Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

Witam rannego ptaszka:) Hej Filipko:) Ja tylko na momencik bo się wygrzebać nie mogę z papierzyszk ale myśłę, że od środy więcej z Wami popiszę.... Wyniki Alki ok, ufff....anemiii jakimś cudem nie ma:) Odpisali, że więcej topików nie da rady odzyskać :((((( buuuuuuuuuu..... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana. Ja juz w lepszym humorku. Natalia sie dobrze czuje wiec mysle ze już ok. Słonko: Super że Ala nie ma anemi. Ja tez żałuje że naszego topiku nie da sie odzyskać. Mlenka: Dziekuje za pocieszenie i trzymam kciukiaby Adasiowi smakowało mleczko. Filipka: Ja też załuje ze nie udało nam sie spotkac na gg. Mysle że nadrobimy to w najbliższym czasie. Co do prezentu to ja proponuje może to: http://www.allegro.pl/item168433056_nowy_chicco_samochodzik_4_w_1_model_2007.html Mojego męża chrzesnica ma identyczny i jest zachwycona a ma 14 miesięcy. Daj znac jak przesyłeczka dojdzie do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko ❤️ witaj :) Bardzo się cieszę że wyniki Ali w porządku :) ❤️ 🌼❤️ Mam nadzieję że od środy będziesz z nami częściej bo brakuje tu Ciebie. A my to mamy pecha :( Już nasz topic nie wróci 😭 Tyle udało sie odzyskać tylko nasz wśród tych chyba pięciu co przepadł na dobre :( Buuuuuuuuuuu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia ❤️ Oczywiście że dam znac kochana 👄👄👄 A pomysł super, właśnie o czyms podobnym myślałam. Jak zawsze te same mysli :) Wiem że są tu takie wynalazki :) Mam jeszcze troszkę czasu więc się rozejrzę. Dobrze że z Natalką wszystko oki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika Tak się dokładniej przyjrzałam temu samochodzikowi który poleciłas i jest naprawde super! Tylko żebym ja tu taki wielofunkcyjny znalazła. na pewno Jula miałaby frajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane wreszcie uporałam sie z papierami po weekendzie ufffffffff Slonko bardzo sie ciesze ze wyniki Ali sa dobre ❤️ ja z Kubą w srode ide na badania, zobaczymy czy zelazo sie wchlania, mam nadzieje ze wyniki beda dobre bo jak nie to trzeba bedzie mu podawac zelazo dozylnie a to bylaby tragedia i dla niego i dla mnie, nawet o tym nie mysle, muszą byc dobre i koniec Kika nie martw sie tym upadkiem Natalki, Kuba tez juz kiedys zaliczyl lądowanie ale na szczecie dobrze sie skonczylo, nie pamietam ile mial wtedy moze jakies 8-9 miesiecy, obudzil sie w nocy i wzielam go do siebie na łozko do cycka i bylam taka padnięta ze usnelam a Kuba zsunął sie z łozka na podloge, momentalnie wstalam z łozka, przytulilam go do siebie i nawet nie wiedzial co sie z nim dzieje, za chwilke usnąl spowrotem, ja niestety nie bo caly czas go obserwowalam poniewaz bylo ciemno i nie wiem czy uderzyl glową w podloge czy nie, ale od tej pory wiecej go nie bralam do siebie na lozko a jak juz bralam to do srodka Filipko nie przepraszaj bo nie ma za co, to ja ci tak pozno wyslalam bo i pozno dostalam od SCORPIO ale pomyslalam ze nie bede czekac i wysle ci od razu :) ja nie spalam jeszcze bo ogladalismy z miskiem tego idiote wojewodzkiego :) a sygnał mam cichutki zeby Kuba sie nie obudzil w razie gdyby mi jakis wielbiciel esy w nocy wysylal hehe co do prezentu to mój Kuba ma podobny samochodzik jak pokazala Kika ale bardziej go interesuje pod wzgledem naprawiania niz jezdzenia, mysle ze dziewczynka bedzie zadowolona bo mojego brata córka jak przychodzi do nas to z tego autka nie schodzi a Kuba ją wozi:) my jej na roczek kupilismy rowerek, Kuba tez taki ma i to byl strzal w dziesiątke a dzisiaj ide kupic Kubie buty bo zimowe sa juz chyba na niego za ciasne bo nie chce ich zakladac, wczooraj bylismy u tesciow i nie uwierzycie... bo dla mnie tez byl szok, Kuba dostał od babci stówe i kilka zabawek:) no i tesciowie tez byli spoko jak nigdy, chyba w koncu cos do nich dotarło:) u nas po chorobach juz ani sladu, na szczescie, odpukac!!!!! mialam testowac swieczki ale ich nie kupilam bo nie chcialo mi sie leciec do tego zielarskiego ale skoro juz mi wszystko przeszlo to pewnie dalej ich nie kupie hehe chyba swieczka mojego miska postawila mnie na nogi:D hehehe Oli jak sie czujesz? dostalas ode mnei zdjecia Boryska? Aha Filipko jak masz mozliwosc wrzucenia tych zdjec na komp to prosze cie poprzesylaj dziewczynkom emailem, bo ja niestety nie mam takiej mozliwosci w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane :D Haniu ❤️Ja czuję się dobrze. Nic mi dzwnego nie leci ;) A gardło też nie boli. Chyba odgoniłam choróbsko od siebie. Dziękuję że pytasz :D ❤️ Haniu 🌼 Dziękuję Ci bardzo za zdjęcia Boryska :D Miałam Ci wysłać smsa z podziękowaniem ale w tym czasie akurat rozmawiałam z koleżanką z Anglii na gg i jakoś nie miałam trzeciej ręki żeby Ci odpisać :) potem jeszcze mój misiek mnie \"zaatakował\" ...... i..... jakoś tak już zapomniałam ;) Dziękuję Ci kochana jeszcze raz :D ❤️ ❤️ ❤️ e ❤️ ❤️ Bardzo się cieszę że po choróbskach ani śladu!!! :D Oby tak dalej :) Świeczka Twojego miśka rzeczywiście może mieć zdrowotne właściwości ha ha ha ha Najważniejsze że dobrze się czujesz 🌼 Kikunia ❤️ To musiałaś się najeść strachu kochana. Dobrze że nic się malutkiej nie stało. ❤️ ❤️ ❤️ Słoneczko ❤️ Cieszę się że Alunia nie ma anemii. Super wiadomość. Dla Twojej córci ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Filipko ❤️ Ten prezencik który Kika pokazała jest nbaprawdę super. Ja niedługo też będę miała imprezkę. Chrzciny. Nie jestem chrzestną ale jestem zaproszona bo to ta moja przyjaciółka do której chodzę na \"terapię\" z jej dwójką dzieciaczków :) no i jestem taką ich ciocią. Myślałam o chodziku ale to jest fajniejsze i chyba też pomyślę o takim cudeńku. Cena w miarę i fajna zabawa dla dziecka. A swoją drogą to muszę się też zacząć już rozglądać za prezentem bo pod koniec marca już mam te chrzciny i zaraz mi czasu zabraknie na szukanie czegokolwiek :o Kochana jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli, Hania: Dziekuje. Ten samochodzik to super sprawa. Ja widziałam go na żywo chrześnica męza ciągle sie nim bawi a dostala go jak miała 11 miesięcy. Poza tym on mam fajne melodyjki. My też chcemy kupić taki Natali ale jeszcze musze poczekac bo jest za mała. Wczoraj skończyła 7 miesięcy. Boże jak ten czas leci. Ja też chce zobaczyć Boryska. Filipko jak dasz rade to wyślij na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.totu.pl/cena/1088413-rowerek-wiewiorka-zielony-arti Filipko Kuba ma wlasnie taki rowerek i jest naprawde super, tylko z przodu zamiast wiewiorki jest miś, kolorki takie same mojego brata córeczce na roczek tez kupilismy podobny bo zawsze zabierała Kubie a tak mogą sobie obydwoje jezdzic, w sobote byla piekna pogoda i juz zaliczylismy jazde podwórkową a w zeszlym roku w lecie to codziennie na nim jezdzil, pozniej te wszystkie dodatki sie odkręca i jest normalny rowerek dla troszke wiekszego dziecka dodatkowo ma rozne melodyjki co dzieciom bardzo sie podoba Oli to super ze juz lepiej, dobrze ze doszly esy ze zdjeciami Boryska bo ja nei ostalam potwierdzenia ani ze doszly do ciebei ani do Filipki no i mam nadzieje ze wszystko w porzadku po "ataku" miska :D Kika Kuba w tym rowerku jedzil juz od 6 miesiąca, na poczatek po kilka minut a pozniej nie chcial z niego schodzic, jest duzo lepszy niz chodzik, bo w chodziku dziecko 'wisi" a w tym rowerku sobie wygodnie siedzi, nózki trzyma na tych podnózkach nawet spacerówki nie uzywalismy tylko rowerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu 🌼 ha ha ha ha jakoś przeżyłam ten \"atak\" niespodziewany. Mam nadzieję że jakiś pożytek z tego będzie ;D A ten rowerek to też fajna sprawa. I wygląda super :) Kurcze teraz nie wiem sama co mam kupić.... Muszę mojemu miśkowi pokazać te rzeczy i może razem zdecydujemy. Idę na ziółka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli to ja strasznie mocno sciskam kciuki zeby byl efekt tego ataku :D:D:D no a co do prezentów to cóz.... wybor taki ze czlowiek tylko głupieje bo wszystko sliczne, wszystko by sie przydalo ale niestety niektore ceny skutecznie odstraszają ja chcialam Kubie kupic teletubisie, maskotki, i widzialam fajne ale jeden kosztował 73 zł, to juz lekka przesada, bo one nawet nie mialy funkcji dzwiekowej tylko na brzuszkach te telewizorki a na nim jakis jeden stały obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU No to super, że Cie nie obudziłam :) I dobrze że nie czekałaś z wysłaniem, do mnie możesz o każdej porze nadawać :) Mam już fotki na kompie więc tym dziewczynkom które będą chciały poprzesyłam na poczty. A pomysł z rowerkiem tez jest super. Tu sa takie sliczne różowe dla dziewczynek. Na pewno wybiore jedno z dwóch. dziekuje za pomysły :) Kikunia Zaraz Ci przeslę foteczki Boryska na pocztę. OLI Drodzy państwo, wczorajszego wieczoru doszło do pewnego ataku przez mężczyznę na kobietę!!! Pilnie będziemy sledzić losy tego wydarzenia mając nadzieję że przyniesie on upragnione efekty, na które czeka sama zaatakowana, jak i koleżanki z Wiosennych. Prosimy o trzymanie kciuków za OLI i wczorajszy atak :D :D :D Kochana super że tak Cie mąż zaatakował :) Cieszę się że czujesz się dobrze i że to dziwne cos już Ci nie leci. Ja czuję się dobrze nawet, ale za to odczuwam już nadchodzącą @ Mam te same ciągnięcia co miesiąc temu (na bank po tych lekach, juz jestem pewna bo nigdy tak nie m iałam), kłucie jajników i tradycyjnie bolące cycuchy. Zbliża sie małpisko wstrętne 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filpko: Ty to potrafisz rozbawić. Ale się uśmiałam z tego ataku hahaha i czekam na zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko hahahaha:D:D:D:D sciskam kciuki z calych sił za pozytywne efekty ataku na Oli hehe wyslij tez zdjecia Boryska do mnie, poogladam sobie duzego chlopaka a nie taka miniaturke w telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko ❤️ Co do ataku ha ha ha ha ha uśmiałam się z tego bardzo :D :D :D Jak też mam nadzieję że coś z tego będzie ;) :D :D :D :D :D Właśnie miałam Cię zapytać jak się czujesz przed nie nadejściem @ ;) Te objawy to wiesz że mogą być też fasolkowe ;) Ale kochana podejdź do tego spokojnie i nie zadręczaj się nadchodzącą @ Bo potem będziesz ciężko przechodzić jak @ przyjdzie (tfu, tfu!!! oby nie przyszła!!!) ❤️ ❤️ ❤️ Ja teraz to wręcz nastawiam się że przylezie ta cholera. Nawet przez myśl mi nie przejdzie że może się uda w tym cyklu bo potem się to skończy wielkim płaczem, niestety.... :o Co dziwne nie mam zielonego pojęcia który jest to dzień mojego cyklu i w ogóle nie wiem kiedy \"powinniśmy\' się przytulać .... Jakoś odpuściłam sobie to wszystko w cholerę i co będzie to będzie. 14 kwietnia mamy wesele u naszych wspólnych przyjaciół więc jak nam się nie uda to sobie poszaleje na weselisku. Potem we wrześniu dokładnie 1 go września mam wesele u mojej kochanej przyjaciółki więc jak nam się nie uda to też sobie poszaleje. I tak sobie myślę. Nie zmienia to faktu że czeka mnie pewnie prędziej czy pźniej szpital i wyzyty u gina i leczenie pewnie jakieś też ale to już inna sprawa. Filipko 👄 👄 👄 buziaczki dla Ciebie Dla Hani też buziaczki 👄 👄 👄 I dziękuję za kciuki ;) Kikunia dla Ciebie też a co!! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU Foteczki juz wysłane :) OLI Wiem że objawy moga być identyczne. Ale wiesz że ja też już odpuściłam. Nawet nie liczyłam dni cyklu i sama też nie wiem czy przytulanka były wtedy kiedy powinny. Ale tak o wiele lepiej sie czuj. Nie nastawiam się nic a nic. Dla mnie to graniczy z cudem ale w cuda wierzę :) Ciesze się że Wam się moja relacja z ataku na Ciebie podobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI A jak piszesz że czekaja Cię takie imprezy jak wesela to możesz wyciagnąć pozytywne strony tego że małpa nadejdzie. Ale ja mam nadzieję że obejdzie sie u Ciebie bez szpitala i że duużo wczesniej zafasolkujesz. Trzymam kciuki baaaaaaardzo mocno. I buziaczki dla Ciebie 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli: Dziekuje kochana. Grunt to myślenie pozytywne. Filipko: Zdjecia dostałam. Dziekuje. Ale cudo......... tylko schrupac. Taki on śliczniutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko dziekuje za zdjecia no jaki sliczniutkiiiiiiiiiiiiiiiiiii, az zatesknilam za takim bobaskiem ale ja narazie mam juz swojego teraz kolej na Ciebie i Oli ja musze sie wyspac w koncu, teraz wy wstawajcie po nocach :P oj jak jak wam tego zycze, zebyscie chodziły z oczami na zapałki a co!!! :P no i jak mój Kubuś zacznie sciskac kciuki za ciotki tak jak za Malysza to nie ma siły zeby cos sie nie wydarzylo, on jak zobaczy Malysza w gazecie lub telewizji to od razu zaciska kciuki no i jakie efekty byly w sobote, Malysz wygral :) chyba bede musiala powiesic wasze zdjecia na scianie i kazac Kubie sciskac za was kciuki:) Oli no to tez imprezy ci sie szykują tak jak mi, my tez mamy wesele 14 kwietnia, miska sasiadki ale raczej nie pojdziemy ze wzgledów finansowych, jestesmy w trakcie zalatwiania papierow na budowe a wiadomo ile to kosztuje, w maju znowu komunia na ktorą musimy isc bo to miska chrzesniak i we wrzesniu wesele miska kuzyna na ktore tez musimy pojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje dziewczynki :) BORYSEK JEST CUDNY!!!! ❤️ Pewnie niektóre z WAS nie zdążyły zobaczyć synka Nadziejki, ona wkleiła link do zdjęc na starym topicu wieczorem, a rano juz topicu nie było :( Ale ja sobie zgrałam foty na kompa :) I KUBUŚ Nadziejki tez jest CUDOWNY!!! ❤️ HANIU Ja bardzo ale to baaaaaaardzo nie chcę się wysypiac po nocach!! Więc popros Kubusia ❤️ o trzyamnie tych kciuków za mnie i za OLI, widać że Twój synus ma w swoich piąstkach ogromna moc bo faktycznie Małysz wygrał :D Więc nie ma bata jak KUBUŚ bedzie nam kibicował to musi sie udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo widzę, że wszystkie poznikałyście. No to ja sie szykuję do miasta, ładnie świeci słoneczko więc nawet mi się chce wyjśc z domku. Buziaczki dla WAS 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcieło mnie na troche bo mialam robote ale zaraz zmykam do domciu kolega zaraz tez jedzie wiec i mnie podrzuci na miasto bo musze Kubie buty kupic pogoda cudowna dziewczynki nareszcie zaczynam życ, wiosna przyszla, oby na dluzej :) miłego popoludnia wam zycze 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko ja poprosze o zdjęcia od Nadziejki i Scorpio. Odezwę się wieczorkiem, bo jestem padnięta :( Miłego dnia Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wróciłam z miasta i dopiero co skończyłam gotować zupkę. Jestem zmęczona trochę dzisiejszym dniem bo nieźle się nachodziłam. Ale za to kupiłam sobie w ciucholandzie spodnie dżinsowe za 8 zł. Baaaaardzo fajne :D Piorą się właśnie :D Zajrzę jeszcze potem bo teraz muszę się chwileczkę położyć i odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka: Gratulujemy ząbków. Dzielnna dziewuszka. No i Natalia tylko bezzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane pisze jedna reka bo mam małego na drugiej wiec sorki za znaki i literowki przede wszystkim kochane dzieki za tyle kciukow przy porodzie-pomogly sam porod opisze wam jak bede miec wiecej czasu ale na wstepie powiem ze nie taki diabel straszny ale boli oj boli......ale wszystko zalezy od podejscia a ja chyba mialam dobre-moj maz twierdzi ze bylam bardzo dzielna-nawet nie krzyknelam ani razu-raz tylko jak mi robil gin rozwarcie recznie...no lae o tym kiedy indziej.... nie przeczytalam wszystkiego ale mam nadzieje ze wybaczycie.. tak jak nadziejka przechodzilam oststnio kryzys-pisalam o tym Hani smmsem i Kice...tzn Borysek wyprawia harce w nocy a w dzien aniolek po prostu-je jak lew ale ile wazy to dopiero jak pojdziemy do lekarza-chodze jak zombi ale juz powoli organizuje zycie-w sumie tez jestem sama prawei caly dzien bo maz zalatwia sprawy urzedowe a za tydz waca do pracy to wtedy sie zacznnie ale nie poddam sie bo tyle walczylam o ten moj skarb ze treaz zrobie dla niego wszystko-koncze kochane bo zbliza sie kapiel a potem nocka -pewnie kolejna nieprzespana-ogolnie nie jest tak zle a wiem ze inni maja problem z przystawieniem do piersi-ja mam problem z odstawieniem malego od niej a raczej oderwaniem go... kochane cala masa fluidkow ode mnie dla Olenki i Filipki-tylko nie mam ich jak zrobic teraz ale sa z serca ode mnie i z serduszka maleńkiego Boryska caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saga1958
czesc wam kobietki, zaczynam wiosenne strania chociaz z mna to bywa roznie, mam na imie Karolina 22 lata szczesliwa mezatka od 2 lat, marze o dzidzi bardzo teraz moge sobie dopiero pozwolic gdyz moja pierwsza dzidzia w niebie jest a raczej dzidzie bo blizniaczki.....po prrzerwie znowu sie zdecydowalam bior folik i wogole.....pozdrawiam wszystkie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek pozwolicie przywitam nową staraczkę :) Witaj Sago na Wiosennych. Co prawda nasz stary topik skasowali ale ten jest kontynuacją i na pewno będzie tak samo szczęśliwy jak był tamten, naprawdę. Zobaczysz w kupie raźniej. Przesyłam więc moc fluidków dla Ciebie i naszych pozostałych starających się. Dziewczynki migiem przeskakiwać do drugiej tabelki (mamy już tabelkę ???) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Scorpio buziaki dla Boryska, dobrze, że się odezwałaś:) Miłego dnia Kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×