Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

Kika możesz mi wysłać mmsa, tylko zaraz Ci puszczę sugnał ze służbowego telefonu, bo ja mój prywatny to mam taaaaki stary, że szok- nic w nim nie ma. Ale teraz dostałam w pracy wreszcie służbowy no i jestem gość. Zaraz puszczę Ci sygnał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Oli ja wlasnie pomyslalam o tych majtkach ze sznurka i widze ze obie mialysmy podobne mysli :D i wszystkiego najlepszego dla twojego męzusia 😘😘😘 a jak ma na imie Miroslaw czy Aleksander? i testuje nowy suwaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikuś śliczne dzięki za zdjęcie 😘😘😘😘😘😘😘😘😘dla Ciebie. Aż mi się łezka w oku zakręciła jak zobaczyłam to cudeńko. Haniu a my w tych kontenerach złom wozimy, a wagony też mamy, więc mogę w sumie jeszcze fluidków w wagon załadować. Filipko i Oli strzeżcie się bo ja Was te fluidki przewalą to mogą być kolejne pięcioraczki :) :) :) :) :) - hi hi. Ale małpa paskudna ze mnie co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlenko powiedz jeszcze ze wozicie ten zlom przez przejscie graniczne w Medyce to sie okaze ze przy tym pracuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka też cudowna jest. Taka modelka że hej. Ale widzę,że macie takie łóżeczko jak mi się marzyło - z tą szufladką na pościel. Super sprawa. U mnie się te wszystkie kocyki wiecznie gdzieś po szafkach walają i nigdy nie wiem w której mam szukać, a tak leżałoby wszystko w jednym miejscu. Ale jak kupowaliśmy łóżeczko, to akurat kasy za bardzo nie mieliśmy, no i kupiliśmy takie zwykłe. Ha ha właśnie mi się coś przypomniało- przecież mój Adaś i tak w łóżeczku nie śpi- i w sumie dobrze,że kupiliśmy najtańsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Haniu to nie ja Ci przysparzam pracy, bo my nie wysyłamy za granicę. Ostatnio dwa lata temu poszło parę wagonów do Czech i od tamtej pory nic więcej, więc mam czyste sumienie,że nie przemęczasz się przeze mnie 🌻- na szczęście- bo bym sobie nie wybaczyła. Chociaż wtedy czasem na takim wagonie mogłabym Ci coś podesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu 🌼 Mirek :) Dziękuję za życzenia dla niego :) 👄 👄 👄 Mlenko 🌼 ja tam mogę mieć i pięcioraczki a co!!! :D łapię tych fluidków ile wlezie :D Kikunia 🌼 Pooglądałam sobie zdjęcia Natalki ❤️ Super z niej dziewuszka. Śliczna, słodziutka do schrupania ❤️ ❤️ ❤️ Cudną masz córeńkę ❤️ Dobra uciekam bo tam mama już czeka na mnie ❤️ Buziaczki dla Was kcohane 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Widzę że tu masa fluidków dla mnie i OLI fruwa, kurczę z tego to może faktycznie być ciąża bliźniacza jak to napisała Mlenka ;) Ale dobrze, slijcie ślijcie, przydadzą się :) Muszę przeczytać dokładnie co pisałyście bo jeszcze nie przeczytałam. I zaraz się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika Natalka cudowna, ale tak sobie wlasnie zdalam sprawe z tego ze nie mam zadnego twojego zdjecia i nawet nie wiem jak wygladasz,nie wiedziec czemu kojarzylam cie z Mandzia hehe bo mam jej zdjecie i caly czas mi sie wydawalo ze to ty :) mam nadzieje ze ani ty ani Mandzia sie na mnie nie obrazicie musisz mi koniecznie przeslac swoje zdjecie, zobacze chociaz czy jestes podobna do Mandzi czy tylko moja wyobraznia plata mi figle hehe Mlenko szkoda ze nie wysylacie za granice ani nie importujecie bo zajełabym sie tym najlepiej jak tylko mozna :) ja sie ograniczam tylko do zalatwienia spraw papierkowych wiec az tak bardzo to sie nie przemeczam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika a najbardziej podoba mi się to zdjęcie gdzie są trzy królewny- cudne jest- na pocztówkę się nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę ale się dziś rozpisałyście kochane moje :D Mlenko 👄 Nie wiem czy mnie już ktoś nie wyprzedził ale wysłałam Ci zdjęcie Boryska na pocztę :) Widze że Ty też sobie milutko czas z mężem i synkiem spędziłaś :) Super 🌼 HANIU 👄 Co to znowu za choróbska?? Wrrrr!!!! A kysz!!! Mam tak samo jak Ty. Tez CHCĘ JUŻ WIOSNY!!!!!!!!!!!! Życzę Wam duuużo zdróweczka 🌼🌼 A jak się podobała piżamka jubilatce?? fajnie gdybys tak więcej snów proroczych miała bo pamietam że już Ci się i moja ciąża wysniła. Heh... ❤️ OLI 👄 Kochana tak jak napisałaś nadzieja jest zawsze. Ja tez się nie nastawiam w tym cyklu, w ogóle zluzowałam, staranka nie były starankami tylko kochaniem się ;) Po prostu mam juz tego dośc i opcja \"co ma byc to będzie \" narazie u mnie trwa ;) Ale oczywiście trzymam kciuki za nas bo nadal bardzo chcę aby te nasze cudeńka juz do nas zawitały ❤️❤️❤️ Mamy tyle fluidków od dziewczyn że nie ma bata, musi się wkońcu udać 🌼 No to wieczorek się szykuje :) Mmmmmmmmm ;) I wszystkiego naj dla Twojego miska 🌼🌼🌼 Słonko 👄 Ręce mi opadły po prostu jak przeczytałam o tej pielęgniarce. Faktycznie nie będę komentować :o Napisz co i jak jak już odbierzesz wyniczki. Dla Ciebie 🌼 i dla Aluni duuuuuuuużo zdrówka ❤️🌼❤️🌼❤️ Kruszynka 👄 Gratuluje wygranej w totolotka!!!! :D Suuuper!!! Jasne że jestes szczęściara :D tak trzyamć :) 🌼 Kikunia 👄 Nie zazdroszczęCi tej kontroli w pracy. Dobrze że ten młyn już Ci się konczy i że będziesz miała więcej czasu dla siebie i dla nas :D natalka cuuuudowna, stronka super, ogładałam ❤️❤️ Mała księżniczka :) Scorpio 👄 Tak jak napisała OLI czekamy na świeże fluidki :) Buziaczki dla Ciebie i Boryska ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko ja juz naprawde mam dosc tej zimy i tych chorób, ja chce juz wiosny!!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieje ze juz niedlugo zawita bo zaczynam popadac w depresje, moze chociaz wiosna poprawi mi humor a pizamka podobała sie bardzo, nie tylko jubilatce ale i pozostalym gosciom wiec tym bardziej sie ciesze i dziekuje ci za wspanialy pomysl 🌻 jakby co to wiem do kogo uderzyc hehe ale teraz musimy troszke zluzowac z imprezami bo mamy mnostwo wydatków i chyba zrezygnujemy z wesela ktore mamy w kwietniu, bo w maju jeszcze komunia miska chrzesniaka i nastepne wesele we wrzesniu miska kuzyna i tam musimy pojechac bo oni byli na naszym i w dodatku on jest sam, rodzice nie zyją i byloby mu przykro gdybysmy nie przyjechali a wlasnie jak juz zaczelam pisac o imprezach to dziewczynki nie orientujecie sie co sie kupuje na komunie? zupelnie nie mam pojecia bo komuni nie mielismy od lat a za moich czasów to sie czlowiek z kalkulatora cieszyl a teraz to nie wiem, laptopy? czy lepiej kase? no i jak juz to ile? bo ta komunia to u strasznych materialistów i wcale nei mamy ochoty tam isc ale niestety misiek jest chrzestnym wiec musimy, aha i cała impreze organizują w restauracji, jakby nie mieli miejsca w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU Ja też chce wiosny i rozumiem Cię doskonale. Juz mi sie nawet nie chce ubrać a to zły znak :o Cieszę sie ogromnie że ten pomysł z piżamką się pisał :) A na komunie to faktycznie teraz przesadzają z prezentami. Kiedyś się dawało zegarki a teraz komputery, komórki i inne sprzety :o Później takie dziecko ma spatrzona psychikę. To co na 18-tkę?? Samochód?? Mieszkanie?? Masakra :o Ja mam komunię w maju, w Toruniu, mojego chrzesniaka. Daje kasę, chyba że cos jeszcze wymyslę na prezent. i na pewno kupię mu kupon totolotka, może cos tam wygra, choc ja nie mam szczęścia w grach, raczej w miłości hahahaha ;) Współczuję Ci jesli komunia u materialistów bo takich to trudno zadowolić. Nie wiem...zalezy do jakiej kwoty. Może Ci znowu jakis pomysł podsunę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu ja tez mam w tym roku komunie u swojego chrzesniaka i przynajmniej mam łatwo bo ciotka chce zebym mu kupiła aparat cyfrowy ;-) więc teraz buszuje po allegro i szukam bo chyba w tej chwili taniej jak kupimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osz kurdę Haniu doczytałam własnie że misiek jest chrzestnym :o Ale jaja. Nie macie wyjścia, musicie iść. Ja dam albo 500 zł albo kupie cos w tej sumce. Nie wiem czy to duzo czy mało ale chyba akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu ja chrześniakowi na Komunię rower kupowałam ale pewnie młody ma jak rodzice kaskę mają, z innych pomysłów dla chłopaka, mp3 lub mp4, oczywiście komóra, ewentualnie bajerancki zdalnie sterowany samolot czy samochód ale taki naprawdę wypasiony. Ja tam jestem zwolenniczką prezentu na Komunię typu Pismo Święte ale niestety chyba sama pozostaję w takim mniemaniu. Dzieciaki teraz robią sobie z Komuni choinkę, drobna niedogodność: spowiedź, jeszcze odpękać pzrydługą mszę i hura na prezenty, tragedia normalnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie aparaty tez sie daje. Ja tez nawet o tym myslałam. Tylko jaki aparat dla 8-letniego dziecka?? Tak aby go pojął, oczywiście zakładając że to dziecko bedzie go uzywac a nie rodzice. Ja myślałam jeszcze aby do tej kasy dokupic mu mp3. Ja wiem że mój chrzesniak to sie ze wszystkiego ucieszy. A wiem też że zbiera na drukarke do komputera i takie tam więc kasa mu się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko Dokładnie. Popieram. Dzieciaki na mszy mysla tylko o prezentach. Pamiętam jak syn mojego brata miał komunie to powiedzielismy mu że jak nie bedzie uważał na mszy albo nie będzie sie modlił tak jak trzeba to prezentów nie bedzie. Haha taki mały szantaż. Ale chyba skuteczny bo tak sie wczuł w ta swoja komunię że hej :) No a o mp3 tez własnie pomyslałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą komunią to wlasnie teraz cyrki robią a ten maly rower ma, aparat ma, komórke ma, komputer tez, chyba najlepiej jakbysmy go zaprosili na jakąś wyżerke bo u nich jesli chodzi o jedzenie jest straszny rygor, mają w szkole zaplacone obiady i muszą jesc, bo w domu nie ma jedzenia jak w szkole nei zdjadl, a jak w szkole zdjadl obiad to mu wystarczy bo nie moze duzo jesc zeby nie przytył słodyczy nie jedzą bo im rodzice nie kupują, zeby im sie zęby nie psuły, napojów gazowanych nie wolno, chipsów nie wolno, dziennie tylko 3 posiłki: sniadanie i kolacja w domu i obiad w szkole, oni mieszkają w tym samym domu co mojego miska babcia, dla nich to jest prababcia i ona czasem im podsunie jakies smakolyki ale jak ich matka nei widzi bo jak raz zobaczyla to o malo babki nie pobila hehe a jak my tam przyjdziemy i przyniesiemy jakies slodycze, czy grilla robimy to juz koniec nie odczepią sie tacy żadni wszystkiego i tylko patrza czy matki nie ma w poblizu hehe ja rozumiem ze dzieci nie powinny jesc slodyczy czy chipsów ale bez przesady, zeby dzieciom nie dac nawet kanapki jak jest glodne bo jeszcze czas do kolacji? przeciez oni rosną i potrzebują zjesc, miedzy posilkami to moga zjesc jakis owoc, a jak u babci na dzialce sa ogorrki pomidory to zawsze wszystko jej zjedzą hehe wiec najlepiej byloby kupic wór jedzenia hehe z tego by sie najbardziej ucieszyli:) tylko pewnie ich matka by nas z imprezy wyrzucila hehe nie wiem w tej sytuacji czy 500 zl to nie bedzie dla nich malo, ona jest nauczycielką wf a on policjantem z CBŚ i maja ogromne mniemanie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na komunie dostalam kalkulator wtedy to był jeden z bardziej wypasionych hehe i cieszylam sie jak nie wiem co a teraz taki kalkulator to moge dac Kubie do zabawy :) a Pismo Swiete to dla takich dzieci nie ma zadnej wartosci, ot ksiazka ktora rzucaja w kąt bo nie ma w niej nic ciekawego niestety takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie ale to strasznie wspólczuje tym dzieciakom :o Co za rodzice :o Nie wiem czy się śmiac czy płakać. Najgorsze właśnie jak ktos robi z siebie nie wiadomo kogo, jakis śmieszny rygor w domu wprowadza. czasami odnosze wrażenie że niektórzy to sie za duzo zagranicznych filmów naogladali :o :o :o Paranoja :o W takim wypadku to faktycznie 500 zł to stanowczo za mało. Zreszta uważam że jeśli rodzinka ma takie wymagania to żadna kwota nie zadowoli. Dlatego w tym wypadku najlepiej kupic prezent. Hahaha cały kosz jedzenia najlepiej. Nie wiem co Ci HANIU doradzić skoro oni wszystko mają. Może faktycznie mp3. Nie wiem. Ja wiem że mój chrzesniak sie bardzo ucieszyłby z mp3 i dodatkowo z 500zł. On się cieszy z byle czego chociaż niczego mu nie brakuje. Ehhh ja chyba powinnam w innej epoce żyć...Przeciez tez nie ma co przesadzać. To jest dziecko, dla niego są te pieniadze czy prezent. jak dostanie laptopa czy jakis dogi sprzet to poźniej jego wymagania będą jedynie rosły. Na slub to juz koniecznie mieszkanie. Bez sensu. No chyba że ta sumka powędruje do kieszeni rodziców :o Ale myslę że wtedy to nawet 1000zł nie ucieszy...brak mi słów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Filipko to jest to ze oni sie maja za Bóg wie kogo, strasznie mi szkoda tych dzieci ale rodzice chcą zeby wyrosly na kogos, muszą chodzic na basen czy chca czy nie, na jakies zajecia poza lekcyjne, jezyki obce, ja rozumiem ze kazdy rodzic chce zeby jego dziecko mialo najlepiej w zyciu ale te dzieci nei mają dziecinstwa, oni mają godzinke na zabawe na podworku a reszta czasu to albojakies zajecia albo nauka, nawet latem gdzie o 21 jeszcze jest dosc jasno oni muszą isc spac po dobranocce mimo ze sa wakacje i mogliby sie wyszalec bo nie trzeba rano wstawac ona jest tak głupia ze glowa mala a jak bylam w ciazy i pozniej jak sie Kuba urodzil i jechalismy do babki to ona ciagle mi doradzała bo wie lepiej bo po pierwsze jest nauczycielką a po drugie ma juz trójke dzieci, ja sie nigdy z nia nie zgadzalam i ona mnie nie lubi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu ale ludzie! Ja nie mogę! Cukierka dzieciakowi żałować! Mało z krzesła nie spadłam! My mieliśmy w tamtym roku trzy komunie chrześniaków. Ja miałam dwóch, dałam jednemu kaskę, bo znierał na nowy komputer i ma rozsądnych rodziców (a na pewno ojca w postaci mojego braciszka :) , a o bratowej nie będę dziś pisać). U drugiego bałam się że ojciec przepije, niestety. Więc kupiłam rower za 500zł i taką małą wieże żeby dzieciak miał swoją, bo nibty mają ale on ma 3 starsze siostry więc jego nie dopuszczają. Oba prezenty po 500zł. No u tego drugiego trochę wiuęcej. Misiek znowu miał chrześniaka u swojej siostry. Dał 1000zł. Ale on i siostrze chciał sie trochę odwdzięczyć bo kiedyś bardzo mu pomogła. Wczoraj był u nas znajomy, też ma teraz komunie i chce dac 800zł. A te choroby to już naprawdę mogły by się od was odczepić. Sio sio wstręciuchy! Oli to mamy mężów o tym samym imieniu. tylko mój w lipcu obchodzi. Albo dwa razy w roku :D Często w pracy jak usłyszeli w radio że Mirosława w lutym to musiał wyprawić. Później w lipcu też musiał, bo były naprawdę. Powiem Ci po cichu że nam się udało w okolicach imienin Miśka. Dzień albo dwa po 26.07. A co do rozsyłania fluidków.... kurcze kontenery, wagony.... Cholercia... No cóż też musze coś dużego wam podesłać. Oli Filipko Prześlę Wam tira fluidków. Mój Misiek wam zawiezie!!! UWAGA biały daff już jedzie z fluidkami!!! Proszę łapać i działać :D Co do mojego humoru to macie rację. Jestem szczęśliwa! Bo w końcu coś się zmieniło. Myślę że te nerwy i kłótnie o bzdury mamy za sobą. Naprawdę jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×