Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Magda, trzymam kciuki i czekamy!!! Iskiereczko ja juz mieszkam od 1 grudnia. Teraz na wiosnę czeka nas pracy w okół domu, bo dalej mamy plac budowy. Prześlę zdjecia jak zrzuce z aparatu, więc musze to zrobic w domu. A Babciami sie nie przejmuj, moja do tej pory jak ja ktoś pyta jak ma wnusia (prawnusia) na imie, to wyjmuje karteczkę spod obrusa na stole i czyta, bo nigdy nie pamięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Iskierko, Edytko - jeju, jak ja Wam zazdroszczę Waszych brzuszków:) Ale jeszcze 2 m-ce i zaczynamy się starać o rodzeństwo dla Mikołaja:) Basiasz - Dawno Cię nie widziałam! Jaga - Twojej córeczki to chyba nawet nie pamiętam... Jak się mieszka w nowym domku? U nas po staremu, jakoś leci. Mikołaj broi, jest przekochany. Niewiele mówi i to mnie martwi. Poza tym Mikołaj codziennie przybiega do mamusi rano na buziaka:) Taka kochana ta bestyjka z niego:) Mąż dostał podwyżkę w pracy i awans, w sumie będzie miał 1000zł na rękę więcej a obowiązki ma takie same jakie miał:) Ja póki dalej się uczę, powoli mgr piszę:) Poza tym myślimy o kupnie samochodu - na razie taki używany, do 8 tysięcy, bo w sumie to takie autko do uczenia się. Polecacie jakieś? Z OKAZJI ŚWIĄT ŻYCZĘ WAM SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO DYNGUSA!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Basiasz witaj Bestyjko :P i dzieki za zapr na \"naszej klasie\" ;) Magda trzymam kciuki za zdany egzamin!! Iskierko -fajnie ze juz wiecie ze bedzie chlopczyk, a tobie Edytko rowniez.Druga wam dziewusia sie udala :) A moze pokazecie zdjecia brzuszkow?co ?oczywiscie na emaila .... A u nas wszystko w porządku. Odliczam juz dni do wylotu na zielone wyspy. Jutro jade odebrac paszport dla Oliwki. Juz nie moge sie doczekac,mam nadzieje ze Oliwka podroz zniesie dobrze. Tylko jak tam dotre,to napstrykam tam tyle zdjec ze ho ho. :) Bedzie co ogladac. Ja pracuje dalej,dostalam nawet ostatnio podwyżkę :P,moj M.rowniez. Oliwka coraz wiecej mówi,aż czasami jestem w szoku,ze dziecko niespelna dwuletnie potrafi tak szybko zapamietywac slowka. Kiedy np.z dzwonie z pracy do Niani, Oliwka podbiega do sluchawki i rozmawia ze mną,oczywiscie swoim jezykiem,ale i pewne zwroty jej zrozumię...czesto do mowi \"Kocham Mamę\", a kiedy z babcią rozmawia mowi\"kocham babcie\". Naprawde jej wymowa jest rewelacyjna. Oby tak dalej,nie zapeszając. Ale za to,czasami mam wrazenie ze przechodzi bunt dwulatka. Mnie sie czasami w ogole nie slucha,moge sobie gadac jak do sciany.Taty natomiast sie slucha. Kiedy jestesmy w pracy Oliwka cale dnie spedza z nianią,ktora b.polubila. Ona wiele sie uczy od niej,co mnie naprawde b.cieszy. taką niania to prawdziwy Skarb!!!. Po pracy ostatnio zajmuje sie sprzedaza na allegro,sprzedaje to i owo, i ubranka po Oliwce rowniez. Nawet niezle na tym wychodze, czysty zysk.Czesc oczywiscie rzeczy zostawiam na drugie,ale za duzo nie zamierzam zostawiac,bo nie ma to jak kupowac malutkie ubranka dla dzidziusia,a to sama przyjemność. No nic uciekam Pozdrawiam Was i z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych składam najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów dla wszystkich lipcowek 2006r!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to miło, że wpadłyście, mam nadzieje że nie tylko z okazji świąt. Szkiełko śliczne zdjęcia Mikołajka i fajnie, że wam się wszystko tak dobrze układa :) Ineska odpoczywaj, bo chyba jedziesz tam odpocząć? U nas zima, a ja mam letnie opony i letnie buty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane! Jak milo ze piszecie wiecej :), mialm co czytac :). W koncu jestem po egzaminie, w weekend maja byc wyniki i oceny koncowe. Zadac - zdalam, tylko czekam na potwierdzenie... i bede balowac... Tak dziwnie mi bez szkoly, wczoraj i dzis sprzatlam dom juz na swieta, przez ostatnie dni nie mialam czasu, wiec nadrabialam. W sobote tata moj polecial do Polski. Bardzo szybko minely 2 miechy jak byl z nami. Duzo nam pomogl. Nie musialam nocek zarywac, nauka po nocach jest straszna. Ale juz po szkole i mam LUZ. Taci espodobalo sie, pokazalismy mu \"to i owo\" na tyle ile pozwalal czas i pogoda. Ziman w tym roku jest straszna. Dzis jest piekny dzien, slonce, +7 a jutro ma padac snieg i zimno ma byc. W niedziele idziemy na Chrzciny do znajomych, wiec wielkie szykowanie swiat mi odpada, tylko na sobote cos zrobie. W poniedzialek mam normalny dzien pracy, a zato jutro, w Wileki Piatek jest wolny dzien. W sumie podoba mi sie ten piatek wolny bo to przeciez wielki dzien, pamiatka smierci Chrystusa. W sobote idziemy swiecic jaja, oj Ani bedzie podjarana :). A Ani to zmienila sie, zaczela wiecej mowic, ladnie bawi sie, sama sprzata po sobie zabawki. Na apetyt dalej nie nazekamy, a na nocnik nie ucze, mowi SI ale jak juz w pampersie je ma :). Poczekam z miesiac do cieplejszych dni i bede uczyla. Wlasnie obudzila sie, Lece do niej, Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego Alleluja!!! Smacznego jajka i \"mokrego\" dyngusa ❤️ dla wszystkich lipcówek 🌼 ❤️ Magda gratulacje, fajnie jest mieć mgr przed imieniem i nazwiskiem :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Słońca, szczęścia, pomyślności, w pierwsze święto dużo gości, w drugie święto dużo wody to dla zdrowia i urody! Mnóstwo jajek kolorowych, świąt wesołych oraz zdrowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszący
uup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! A co tu tak cicho??? Jak swita minely??? U nas rodzinnie bylo, we 3 -ke :). Krotkie te swuta tutaj, bo poniedzialek to juz normalny dzien pracy. W sobote swiecilismy pokarmy, w niedzile uroczyste sniadanie, pozniej pojechalismy do Kosciola bo znajomi chrzcili synka i pozniej do restauracji. Ania wyszalala sie na parkiecie, my tez i czas i swieta zlecialy. Ania wlasnie ciagnie mnie do zabawy, wiec do nastepnego klikania, PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach. Na linku od Ineski jest fajnie. Brakuje tylko Was kobietki. Składamy gorące pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kończy mi się umowa w Oragne. Czy polecacie Orange, czy Erę? Mam dylemat. Zawsze byłam w Orange, Era ma konkurencyjną promocę, ale słyszłam też nie za ciekwe opinie o niej. Czy możecie swoje poglądy na ten temat wyrazić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiasz ja chetenie sie przylacze tylko niewiem na jakim linku?:) a co do telefonow to ja jetsem w orange i w sumie nic szczegolnego zreszta uwazam wszedzie dobrze gdzie nas nie ma a te wszystkie promocje ,darmowe minuty itp to tak naprawde tylko chwyt reklamowy bo jak sobie przeliczymy to wszedzie tak samo kosztuje. mamuska dziekuje z azyczenia i przeprzaszam z enie odpisalam ale ....zapomnialam a potem skasowalam numer wiec gdybys mogla go przeslac:) u mnie juz 26 tydzien i 8 kg na plusie malal kopie jak szalona a wogole to przez ostatnie dwa tyg tak mi brzuch wybilo ze szok bo dotad to nie bylo nic widac.iskierko masz moze skurcze lydek/mnie dopadaja najczesciej noca ze az sie budze z bolu.4 ide do gin to moze cos poradzi.morfologie mam idealna wiec niewiem skad to.no i nie mam pomyslu na imie miala bu=yc antosie ale stwierdzilismy ze jednak nie.podoba mi sie michasia i weronika a moze cos pomozecie? 0d 3 kwietnia zostana mi 3 miesiace do porodu a ja mam tyle spraw na glowie ze mam nadzieje ze zdaze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, u nas ostatni dzien ladnej pogody, wiec pewnie wiekszosc czasu spedzimy na powietrzu, Basiasz- a Was tutuaj nam brakuje, zebysmy mialy link to bysmy pewnie z Wami pisaly, a tak to :( Edytko- widze ze masz jak ja- u mneinic nie bylo ciazy widac i nagle brzuszek pokazal sie :). Mi sie podoba Weronika :). Osttani znojomym urodzila sie Lena :). tez ladnie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta, magda odezwijcie sie do mnie na poczte,wysle wam linka,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Iskierko Mój Damian tez tak rozrabia. Zrobił się łobuzowaty i ma tyle zmysłów ze jestem w szkoku. Czasem jak się rozgada to brzuchy mozna zrywać. Ostatnio prowadzi rozmowy przez komórkę :-) Podoba mi się Adam. Tobiasz jest blee/ ***edyta28 Antosia to ładne imię. Dzięki za opinię oo telefonach. Kończe na dzisiaj. Buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana kobietki. No to w przyszłym tygodniu chyba będzie wiosna!!! Jupiiiiiiiii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiasz ja liczę i czekam na wiosnę, bo muszę wszystko poprać do maluszka, a najlepiej schnie na dworze i wtedy jest najbardziej pachnące. Ja nie mam jeszcze wiosennej czapki dla Bartusia. Ostatnio obleciałam kupe sklepów i wszystko już przebrane i zostały takie nieciekawe wzory. Ale za tydzień jade do innego miasta i tam może kupię cosik. 🌼 Zastanawiam się, jaki kocyk dla maluszka kupić, bo w maju może już być ciepło i chyba z polarku kupię. Miałam za dużo ciuszków nie kupować, ale ostatnio zaszalałam i kupiłam taki nawet dość drogi komplecik w paseczki i zebry. Powyciągałam już wszystko co malutkie po Bartusiu i tyle mi się nazbierało, że nie moge pomieścić w dwóch szufladach od komody. Spodni i bluzek tyle, że chyba z tego rodzaju, to kupię tylko coś nowego na szczepienia. Nie wyobrażam sobie teraz jakby urodziła się dziewczynka :D bo mam wszystko typowo chłopięce. Tyle rzeczy musiałabym kupić, albo napisałabym gdzieś o podarunki (jałmużnę) :D Tylko kilka rzeczy (tych śpioszków i bodów mam typu UNISEKS). ❤️ basiasz chyba zostanie jednak Adaś :D Tylko nie mogę jakoś męża przekonać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******Jaaga Czemu nie możesz sie tam zalogować? Jak juz sie zalogujesz to dopiero możesz tam pisać i wchodzić jak Ineska potwierdzi twoją osobę na tej stronie. Mnie potwierdziła e-mailem dała mi link dzięki któremu mogłam tam pisać i wstawić zdjęcie. Ale już dzien później i do dnia dzisiejszego znowu nie mogę pisać nie wiem co jest grane. Sama jeszcze nie orientuję sie w tej stronce. Ale podoba mi się zabezpieczenie jej. Teraz nikt nie będzie sie pod nikogo podszywał i mozemy swobodnie pisać. ****iskerka Nadziei Ale będą jaja jak będzie dziewczynka :P Chyba jestes tak samo podniecona narodzinami nowego dziecięcia tak jak Bartka, co? Boisz sie porodu? Na jaki sie zdecydowałaś? W tym samym szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamz rana! No ja tez zalogowalam sie na ta strone i potrzebuje Ineski \"potwierdzenia\" by wejsc tam. Iskierko- jak czytam o waszych problemach z imieniem, jak piszesz o ubranakch- to tesknie za brzuchem :) Basiasz- dzieki za komenta na bobasch, ale Twoj Damian rosnie!!!! To rodzinne zjecie to tylko do ramki!!!! Lece, Ania ciagmnie na dol by AAAAAMMMM robic :) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ale mnie dawno tu nie bylo :( ale kompletnie nie mam czasu na nic, praca, dom, później cały dzień Krzyś wypełnia mi czas, nawet mi nie pozwoli usiąść do komputera (od razu mnie ciągnie za rękę, żebym sie z nim bawiła) ale uciekam Was poczytać, bo jestem bardzo ciekawa co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakim Wy przenoszeniu piszecie???????? a czemu tu nie zostajemy????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiasz chyba faktycznie jest tak samo, bo po 5 razy dziennie zagladam do ciuszków maluszka. A te nowe bym mogła na okrągło oglądać :D Poród w tym samym szpitalu, chodzę do tego samego gina. Jeśli chodzi o sam poród, to z Bartkiem zaczynałam rodzić naturalnie, ale skończyło się na cesarce, także jak będzie tym razem to nie wiadomo. Narazie maluszek siedzi pośladkowo, czyli miednicowo. Nie mam żadnego rozwarcia i szyjka sie nie skróca, także wszystko wskazuje na cesarkę, ale to jeszcze jest trochę dni i wszystko może się zmienić. A porodu to chyba boję sie bardziej niż poprzednio. Poprzednio jakoś tak szłam i nie wiedziałam za bardzo co mnie czeka, a teraz to już chyba za bardzo jestem doświadczona :D Kurczę, ja do Was piszę, a Bartuś co chwile mi coś pstryka na klawiaturze. Zostało mi \"dobre\" półtora miesiąca. BOJę się!!! :D ,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga witaj na nowym forum. Juz zatwierdzilam twoja obecnosc na noszym nowym forum. :) i nie ukrywam ze czekam tam na ciebie ❤️ Magda ja nic nie widze zebys sie logowala na nowym forum? co jest? basiasz i o to chodzi ze zabezpieczenie jest b.dobre, mozna pisac o wszystkim, mnie sie tez tam bardziej podoba ;) odezwe sie wieczorkeim pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×