Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

Słoneczko ❤️ Ala jak mała księżniczka :D I te oczka śliczne. Piękna Ci panna rośnie. Dużo zdrówka dla malutkiej ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Haniu ❤️ jesteś nareszcie :D ❤️ Dziękuję Ci kochana :D Życzę Ci kochana tej 6 w totka żebyś sobie spokojnie domek wybudowała :D No niestety tak to jest u nas że od groma papierów i takich duperelków do załatwiania jest przed budową. I to moim zdaniem jest właśnie najgorsze. Każdy chce jakiegoś papierka jeden z taką pieczątką drugi z takim podpisem, pozwoleń też trzeba od cholery załatwiać :o Więcej z tym zaczodu niż potem z całą budową :o Mam nadzieję że gładko Wam to załatwianie pójdzie ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko: Alunia cudna. Oczka piekne. Takie duze. Śliczna z niej pannica. Oli: Nie chce Cię nastawiać ale z tymi testami to róźnie bywa. Moja kolezanka tez robiła i za każdym razem negatywny a potem okzało sie ze jest w ciązy. Tego Ci z całego serca życze. Poczekaj jeszcze pare dni jak nie @ przyjdzie to moze zrób test z krwi. Hania: Z tą kołderką to dobry pomysł. Musze tez tak zrobić. Życze Ci 6 w lotto. Mlenka: Zdrówka dla Adasia. Viola: Ja chętnie Ci odstąpie zbędne kilogramy :) Filipko: Dla Ciebie moc fluidków ❤️❤️❤️ i do działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikuś ❤️ Wiem, wiem że z tymi testami różnie bywa. Kochana nie nastawiasz mnie absolutnie. Ja i tak sceptyczniedo tego podchodzę. Wręcz wypatruję @ żeby potem nie ryczeć jak przyjdzie niespodziewanie. Poczekam jeszcze kilka dni i albo zrobię sobie test z krwi albo pójdę na USG do swojego gina. 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko no to faktycznie! Kurcze że się wtedy nie znałyśmy! I te wioski też znam! W Gródku kiedyś były super festyny na powitanie lata. W Kostkach czasami bywałam na zabawie. Wiesz taka typowo wiejska potańcówka. Ale tobyło daaawnoo. Widzisz, jak będzies zto musisz tu przyjechac na wakacje, spotkasz się ze mną i Oli. Koniecznie!! Mój tata chyba już ma zabieg. Wczoraj jeszcze nie wiedziął o której. Dziś do niego napisałam sms-a ale nie odpisał. Pewnie już go zabrali. Ale sie denerwuję. Wczoraj jeszcze Miśka siostry córka miała wycinane migdały. Do jutra ma zostrać w szpitalu. Jestw wieku mojego Szymona, ale była bardzo dzielna. A jakby było mało to wczoraj moja teściowa wylądowała w szpitalu. Miały być badania, bo wyniki z krwi jej wyszły złe. A zanosi się na poważniejszą sprawę. Ale nie będę pisać, na razie licze że to nic takiego. Filipko ❤️ ❤️fluidki i dziękuję bardzo za kciuki. Oli dla Ciebie dziś to taka specjalna porcja ❤️ ❤️❤️ Te fluidki lecą z ogromną mocą do Ciebie!!!! Testem sie nie przejmuj. Moja orzyjaciółka (z Siedlec!) robiła 3 testy bo nie dostała @. Wszytskie negatywne. A w styczniu urodziła ślicznego Piotrusia. Dopiero wizyta u ginka wyjaśniła jej sytuację. Ja dalej trrzymam ksciuki za Ciebie. Tak jak pisała Hania, niech Twoa @ pojawi suie u Violi! Violu oczywiście tylko na troszkę, później i u Ciebie ma zniknąć ❤️ Słonko Ala śliczna! Takie słodkie dzieciątko. 🌻 Odezwę się później, bo Misiek wrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalko ❤️ Mam nadzieję że Twój tata dzielnie zniesie zabieg i szybciutko dojdzie do formy. Trzymam mocno kciuki za niego ❤️ Fluidki łapię :D I dziękuję ❤️ ❤️ ❤️ Co do mojej nieszczęsnej @ to zobaczymy.... Narazie czekam spokojnie i jak po weekendzie nadal mnie nie nawiedzi ta małpa to idę na USG do swojego gina. Uffffffff. Ta niepewność mnie trochę denerwuje ale co będzie to będzie. jak dostanę @ to ok jak się okaże że to fasolka to jeszcze lepiej :) Więc narazie sobie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki kochane!!!! U mnie dalej choróbska szaleją. Już nie wiem co mam robić. Jachora- wcale mi nie przechodzi i Adasiowi tak samo. A po augmentinie zaczyna robić brzydkie kupy. Dzisiaj usral się aż po pachy. A gorączka wcale nie spada. Zaczynam podejrzewać,że może to po prostu trzydniówka. Nie wiem już co mam myśleć. Nie mam doświadczenia bo to w sumie pierwszy raz Adaś jest taki zasmarkany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli ja Ci zcalego sercażyczę,żeby te testy się mylily po prostu. Tak strasznie mocno trzymamy za Ciebie z Adasiem nasze chore kciuki. A jak tam Twoja sukienka weselna???? Ja mam nadzieję,że będzie na Ciebie trochę przyciasna na tym weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem :) Ehhh u mnie taka pogoda, że załamać się idzie :o W nocy napadałao troszkę sniegu, a teraz już go nie ma ale zimno, szaro, buro :o Do tego łupie mnie w kręgosłupie, dosłownie nie mogę za długo stać, a nawet jak siedzię nie jest za dobrze. Mój misiek się śmieje, że starość nie radość, hehe a na dokładkę wyrwał mi wczoraj dwa siwe włosy :D :D :D Dobrze, że nie jestem facetem bo zaraz by było, że ćwierćwiecze niedługo mija więć torba dłuższa od kija :D Słonko 🌼 Ala śliczna, a oczka to ma boskie po prostu!!! Takie duże i niebieściutkie jak niebo. Udała Ci się córcia na 102!! :) ❤️ I dużo zdróweczka dla Aluni 👄🌼👄 OLI 🌼 Ja nadal trzymam kciukasy ❤️❤️❤️ Wiem, że się denerwujesz. Poczekaj jeszcze ze dwa dni i powtórz teścik, a jak nadal bedzie negatywny a @ nie bedzie to zapytasz gina co może być grane. Mam jednak nadzieję że to fasolka Ci tak łobuzuje tam w środeczku 🌼 Jestem z Toba ❤️ HANIU 🌼 Fajnie, że jesteś :) Jak tak czytam o tych pozwoleniach na budowę, dokumentach itd to widzę że niezłe kongo przede mną :D Bo u Ciebie to juz w trakcie :D A wydatki to już w ogóle wypasione... Hehe z tą samotnością to źle sie wyraziłam, chodziło mi o to, że bez malenstwa to do smierci bym miała czas na książkowanie. A wolałabym tego czasu nie mieć na czytanie :) A wiem, że mam mężą mojego kochanego i WAS ❤️ moje kochane dziewczynki :) Więc obiecuję że ostatni raz się tak ciulowo przejęzyczyła, ;) Buziak za fluidki 👄 Ja Tobie zycze wygranej i to najwyższej w totolotka abys mogła powiedzieć że \"Ci to lotto\" :D Scorpio ❤️ to ja śladem Hani spóźnione ale szczere życzonka z okazji 2000 dni !! WOW!! Robi wrażenie :) Dla WAS 🌼🌼🌼 i kolejnych 2000, 4000, 6000...itd :D Kikunia 🌼 Dziekuje kochana za fliudki 👄👄👄 No u mnie dziś 15dc więc działamy, a noż coś z tego będzie :D Dla Ciebie 🌼🌼🌼 Koalka 🌼 Bardzo chetnie odwiedziłabym jeszcze tamte strony, a przede wszystkim spotkałabym się z Toba i OLI. Tak czy inaczej sie kiedyś spotkamy :) Nie denerwuj się kochana, z Twoim Tatusiem na pewno wszystko będzie dobrze 🌼 Kurczę ale widzę że Wam się narobiło z tymi szpitalami, teraz jeszcze teściowa :( Mam nadzieję że to nic poważnego i również życze dla niej duzo zdrówka 🌼 Napisz później co i jak. No i dla miska siostrzenicy również za to, że tak dzielnie sie spisała 🌼 A dla Ciebie dużo buziaczków i podziękowania za fluidki 👄👄👄 Mlenka ❤️ a co u Ciebie i Adasia?? Jak się czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Jestes Mlenka 🌼 Kurczę a miałam nadzieję że czujecie sie lepiej. Bidulki dwa kochane. zrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 Mlenka to dla Ciebie i Adasia fluidki zdrówka, mam nadzieję że pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko ❤️ ale sie usmialam z tego kija :D powiem szczerze ze tego przyslowia to nie znalam, super jest :D:D:D a o samotnosci ty sie lepiej nie wyrazaj bo i tak ci to nie grozi, masz wspanialego męza, masz nas i bedziesz miala swojego maluszka ktory jeszcze da ci popalic, nie raz jeszcze nam ponarzekasz :) ❤️ co do pozwolen na budowe to istny cyrk, ale nie martw sie bo mozesz zlecic wszsytko projektantowi i on za ciebie wszystko zrobi, oczywiscie nei za darmo, ale mysle ze gdybys nawet chciala wszystko sama zalatwiac to i tak nie wyszlo by taniej a jeszcze stracisz kupe nerwow i czasu, ale dacie rade napewno, zaraz musze zadzwonic do geodety i zlecic te pomiary dzialki zeby jak najszybciej ruszyc z miejsca a wygrana w totka bylaby super, anjwyzszej to nie chce bo by mi łeb ukrecili pewnie ale tak ze 500 tys. siadło by jak nic. OLi ❤️ nie mówie nic tylko sle fluidki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko zapomnialabym🌻 To Twoje dziecię ma po prostu cudowne oczy- juz chyba się nimi kiedyśzachwycalam, ale co mi tam- przecież mi wolno. Doslownie te oczy są aż nieprawdziwe- takie jak narysowane. Byla kiedyś taka bajka- wiem bo mam mlodszego brata,który nie umial bajek sam oglądać- carodziejki zksiężyca i one mialy takie wielgachne oczy. I zawsze śmialam się z tego, bo wydawalo mi się,że to nierealne żeby miec takie ozy- a jednak się mylilam, bo Ala wlaśnie takie ma. No po prostu cudowne. Strzeżcie się faceci,bo jak ten aniolek dorośnie, to zlamie niejedno serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU :D Cieszę się że Cię rozbawiłam :) A co do formalności związanych z budową to na pewno to komus zlecimy. Z moimi nerwami to ja się do urzędów nie nadaję, tym bardziej że wiem jak to jest w moim mieście :o Kasę i tak bedzie trzeba wydac a chociaz nerwów zaoszczędzę :) Viola 🌼 ja rozumiem że szukasz domku dla Was ale proszę się chociaż zameldować !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypatrzylam sobiewlaśnie spacerówkę http://www.allegro.pl/show_item.php?item=175821267&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0A%09%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0A%09%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E Mi się spodobalten bordowo-niebieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten piekny wiosenny dzien:):)przynajmniej tak u mnie jest,nie wiem jak u WAS? Mlenka🌼 czekam na zdjecie Twoje:):) Oli🌼 tak jak napisala Hania jak przyjedzie@ale pewnie nie przyjdzie do Ciebie to mozesz mi oddac@ja z checia wezme:):)trzymam kciuki zeby nie @ nie przyszla ❤️❤️ Slonko🌼 Alunia sliczna szczegolnie te oczeta niebieskie:):):) Kika🌼 to ja poprosze o te kilogramy:):) Koala trzymam kciuki za Twojego tate zobaczysz wszytko bedzie dobrze❤️ Mlenka 🌼 dla WAS duzo zdrowka❤️ Filipko🌼 tak szukam mieszkanie ale to nie takie proste:):)Zycze Wam owocnych staran:):)❤️ Mam prosbe czy mogla bys mi napisac z ktorej tabelki suwaczkow wklejacie w stopke ja probowalam ale jaka inna strona mi sie otwera :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu Z tego co pamiętam to z drugiej tabelki musisz skopiować ten kod i powinno być dobrze :) Wiem, że szukanie mieszkanka to nie taka prosta sprawa, tu w Anglii to jest urwanie głowy z tym ale nam sie udało :) Zyczę Ci aby @ wkoncu nadeszła 🌼 Mlenka Wózeczej fajny. Mi sie podoba ten niebieski i bordowo niebieski. Haniu Gdzie jesteś?? Praca Cię dorwała?? Kikunia Ty to pewnie nadal przytłoczona ta kontrola z zusu :o Ehhh niech juz sie kończy abys mogła byc z nami częściej. najpierw jakieś rozliczenia, potem ta kontrol, mam nadzieje że juz zadnych niespodzianek nie będzie! OLI Kciuki kciuki i jeszcze raz kciuki **************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola2328
Mlenka Wozeczki bardzo ladne.Mnie podobaja sie niebieski i bordowo niebieski podobnie jak i Filipce:):) Filipko probowalam tak robic ale nie mam cierpliwosci.Nie lubie jak cos mi nie wychodzi.Wpisalam w preferencjach w stopce i nic sie nie pokazuje:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola A skopiowałas ten suwaczek czy jak to zrobiłaś?? Kurcze powinno wyjść :( Może podaj m swoją datę ślubu i suwaczek który wybrałas a ja go wkleje na forum, a później Ty sobie go przekopiujesz do stopki. Może tym sposobem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola2328
Filipko tak probowalam jak mowisz to co mam w stopce napisane tez sie nie pokazuje.:(:(10 sierpien 2002 suwaczek pierwszy chyba jak dobrze pamietam niebieski i 2 serca.I teraz na forum na czerwono wyskoczylam qurde nie wiem co jeste grane:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff wróciłam ze sklepu. zaraz do mnie koleżanka z dwójką swoich synków przychodzi więc musiałam odpowiednią ilość słodyczy kupić ;) Mlenko ❤️ Dziękuję za kciukaski Twoje i Adasia :D Dużo zdrówka dla Was 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 Sukienka jeszcze się robi u mamy :) Filipko 👄 👄 👄 :) i ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ za kciukaski :) ja mocno zaciśnięte też trzymam za Ciebie. Bardzo mocno ❤️ Haniu ❤️ ❤️ ❤️ za fluidki :) Dziękuję i łapię !!! Violu 🌼 To jak chcesz @ to bierz :) Tak jak kiedyś Hani pisałam że jeszcze za tą małpę dopłacę :) Dziękuję Ci kochana za wsparcie ❤️ Idę trochę chałupkę ogarnąć bo jak słońce za świeci to jakieś kilogramy kurzu się wyłaniają z każdego kąta. A właśnie u mnie rano było okropnie a teraz słoneczko hi hi 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[url=http://www.waszslub.pl]http://suwaczki.waszslub.pl/img-2002081000100130.png Violu skopiuj teraz ten suwak to siebie w preferencje, może się uda. Powinno się udać bo jeśli nie to nie wiem co jest grane. A tak swoją droga to długo juz jesteś po slubie :) Młodziutka byłaś, moja przyjaciółka tez tak szybko za mąż wyszła, w tym samym roku co Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu Spojrzałam i tak suwaczek działa, więc nie powinno być problemu. OLI Widzę że zaraz bedziesz miała gości :) To chyba te dzieciaczki którymi leczysz się z checi posiadania dzidziusia?? :D wiem wiem, że to jest krótkotrwały efekt :) I dobrze :) Dziękuję za kciukaski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko tak wlasnie zrobilam tylko wkleilam koncowke:)zobaczymy czy cos bedzie:) Tak bylam mlodziutka jak wychodzilam ze maz :)Jestesmy razem ponad 7lat no i 4.5 roku po slubie moze troche wiecej jak 4.5:).Moj miesiek jest ode mnie troche straszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu Zrobiłaś przerwę i nie wyszło. Zrób tak jeszcze raz tylko skopiuj ten drugi co ja wkleiłam, ten jest ok. Bedzie działał na bank. Mojej przyjaciółki mąż jest starszy od niej o 11 lat, ona jest w moim wieku, 25 lat. Róznicy nie widac tak sie cudownie dobrali :) I maja dwoje wspaniałych dzieciaczków, synka i córke która ma miesiąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko moj misiek w grudniu skonczy 29 a ja w kwietniu 24 :):)najwazniejsze ze sie dogadujemy:):) nie chce mi wklejac ostatnich liter chciaz i je zaznaczam juz mam takiego nerwa ze tego laptopa zaraz chyba wyrzuce przez okno:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×