Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

pomaranczko nikt tobie nie kaze tu zagladac i czytac a tak wogole to mnie to juz smieszy tzn ta cala sytuacja z zmiana forum .kto chce niech zostanie tu a kto nie to nie.!!!!przeciez nie ma zadnego przymusu!!!!!!a co niektore robia z tego problem wagi panstwowej:) zuzka fajnie ze wpadlas .buziaki dla zuzolinki[kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda125 popieram .mam pytanko do ciebie:na allegro pokazal sie fotelik elmo dostepne tylko w usa jestem nim bardzo zainteresowana ale wiesz ze czasami wyglad rozni sie od tego na allegro dlatego czy widzialas moze taki fotelik u siebie ? dziewczyny dziekuje za rady z kaloryferem ale to raczej nie od tego bo....nie mam kaloryferow:)a uzywam w zuzi pokoju nawilzacza,ja sadze ze to przez zabki bo ona nie pije duzo tylko wilzy usteczka i pogryzie dziaselka.zuzka coraz pewniej siedzi sama .a i podnosi sie z pozycjii pollezacej do siedzacej pozdrawiam i i mam prosbe wpisujmy sie do tabelki wg.daty urodzenia dzieci tak jak to bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Ale jatka :P Dopiero wróciłam z pracy, gdzie nie mogłam dostać sie do kompa a bardzo mnie ciekawiło co sie dzisiaj dzieje. Kochaniutkie zostaję z wami, z większością. Dobrze ze sie tak szybko zdecydowałyście. Dla mnie było raczej trudno bo zaczęłam przyzwyczajać sie do forum na TT. Mam nadzieję ze wrócimy wszytskie i znowu będzie jak dawniej. Do pomarańczek............ jak was wkurza to co sie tu dzije i co piszemy to nie zaglądajcie do nas. Nie każda ma z nas czas aby siedziec godzinami na kompie albo cały czas śledzić co sie dzieje, widocznie spotkały sie tu same kobitki, które mają podobną sytuację. Bardzo mnie interesują podejrzenia dziewczyn odnośnie dwulicowości jednej z nas. Skoro macie takie podejrzenia, i o nich piszecie, to napiszcie kto jest tym pomarańczowym nickiem. Wydaje mi się ze nie tylko ja jestem zainteresowana. Narazie uciekam. Muszę zając sie rodzinką ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM basiasz..baśka....07.07.06....3700......59.....7............................. edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700......86cm. Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57......-...... ......10..........86cm. Zuzka715..ZUZIA..19.07.06....2600.....50.......2........ ...7200.......?? Nie mam czasu na zmiany w tabeli. Narazieńko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda 125 a czy duzy jest ten fotelik?czy nasz e dzieciaczki moga na nim siadac czy jescze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taniej niz na allegro>a powiedz mi nie dalabys rady mi kupic i wyslac ?oczywiscie wczesniej wysle tobie pieniazki ?jezeli to nie bylby klopot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM basiasz..baśka....07.07.06....3700......59.....7........ ................... edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700......86cm. Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57......-...... ......10..........86cm. Zuzka715..ZUZIA..19.07.06....2600.....50.......2........ ...7200.......?? mama olafka OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda fajna stronka przynajmniej teraz wiem jakie wymiary ma fotelik i rzeczywiscie jest za duzy dla naszych dzieciaczkow. droga przesylka, a mialam nadzieje ze zaoszczedze haha poznanska sknera sie we mnie odezwala:).czyli na jedno wychodzi ale dziekuje za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukuje jeszcze poscieli w kubusia do lozeczka bo u mnie jest ale juz do lozka czyli duzy wymiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ale ta posciel nie powalila mnie:) a posciel w ulice sezamkowa?u mnie angielski to tylko podstawy wiec ciezko mi samej szukac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja p dobra jestes
ineska wkurwiasz mnie i tyle nikt cie nie zmusza do niczego wiec spierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam huśtawkę GRACO i też nie za bardzo się buja mój mały nie należy do dużych dzieci jest raczej drobny a ona już jego ciężaru nie ciągnie. Muszę jej nadać pęd ręcznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda chyba mam ich nie kopowac bo nie chca mi sie wkleic😠 a co do znaczy bez poduszki?bez poszewki na poduszke>bo jezeli tak to rezygnuje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda to sprawa jasna ale bardzo dziekuje za pomoc{kwiat] kurcze chyba ze hustawki wkrecane w witryne:) a i jest plus miesnie nog sie wyrobia:) musze chwilowo konczyc bo maz wyzywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------>do pomaranczowej widze ze jestes b.wyrafinowaną s... i tyle!!! Nie będe tego komentować,bo nie warto.Szkoda szczepić sobie jezyk taką pmaranczową g....Wiec zleje cie na maksa i twoje wszystkie mądre wypowiedzi na tym forum:P Magda-swietny katalog:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineska ma rację.Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska_ 🌻 zawsze tak jest,ze ten co chcę dobrze dostaję po dup*&% ....:( luzik maleńka - i tak jestes najbardziej wyrazną postaciątego forum .... lubię tez zieloneszkiełko🌻 i natke ,która zdecydowała o odejściu z kafe ...:(😘 sorq ,ze sie wtrąciłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej już jestem.... O co chodzi dla tej pomarańczy.... teraz pije do ciebie Inesko???? Olej ją.... Mój Aniołek już spi. Mam cały czas poczucie straty czasu jak jestem poza domem bez dziecka. Tak krótko z nim jestem. Wracam około 17:00 a on już około 20:00 idzie spać. A rano to tak szybko mija czas ze zaraz wychodze do pracy a i tak przez Damianka ledwo sie wyrabiam w czasie. Dziewczyny podoba mi sie ten fotelik Elmo. ****Magda125 zbieraj zamówienia... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda pewnie,ze Cię lubię :):D Szczególnie podziwiam Cie za wspaniałą organizację czasu ....i podejście do dziecka w \"wychowaniu\" - poważnie....zresztą już Ci to kiedyś pisałam ....nie wiem czypamiętasz ?:) oj,wszystkie laseczki są tu fajne .... tylko faktycznie mało zdecydowane ! razchcecie inne forum raz nie i Aga wychodzi na głupka (bez obrazy) zdecydowanie stanowcza była edytka ...😘 a reszta pisze ....che ale nie wiem jak wy - nie ma co sie oglądac na tłum - trzeba decydowac o sobie;) bezurazy laseczki 🌻 ja sie bardzo cieszę ze sąsiadkizostają na szarej smutnej kafe ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam sie wam pochwalić ze Damian z każdym nowym dniem coraz wiecej zaczyna raczkować. I pokonuje coraz to dłuże kilometry :P ******_A-cha_ Za szczerosć nikt nie powinien sie obrażac. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Magda125 Dzięki. On faktycznie szybko rośnie. Pisałyście o rozmiarach! Ja kupuję już ubranka w rozmiarze 80. Fakt ze rozmiar rozmiarowi nie równy bo raz są te ubrania za duże a raz akurat. Ale lepiej luźniejsze niz ciasne. Ja nie mogę doczekać sie wiosny. Słoneczka. Placu zabaw. Spacerów. Nie trzeba męczyc sie z ubieraniem.... ach.... już bliżej niz dalej. I tak minie roczek!!!! Fajnie ---- będzie tort i jedna malutka świeczka. Ciekawe czy nasze bobasy bedą chodzić. *****Magda125 Twoja modnisia napewno bedzie dreptać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×