Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

dziewczynki wiem ze bedzie ciezko ale spróbujmy sie uspokoic, wypic kawke herbatke ziołka i zaczac nas topic od poczatku moze nam oddadza stary to wtedy sie przeniesiemy ja zaczynam od kawki, drugiej juz dzisiaj bo Kuba dał mi w nocy popalic czy kto sjeszcze ma ochote na kawke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym optowała za jakimś innym portalem, nie kafeterią....bo za miesiąc tu mogą zreobić taki sam numer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ❤️ No to zaczynamy od początku..... Dziewczyny co z tabelkami? Robimy od nowa? Kurcze nie bardzo mi się chce gdzieś szukać innego miejsca na topik. Ale jak wszystkie tak zdecydujecie to ja się oczywiście dostosuje 🌼 Ja jeszcze taką malusieńką nadzieję mam że jednka może jakoś przywrócą te topiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez robir kawke na uspokojenie. Nawet nie zdązyłam przeczytac tego co napisałyście przez ostatnie dni. Och jaka jestem zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko oczywiscie ja sie dostosuje bo bardzo dobrze mi z wami wiec moze zaglosujmy? dziewczynki zostajemy na kafe czy szukamy innego miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zgadzam na przenieisenie ale myśle ze z tym moze byc problem. Dziewczyny które rzadko zaglądały nas ni znajdą jak np. przeniesiemy sie na jakiś inny serwer. Może poczekajmy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mimo wszystko chyba bym chciała zostać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę tu zostać przyzwyczaiłam się mimo wszystko :-) uważam że drugi raz nie zrobia nam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co fakt, najgorzej byłoby z Dziewczynkami które rzadko zAGLĄDAJĄ, no to chyba zostajemy....Jak drugi raz taki numer wykręcą to nie będzie zmiłuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno....... jakoś musimy dziewczyny odbudować ten nasz topik. Szkoda tylko tych lat i wspomnień. No ale co zrobimy.... Nic nie możemy zrobić..... Nie da się pewnie tego przywrócić. Jak można było do tego dopuścić.... Kto to zrobił w ogóle i dlaczego nikt nie odpowiada na nasze pytania? Echhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI probowalam odtworzyc tabelki ale nie chyba nie o wszystkim pamietałam, poprawcie jak czegos brakuje i dopisujmy sie I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick Imię Wiek Miejscowość Cykl starań Data @ II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick Imię Wiek Miejscowość Termin porodu Płeć Imię dziecka III TABELKA MAM Nick Imię Wiek Miejscowość Data porodu Waga i długość Imię dziecka IV TABELKA DZIECIACZKÓW Nick Imię dziecka Wiek dziecka Waga Wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mógłby być problem z tymi co czasami zaglądają a nie są z nami cały czas..... No więc próbujmy odbudować nasz wiosenny topik... 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭 bez sensu to wszystko :( :( Zostajemy. Wiecie co ja mam tylko tabelke nr 3 , skopiowałam sobie kiedys na dysk bo tak sa daty urodzin dzieciaczków, no i mam ta z naszymi datami urodzin i imienin. Ale i tak uważam że to bez sensu. Zniknęlo cos bardzo cennego dla nas :( Kurcze tyle stron. Tyle radości. Tyle informacji. Ja mam po dniu. Idę sie rzucić w odchłań rozpaczy :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam o kropkach:) I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć... Imię dziecka III TABELKA MAM Nick......... Imię....... Wiek.. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dziecka IV TABELKA DZIECIACZKÓW Nick........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dziś w ogóle smutny taki dzien a tu taka paskudna niespodzianka ech lajf is brutal :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick Imię Wiek Miejscowość Cykl starań Data @ OLI Ola 27 Siedlce *** 19.03.2007 II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick Imię Wiek Miejscowość Termin porodu Płeć Imię dziecka III TABELKA MAM Nick Imię Wiek Miejscowość Data porodu Waga i długość Imię dziecka IV TABELKA DZIECIACZKÓW Nick Imię dziecka Wiek dziecka Waga Wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz.... :) I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ OLI Ola 27 Siedlce *** 19.03.2007 II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć... Imię dziecka III TABELKA MAM Nick......... Imię....... Wiek.. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dziecka IV TABELKA DZIECIACZKÓW Nick........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie poddawajmy sie odbudujemy na złość kafeterii nasze arcydzieło :) nie pokazujmy kafe ze odpusciłysmy, damy rade a co!!!!!!!!! przeciez jestesmy takie cudowne:) :D dobra skoro przeglosowane ze zostajemy to dopisujmy sie do tabelki wprawdzie nie bedzie juz to samo co kiedys bo tam faktycznie historyczne dane byly ale dziewczynki jak tylkop zaczną sie pokazywac bedą musialy najpierw uzupelnic tabelke ja jako najstarsza z mam (po Zuzu ktora juz sie nei pojawia a szkoda) wpisuje sie I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć... Imię dziecka III TABELKA MAM Nick......... Imię....... Wiek.. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dziecka ***HANIA*** ..Ania.......28.......Przemyśl.....14.12.2005.....2950 g.....52 cm.....Jakub IV TABELKA DZIECIACZKÓW Nick........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost ***HANIA*** Jakub.................14 m...............10 400......? musze go zmierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosik mi nie wychodzi ale nerwa mam za dużego żeby to poprawiać.... Jak ktoś się dopisze to niech mnie poprawi bardzo proszę ❤️ Filipko pewnie że się przyda :) Szkoda że wszystkich nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ OLI Ola 27 Siedlce *** 19.03.2007 II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć... Imię dziecka III TABELKA MAM Nick..Imię.Wiek.Miejscowość Data porodu. Waga i długość ..Imię dziecka kruszynka28 Magda 30 Świetochłowice 24.07.2006 53cm 3100kg Weronika IV TABELKA DZIECIACZKÓW Nick........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost Kruszynka28 Weronika .... 7 m................7200..........70 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ 1. OLI........Ola....... 27 .......Siedlce............. *** ........19.03.2007 . FILIPKA II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć... Imię dziecka III TABELKA MAM Nick......... Imię....... Wiek.. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dziecka 1. ***HANIA*** ..Ania.......28.......Przemyśl.....14.12.2005.....2950 g.....52 cm.....Jakub IV TABELKA DZIECIACZKÓW Nick........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost 1. ***HANIA*** Jakub.................14 m...............10 400......? musze go zmierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ OLI...........Ola.........27.........Siedlce...........***.......19.03.07 II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć... Imię dziecka III TABELKA MAM Nick......... Imię....... Wiek.. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dziecka ***HANIA*** ..Ania.......28.......Przemyśl.....14.12.2005.....2950 g.....52 cm.....Jakub IV TABELKA DZIECIACZKÓW Nick........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost ***HANIA*** Jakub.................14 m...............10 400......? musze go zmierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz powinno być ok :D I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ OLI...........Ola.........27.........Siedlce...........***.......19.03.07 II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć... Imię dziecka III TABELKA MAM Nick......... Imię....... Wiek.. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dziecka ***HANIA*** ..Ania.......28.......Przemyśl.....14.12.2005.....2950 g.....52 cm.....Jakub IV TABELKA DZIECIACZKÓW Nick........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost ***HANIA*** Jakub.................14 m...............10 400......? musze go zmierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj spóźniłam sie Haniu :-) I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć... Imię dziecka III TABELKA MAM Nick......... Imię....... Wiek.. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dziecka ***HANIA*** ..Ania.......28.......Przemyśl.....14.12.2005.....2950 g.....52 cm.....Jakub Kruszynka28 Magda..30..Świętochłowice..24.07.2006...3100 53 cm Weronika IV TABELKA DZIECIACZKÓW Nick........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost ***HANIA*** Jakub.................14 m...............10 400......? musze go zmierzyć Kruszynka28.. Weronika... 7 m ........ 7200......... 70 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko dopisuj się ❤️ I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ OLI...........Ola.........27.........Siedlce...........***.......19.03.07 FILIPKA II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć... Imię dziecka III TABELKA MAM Nick......... Imię....... Wiek.. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dziecka ***HANIA*** ..Ania.......28.......Przemyśl.....14.12.2005.....2950 g.....52 cm.....Jakub IV TABELKA DZIECIACZKÓW Nick........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost ***HANIA*** Jakub.................14 m...............10 400......? musze go zmierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×