Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

Kikunia ❤️ Dla mnie to nie jest wytłumaczenie :o Mysle że ściemniaja na całej lini.Przygotujmy sie na to że jutro rano tego topicu nie bedzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojebało ich mam im dziekowac za informacje ktora i tak niczego nie wyjasnia? a czy oni powiedzieli przepraszam??????? no kafe to zeszla na psy, kultury zero, zwykle chamidła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Was dziewczyny w całej rozciągłości!!!!!!! Jak można do czegoś takiego doprowadzić!! Czy oni nie mają jakichś zaezpieczeń przed tego typu sytuacjami??????? To jest bardzo dzwne i wręcz śmieszne...... Żenada..... Idę na ziółka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też przyszykowana jestem że w razie czego to naszego topiku nowego też nie będzie :o U mnie dziś tak pięknie na dworze. Słoneczko wprost rozdziapiaste jak to mówimy u nas w rodzinie :D :D Tak mi się wiosny już chce..... 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide sie wysikac i spadam stąd dziewczynki zycze wam milego weekendu, a gdyby usuneli nasz topic bo starego to nie przywrócą napewno to spiszemy sie na emaile i zalozymy sobie nowy topik ale napewno nie na kafeterii buziaczki dla mamus i dzieciaczkow 😘😘😘 a dla staraczek fluidki ❤️❤️❤️ a dla kafeterii [kopas w dupas] se pozwalam hehe teraz napewno nas usuną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻENADA 😠 PARANOJA 😡 ZWYKLE MYDLENIE OCZU :o zadzwonie sobie do mamy, na skypie to może mi troche nerwy puszczą, choć wątpie wrrrrrrr 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nam tego już nie usuną...... Też już trochę starciłam nadzieję na przywrócenie naszego starego topiku.... 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 No ale co będzie to będzie. My musimy dziewczynki trzymać się razem!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podpatrzyłam na jednym z topików że też się zastanawiali czy nie opuścić kafeterii. Podobno żadna inna tak szybko nie chodzi. I że ta jest najbardziej przejrzysta i najwygodniejsza w czytaniu..... No ale jak takie numery nam będą odstawiać to... nie wiem co dalej będzie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI Bo tak jest. Ta mimo tych zawirowań jest najbardziej przejrzysta, wiadomo o co chodzi, no i te serdusia i kwiatki :) Na innych to bardziej forma forum typowego a tu cos jakby pamiętaniczek :) Szkoda by było stąd uciekać...Ale jak bedzie trzeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie szkoda by było.... Kurcze może jednak moderatorzy i całe to towarzystwo które się tym zajmuje będą mieli nauczkę i lepiej zabezpieczą kafeterię. Chociaż trochę trudno mi uwierzyć że ktoś ot tak się włamał i narozrabiał. hasło musiało być znane zbyt wielu osobom i tyle. A zresztą ja się na tym nie znam to nie wiem :o W każdym razie ktoś nieźle nam (i nie tylko) zepsuł dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż powiedział, bo mu sie pożaliłam przez telefon, że nie tak łatwo jest sie wkraść w cos takiego... No chyba że zrobił to ktos \"swój\". Ja tam im nie wierzę :o A tak bardzo bym chciała odzyskać nasz topic buuuu :( U mnie leje niemiłosiernie a ja musze do sklepu wyskoczyć :o Heh co za dzień. Znowu tylko nerwy :o Nie dość że kafe to jeszcze ten idiota, o którym Wam pisałam znowu ciśnienie podnosi. Mnie to on sie troche boi bo wie że potrafię wiele ale to co on wyrabia w pracy...szkoda słów :o Cała fabryka ma go dość!! No i przesyłka do mojej mamy nie doszła 😠 ta poczta polska to złodzieje i nic więcej!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja juz po obiedzie. I weekend się zaczął, wiec znowu pewnie robicie sobie wolne od netu :) Znalazłam kilka dziewczyn na innym topiku. Już je tu zaprosiłam. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3136415 Wiecie, Misiek w końcu wraca. Pomad dwa tygodnie go nie było. Strasznie za nim tęsknię. Będzie dziś późno w nocy. Ciekawe kiedy pojedzie spowrotem. Znając życie to w niedzielę w nocy, więc zbytnio się nim nie nacieszę. Ale dobre i to. Mam nadzieję że będzie miał dla nas czas i że nie będzie okazji do kłótni. Filipko jeszcze raz dziękuję za sms-a. I dla was Oli Filipko ❤️ ❤️ ❤️ fluidki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Koalko tylko ze tamto to sie działo w październiku :D wtedy nam się tez forum zgubiło ale na szczęscie na krótko ale dzisiejszy numer to juz szczyt wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie jakieś stare historie, na początku zgłupiałam po wpisie Saffron.... Mandziu sto lat, sto lat, sto lat dla Alusi. Niech zdrowo rośnie, rodzice rozpiszczają ile wlezie i nie żąłują zabawek i słodyczy. Buziaki:) Myślałam, że do wieczora naprawią.....pocieszające jest tylko to, że skasowano ponoć najpopularniejsze topiki, czyli nasze Wiosenne takie były:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobre Kruszynko! Rany ale jestem udana ha ha Ja też się zastanawiałąm co Saffron pisze,ale jakos nie przyszło mi spojrzeć na datę :D I to wszystko na potwierdzenie, że kobiety w ciąży myślą inaczej ha ha ha Słonko przepraszam za zamieszanie :D dla Ciebie i Ali ❤️ Mandziu dla Alusi wszystkliego naj naj naj...❤️ 🌻 ❤️ O północy jadę po Miśka. Więc kochane przez weekend może mnie nie być :) Wybaczcie mi, ale wiecie, jak mało mam go dla siebie. Jakby gdzieś mi uciekł to zajrze do was. Miłęgo weekendu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!!! Fajnie, że dziś chociaz jest ten obecny topic. Kurczę musze się do niego przyzwyczaić bo narazie czuję się jak na jakimś zastępczym lokum :o Niby u nas, a jakos inaczej. Witajcie kochane 🖐️ Koalko ❤️ Pewnie misiek jest już przy Tobie, masz się do kogo przytulić i na pewno poczujesz się lepiej. Oczywiście rozumiemy że możesz przez weekend nie zagladać. Korzystaj z czasu kiedy misiek jest przy Tobie. Życzę czasu bez kłótni. Powytulaj go ile sił. Haha tez się pogubiłam wczoraj jak weszłam na ten topic co podałaś :) Każdemu się może zdarzyć pomyłka :) Dziękuję za fluidki 👄👄👄 i korzystaj z pobytu mężą, życze miłego weekendu ❤️ Słonko ❤️ No wychodzi na to, że nasz topic popularny :) Chociaz to jest miłe w tym całym bałaganie. Dla Ciebie i Ali 🌼❤️🌼 Kruszynka ❤️ OLI ❤️🌼❤️ Kikunia ❤️❤️❤️ Mlenka 🌼👄 HANIA ❤️🌼❤️ A mój mąż kończy dzis pracę o 12. Cała fabryka dziś tak kończy. A dlaczego?? Przez tego pajaca!! Tak namieszał że całą fabrykę ukarali na dziś 😡 Patrzeć na niego nie mogę bo mi się wczorajszy obiad podnosi do gardła :o Jedyne co dobre w tym wszystkim to to, że też więcej czasu spędzę z mężem :) :) :) Kochane życzę Wam wszystkim miłego weekendu i duzo usmiechu ❤️ i przesyłam buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No to ja już jestem :) Misiek pojechał na godzinkę do pracy. Wrócił wczoraj o 23 i dziś musi przygotować auto do załadunku. Powiedział ze wróci za godzinę, ale myśle że dwie to spokojnie mu sie zejdzie. A ja musiałam wam cos napisać. Misiek jest dziś naprawdę super miły i taki kochany. I zaskoczył mnie bardzo! Chce wziać miesiąc urlopu! Kiedy? W kwietniu! Ale szok! Chce być z nami, pomagać mi w tych pierwszych tygodniach i kąpać Nianię. Ale mnie zdziwił. Cieszę się jak cholera. Znalazł już nawet zastępstwo za siebie. I jeszcze coś odkryłam! Szykuje mi niespodziankę! Hi hi! Ale nie będę za dużo dziś pisać o tym, co by przypadkiem tu nie zajrzał i nie odkrył że wiem hi hi Oli Filipko fluidki ❤️❤️ Miłego dnia Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalko!!! ❤️ Baaaaaaaaardzo ale to baaaaaaaardzo się cieszę że jestes usmiechnieta i szczęśliwa!! :D Cudownie, że Twój misiek bedzie z Tobą cały miesiąc i to w tych najwazniejszych chwilach :) Postarała się i to bardzo dlatego dla niego ogromny plus + :) Mam nadzieje że później nam sie pochwalisz co to za niespodzianka?? :) Kurcze tak się cieszę że Ty sie cieszysz i że juz lepiej sie czujesz :) ❤️❤️❤️ Fluidki chłonę !!!!!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane!!! Napisała do mnie HANIA ❤️ że Scorpio ❤️ do niej pisała, że odszedł jej czop i ma bóle, więc trzymajmy kciuki za nia i za Boryska ❤️ Scorpio ❤️ JESTEŚMY Z TOBĄ!!! Trzymamy kciuki i czekamy na Boryska i dalsze wieści!!! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌼 Szok jeszcze nas nie skasowali...... Myślałam że jednak wejdę dzisiaj na nasz stary topik... :( No ale dobrze że chociaż ten jest..... Filipko 🌼 no to życzę Ci w takim razie miłej soboty z mężem. Mimo tej sytuacji z tym idiotą przynajmniej wcześniej będziesz miała męża w domku. :) Koalko 🌼 jak miło \"widzieć\" że jesteś szczęśliwa :D Bardzo się cieszę że Twój misiek będzie z Tobą przez miesiąc w domku! SUPER!! :) Tak jak Filipka napisała WIEEEELKI PLUS dla Twojego mężczyzny 🌼 Dziękuję za fluidki 👄 👄 👄 Łapię!!!!! U mnie dziś pogoda nie za bardzo a mieliśmy się wybrać do Warszawy i nie wiem co w końcu z tego będzie.... Jakoś tak ciemno i ponuro na dworze że nie chce się nosa wyściubić z domu :) No jeszcze zobaczymy jak to będzie bo dzisiaj Małysz skacze i mój chłop wariuje z tego powodu. Więc w najlepszym razie to po skokach dopiero pojedziemy :) Miłego weekendu kochane ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo Filipko dzięki za wiadomość od Hani!!!!!! Jejku nareszcie!!!! Scorpio trzymaj się dzielnie!!!!! Niedługo Borysek będzie już w twoich ramionach ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ TRZYMAMY TU WSZYSTKIE KCIUKI ZA WAS!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleiłam moderom link do naszego topiku, piszą że już odzyskują więc może się uda:) SCORPIO kciuki mocno zaciśnięte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huuuuuuurrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Borysek na świecie!!!!!!!! ❤️❤️❤️ Scorpio GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scorpio ❤️❤️❤️ Dziekuję baaardzo za mmsa ze zdjęciem Twojego synka :) Jest po prostu cudowny!!!!!!!!!! Wyobrażam sobie jaka jestes szczęśliwa, tyle czasu na niego czekałaś 🌼 ale jak sama widzisz WARTO BYŁO!!!! Cieszę się razem z Wami i serdusiem też jestem z Wami ❤️ Trzymajcie sie cieplutko, pewnie teraz odpoczywacie. Bedziemy tu na WAS czekać i na wieści :) Buziak dla Boryska od cioci Mawdusi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scorpio ❤️❤️❤️ Dziekuję baaardzo za mmsa ze zdjęciem Twojego synka :) Jest po prostu cudowny!!!!!!!!!! Wyobrażam sobie jaka jestes szczęśliwa, tyle czasu na niego czekałaś 🌼 ale jak sama widzisz WARTO BYŁO!!!! Cieszę się razem z Wami i serdusiem też jestem z Wami ❤️ Trzymajcie sie cieplutko, pewnie teraz odpoczywacie. Bedziemy tu na WAS czekać i na wieści :) Buziak dla Boryska od cioci Mawdusi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×