Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

Scorpion: Gratulacje. Borysek śliczniutki i wcale nie taki malutki. Oj bedzie kawaler jak nic dla Natali. Dla takiej chwili chyba warto żyć. Filipko: Dzieki za wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hip hip hurrrrrrrraaaaaaa!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️A❤️C❤️J❤️E❤️!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Scorpio kochana dzielna kobietka z Ciebie. Gratuluję Ci z całego serca i cieszę się bardzo że nareszcie masz Boryska w swoich ramionach :D :D :D Ale suuuuuuper :) Kolejne dzieciątko na wiosennych :D 🌼 Filipko 🌼 Kochana kolej na Nas nie ma co ;) Musimy działać :) Takie chwilę naprawdę sprawiają że nabieram sił i chęci do walki o nasze małe cuda :D Buziaczki dla Ciebie koleżanko staraczko moja kochana ❤️ 👄 ❤️ 👄 Śpijcie dobrze dziewczynki Do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że Wasza kolej w końcu dwa miejsca się zrobiły w drugiej tabelce (cholerka nie mamy teraz tabelek:((((( )ale nic to sklecimy Wam jakąs nową, może do tego czasu już nie będzie pierwsza potrzebna ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI ❤️ He he ja twoja moleżanka staraczka będę dzielnie razem z Toba szła przez droge naszych starań :) Wiesz, że ja tez w takim dniu jak ten nabieram wiary w to, że warto i siły mam aby dążyć do celu. Nasze małe cudeńka wkoncu się pojawią-zobaczysz ❤️❤️❤️ Kikunia ❤️ Proszę bardzo :) Słonko ❤️ No koniecznie musimy z OLI wypełnić szeregi drugiej tabeleczki :) Będziemy dzielnie dążyć ku temu :) a nawet jak sie nie uda odtworzyć orginału tabelki nr 2 to zrobimy nową tak jak piszesz :) dopingujcie nas dziewczynki z całych sił 🌼 Dla Aluni 👄 buziaczki :) Mojpeczko ❤️ Kochana wiem, że Tom pojechał i że zostałaś sama z Zuzią dlatego przesyłam dla WAS duuuzo uścisków i buziaczków ❤️👄🌼 Słodkich senków kochane!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam dzisiaj sen... Spotkałyśmy się wszystkie w szpitalu u Scorpio. Widziałyśmy Boryska trzymałyśmy go na rękach a potem wyobrażcie sobie że poszłyśmy piętro wyżej a tam impreza. Z tańcami z jedzonkiem, normalnie bal w szpitalu :D I całą noc tańcowałyśmy wszystkie w tym szpitalu od czasu do czasu zchodząc na dół do Scorpio i Boryska :D ha ha ha Ale imprezka :) Już się nie mogę doczekać kiedy Scorpio będzie z nami i trochę nam opowie o Borysku i jego narodzinach :) Właśnie Mojpeczko ❤️ ❤️ ❤️ Dla Ciebie kochana. Trzymaj się kobietko ❤️ ❤️ e ❤️ e ❤️ ❤️ Życzę Wam kochane miłej niedzieli ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Scorpio - wielkie gratulacje dla Ciebie. 🌻🌻🌻🌻 Ale jestem wściekła. Od dawna nie miałam czasu, żeby zajrzeć co się u Was dzieje,a tu takie zamieszanie. I teraz nawet nie mogę zaległości nadrobić. :( Ja zaczęłam pracę i kompletnie nie mam czasu nawet kompa odpalić. Wychodzę jak tylko mąż wraca z pracy, a wracam późnym wieczorem i na nic już nie mam siły. Wczoraj też cały dzień u klientów, więc dopiero dzisiaj zobaczyłam co się dzieje. Mam nadzieję, że uda sięprzywrócić kafe. Mandziu - dużo zdrówka dla Aluni z okazji urodzinek. Oli, Filipko - dla Was fluidki. [❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ale numery sie tu dzieja z ta kafeteria ja tez tak jak Paty nie zdazylam nadrobic zaleglosci Scorpio GRATULACJE❤️❤️❤️ Mandziu wszystkiego najlepszego z okazji roczku Aluni sto lat 🌼❤️🌼 a ja w piatek bylam na szczepieniu z Martynka wazy 11,5 kg i ma 80 cm Filipko poprosze o zedjecia Boryska lileczka6@tlen.pl Mojpeczko duze buziaki dla was trzymajcie sie i zagladajcie do nas ❤️ Fluidki dla was dziewczynki ciazowe ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę topiczek bo widzę że spadamy ❤️ Paty❤️ Lilii ❤️ Dziękuję kochane za fluidki ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochane Scorpio GRATULACJE!!!! ❤️ 🌻 👄 Borysek śliczniutki! Super, że jest już z nami. Jak tylko dojdziesz troszkę do siebie to opowiedz nam koniecznie o porodzie. Całuski dla was 👄 Ja już wam mogę napisac o niespodziance od Miśka. Jak do was pisałam w sobotę rano, to on pojechał na trochę do pracy. Zostawił prywatny telefon w domu, więc nie mogłam się oprzeć i musiałam zrobić małą kontrol. he he :P a co? A tam sms-y z kolegą, który też jest kierowcą. Kiedyś razem jeździli do turcji. Tamten nadal jeździ. Umawiali się na zakupy. tzn ten kolega w Turcji miał kupić złotą bransoletkę! I dostałam ją w sobotę. Z okazji Walentynek (bo dopiero się widzieliśmy od 14.02). Jest śliczna! W ogóle spędziliśmy znowu te dwa dni tak, jak kiedyś. Cały czas przytuleni i w ogóle...tak jak można sobie wymarzyć. I jeszcze tym urlopem na kwiecień mnie zaskoczył. Było naprawdę super! A dziś o 6 odwiozłam Miśka do pracy :( Wróci może na weekend, zobaczymy. A Niuńka jakby czuła obecność taty :D Całę dnie tak kopała, że tylko brzuch mi się trząsł. I zdarzało mi sie podskoczyć :) A mi się tak bardzo dziś nie chce jechać do pracy, że szok. Chyba pojadę dziś, pokończę co niektóre rzeczy i już w tym tygodniu nie będę tam jechała. Odpocznę trochę, w domu zresztą też mam co robić, jak zwykle. Oli Filipko no na was czas. Bo strasznie mi smutno samej. Niby była Zuza i Kasiak, ale one prawie się nie pokazują. I tak mi źle samej buuuu Fluidki ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Wiosenne 🌼 No i weekend zleciał, miesiek poszedł do pracy. Ale za to fajnie spędzilismy czas. Tak spokojnie, bez pośpiechu. Wczoraj nawet mój mąż zaprosił mnie do nowo otwartej kawiarni i wypiłam sobie czekoladę na gorąco z bita śmietaną :) Pyszna była :) A wieczór przeleżałam w łóżeczku bo coś mnie chyba dopadało choróbsko ale się nie dałam. OLI ❤️ No sen miałaś ssuper :) Przydałoby nam się takie spotkanko :) Baaardzo bym chciała. Widzisz musimy sie mocno starać aby trafić do drugiej tabeleczki bo Koalce jest tam smutno. A my to bardzo chętnie bysmy jej potowarzyszyły nie? :) 🌼 Paty ❤️ Dziękuje za fluidki 👄 A no widzisz tak nam tu nabałaganili na cafe, byłyśmy wściekłe jak osy. Chyba już nici z powrotu starego topicu :( LILII ❤️ Wysłałam Ci wczoraj na poczte zdjęcie Boryska. Mam nadzieję że dostałaś. 👄 - za fluidki. Chłonę!!! A Martynka to już duuuża dziewczynka :) 🌼 Koalko ❤️ Ale sie ucieszyłam jak przeczytałam Twój wpis :D Tyle w nim radości i szczęcia :) Bardzo się cieszę że tak cudownie spędziliście czas. Prezent wspaniały!!!! Plusuje ten Twój misiek u mnie że hej :D Hahahaha ale nie mogłaś się oprzeć aby nie rozstrzygnąć niespodzinki za wczasu :D Ehhhh my kobietki :D Mam nadzieję że zdążymy dołączyć do Ciebie. A nawet jeśli nie to i tak jestesmy z Tobą ❤️ HANIU ❤️ 👄 🌼 Mlenka 👄🌼❤️ KIKUNIA ❤️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalko I jeszcze za fluidki 👄👄👄 Łapię!!! Kurczę po całym pokoju fruwają :D Ciekawe jak tam Scorpio ❤️❤️ się czuje...Jedno jest pewne! Jest baaaaaaaaaaaaaaaaardzo szczęśliwa :D Jak fajnie że Borysek jest już na świecie :) ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!!! Jak mi się dzisiaj nie chciało do pracy jechać- buuuuu Adaś obudził się zanim wyszłam i miał taki suuper humorek. Oj jak szkoda,że nie mogłam zostać w domku. Buuuuu 😭 Filipko proszę Cie prześlij mi zdjęcie Boryska, bo ja jeszcze nie widziałam tego ślicznego nowego forumowego bobaska, a bardzo chciałabym go zobaczyć. Ja też całkiem miło spędziłam wolny czas. Udało mi się namówić miśka, żebyśmy nie jeździli w żadne odwiedziny do rodziny. I spędziliśmy czas we trójkę- co prawda tylko sobotę, bo wczoraj misiek był w pracy. Al e i tak było bardzo fajnie. Wieczorkiem pojechaliśmy do znajomych, z którymi nie widzieliśmy się kawał czasu. Ogólnie bardzo udany dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki mnie i Kube dopadło jakies choróbsko, juz mi ręce opadają, w piatek byłam z nim u lekarza i okazało sie ze ma zapalenie ucha, ale bezobjawowe bo ani nie płakał ze go boli, nie łapał sie za nie i nawet jak mu dotykałam to nie reagował, na całe szczescie go nie bolalo, a tej nocy nei moglismy spac bo nas katar meczył, ludzie ja juz chce wiosny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niech ta zima idzie juz w pi.... bo doprowadza mnei do szału, moze jak wiosna przyjdzie to nas te wirusy ominą Koalka 🌻 no to zaszalal twoj misiek, super ze udalo wam sie spedzic troszke czasu razem i to bez kłotni, az cieplutko na sercu sie robi jak czytam twoje wpisy, take przepelnione szczesciem i miloscią 🌻❤️🌻 dla ciebie i miska abyscie mogli wiecej czasu spedzac w takiej milusiej atmosferze a dla Niani 😘 od ciotki Hani Filipko Oli teraz trzmam mocno kciuki za was, miejsce w tabelce sie zwolniło wiec do roboty!!! Aha, jak nam nie oddadza starego topicu to stworze nowe tabelki, mam juz dane Oli i Koalki na emailu, ❤️❤️❤️❤️ ❤️ duuuuuuuuuuuuzo fluidkow dla was kochaniutkie ja mysle ze jak SCORPIO do nas zajrzy i wysle swoje fliudki to nie ma siły zebyscie nei zmienily miejsca w tabelce, takie swiezutkie fluidki od nowej mamusi musza zdzialac cuda ❤️ Scorpio dzwonila do mnei w sobote wieczorem, chwilke z nią rozmawialam bo nie chcialam jej za bardzo meczyc pytaniami chociaz wiadomo ze ciekawosc zzera hehe ale jak troszke odpocznie to zajrzy do nas i sama opowie nam szczegóły ciesze sie ze moglam osobiscie pogratulowac jej i męzowi tak wspanialego syneczka, kurcze prztpomnialam sobie jak mój Kubus byl taki malenki az sie z moim miskiem wzruszylismy na widok zdjecia Boryska a mojego miska to nawet natchneło hehe bo stwierdzil ze fajnie by bylo poprzytulac takiego bobaska Scorpio jak mój misiek bedzie chcial takie malenstwo poprzytulac to przyjedziemy do ciebie i mam nadzieje ze mu pozwolisz hehe bo ja na razie nie chce miec drugiego dziecka :D buziaczki ogromne dla calej waszej trójeczki 😘😘😘 jednak mój sen sie sprawdzil hehe ze Borysek urodzi sie w sobote:) moze inne sny tez beda prorocze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie ciemna masa- oczywiście Scorpio- G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️A❤️C❤️J❤️E❤️!!!!!!❤️ I już nie musisz czekać, już cieszysz się swoim szczęściem malutkim. To naprawdę cudowne uczucie. Bardzo Cie tego zazdroszczę- tak pozytywnie oczywiście. Jak czytam o tych Waszych dzieciątkach to mi się też wszystko przypomina, a to najcudowniejsze uczucie na świecie zobaczyć własne dziecko po raz pierwszy. Kurcze jakiś analfabeta się dzisiaj ze mnie zrobił i nie mogę nic napisać, bo ciągle mi jakieś głupoty wychodzą. A może to przez zamarznięte ręce? Jakoś tak dzisiaj słabo o mnie dbają i zimno jak nie wiem w biurze. Chyba się muszę zbuntować :) A co jak mają takie dwie piękne kobietki to niech o nie dbają- he he a co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stwierdziłam że muszę Adasiowi kupić taką huśtawkę na sprężynce- skoczek. On bardzo lubi podskakiwać. Jak się go trzyma na kolanach, to nóżki jak sprężynki mu chodzą bez przerwy, więc może by mu się taka huśtawka podobała? Jak myślicie? Kurcze tylko właśnie wyczytałam, że to jest dla dzieci do wagi 11 kg, a moje małe, to niedługo tyle będzie miało :( http://www.allegro.pl/item170185016_graco_jumper_hustawka_skoczek_super_okazja_tanio.html Chodziło mi o taką, ale może poszukam takiej zwykłej mocowanej na hak do futryny, bo tamte są dla cięższych dzieci- z tego co pamiętam. TYlko już nie są takie bajeranckie :) No i nie uśmiecha mi się wiercenie w futrynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlenko to moze na rozgrzewke cos mocniejszego? bo u mnie tez zimno i az sie telepie, rece mam strasznie skostniałe i lediw emoge cos napisac brrrrrrrr nie lubie poniedzialkow bo przez sobote i niedziele nie palą i w poniedzialki jest strasznie zimno bo dopiero rano zaczynaja palenie widze ze spedziłyscie miło weekend, Filipka Koalka Mlenka 🌻 a my bylismy wczoraj na osiemnastce u mojej kuzynki, w dodatku chrzestnej Kuby, mielismy nie isc przez te nasze katary ale ze to bliziutko to wskoczylismy w samochod i pojechalismy im troche wirusów sprzedac hehe ale jakos zaden nie chcial sie ich przyczepic, niestety, i jutro lub w srode znow pojdziemy do lekarza do kontroli z tym uchem i jeszcze misiek mi dzwonil ze zaczyna coraz bardziej kaszlec, ja juz nie mam sil dziewczynki do tych chorób, a mielismy robic kontrolna morfologie w tym tygodniu a jak bedzie chory to nie zrobimy i znowu czekanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyneczki 🌼 Koalko 🌼 Wspaniały prezencik :D Bardzo się cieszę że masz taki dobry humorek i że jesteś szcześliwa ❤️ Bravo dla Twojego miśka!!! Dziękuję kochana za fluidki ❤️ 👄 Łapię!!!!!!!!!!!!!!!! Filipko 🌼 No teraz to miejsca mamy dosyć w tabelce nr 2 to trzeba się sprężać i wskakiwać do niej ;) No i Koalce smutno tamn samej to trzeba coś poradzić na to ;) Ja w tym cyklu biorę te globulki to nie sądze żeby nam się udało. No ale nadzieja zawsze jest. Zobaczymy może zdarzy się jakiś mały cud w tym cyklu czego sobie i Tobie z całego serca życzę ❤️ Mlenko 🌼 To widzę że Ty też miły dzionek miałaś :) Super :) Haniu 🌼 Przykro mi że choróbsko Was dopadło kochana. Życzę Tobie i Kubusiowi dużo, dużo zdrówka ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Dziękuję za fluidki kochana ❤️ 👄 łapię!!!!!!!!!!! Scorpio ❤️ Czekamy z Filipką na świeżutkie fluidki ❤️ :D :D :D Idę na ziółka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pij, pij Oli :) smacznego No i chyba nie dostaniemy już naszego topiku, buuuuuu, a tak lubiłam sobie czasami w stecz pozaglądać..... Mam dziś strasznego lenia i opieprzam się od rana w robocie jak nie wiem.... Idę dziś po wyniki morfologii Alki, oczywiście w sobotę mieliśmy przeboje z pobraniem krwi. Ciągnę dzicko na czczo, w zimnisko jak cholera do przychodni do punktu pobrań a pani pielęgniarka do mnie z tekstem, że ona dziecku pobrać krwi nie umie, normalnie ręce opadają, w przychodni przyjmuje trzech pediatrów, dzieci zatrzęsienie a ona krwi nie umie pobrać. Zrobiłam awanturę jak cholera i ściągnełi mi jakąś pielęgniarkę z zabiegowego, która zrobiła to w dwie minuty. No comment.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu to może tak herbatkę z \"prądem\"? Może troszkę by nas rozgrzała. Oli nie wiem czy moje fluidki będą działały, bo raczej teraz to nic wspólnego z ciążą nie mam, ale ode mnie i od Adasia takie dzieciątkowe wysyłam- myślę,że te też dadzą radę :) A Wy- Filipko i Oli nie możecie koleżanki samej zostwiać, bo jej smutno, a jak ona smutna to i dzidzia smutna, więc bardzo proszę- marsz do drugiej tabelki i to bez ociągania- tak na jednej nóżce 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE! Scorpio dla Ciebie wielkie ogromniaste GRATULACJE!! i dla męża oczywiście również :-) 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ nie udało mi się wejśc wczoraj na neta bo jak zwykle w chwili kiedy jest mi najbardziej potrzebny to pada wrrr słuchajcie Mojpka to nam sie chyba zapłakała tam sama na śmierć bo cos jej nie widac.... albo nie umie do nas trafic :-( naszego starego forum juz nie odzyskamy nie ma co się łudzić 😭 a ja się musze tak egoistycznie tu pochwalić :P wygraliśmy 5 w totka i wpadło nam troche kaski zupełnie niespodziewanie teraz myslimy na co to wydac hehe w pierwszym rzucie chyba na dentyste... :-O bardzo przyjemne takie wygrane ale oczywiście potem marudziłam ze to nie 6 hehe :P to dopiero byłby bal!!! mąż stwierdził ze jestem szczęściara i ze on sie mnie trzyma hihi miłego dnia ja dziś mam troszke roboty w domku ale pewnie tu zajrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Kruszynko to i ja się Ciebie trzymam skoro Ty taka szczęściara jesteś. Mi co najwyżej udało się trafić jedynkę- hi hi albo zero- to się nazywa szczęście, ale może się tu od Ciebie zarażę. A ja włączyłam sobie elektryczny piecyk i zaczynają mi ręce powoli odtajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlenko to łap szczęście hehe 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dziewczyny jak tylko wygram ta 6 to zrobimy forumowa imprezke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko ale masz farta :) gratulacje no i ze swoim szczesciem to mąz sie bedzie ciebie trzymal napewno hehe mój mąz ciagle narzeka ze tylko same drobniaki wygrywa a ja mu powtarzam ze swoj limit szczescia juz wyczerpal bo nie kazdy ma taka piekną i mądrą zone hehehe :D ale jestem skromna prawda? ale jak sie sama nie dowartosciuje to nie ma co liczyc ze ktos to zrobi hehehe a tak swoja drogą to moze podpowiedzialabys jakies liczby? :) moze szybciej chalupke bysmy postawili hehe Mlenko ja tez sie dogrzewam grzejnikiem ale w srodku mnei trzesie, chyba pisze sie do ciebie na te herbatke z prądem Słonko dla ciebie i Ali ❤️🌻❤️ i duzo zdrowka a pania z przychodni zostawie bez komentarza bo nie zostawilabym na niej suchej nitki a wtedy mogliby nam topic usunąc za naruszenie regulaminu dobrze ze mam tesciową w laboratorium, nie musze stac w kolejkach i wyniki mam od razu, przynajmniej czasem do czegos sie przydaje hehe Oli ziólka wypite? i bierz męzusia wieczorkiem w obroty bo trzeba zając miejsce w tabelce ❤️ Filipko tak samo jak Oli, męcz męzusia męcz oj zobaczysz jaka bedzie nagroda, tak mocno trzymam kciuki ze nie moze sie nie udac ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wypiłam te śmierdziuchy.... :o Słoneczko ❤️ No to rzeczywiście nieźle jak w przychodni pielęgniarak krwi nie umie pobierać.... :o Dziwne to bardzo.... Dla Aluni ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Mlenko ❤️ Kochana Twoje fluidki jak najbardziej pomogą napewno!!!!! Wysyłaj nam ile wlezie!!! :D Łapię!!!!!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Kruszynko ❤️ GRATULACJE 5 w Totka :D SUUUUPER :) Rzeczywiście szczęściara z Ciebie. Następnym razem życzę szósteczki ;) 🌼 Haniu 🌼 Chyba czytasz w moich myślach bo właśnie na dzisiaj zaplanowałam taki starankowy wieczorek hi hi hi I mam zamiar w obroty moje kochanie wziąc ;) Może cosik tam zaskoczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak Oli bierz w obroty miśka, tylko proponuję nie w celach reprodukcyjnych, tylko dla czystej przyjemności a efekt będzie na pewno lepszy. Wiecie co? ja to sobie tak wytłumaczyłam- człowiek to z natury ni lubi pracy, a jak podchodzimy do przytulanek jak do pracy w celu stworzenia potomka, to organizm się buntuje, bo mu się robić nie chce i dla tego właśnie nie ma efektów. Więc tylko \"zabawa, fun\" jak to mówi cytrynka z reklamy biedronki. A teraz jeszcze ode mnie i od Adaśka cały kontener fluidków- u mnie w pracy mamy takie ogromniaste na złom, to w ten największy Wam zapakuje i wyślę [❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy mogłabym ta śliiicznie prosić o zdjęcie Boryska- plizzzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli dokladnie tak jak mówi Mlenka w celach czysto przyjemnosciowych, nawet nie mysl ze cos mogloby z tego byc oprocz przyjemnosci :) a natura swoje zdziała Mlenko to co wy trzymacie w tych kontenerach? hehe Oli my mamy wagony-cysterny wiec moglabym ci w takiej cysternie fluidki wyslac i tak wlasnie zrobie hehe wysle po jednej cysternie fluidkow do ciebie i do Filipki a jak Mlenka wysle w tych swoich kontenerach to nie ma zmiluj zeby nie podziałaly ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlenko zdaje sie ze Filipka ma zdjecie Boryska w emailu, ja mam tylko w telefonie i nie mam mozliwosci w pracy wrzucenia na komputer ale jak odbierasz mmsy to moge ci wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke bo mam jutro kontrol w pracy. Audit zewnętrzny trzymajcie kciuki aby wszystko było dobrze. Kruszynka: gratuluje 5 w totka. Szczęściara z Ciebie Haniu: Mnie tez by sie cos mocniejszego sprzydało ale na stresa przed jutrem Mlenka: Wysłałabym Ci tez zdjecie ale mam tylko w telefonie. Moze wieczorkiem spróbuje zrzucić na kompa to Ci wyśle. Chyba ze Filipka mnie ubiegnie:) Mojpka: Zaglądaj tu do nas prędziutko i niesmuć sie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ile fluidków :D Kontenery, wagony cysterny SUUUUUPER !!! Łapię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No z taką ilością fluidków to już nie ma mowy.... dzisiaj wieczorem coś zaaranżuję w sypialni.............. ;) Oczywiście nie myślę sobie o tych przytulankach jako o \"robieniu dzidziusia\" tylko poprostu chcę mojemu M zrobić dzisiaj taki romantyczny wieczorek bo ma dzisiaj imieniny :D No i tak zaplanowałam kolację, a potem wskoczę w tą bieliznę z majtkami ze sznurka, ( poświęce się z okazji święta mojego ukochanego ;) ) no i może będzie miło dzisiaj :) Broń Boże nie myślę że to wszystko w celach fasolkowych ale jeżeli uda się przy okazji kogoś malutkiego zmajstrować to się nie pogniewam :D Jeszcze raz dziękuję za kontenery fluidków 👄 👄 👄 👄 Kochane moje kwiatuszki ja zaraz uciekam do mamy na pogaduchy. Potem zajrzę do Was ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×