów przesadziłam z aktywnością i padam z nóg. Po pracy wylazłam z Majką na spacer do wieczora i na nic nie mam siły. Kupiłam Majce parasolkę do wózka niby uniwersalną ale dałam 45 zł więc pewnie przepłaciłam... ale już dawno miałam kupić a innych nie było. CZy wszystkie już wymieniłyście foteliki dla dzieci do samochodu? bo my właśnie mamy zamiar i musimy wybrać. Ineska Zadowolona jesteś z Deltima i polecasz go ? czy znalazłaś w nim jakieś wady??? Jaaga opiekunka na razie fajna, jestem z niej bardzo zadowolona(odpukać, tfu tfu itd.):) To kiedy się przeprowadzacie? Dziękuję wszytskim za życzonka z okazji rocznicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karo rzadko tu bywam,czesciej jestem na Noworodku.Poczytuje was.Odrazu na wstepie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZNICY🌼 Mam deltima,jest fajny.Jedną wadą jego to ciezko regulowane pasy.Byc moze z powodu ,ze sa nie wyrobione jeszcze.A tak poza tym,to polecam.A co chcesz go kupić? Ja teraz przymierzam sie do zakupu tego http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=203707195 Jade w sierpniu w gory i to na pewno nam sie przyda Moja Oliwka od zeszlej niedzieli zaczela stawac na nozki,widze ze jej sie to bardzo spodobalo.Nauczyla sie pokazywac gdzie ma cycusie;) i nasladuje pieska :) a i jeszcze caly czas powtarza \"co to\"? hi hi tak wiec caly czas jej mowię np.to jest piesek:) W ogole jest cudowna,nie mam znia najmniejszych problemów.Jest silą spokoju,je bardzo ladnie,przesypia mi cale noce.Jest the best!!!:) No nic,3majcie sie dziewczynki.Pozdrawiam was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Karo 🌻 Tak sobie myślę, ze jutro będzie lepiej. My już dawno wymieniliśmy fotelik. Co prawda jest od 9 kg, a mały miał wtedy 8 kg (teraz 8300), ale jest \"wysoki\" i już się nie mieścił do tamtego, nóżki miał ugięte i kopał nimi w fotel (był tyłem do kierunku jazdy) Kupiliśmy Ramatti i mamy go od marca i jestem bardzo zadowolona. Cena nie była wysoka, a jakość dobra, facet w sklepie nam doradził. Te droższe to głównie za firmę się płaci, a ten w testach bardzo dobrze wypadł, więc uznaliśmy że będzie ok. Igor już trochę sobie w nim pojeździł, zaliczył długą 10 godzinną podróż w jedną stronę i było ok. Teraz więcej widzi podczas jazdy i jest spokojniejszy po drodze. Polecam więc z czystym sumieniem. Parasolkę kupiłam na Allegro za 27 zł chyba. Ale może Twoja ma filtry UV albo jeszcze coś i dlatego tyle kosztowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Dziewczyny niedługo Wasze dzieciaczki skończa roczek, więc pewnie już przygotowujecie urodzinki, czy macie może jakieś fajne wierszyki na zaproszenia?? Byłabym bardzo wdzięczna... Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, z checia z Wami bym poklikala, ale dzis jade do szkoly, Ania uspalam i ucze sie... Ognika- jakbys wiedziala... Wczesniej z Ania bawilam sie, na spacerze bylysmy... No i Ania kolejna fimfe ma - na czole. Ja nie wiem jaka ona jest nie uwazna... Szaleniec moj kochany... Jutro odezwe sie. Robie jutro wakacje od nauki, trzba jakos odprezac sie bo inaczej zwariuje... Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! JA juz wrocilam a tu pustki .... wczoraj wrocilismy z londynu bylo bardzo fajnie, i mam tony prasowania... Zwiedzalimy sporo a maly sprawowal sie fantastycznie naprawde bylam zadowolona... Moze jeszcze wrzuce foty chocoaz jest ich tak duzo ze sama nie wiem ktore wrzucic... Mada POWODZENIA w nauce.... Edytko jak tam egzamin???? Karo slodka masz coreczke no i gratulacje spoznione z okazji rocznicy..... Moj maly juz swietnie chodzi za jedna raczke ale sam to tylko kilka kroczkow i bach... Mamy tez kolejnego zabka czyli juz 8 ... No i bedac w Londynie obkupilam troszke cala nasza rodzinke w ciuchy no i dzieci w zabawki pozniej byl proble zeby sie spakowac.... No a teraz szara rzeczywistosc a i dzisiaj dzien ojca ... wlasnie wrocilismy z urodzin u mojego taty... no a od ponedzialku musz powoli chwytac sie porzadnego mycia okien itp bo 1 lipca mam roczek malego i sporo gosci... nic zmyykam ... i jescze fotki musze dodac choc pare... papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta28
mamusia witaj po wojazach:) pytasz o egazamin otoz maja do mnie dzwonic w poniedzialek ale mysle ze nie bedzie tak zle.coz bylo tylko 100 pytan i zeby zaliczyc to musze odpowiedziec na 70.pozyjemy zobaczymy:) jutro imieniny u tesciowej czyli nudaaa zuzu caly czs spi ze mna w lozku i tak mysle ze pora ja zaczac odzwyczajac tylko wiem ze jestem malo konskwenta i pare krzykow zuzi i ulegne.no coz wezwie sie wtedy super nianie to pomoze:P zuza tez juz ma charakterek tzn,jak cos chce to wyciaga raczka i smieszne odglosy wydaje a jak nie chce jej tego dac to jest krzyk.wogole to musi byc tak jak ona chce.moj mamly terrosrysta.wiem ze tweraz sie z tego smieje ale jeszcze pare miesiecy i nie bedzie mi do smiechu.macie jakies metody na to? buziaki i piszcie dziewczyny bo topik zanika,a szkoda.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesio waży już z 10 kilosów, ale nie jest gruby tylko wysoki. Nie chodzi jeszcze, chociaż próbuje chodzić przy meblach. Rozrabia na maksa!!! Uwielbia wybebeszać wszystkie szafki i szuflady. A najbardziej rozwalać poskładane pranie. Cieszę się, bo przestał mi chorować. Suuuper jest gościu... Pozdrawiam mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Melduję się. Strasznie nie chce mi się pracować, jak mam urlop w perspektywie. Jeszcze dwa tygodnie i odpocznę. Mamusia dawaj zdjęcie z Londyny na bobasy, chętnie popatrzę. Najbardziej zazdroszczę ci tych zakupów, też chętnie bym poszalała, no ale ....... Edyta i jak egzamin? Dzwoniłaś już? W sobotę pierwszy raz zostawiliśmy dzieci same w domu. Co prawda przed wyjściem uśpiłam Kornelkę, a Mackowi zapowiedziałam, żeby zadzwonił jak będzie chciał iść spać, bo ma tak mocny sen, że mógłby go nie obudzić jej płacz. Ale wszystko było o.k, oczywiście telefon miałam cały czas w kieszeni przy sobie. I mogło by tak juz zostać, ale niedługo jak się przeprowadzimy do domku, to już tak ich nie zostawię z czystam sumieniem. Nawet ja sama będę się bała zostać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! W koncu cos piszecie, to i ja poklikam:-). U nas weekend fajny, w sobote uczylam sie a pozniej na dlugachnym spacerze bylismy. Wczoraj - po Koscile, obiedzie- pojechalismy do parku i bylo super! Ania ganiaa, pozniej patrzylismy na modele malych samolotow jak lataly sobie... Pozniej wkleje fotki. Wierczorem zlozylismy rowerek dla Ani, bo jej na roczek kupilismy. I tak czas zlecial... flipsik- moja tez tylko by w zafkach, jakis pudelach pozadkowala... Edytko- poniedzialek, wiec i wynika sa, wiec pisz co i jak:-), trzymamy caly czas kciuki! Moja na razie posluszna, terrorystka nie jest. Mamusia- fajnie ze zadowolona jestes z wyjazdu, no i dawaj fory na bobasy! i go juz! Jaaga- fajnie ze Maciek zostal z mala:-), odprezylas sie przynajmniej z komorka w kieszeni:-). Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! W koncu cos piszecie, to i ja poklikam:-). U nas weekend fajny, w sobote uczylam sie a pozniej na dlugachnym spacerze bylismy. Wczoraj - po Koscile, obiedzie- pojechalismy do parku i bylo super! Ania ganiala, pozniej patrzylismy na modele malych samolotow jak lataly sobie... Pozniej wkleje fotki. Wieczorem zlozylismy rowerek dla Ani, bo jej na roczek kupilismy. I tak czas zlecial... flipsik- moja tez tylko by w szafkach, jakis pudelach pozadkowala... Edytko- poniedzialek, wiec i wynika sa, wiec pisz co i jak:-), trzymamy caly czas kciuki! Moja na razie posluszna, terrorystka nie jest. Mamusia- fajnie ze zadowolona jestes z wyjazdu, no i dawaj fory na bobasy! i go juz! Jaaga- fajnie ze Maciek zostal z mala:-), odprezylas sie przynajmniej z komorka w kieszeni:-). Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shrekk 3
NIe idzcie na shreka3, strata czasu i pieniędzy-ja juz obejrzałam i jestem zawiedziona,fabuła do kitu!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Juz dalam fotki na bobasy... Jaga a czemu balabys sie zostac sama w domku? ja mieszkalam sama z corka przez 3 miesiace i bylo ok ale zalanczalam sobie alarm na noc... U mnie teraz przygotowania do roczku w niedziele 1 lipca mam imprezke , dzisiaj zamowilam tort z bobem budowniczym, i bylam tez ustalic catering na kolacje beda roznosci... mam sporo gosci nazbieralo sie 17 doroslych i 7 dzieciaczkow od 3 miesiecy do 9 lat... Jutro zawioze dzieciaki do tesciowej i bede miala czas by troche ogarnac domek umyc okna i takie rozne rzeczy ... Edytko jak tam egzamin odezwij sie.... Dzisiaj juz zmkam spac bo robi sie pozno ... pappa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proba pogrubiania
.......................................................... kuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc u mnie wieczorkiem! Dzis zbieralam rzeczy do paczki bo mamy tu dziewczyny z Chicago wyslac do tych piecioraczkow z Brzeska- www.piecioraczki.pl Poza tym uczylam sie, obiad, spacery z Ania... Jutro po poludniu do szkoly mam, a tak mamy ladnie, goraco ze sie nie chce.... Mamusia- bylam u Was na bobasie i SUPER fotki. Wszyscy usmiechnieci. Maz wszedl do pokoju i zapytal sie \"Co to za blondaski?\" jak ogladalam fotki. Powiedzial ze Ada juz duza dziewczynka i pewnie pomaga Wam przy Dawidku. Widac ze duzo zwiedziliscie... fajnie... Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Magda ciesz się, że twoja Ania jest posłuszna, moja to istny diabeł. Wczoraj jak wróciłam z pracy to juz nie poszła spać, uśpiłam ją po 20.00 i myślałam, ze do rana pośpi. Akurat! Obudziła się po godzinie i szalała do 23.00. Jak mnie widziała to ładnie się bawiła, jak zniknęłam jej z oczu ryk. Tata się nie liczył. Nie można na moment spuścić z oczu. Jak tylko zobaczy otwarte drzwi od Maćka pokoju, to biegnie (oczywiście na czworaka) bierze pilota, wali nim tak długo o podłogę, aż wypadną baterie i ładuje je do buzi. Mamusia ja całe życie mieszkam w bloku, a teraz jeszcze z monitoringiem. Na początku będzie mi nieswojo, będę się musiała przyzwyczaić. I u nas chyba się nie da załączyć alarmu a noc, bo mamy domek parterowy :(. Edyta, gdzie jesteś? Oblewasz zdany egzamin? Flipsik, pisz częściej 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja wyslalam dzis dzieciaczki do babci a sama myje okna choc pogoda nie specjalna ale coz... Magda faktycznie Ada jest bardzo pomocna i coraz lepiej sie razem bawia... Jaaga no ja zalanczam parter a na gorze spimy ... Ale pewnie szybko sie przyzwyczajisz do nowej sytuacji... Ni c zmykam pracowac ... narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam egzmin zdany wiec zapraszam na oblanie:) a tak ogolnie to nic mi sie nie chce przez pogode.kurcze gdzie to lato????? w sobote z mloda wyjezdzamy na dwa tyg nad jeziorko a b.bedzie czsami przyjezdzal.i mam nadzieje nie bedzie za bardzo szlal sam w domu:P fipsik a daj jakies zdjecia mieszka? mamuska zdjecia super.pozazdroscic........zakupow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na moment... Edytko- gratuluje egzaminu!!!!!! U nas upalnie, a ja ucze sie w ogrodku przy kapiacej sie w basenie Ani. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko moje gratulacje!!!!! wpadniemy oblac.... A tak pozatym pusto tutaj nikt nie znajduje czasu zeby skrobnac troszke ...piszcie piszcie ja tez mam duzo zajec i pracy ale lubie tu wpadac i cos napisac .... Magda ogladalam zdjecia fajnie juz Ania chodzi super !!!!! moj maly tchorzy po paru kroczkach nie bede go poganiac jak bedzie gotowy to sam bedzie chodzic... Okna dzisiaj umylam zmienilam firanki , no i jeszcze pare innych rzeczy caly czas mam tez panow co wykanczaja mi rozne czesci domu oczywiscie zewnetrzne i tak bedzie juz do soboty !!!! Nic uciekam dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia- masz racje- lepiej nie zmuszac do niczego \"nowego\" dziecka. W pewnym momencie nawet nie bedziesz wiedziala jak to sie stalo i bedziesz ganiala za syneczkiem:-). Widze, ze porzadkowalas. Ja musze zebrac sie i okna przetrzec, ale z Ania nie dam rady:-(, bedzie chciala pomagac... Dzis w szkole- nudy i jeszcze raz nudy... Duzo czytania, pisania, testow... Dyskuja nwet w klasie nudna byla, moze to przez pogode. Ide spac, Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!! :) Karo 🌻 pytałas gdzie sie podziewam - wiec pisze... :) Czytam Was od czasu do czasu, wdze, że zostało nas mało tych stałych na kafe... wazne, ze podtrzymujecie żywotność tego topiku.. Ja niestety nieustannie cierpie na brak czasu, nawet w pracy mam nawał roboty, a już nie wspomne jak wróce do domu. Same wiecie jak to jest przy naszych dzieciaczkach. Mój Krzyś ma tyle energii, że nie nadążam za nim. Wszędzie go pełno, stał sie strasznym \"wymuszaczem\", jak mu sie cos nie spodoba to od razu płacz, rzucanie się, itp. Jeszcze nie chodzi, choc coraz odwazniej sie puszcza i chce iść. Jak narazie to sam zrobił 3 kroczki i pada na ... Myśle, że to kwestia dni i się rozbryka w chodzeniu ;) Pisałyście, że Waszym pociechom dopisuje apetyt - Krzyś również stał się małym obżarciuszkiem. Jak tylko zobaczy kogoś, że je zaraz przy nim staje i otwiera buźke :) Słodko to wyglada. Od tygodnia czasu zaprzestałam mu podawać obiadki ze słoiczków a podaje mu normalne zupki, które my jemy, a także ziemniaczki z gotowanym mięskiem. Bardzo mu to smakuje. Aaaa.... chleb z masłem uwielbia (czasami daje mu do tego szyneczkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wam napisać, że w sobotę robię imprezę - 1 roczek Krzysia. Zaprosiłam ok 17 osób (głównie chrzestni, dziadkowie, babcie i znajomi). Zamówiłam już torcik - musze jeszcze kupic fontannę tortową (nie wiecie gdzie ją mogę kupić? W jakich sklepach?). Napewno zrobiłaby wrażenie na synku :D Jeszcze muszę dopracować menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdasz ja Cię podziwiam... tyle masz obowiązków i jeszcze nauka... ;) Ja tez powinnam się uczyć, bo mam egzamin w sobotę, tj. 30.06 (na studiach podyplomowych), ale nie jade bo mam imprezę Krzysia :D A poza tym mam strasznego lenia do nauki, chyba jestem juz za stara by ię uczyć. Toteż te studia traktuje \"lajtowo\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kalla, no nie, ty podziwiasz Magdę, a sama jesteś nie lepsza, studia podyplomowe! Jak ty sobie dajesz radę, teraz sie nie dziwię, że nie ma cię na cafe. Fontanne tortową można kupić u nas w cukierniach, gdzie sprzedaja torty. Pisz częściej :D. Edyta gratulacje. To co teraz będziesz robić dalej? To ja też dołączę do waszego grona i jutro idę na cały dzień na szkolenie BHP! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×