Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

Ja już po urlopiku, oj bolało dziś wstawanie do roboty, nie mogę się zupełnie zorganizować i pewnie będę cały dzionek ściamniać..... Mlenka jak się czujesz? Dziewczynki w pracy też mi się tylko jedno zdjęcie otwiera, jutro jak będę mieć chwilkę to wkleję fotosikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O już widzę jak się Mlenka czuje, wyprzedziłaś mnie lekko. Filipko no to trzymam kciukasy za malutką, na pewno wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki 🌼 U mnie dziś termin @ :o Czuję że nadejdzie bo brzuch mnie już napierdziela..... 😭 😭 😭 W tym tygodniu mój misiek będzie miał badanie nasienia..... Boję się .... Ale mam nadzieję że będzie ok. No i jutro idę do gina. Jak nie będzie bakterii to szpital mnie czeka po @ Chcę już iść do tego szpitala bo mnie to wszysto już zaczyna wkurzać... Echhhhhhhhhh Filipko ❤️ Mlenka ❤️ Hania ❤️ Koala❤️ Scorpio ❤️ Viola ❤️ I pozostałe dziewczynki ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Wiecie okazało sie że on też nie wiedział że juz zostanie. Bo to wymyślił ten chłopak który pojedzie za niego, żeby tak zrobic. Misiek go wciąnął do tej roboty, tatalny lewus po prostu, a ten teraz umawia sie kiedy i kto ma jechać Miśka autem. Taki mądrak jeden! Ech mimo iż to mąż mojej najlepszej koleżanki to mam go często dosyć. Filipko to chyba wyjdzie taki typ,jak u Tweojego Miśka w pracy :( No kredki dalej w porządku :) I dziękuję za kciuki w imieniu taty. Właśnie zaraz jedziemy do Siedlec zawieźć go do szpitala. Mlenko dużo zdrówka Wam życzę ❤️ O Misiek wrócił kończę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI Kochana wspólczuję bólu brzucha. Och tak Ci życze aby jednak oznaczał co innego niż @. ❤️❤️ Ale wiem jak to jest jak sie czuje że to na pewno ta wstręciucha :o rozumiem tez strach przed wynikami nasionek. Pamietam jak my w grudniu robiliśmy. Ręce mi sie trzęsły, balismy sie spojrzec na wyniki...I w sumie słusznie 😭 Ale u Was na pewno wszytsko bedzie dobrze 🌼 Trzymam kciuki 🌼 Słonko Dziękuję za kciuki 👄 za Zuzie. No i czekamy na zdjatka. A po urlopie to wyobrażam sobie jak Ci się nie chciało do pracy wracać. A pisałaś już jak tam po urodzinkach Ali?? ❤️Nie wiem czy mam zaniki pamięci czy po prostu nie pisałas...Bo z tego co pamietam miały być baloniki, czapeczki i inne takie :D Mlenko To dobrze, że czujecie sie choć troszke lepiej 🌼 Jeszcze raz dużo zdróweczka dla WAS 🌼 Szkoda że nie możesz się wykurować do końca, no ale jak trzeba wracac do pracy to trzeba. No i dobrze, że z autkiem załatwione tak jak trzba. Wiadomo, że szkoda że cokolwiek trzeba robić i to przez jakąś babę ale dobrze, że to nic gorszego. Koalko Jesli to taki typek co ten tu u mnie to juz Ci najszczerzej w świecie współczuję. Choć moim zdaniem nie ma takiego drugiego frajera jak ten u nas 😡 Takiego to najlepiej od razu pogonić 😠 Kurcze tak to jest jak się komus pomoże a potem ten ktos tak sie odpłaca, że tylko szkodzi. U nas tak jest bo przeciez ten pajac tez jest tu dzięki nam. A ja nie znosze takich ludzi co wszystko wiedza najlepiej a do tego rządzą się w najlepsze, bez zgody itd 😡 HANIU A Ty gdzie?? Masz tak duzo pracy czy masz nas dosyć?? ;) 👄 Kikunia U Ciebie pewnie ta kontrol trwa na całego... Jak będziesz mogła to zajrzyj do nas cichaczem ;) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko ❤️❤️❤️ sprawdz poczte ❤️❤️❤️ Mlenko duzo zdrowka dla ciebie i Adasia ❤️ a samochód bedziesz miala jak nowy zobaczysz, wazne ze tobie nic sie nie stalo 🌻 Slonko 🌻 otwiera mi sie tylko 1 zdjecie ale zdazylam zauwazyc ze Alunia to cała mamusia jak nic, sliczniutka a oczka ....... cudowne, buziaczki dla niej 😘 czekamy na reczte zdjec Koalko 🌻 misiek napewno chcial ci zrobic niespodzianke, trzymam kciuki za miło spedzony czas i bez kłotni!!! a Niunia pewnie skacze z radosci ze bedzie miala oboje rodziców przy sobie 🌻 no a męska wersja baski rewelacyjna :D:D:D hahaha dla reszty dziewczynek 🌻❤️🌻 zajrze pozniej bo mam troszke pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko ja to nigdy ne bede miala was dosc, wrecz przeciwnie w poniedzialek z rana lece do pracy jak na skrzydlach zeby zobaczyc co was ❤️ buziaczki wielkei i zajrze pozniej bo mam troche roboty po weekendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU Zajrzalam na poczte :) Teraz twoja kolej zajrzeć :) Ja też będę troszkę później. DZIEWCZYNKI ODZYWAJCIE SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko kochana były balony, serpentyny, chorągiewki, naprawdę super. Teraz chyba na każde dziecięce urodziny w rodzince trzeba będzie tak robić bo wyglądało naprawdę super. Alka wyciągnęła różaniec a potem rzuciła nim o ziemię i zajęła się pieniędzmi, więc nie wiem co z niej wyrośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko No to super, że imprezka tak się udała I bardzo dobrze, że jednak zdecydowałas sie na te baloniki, serpentynki i czapeczki :) Jak przyjecie to na całego :D Hahahahaha a Ala nieżle z tym wyborem hahaha. Hmmm no ciekawe co niej wyrośnie ;) hahaha fajna jest :D OKI, uciekam na troszke, będę później 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko 🌼 cieszę się urodzinki się udały :D I że były czapeczki baloniki i inne cudeńka :D Co do wyboru Ali hmmmmmm pieniążki dobra rzecz ;) Filpko 🌼 Dziękuję kochana 👄 No właśnie najgorsze jest to że ja czuję że to @..... A miałam nadzieje że może nie przylezie bo brzuch mnie nie bolał ani wczoraj ani przedwczoraj jak to zwykle bywa przed @ A dzisiaj się obudziłam no i proszę bardzo .... boli.... Już nawet zaczęłam rozglądać się za jakąś kliniką leczenia niepłodności bo wydaje mi się że przez tych lekarzy tutaj to my w miejscu stoimy. Jak tak dalej pójdzie to chyba się gdzieś wybierzemy bo tutaj to ja przyszłości nie widzę. Narazie jutro czeka mnie wizyta i chyba sobie porządnie pogadam z tym ginem bo już mnie to powolne tempo tego wszystkiego denerwuje. lata lecą a tu zero jakiegokolwiek zaangażowania u rzadnego z ginów wrrrrrrrr Viola 🌼 Co u Ciebie kochana? Jak samopoczucie? 👄 Ja muszę dzisiaj trochę pochodzić po miescie za prezentem na chrzest synka mojej przyjaciółki. Chrzest jest w niedzielę a ja nadal bez prezentu...... :o Muszę się sprężyć i wreszcie czegoś poszukać i mam zamiar do jakiejś hurtowni się wybrać to może coś mi wpadnie w oko i kupię. Tylko pogoda jest do bani :o Ciemno, chmury i zimno.... Nie chce się wychodzić z domu. Ale jak mus to mus ;) Idę się powolutku szykować. Zajrzę jeszcze przed wyjściem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko ❤️ zajrzyj na poczte jak bedziesz miala dłuzszą chwilke ;) Słonko super ze imprezka sie udala, czekamy na zdjecia 🌻 Oli ❤️❤️❤️ ja juz po @ i od ciebie tez odganiam precz, nawet moge ją od ciebie odkupic, nawet za darmo wezme zeby tylko fasolka sie zagniezdzila, bardzo bardzo ci tego zycze, moja @ tym razem byla normalna wiec mysle ze juz wszytsko sie unormowalo, oby tak dalej, nawet przyszla rowniutko po 28 dniach, jak wczesniej, tylko skromniejsza niz zawsze ale to akurat mi nie przeszkadza:) Oli trzymam kciuki za badania twojego miska i wiem ze bedzie wszystko dobrze i twoje wyniki tez bedą ok bo inaczej byc nie moze dla ciebie ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Kochana i bardzo dobra z Ciebie duszyczka. Dziękuję Ci za Twoje słowa. Mam nadzieję że tak będzie. @ chętnie oddam :) mogę nawet do niej dopłacić ;) Ja już gotowa na miasto. Zaraz uciekam. Zajrzę kochane do Was jak wrócę. Buziaczki 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Nie wiem nawet co u was słychac bo nie mam kiedy poczytac.Zauważyłam tylko że pojawiły sie nowe dziewczynki:)))witam serdecznie🌼 U nas tak sobei zuzia przez cały tydzień chorowała i to tak poważniej sie rozłozyła bo do tego nałozyły sie wychodzące czwórki i one wszystko spotęgowały przez tydzień walczyłyśmy z temper.39 mega katarem.Ledwo żyje bo zuzka była poprostu mega nieznosna do tego nie spała po nocach przez katar ja już wyglądam jak smierć nawet nie chce spoglądac do lustra.Ciotka Tomka mnie olała musiałam sie prosic sąsiadów żeby mi robili zakupy bo ja nawet nie miałam jak wyjść z domu były chwile złamania ze płakałam jak dziecko.Teraz troche lepiej ale psychicznie jeszce mam dół w pracy tez poprostu skacza ze szczescia że jetsem na zwolnieniu i jeszce ten tydzień chyba pobedę poprostu masakra.Jestem zmeczona wszystkim mam jakąś chyba depresje.No ale nic kiedys będzie lepiej wiecznie nie może być źle:)))Musze kończyć bo zuzka mi wisi u nogi i koncert odwala żeby ją wziąść na ręce.Będę sie odzywac w miare sił i możliwości.Pozdrawiam was wszystkie i ściskam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewczynki🌼 nie zdąże raczej przeczytac co u was a mam prośbe:wpiszecie mi w tabelke nowa wagę i zrost Boryska???bylismy dzis sie wazyc i juz przybrał ponad kilo od wypisu ze szpitala:waży 4440g i mierzy 57 cm:)) uciekam niestety -bardzo mocno was sciskam i całuje👄 a zdązyłam zauwazyc ze dzieciaczki chorują:(dla nich ❤️Zuzia,Adas❤️ dla naszych kochanych staraczek kupa fluidków ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ koalka-zdązyłam doczytac ze masz instynkt wicia gniazdka:))ja przed porodem wszedzie ale to dosłownie w kazdych szafkach zrobiłam porzadek -nawet z nićmi i igłami;)także to juz blisko:))aha mam pytanko czy na pleśniawki dobry jest ten Aftin czy jakos tak?????bo cos słyszałam o tym ale nie wiem czy mogę to stosowac???i jak wyciągną takiemu maluszkowi gilki z noska????mogę gruszką???bo mam taka maleńką gruszke ale troche sie boje jej uzyc papappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU ❤️❤️❤️ To dla Ciebie, ty wiesz za co :) A teraz zanim czmychniesz z pracy zajrzyj jeszcze na skrzynkę emailową 👄 Mojpka ❤️ Przytulam Cie bardzo mocno, wyobrażam sobie jak Ci jest ciężko, nie dość że Toma nie ma to jeszcze Ci Zuza choruje :( No i ta pożal się Boże ciotka od siedmiu boleści, dobrze że chociaz sąsiadów masz w porządku. Dużo zdrówka dla Zuzi ❤️❤️❤️ i wytrwałości dla Ciebie kochana 🌼 Bedze dobrze, zobaczysz. I tak jestes bardzo dzielna kobietką 👄 OLI ❤️ Wiem jak dobija ta bezsilnośc że nic się naprzód nie posuwa, to wrażenie że gin nie robi wszystkiego co by mógł zrobić. Wiem że \"bardzo chcesz\"iść do tego aby coś wkońcu ruszyło zmiejsca. Ja bym bardzo chciała i zyczę Ci tego aby takiej konieczności nie było ale jeśli pójdziesz do szpitala to cały czas będę z Tobą sercem i będę trzymać kciuki. Wiem że wkoncu Ci się uda. Musi byc już tylko lepiej ❤️❤️❤️ Scorpio ❤️ Duuuże uściski i buziaczki dla rosnacego Boryska 👄👄👄 i dla Ciebie z podzękowaniem za fludki 👄 Rosnie Ci ten brzdąc jak na drozdzach i nieźle przybiera na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatek tabelka dzieciaczkow z nowymi danymi Boryska IV TABELKA DZIECIACZKÓW Nick Mamy........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost 1.Zuzu……………….… Maciuś…………18 m 2.***HANIA*** ……..Jakub………..15m…… ; ; ;….10500……81 3. Zuzia28…… ………Emilka…………15 m 4. Mojpka……………… Zuzia…………….15m 5.Lili……………….. Martynka…………13m........11500.....80 cm 6.Saffron….. ………..Antoś………….... 13m 7.Mandzia…. ……..Alicja……………..1 3m 8. Mi28…………….. Kubuś……………..12m 9.Aba………………… Wojtuś……………12m 10.Słonko………….. Alicja……………..12m 11.Julcia26……………Julia̷ ; ; ……………..12m 12.Paty25………….. Melania…………..11m 13.Mina29…………… Kajetan……….11m 14.Jenefer25……… Julia…………….11m 15.Kingap……..……Oliwia…R 30;…..11m 16.Sissi………. …..Jakub……………10m 17.Kruszynka…… Weronika……………8m 18.KIKA27…….. …Natalia……………..8m 19.Doris…………… Alicja……………….8m 20.Mlenka………….. Adaś……………..6m........9000...74 21.Nadziejka…….. Jakub……………….2m 22.SCORPIO………..Borysek……23 dni....4440g.....57cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojpeczko kochana ❤️🌻❤️ jestes bardzo dzielną kobietką i wspaniale sobie radzisz ze wszystkim, przytulam cie bardzo mocno i Zuzie tez, dla niej duzo duzo zdrowka a dla ciebie duzo duzo sił, teraz musi byc juz tylko lepiej, a ciotka to faktycznie wstydzilaby sie, teraz ty ją olej moze wtedy przejrzy na oczy, pamietaj ze zawze masz nas i nie placz sama w kącie tylko nam w rekaw, bedzie ci duzo lzej jak sie nam wygadasz i wyplaczesz, my sie zaraz pocieszymy i dodamy sił 🌻🌻🌻 dla ciebie i Zuzi bedzie dobrze zobaczysz, sloneczko i do was sie usmiechnie SCORPIO widac ze |BOryskowi cycuś sluzy 😘 dla niego buziaczki, reszte napisalam smsem :) Filipko ❤️❤️❤️ pędze sprawdzic poczte a pozniej do tesciowej, Kuba dzisiaj pewnie z górą prezentów wroci od ciotki z Francji:) a my musimy z miskiem wyskoczyc na zakupy najgorsze z mozliwych bo ciuchowe i to dla miska, juz widze te zakupy, pewnie nic nie kupimy a ja jutro sama mu kupie na wymówienie hehe a sobie musze sprawic jakies kosmetyki bo wszystko mi sie pokonczylo, ale bym sobie zaszalala niestety trzeba sie ograniczac jak sie chce chate budowac hehe:) buziaczki kochana 😘 Oli jak twoje wyniki? z tego co pamietam to dzisiaj mialas miec prawda? pytam tak tylko dla potwierdzenia bo wiem ze sa dobre ❤️ sciskam cie mocno aha i przyjemnych zakupow dla maluszka na chrzciny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i my już wróciliśmy. Nie kupiliśmy ani wózka ani łóżeczka. Łożeczko jednak kupimy u producenta, pod Sokołowem. Co do wózka to też średnio się dogadujemy. Podobał mi się X-lander ale na żywo to on jakiś taki mały.Ta gondola to chyba tylko na już. Spacerówka też nie za duża. Miśkowi podobał się taki jakiś tańszy Skarpeta moja ;) Fajny był nawet. Tylko nie z gondolą a taki z wkładanym szpiworem. Decyzja nie podjęta. Tata w szpitalu. Aż mi się łzy do oczu cisną jak sobie o nim pomyślę. Ten człowiek nie umie w miejscu usiedzieć, a tam... leżenie. Rano go zostawiliśmy, później po zakupach jeszcze pojechaliśmy do niego i już niby w miarę sie \"rozgościł\". Siedział w barze na kawie :) Ale to dziś. A po tym zabiegu raczej nie będzie mógł chodzić tak od razu. Dobrze, że Misiek jest, to będziemy jeździć do niego choćby codziennie. Obok taty leży pan po takim samym zabiegu. Ze wszystkim zaszło się tydzień. Więc tata już na weekend może być w domu, jak wszystko poszło by super. Najlepiej na tej wycieczce wyszedł Szymon. Miał być wózek dla małej, a kupiłam tylko body. Za to Szymon dostał nowy rower.Ale zadowolony. Ja wczoraj wzięłam ostatnie tabletki. I na razie nawet nieźle się czuję. Może ze dwa mocniejsze skurcze miałam. Zobaczymy co dalej będzie. Oli jak @? Trzymam mocno kciuki żeby nie przyszła!!!! ❤️ Filipko ech z tymi frajerami! Dla Ciebie ❤️ Mojpko kurcze to masz rzeczywiście nieciekawie. Dla Was ❤️ na zdrówko i ❤️ na siły dla Ciebie. Haniu napisz jak zakupy. Ja swojego tez dziś chciałąm w Siedlcach wyciągnąć, ale cholera się nie dał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak dalej pójdzie to nawet Borysek Alkę z wagą przegoni. Byłam dziś na ważeniu, magiczna granica 8 kilo nadal nieprzekroczona. Matko co ja mam robić z tym dzieckiem??? Mojpeczko 😘 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli i ja od Ciebie odganiam @ jak tylko umiem najlepiej - a kysz a kysz, a sio. Idź sobie ty @ wstretna i nie wracaj przez dlugi czas. A aopropos @ wlaśnie byla u mnie moja sąsiadka i powiedziala, że wlaśnie dostala @ pierwszy raz od porodu. A rodzila 5 dni przede mną. Mam nadzieję,że moja @ sobie jeszcze poczeka, bo wcale mi się za nią nie tęskni. Wlaśnie spojrzalam na to co napisalam i strrrrasznie tu namalpowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabeleczkę :) I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ 1.OLI...........Ola.........27.........Siedlce.......... .* **.......19.03.07 2.FILIPKA82...Magda.....24.........Ś-cie.............*** ** .......06.04.2007. 3. Viola2328….Ania……….24……& #8230;…xxxix……………… 4,5 roku…………………… … II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć.......... Imię….. koala-79....Jola........27...mazowieckie......18.04.200 7......dziewczynka Hania III TABELKA MAM Nick......... Imię. Wiek. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dziecka 1.Zuzu……….Ula..20..Dzierżoniów…2 6.09.2005……3650g….56 cm…Maciuś 2.***HANIA*** ..Ania...28..Przemyśl… 14.12.2005.....2950 g.....52 cm.....Jakub 3. Zuzia28……Sylwia..28…Wrocław……2 9.12.2005…….3470g ……55 cm….Emilka 4. Mojpka…….Ania..32…Wrocław…31.12.2005 ……2920 g……54 cm…….Zuzia 5.Lili…………..Lila..25…Łódź. .…01.02.2006……3500g…….57 cm…..Martynka 6.Saffron…..Magda..23.Białystok…01.02.2006.. ...;…3700g……55 cm……Antoś 7.Mandzia…Magda..25.ok.Łodzi……23.02.20 06…3150g……54 cm……Alicja 8. Mi28..Justyna…..27…..Lublin……12.03.2 006………3220g……53 cm……Kubuś 9.Aba..Asia….32…….Gdańsk…… 13.03.2006……3480 g……54 cm…Wojtuś 10.Słonko…Kasia…29………Szcze cin…15.03.2006………3550 g…54cm…Alicja 11.Julcia26..Jagoda….27…….Głogów… ; 17.03.2006……3560g……56cm…Julia 12.Paty25…Patrycja…..27……Łódź..& #8230;06.04.2006……3000g ……54 cm…Melania 13.Mina29…Monika….29……mazow...11 .04.2006……3400g……55cm…Kaje tan 14.Jenefer25…Jola….30……Głogów... …12.04.2006……3250g……60cm.....& #8230;Julia 15.Kingap…Kinga…24…….małopolska. ...19.04.2006……3400g………58cm ……Oliwia 16.Sissi…Basia…30………Mielec ………07.05.2006……3750g… 230;59cm…Jakub 17.Kruszynka…Magda…29.Świetochłowice…2 4.07.2006…3100g…53cm…Weronika 18.KIKA27…Monika…27……Kraków..... 04.08.2006……3300g……53cm…Nata lia 19.Doris…Dorota…26………Krakó w……13.08.2006……3460g……57 cm……Alicja 20.Mlenka…Marlena…28……Radom..... 01.09.2006……3500g……..57cm…Adaś 21.Nadziejka…Wanda…29……xxxxxx 230;31.01.2007…2500g……52cm……Ja kub 22.SCORPIO…Ania…29……Rzeszów..... 24.02.2007……3590g……55cm…Borysek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dzieciaczki, co by się nie pogubiły :) IV TABELKA DZIECIACZKÓW Nick Mamy........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost 1.Zuzu……………….… Maciuś…………18 m 2.***HANIA*** ……..Jakub………..15m…… ; ; ; ;….10500……81 3. Zuzia28…… ………Emilka…………15 m 4. Mojpka……………… Zuzia…………….15m 5.Lili……………….. Martynka…………13m........11500.....80 cm 6.Saffron….. ………..Antoś………….... 13m 7.Mandzia…. ……..Alicja……………..1 3m 8. Mi28…………….. Kubuś……………..12m 9.Aba………………… Wojtuś……………12m 10.Słonko………….. Alicja……………..12m 11.Julcia26……………Julia̷ ; ; ; ……………..12m 12.Paty25………….. Melania…………..11m 13.Mina29…………… Kajetan……….11m 14.Jenefer25……… Julia…………….11m 15.Kingap……..……Oliwia…R 30;…..11m 16.Sissi………. …..Jakub……………10m 17.Kruszynka…… Weronika……………8m 18.KIKA27…….. …Natalia……………..8m 19.Doris…………… Alicja……………….8m 20.Mlenka………….. Adaś……………..6m........9000...74 21.Nadziejka…….. Jakub……………….2m 22.SCORPIO………..Borysek……23 dni....4440g.....57cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌼 @ nie ma ale przyjdzie napewno bo zrobiłam test i jedna wielka krecha..... niestety..... Teraz czekam sobie spokojnie na tą małpę. pocieszam się jedynie tym że na weselu sobie pochasam na całego :) Haniu 🌼 Kochana dobrze myślałaś że to wczoraj miały być wyniki tych badań ale to ja się pomyliłam bo to dziś idę do gina. Coś mi się pomieszały te dni i wydawało mi się że to w poniedziałek miało być :o No i dziś zobaczę co z tą moją bakterią :o Scorpio 🌼 Dziękuję z całego ❤️ za fluidki :) Może przydadzą się w następnym cyklu ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Koalko to byłaś wczoraj w Siedlcach? Dopiero teraz wyczytałam :D Może się kiedyś spotkamy? W jakiej Ty miejscowości mieszkasz? Bo już nie pamiętam. Cosik mi Węgrów po głowie chodzi ale to chyba nie to..... Może jak już urodzisz swojego maluszka to kiedyś się zobaczymy? :D Fajnie by było. Mam nadzieję że Twój tato po zabiegu szybciutko wróci do domku kochana i że dobrze ten zabieg zniesie ❤️ A w którym szpitalu leży? Kochana dziękuję za kciuki ❤️ Ale chyba możesz już puścić bo test mówi sam za siebie :( Mlenko ❤️ Dziękuję kochana. ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Ale jak widzisz ta małpa się przyczepiła do mnie i nie chce mnie opuścić na dłużej :( No ale następny cykl następna nadzieja. Filipko ❤️ Dziękuję Ci kochana za Twoje słowa otuchy ❤️ Ja za Ciebie też bardzo, bardzo mocno trzymam kciuki i modlę się za Twoje zafasolkowanie. Mam nadzieję że już niedługo doczekamy się teg naszego malutkiego szczęścia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja mam dalej kontrol ale dzisiaj kontlorer zrobił sobie przerwe i go nie bedzie. U nas w weekend troszke sie działo. Natalia zepsuła mojej siostrze laptopa. Oczywiście to moja wina bo wziełam ja na kolana i czytałam sobie na necie a ta moja mała łobuzica wyrwała jej klawisz z klawiatury. Nawet niewiem kiedy to zrobiła i czeka mnie niezły wydatek. Dzwoniłam wczoraj do serwisu i powiedzieli mi jezeli beda miec taki klawisz to koszt bedzie ok 50 zł a jeżeli nie to muszą sprowadzać klawiature bo komputer był zakupiony w Stanach i wtedy koszt ok 500 zł. Nieżle nie. Pozatym na policzku Natali wyszła jakś skaza która powiększa sie i znika. Myśle ze to na tle alergicznym. Tylko niewiem na co. Od dwóch dni jest tylko na samym mleku i plamka widoczie sie zmniejszyła choć dzisaj rano jak patrzyłam znów jest czerwona ale to chyba dlatego ze moja Natalia jest strasznie ruchliwa w nocy i drazni sobie. Najgorsze jest to ze niewiem czym to smarowac i od czego to ma. Musze zacząc wprowadzac nowe produkty od początku. Jedyny plus tego wszytskiego to ze byłam wczoraj na badaniach u endokrynologa i wyniki sa dobre. Guzek sie nawet troche zmniejszył po porodzie wiec jest dobrze. Na rok mam spokój. Mojpka: Dużo zdrówka dla Twojej Zuzi. Wiem ze Ci cieżko ale nie mozesz sie załamywac. Musisz byc silna dla Zuzi Słonko: Super ze imprezka sie udała. Czekamy na zdjecia. A z waga Ali tez bedzie dobrze. Nie martw się. Oli: Trzymam kciuki aby @ nie przyszła. Scorpion: Cycuś słuzy Boryskowi. Jak tak dalej pójdzie to szybko dogoni Natalie. Filipka: Dobrze ze z Zuzią jest lepiej. Bo cały weekend o niej myślałam. Twoja przyjaciółka faktycznie zjadła troche nerwów. Ale i tak jest dzielną kobietą. Hania: Kontlorer nawet przystojny tylko ze malutki :) Ale małe jest piękne:) Dobrze ze mój niewie co pisze bo by mi dał .............:) Viola:) Dla ciebie i innych starających sie fluidki. ❤️❤️❤️ Koala; Xlader tez mi sie bardzo podobał. Ze względu na gondole z niego zrezygnowałam i teraz troche załuje bo jakbym wiedziała ze Natalia urodzi sie taka malutka to bym napewno kupiła bo wózeczek świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikuś ❤️ ❤️ ❤️ Dziękuję za kciukaski ❤️ Ale ten test to już przesądził sprawę ...... Ta Twoja Natalka to ma talent. Jak ona ten klawisz wyciągnęła? Sprytne te paluszki ma :) Mam nadzieję że na 50 złotych się sprawa skończy. Bardzo się cieszę że po badaniach wszystko w porządku. Super wiadomośc kochana ❤️ Mojpeczko ❤️ ❤️ ❤️ Trzymaj się kochana. Jesteś silną kobietką. Poradzisz sobie. Wiem że jest Ci ciężko, że masz czasem chwilę załamania ale napewno dasz radę. Przytulam Cię bardzo, bardzo mocno i trzymam za Ciebie kciuki żeby wszystko było dobrze u Ciebie i żeby każdego dnia na Twojej buzi gościł uśmiech a smutki oddalam od Ciebie daleko, daleko ❤️ A dla Zuzi dużo dużo zdrówka ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Acha dziewczynki dziękuję za wczorajsze "przesyłki" na gg :D Niestety nie mogłam Wam tego przesłać spowrotem bo co chwila mnie wywalało z internetu i w końcu straciłam cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki kochane!!! Ja dzisiaj już w pracy, ale niestety dalej zakichana i zasmarkana no i zakasłana. Już mam tego dość. Adaś też jeszcze chory. Mama musiała do niego przyjechać, bo nie mogę go na taką pogodę rano wyciągać. Jak się okazało, to w pracy polowa załogo zakichana. Co za świat??? Oli to ja dalej tą Twoją @ odganiam- niech sobie idzie precz- a sio ty małpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojpka tak bardzo Ci współczuję. Wiem jak bardzo może być Ci trudno samej z dzieckiem i to do tego chorym. Ja często siedzę sama z Adasiem, bo mój Tomek ma taką pracę i tego nie zmienię i wiem jak może być ciężko, ale ja przynajmniej wiem, że jutro czy pojutrze będziemy razem i będzie łatwiej, a Ty musisz sama się z tym wszystkim uporać. Tak bardzo Cię za to podziwiam. Musisz być baaardzo silną kobietą. Jak potrzebujesz sobie popłakać to płacz- ja wiem,że to czasem pomaga. Przytul Zuzkę do serca i pomyśl, że dla niej żyjesz i dla niej musisz być silna i to jest Twój akumulatorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki w koncu udalo mi sie do was zajrzec, mojej kolezance padł komputer i musialam sie nim zajac bo mi zyc nie dawala od wczoraj, bo ja tu tez za informatyka robie, szkoda ze społecznie kurcze 😠 Koalko 🌻 trzymam kciuki za twojego Tate, zeby szybko odzyskal sprawnosc i mógl wychodzic z wnusią na spacerki co do zakupów to moje skonczyly sie tak samo jak twoje hehe ech te chlopy, zaliczylismy zaledwie dwa sklepy, misiek przymierzył kilka par spodni i zadne mu nie odpowiadaly, na koniec stwierdzil ze wcale nie sa mu potrzebne bo jeszcze ma sie w co ubrac :) ja niestety tez nic sobei nie kupilam bo miskowi znudzilo sie chodzenie po sklepach, ale dzisiaj pojde sama to napewno kupie sobei jakies kosmetyki u Ciebie przynajmniej Szymon byl zadowolony z zakupu :) 😘 dla niego Słonko 🌻 i dla Aluni 🌻😘🌻 oby jak najpredzej przytyła, a moze ona taka drobinka po tobie? mojego brata córka ma 14 miesiecy i wazy 8 kilo a zje bardzo duzo, tylko ma dobra przemiane materii i non stop w ruchu, Mlenko 🌻 duzo zdrowka dla ciebie i Adasia i zeby @ do ciebie za szybko nie przyszla:) Oli ❤️ i do ciebie tez zeby nie przychodzila przez dlugi dlugi czas czekam na twoje wyniki, wiem ze bedzie dobrze kochana ❤️❤️❤️ Kika 🌻 hahaha male jest piekne a jakże:) ale wiesz mały chudy ale,,,byk:D a Natalka to sprytna jak nie wiem skoro udalo jej sie załatwic laptopa, mam nadzieje ze skonczy sie to na 50 zł:) Mojpeczko 🌻🌻🌻 duzo duzo zdrowka dla Zuzi 😘 trzymaj sie dzielnie bo masz dla kogo zyc i musisz byc silna, dasz rade, kobiety juz tak sa stworzone ze wszystko zniosą, w przeciwienstwie do facetów ktorych byle co załamuje, jestem z tobą ❤️ Filipko ❤️❤️❤️ dla ciebie 🌻❤️🌻 wiesz za co, dziekuje ci za wszysto kochana i bedzie dobrze ❤️ masz wiadomosc:) Violu ty pewnie dalej cieszysz sie bliskoscią twojego miska, dla ciebie ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×