Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

dziewczynki troszke nam sie balaganu narobi z tymi tabelkami ale mam prosbe wpisujcie sie chronologicznie zeby tego uniknąc i zeby bylo przejrzyscie nastepna po mnie chyba mojpka byla kurcze ciezko bedzie te tabelki odtworzyc ale musimy dac rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ale nam te tabelki szleją. Kruszynko bez nas starających się zrobiłaś tabelkę :D I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ OLI............Ola........27.........Siedlce.........********....19.03.07 FILIPKA II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć... Imię dziecka III TABELKA MAM Nick......... Imię....... Wiek.. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dziecka ***HANIA*** ..Ania.......28.......Przemyśl.....14.12.2005.....2950 g.....52 cm.....Jakub Kruszynka28 Magda..30..Świętochłowice..24.07.2006...3100 53 cm Weronika IV TABELKA DZIECIACZKÓW Nick........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost ***HANIA*** Jakub.................14 m...............10 400......? musze go zmierzyć Kruszynka28.. Weronika... 7 m ........ 7200......... 70 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ OLI...........Ola.........27.........Siedlce...........* **.......19.03.07 FILIPKA82...Magda.....24.........Ś-cie.............*****.......08.03.2007. II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć... Imię dziecka III TABELKA MAM Nick......... Imię....... Wiek.. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dzieck ***HANIA*** ..Ania.......28.......Przemyśl.....14.12.2005.....2950 g.....52 cm.....Jakub IV TABELKA DZIECIACZKÓW Nick........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost ***HANIA*** Jakub.................14 m...............10 400......? musze go zmierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ OLI...........Ola.........27.........Siedlce...........* **.......19.03.07 FILIPKA II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć... Imię dziecka Scorpio koaola-79....Jola........27...mazowieckie......18.04.2007......dziewczynka III TABELKA MAM Nick......... Imię....... Wiek.. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dziecka ***HANIA*** ..Ania.......28.......Przemyśl.....14.12.2005.....2950 g.....52 cm.....Jakub IV TABELKA DZIECIACZKÓW Nick........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost ***HANIA*** Jakub.................14 m...............10 400......? musze go zmierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼I TABELKA STARAJACYCH SIĘ🌼🌼🌼 Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ OLI............Ola........27.........Siedlce............. *****....19.03.07 FILIPKA 🌼🌼🌼II TABELKA CIĘŻARÓWEK 🌼 🌼🌼 Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć... Imię dziecka 🌼🌼🌼III TABELKA MAM🌼🌼🌼 Nick......... Imię....... Wiek.. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dziecka ***HANIA*** ..Ania.......28.......Przemyśl.....14.12.2005.....2950 g.....52 cm.....Jakub Kruszynka28 Magda..30..Świętochłowice..24.07.2006...3100 53 cm Weronika ❤️IV TABELKA DZIECIACZKÓW❤️ Nick........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost ***HANIA*** Jakub.................14 m...............10 400......? musze go zmierzyć Kruszynka28.. Weronika... 7 m ........ 7200......... 70 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ OLI...........Ola.........27.........Siedlce...........* **.......19.03.07 FILIPKA82...Magda.....24.........Ś-cie.............***** .......08.03.2007. II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć... Imię dziecka Scorpio koala-79....Jola.......27.......mazowieckie.....18.02.2007....córeczka III TABELKA MAM Nick......... Imię....... Wiek.. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dzieck ***HANIA*** ..Ania.......28.......Przemyśl.....14.12.2005.....2950 g.....52 cm.....Jakub IV TABELKA DZIECIACZKÓW Nick........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost ***HANIA*** Jakub.................14 m...............10 400......? musze go zmierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalko bez Filipki tabelkę zrobiłaś :D Ale się plączemy w tych tabelkach :D A ta moja to za bardzo w kwiatki się zrobiła I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ OLI...........Ola.........27.........Siedlce...........* **.......19.03.07 FILIPKA82...Magda.....24.........Ś-cie.............***** .......08.03.2007. II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć... Scorpio koala-79....Jola........27...mazowieckie......18.04.200 7......dziewczynka Imię dziecka III TABELKA MAM Nick......... Imię....... Wiek.. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dzieck ***HANIA*** ..Ania.......28.......Przemyśl.....14.12.2005.....2950 g.....52 cm.....Jakub IV TABELKA DZIECIACZKÓW Nick........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost ***HANIA*** Jakub.................14 m...............10 400......? musze go zmierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz sie zrobił bałagan hehehe wiecie co moze zrobmy tak ze kazda przesle swoje dane na moja skrzynke anka.slonko@wp.pl a ja to wsyztsko pozbieram do kupy i wkleje sliczne tabeleczki co? a pozniej to sie bedzie tylko ostatnią kopiowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie!!!!!!!!!!! Ha ha ha ha ha Róbcie te tabelki bo ja zaraz 😭 .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha ale szalejecie z tymi tabelkami :D Koalko bez Filipki tabelkę zrobiłaś Ale się plączemy w tych tabelkach A ta moja to za bardzo w kwiatki się zrobiła I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ OLI...........Ola.........27.........Siedlce...........* **.......19.03.07 FILIPKA82...Magda.....24.........Ś-cie.............***** .......08.03.2007. II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć... Scorpio koala-79....Jola........27...mazowieckie......18.04.200 7......dziewczynka Imię dziecka III TABELKA MAM Nick......... Imię....... Wiek.. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dzieck ***HANIA*** ..Ania.......28.......Przemyśl.....14.12.2005.....2950 g.....52 cm.....Jakub Kruszynka28.....Magda....30......Świętochłowice.....24.07.2006....3100...53...Weronika MLENKA.......Marlena....27.......Mazowieckie.....01.09.2006...3500...57...Adaś IV TABELKA DZIECIACZKÓW Nick........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost ***HANIA*** Jakub.................14 m...............10 400......? musze go zmierzyć Kruszynka28.. Weronika...... 7 m ........ 7200......... 70 cm MLENKA......Adaś..................6m.................8900...........74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ OLI...........Ola.........27.........Siedlce...........* **.......19.03.07 FILIPKA82...Magda.....24.........Ś-cie.............***** .......08.03.2007. II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć... Scorpio koala-79....Jola........27...mazowieckie......18.04.200 7......dziewczynka Imię dziecka III TABELKA MAM Nick......... Imię....... Wiek.. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dzieck ***HANIA*** ..Ania.......28.......Przemyśl.....14.12.2005.....2950 g.....52 cm.....Jakub Kruszynka28.....Magda....30......Świętochłowice.....24.0 7.2006....3100...53...Weronika MLENKA.......Marlena....27.......Mazowieckie.....01.09.2 006...3500...57...Adaś IV TABELKA DZIECIACZKÓW Nick........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost ***HANIA*** Jakub.................14 m...............10 400......? musze go zmierzyć Kruszynka28.. Weronika...... 7 m ........ 7200......... 70 cm MLENKA......Adaś..................6m.................890 0...........74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie ucina tylko ja ślepa jestem. Ale może narazie niepotrzebnie z tymi tabelkami walczymy. Poczekajmy co się wydarzy- może3 odzyskamy nasz zaciszny topiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze też mam nadzieję że jednak odzyskamy nasz topik. Haniu 🌼 W razie czego wysłałam Ci swoje dane na maila 🌼 U mnie dziś pięęęękna pogoda. Troszkę się w domku pokręce a potem chyba na miasto pójdę. Nie żeby coś konkretnego kupować ale tak pokręcić się po sklepach i popatrzeć co nowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to w takim razie z tabelkami sie wstrzymujemy a jak by sie nei udalo to wtedy bedziemy tworzyc nowe u mnie tez piekna mrozna pogoda i az mnie telepie z zimna tak rano zmarzlam bo niedosc ze bylo -8 to jeszcze wiatr taki jak nóż brrrrrrrrr a po poludniu musze isc z Kuba do lekarza, wczoraj wieczorem mial 39,5 stopni goraczki, az sie przestraszylam, dalam mu nurofen i spadla i misiek dzwonil ze narazie nei ma goraczki, oby juz sie nei pojawiła bo w nocy to tak mi dał popalic ze ledwo do pracy szlam, jak sie obudzil o 23,30 to do rana prawie nei spal a jak juz usnął to na pare minut, w koncu o 4 rano dostał flache mleka, wypil posadzilam go do lozeczka dalam mu zabawki i tak siedzial, ale co chwilke albo cos mu wypadlo albo sam wyrzucil i juz darl sie MAMA iniestety nie zmruzyłam nawet oka mam nadzieje ze w weekend nadrobie zaleglosci Filipko pomysl z pizamką byl super, dzięki 🌻 kupilam wczoraj taką smieszną, z zyrafami, koszulka i spodenki-rybaczki, z tylu na dupie śa tylki żyraf a glowy wychodzą na koszulce w miejscu gdzie cycuszki hehe bardzo smiesznie to wyglada:) nawet mojemu miskowi sie bardzo spodobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU ❤️ Ciesze się że pomysł z piżamka sie spodobał i że kupiłaś. Ja sama lubie takie prezenty dostawać, zawsze się przydadzą więc myślę że osoba, która ją dostanie bedzie zadowolona. A teraz naprawde robią cudne te piżamki. Kurczę cały czas mam nadzieje że nasz topik sie uda odzyskać. A jak nie, choc nie przyjmuje takiej opcji to przeslę Ci wtedy całą tabelkę nr 3 bo mam ja na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandziu!!!!!! ❤️ Dla Twojej Aluni z okazji PIERWSZYCH URODZINEK samych rozesmianych chwil, dużo radości, ZDRÓWKA i wszystkiego naj od forumowej ciotki Filipki ❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wiecie co znalazlam w moje torebce? tabelke mamuś hehe kiedys wydrukowalam sobie zeby wiedziec kiedy nasze dzieciaczki sie urodziły i teraz szukalam jakichs papierów i znalazlam jakies kartki, patrze a to tabelki z imieninami i urodzinami oraz tabelka mamuś czyli jakby co to bedzie latwiej :) Filipka jak zwykle o wszytskim pamietala :) mandziu i ja sie przylacze do zyczen Filipki i Twojej Aluni z okazji ROCZKU zycze wszystkiego co najlepsze, duzo duzo zdrowka, radosci i beztroskiego dzieciństwa🌻❤️🌻 od ciotki hani i Kubusia 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU :) :) :) Ja też mam właśnie ta tabeleczkę i własnie dlatego aby wiedzieć kiedy Wasze pociechy sie urodziły :) Skoro masz to już nie bede Ci wysyłac. Tylko pamiętaj aby dopisac do niej w razie czego Nadziejkę :) Kurcze ja chcę stary topic :( Trzyamjmy kciuki za to aby sie pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Mandziu 🌼 🌼 🌼 Dla Aluni ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Wszystkiego naj, naj, naj, lepszego żeby, dużo zdrówka, wielu radosnych chwil i codziennego uśmiechu na jej ślicznej buzi :) STO LAT!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Ja mam gdzieś zapisane tabelki z Naszymi urodzinami i imieninami także w razie czego też wstawię. Tylko muszę poszukać najpierw gdzie ja to mam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że Hania 🌼 też ma tabeleczki to super :D Ja jakoś czarno to odzyskanie topiku widzę :( Idę sobie ziółka już na później zaparzyć bo za jakieś dwie godzinki chyba na miasto uderzę :) Buziaczjki dla Was kochane 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny coś się znowu na kafe dzieje bo usunięte są po raz drugi nowo założone topiki!!! Te które na nowo dziewczyny pozakładały właśnie przed chwilą zostały zlikwidowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwariuje chyba!! Cos im sie tu chyba knoci :o Ale porazka :o tak bym chciała odzyskac nasz stary topik 😭 Wiem że marudze ale tak mi go zal, tyle w nim było nas... Buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko ja też marudzę ale tak mi szkoda tego wszystkiego co tam napisałyśmy........ 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz i tak pewnie ten topic usuną wiec jeszcze sie wyzyje :-o 😠 😡 😭 zasrana kafeteria, co za debile sie tym zajmują? jak usuną ten topic to znajdziemy sobie lepsze miejsce i nasramy na kafe tak jak oni na nas ale jestem wsciekla wrrrrrrrrr 😡 a tak w ogole to ch... im w d..... a co!!! jak Kuba Bogu tak Bóg Kubanczykom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI No własnie 😭 tyle serca tam włozyłysmy, tyle siebie...narodziny Waszych dzieciaczków,nasze rozterki, smutne i wesołe chwile...jeju jak mi żal 😭 OLI podobno ktos sie wkradł im na serwer i wykasował najlepsze topiki i te które sa najdłużej :o kiepskie zabezpieczenia tu mają :o Jak mozna dopuścic do czegios takiego?? Prosza o cierpliwość i że postaraja sie wszystko naprawić. ale ja im nie wierzę!! 😡 Chce nasz topic!!!!!!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU Nie ch...im w d.... bo na przyjemności to sobie trzeba zasłuzyć!!! A oni nie zasłuzyli!!! Popaprańcy wstretni, wkradli im się...tez mi wytłumaczenie!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×