Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

dziewczynki mam dzisiaj pelne rece roboty wiec nawet nei doczytalam wszystkiego i wybaczcie gsybym nie zdazyla juz sie pojawic, wiadomośc o Kubusiu Nadziejki zmrozila mi krew w zylach w sobote, straszne to ale wierze ze wszystko dobrze sie skonczy Nadziejko ❤️ dla Kubusia duzo duzo zdroweczka a dla ciebie duzo siły, nie wiem co moglabym ci powiedziec bo wiem ze pocieszyc cie nie moge, jestem z wami sercem i modlitwą i wierze ze bedzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki kochane!!!! Tak mi strasznie przykro z powodu Kubusia Nadziejki. Modlę sie o to,żeby było wszystko dobrze i musi tak być- koniecznie. Kubuniu kochany dla Ciebie ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Nic mi się nie chce, nawet nie mam humoru, więc chciałam się jedynie zameldować że jestem. Aha!! I kupiłam już prezent Julce na roczek. Huśtwaka. Jest naprawde fajna. Taka do 45kg więc bedzie miała na kilka latek. Ma zabezpieczone siedzonko tak aby teraz mogła spokojn ie sie huśtać a póxniej mozna je zrobić na takie bez zabezpieczeń. Mozna ją postawić i w domu i w ogrodzie bo ma dodatkowo dokręcane nóżki aby mogła stac na podwórku, na trawie. Mam nadzieję że mała bedzie zadowolona. Jak myslicie?? Z tego co zauważyłam to małe dzieciaczki uwielbiaja sie hustać. OLI ❤️ Niestety chyba Ci nie pomogę co do tych krostek. Najlepiej spytaj w aptece. Znałam jedną super maśc ale cholerka z głowy mi nazwa wyleciała taka traba ze mnie. A co do włosów to ja w maju robię pasemka na bank :) Dziewczynki dla Was ❤️👄❤️ Nadziejko ❤️❤️❤️ I dla Kubusia ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko ❤️ No właśnie ja wiem że teraz tyle tych różnych specyfików jest że wolałabym jakiś taki bardziej sprawdzony sobie kupić dlatego pytam. Może jakaś kobietka od nas będzie jednak coś wiedziała. A widzisz ty będziesz robiła sobie pasemka :D Ale pasemka takie po wierzchu czy balejaż? ja mam kręcone i bardzo pocieniowane włosy więc u mnie po wierzchu nie bardzo. Chyba się na balejaż zdecyduje. zawsze mnie coś właśnie na wiosne nachodzi z tymi zmianami we włosach :) A tu jeszcze to wesele jest takim pretekstem żeby do fyzjera iść ;) Chyba ię dzisiaj umówię ..... ;) A ty Violu 🌼 już się zdecydowałaś co z woskami robisz? Jak nie doczytałam to przepraszam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko 🌼 A jak Ci się ta maśc może przypomni to bardzo proszę napisz nazwę. 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI No własnie wiosna to i zmian się chce. Ja zawsze robiłam pasemka, nigdy nie miałam balejażu. Juz miała różne odcienie na głowie. Poszukam jakis fotek i wyslę Ci zdjatka to powiesz mi w których lepiej bo nie wiem na jakie się zdecydować ;) Juz ponad rok mam jeden kolor na głowie i zatęskniłam za pasemkami bo świetnie się w nich czuję. Ale masz rację, Ty masz kręcone włosy więc u Ciebie to raczej balejaż. Ach zazdroszcze Ci że juz sie możesz umówić do fryzjera. Koniecznie fotki, pamiętaj. Jestem pierwsza w kolejce :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Jak widać ja nadal w dwupaku :) Napoczątek fluidki ❤️ ❤️ Nadziejko dla was ❤️ Violu nie pisałam bo byłam padnięta, dzięki za pamięć 🌻 Oli ja polecałam kiedyś Sudocrem. To maść i dla dzieci i dla dorosłych. Tylko ona taka biała jest i zapach ma nie bardzo, więc raczej na noc. Ale potrafi zdziałać cuda. Na szkole rodzenia położna mówiła o tej maści, o Termentiolu (chyba tak to się pisze), też używałąm i też super. I mówiła jeszcze o maści Nivea z pantenolem. Zapach super i nie widać jej, więc można i na noc i na dzień. I dziala. Poczytaj ulotki w aptece,może któaś Ci podpasuje. Folipko męcz Miśka jak któraś pisała na stole,pod stołem itd :D A my będziemy podsyłac fiudki Skurcze takie nie za mocne mam nadal. Mijają czasami na godzinkę i wracają. Dziś rano miałam bóle jak na @. I brzuch i plecy. Ale na razie też przeszło. Malutka dziś tylko troszkę się wierciła, dużo mnmei niż ostatnio. Noc miałam straszną. Usnęłam o 1, o 3 obudziły mnie potworne mdłości i jakiś ból w pachwinach. Przesiedziałam w łazience do 5. O 6.40 musiałam wstać wyszykować Szymona do szkoły.I nadal mam mdłości. Ale jakie! Czuję się wstrętnie. Jeszcze nic nie jadłam, nie mogę patzreć na jedzenie na razie. Przepraszam was że tak marudzę, ale już tak ogólnie jestem zmęczona. I jeszcze wczoraj strasznie pokłóciłam się z mamą. Do dziś się nie mogę uspokoić. Wy narzekacie na teściowe, a ja to mam z właśną. Szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI Koalka mi przypomniała. To był Tormentiol. Bardzo dobra maść. Koalko ❤️ Kochana możesz marudzic do woli, masz prawo!!! Zreszta po to tu jesteśmy aby wysłuchiwać!! Dobrze, że napisałas bo sie martiwłam o Ciebie ❤️ dziękuję za fluidki 👄 Na pewno wykorzystam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalko Przykro mi że pokłóciłas się z mamą. I że nie czujesz się dobrze. Pomyśl że już nieduzo Ci zostało. Niedługo niunia bedzie juz na swiecie a Ty na pewno poczujesz sie lepiej. Zreszta maleństwo na pewno Ci wszystko wynagrodzi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🌼 Nareszcie weszlam nie moglam wejsc na kafe nie wiem czemu ale juz jest dobrze:) OLI ja raczej tez bede robila balejaz tak mi moja siostra doradza:) bo juz mialam 2 razy no i same blad tez mialam tez sie dobrze czulam tylko najgorsze jest to ze umowilam sie z fryzjerka a ona jutro wyjezdza na 3 tygodnie do Polski i nawet nie raczyla powiedziec dopiero od znajomej sie dowiedzialam:(i jestem wciekla bo myslalm ze na swieta bede miala :(chyba ze jeszcze podzwonie poszukam Filipko jak bedziesz miala czas to ja tez poprosze o foteczki jak mialas pasemka:) Haniu a Ciebie sie chcialam zapytac po jakim czasie blizna od cesarki Ci zbladla,bo ja laparoskopie mialam robiona w pazdzierniku i dalej mam czeerwona tak jak by byla swieza. Nadziejko ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ DLA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.odszedlwspanialy.1k.pl/ To tak ku pamięci naszemu wspaniałemu człowiekowi-naszemu Papiezowi Zajrzyjcie jesli tez Wam Go brakuje... Violu ❤️ Wyslę Ci foteczki jak wrócę z miasta. faktycznie czasami nie mozna się dostać na cafe, ale to przyczyny technieczne chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wpadlam zeby zobaczyc czy macie jakies nowe wiesci od Nadziejki ale widze ze nie, a brak wiadomości to dobra wiadomosc❤️ wiec wierze ze wszytsko bedzie dobrze, Nadziejko jestem z wami calym sercem, buziaczki dla Kubusia 😘 Violu moja blizna zrobila sie taka blada dopiero jakies 9-10 mcy po cc , ja tez martwilam sie ze ona taka żywa ale ginka powiedziala ze moze tak byc nawet do roku i dlatego po cc dobrze jest odczekac ok 1,5 -2 lata z nastepną ciążą zeby wszytsko zdazylo sie dobrze zagoic dla ciebie fluidki ❤️ Filipko ❤️ ty juz pewnie dzisiaj z miskiem biegasz na golasa co? debile wyjechali juz chyba, wiec nie marnjcie czasu ❤️ Oli ❤️ fluidki Koalko 🌻 dbaj o siebie i niunie i nie szalej, trzymam kciuki za was dziewczynki obiecuje ze jutro nadbrobie zaleglosci i bede bardzie aktywna widzialam jeszcze ze pojawila sie mandzia i mojpka mandziu wpadaj czesciej i pogon meza zeby ci necik sprawil bo kolezanki ciekawe co u was mojpeczko ❤️ jestem z tobą, dla Zuzi duzo duzo zdrowka dawno nie bylam tak zawalona papierami mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej buziaczki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalko 🌼 Filipko 🌼 dzięki za nazwy tych maści. Zaraz sobie pójdę do apteki i popatrzę. Koalko 🌼 Pamiętam że Ty kiedyś już pisałaś o tym Sudocremie i nawet sobie to zapisałam gdzieś ale zgubiłam tą kartkę. Kochana przykro mi że przeżywasz stresy z powodu kłótni z mamą i to właśnie teraz kiedy źle się czujesz. Kochana trzymaj się i przynajmniej staraj się nie denerwować ze względu na Twoje maleństwo w brzuszku. Przytulam Cię mocno do serduszka ❤️ Mam nadzieję ze samopoczucie Ci się poprawi i te mdłości Cię nie będzą męczyć. może to objaw zbliżającego się porodu czy co..... Sama nie wiem. Acha i dziękuję za fluidki ❤️ ❤️ ❤️ Filipko 🌼 bardzo chętnie zobaczę Twoje foteczki. Ja jak sobie zrobię balejaż to też Ci podeślę swoje :) Violu 🌼 No to nieźle Cię ta fryzjerka załatwiła. Nawet nic nie powiedziała :o Całkowicie rozumiem Twoją złośc bo kurcze nastawiłaś się a tu nic z tego.... Mogła ta fryzjerka Cię przynamniej uprzedzić :o Filipko 🌼 Brakuje mi Go bardzo. Zawsze mam porzy sobie obrazek z Janem Pawłem II Mojemu miśkowi też kupiłam taki sam. Nie wiem ale tak czuję jakby on nad nami czuwał tam z góry. Drugiego takiego już nie będzie.... Dla naszego kochanego ojca świętego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI Masz rację-drugiego takiego juz nigdy nie bedzie :( Ja bardzo przeżyłam to jak odchodził. Płakałam starsznie i dzs tez sie łezka w oku kręci. A czuwa nad nami na pewno. Było w nim tyle miłości...Wpisałam sie tam do księgi gości. Tak mi smutno jakoś. Ale zapalę oczywiście świeczuszkę na parapecie o 21.37... HANIU Mam nadzieję że jutro juz bedziesz miała wiekszy luzik w pracy i że bedziesz mogła z nami posiedzieć. Faktycznie Cie przygniotły te papierzyska :o Buziaczki kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko[kwiatek Brakuje Naszego Ojca Swietego i tak jak napisala Oli DRUGIEGO TAKIEGO CZLOWIEKA NIE BEDZIE,ja siwczuszka tez zapale Dla NASZEGO KOCHANEGO OJCA SWIETEGO Filipko a ta masc to na wszelkiego rodzaju krosty bo ja mam na ramionach takie drobne krostki i moze bym poprosila mame to by mi kupila moze by mi pomogla:) Oli tak jestem wsciekla na fryzjerke i to bardzo:( Jakie Ty ziolka pijesz i na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu Myślę że możesz spróbować smarowac te krostki Tormentiolem. To dobra maśc więc powinna Ci pomóc. OLI, Violu wyslę Wam te zdjatka tylko muszę je na płytkach odnaleźć ale wyśle na pewno, jutro najpóźniej :) Chyba że niedługo znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko ❤️ ja też się wpisałam.... Violu 🌼 ja piję ziółka na to żeby pomogły mi zaciążyć... Byłam u irydologa (czyta choroby z oka) I dobrała mi ta kobieta pecjalnie dla mnie zestaw ziół które muszę sobie 3 razy dziennie zaparzać i pić. Powiem Ci że trochę sceptycznie do tego podeszłam ale one naprawdę mi pomagają. Czuję jak pracują mi jajniki, czuję owulację. Kilku moim znajomym ta kobieta pomogła więc ui ja mam nadzieję że mi też coś ta kuracja pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki rozmawiałam z Nadziejką. Oni biedni ciągle nic nie wiedzą, Kuba ma mnóstwo badań, jedne wychodzą lepiej inne gorzej, echo serduszka wyszło lepiej niż ostatnio. Kuba ma trzy wady, dwie fizjologiczne, które mogą \"naprawić \"się same ale nie muszą, trzecia jakaś trudniejsza. Jutro jeszcze będzie badał Małego prowadzący kardiolog. 19 kwietnia ma przyjechać na konsultację jakaś profesor z Warszawy i jeśli zakfalifikuje Kubę do operacji, jeśłi będą miejsca oczywiście to tam mu ją zrobią. Nadziejka z mężem niestety wychodzą ze skóry, boją się, że tych miejsc nie będzie, nie chcą tak długo czekać....... jutro ma ich lekarz zadzwonić do tej profesor może da coś się ruszyć wcześniej. Na domiar złego Kuba złapał jakąś infekcję wirusową i jak się rozwinie to niemożłiwa będzie operacja....cholera....cholera....cholera...........jutro laryngolog po badaniu stwierdzi czy to coś poważnego. Dziewczyny ja ze swojej strony niewiele mogłam załatwić, bo nasz kuzyn nie ma znajomości tam gdzie leży Kubuś, powiedział tylkoo, że mają najlepszego kardochirurga i pediatrę więc tyle dobrze. MOże któaś z Was ma jakieś dojścia do profesor Kawalec, z Centum Zdrowia Dziecka, bo tam miałby być przewieziony Mały to dawajcie znać. Wandzia chciałaby żeby zamiast czekać tu ponad dwa tygodnie Kubuś był już tam pod obserwacją i kontrolą, boi się że w międzyczasie może coś złego się wydarzyć.... Ja ciągle się łudzę że po jutrzejszym badaniu sprawa się nie okaże aż tak poważna i nawet jeśłi potrzeba operacji ciągle będzie to dadzą radę zrobić to na miejscu, eh....może wcale nie będzie trzeba, oby........pomódlcie się za Kubusia i jego Rodzinkę bo dużó siły teraz potrzebują.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jedyny dlaczego takie rzeczy się przytrafiają takim maluszkom? Nadziejko pewnie tego wszystkiego nie przeczytasz zbyt szybko masz inne sprawy na głowie ale chciałabym żebyś poczuła wsparcie z naszej strony bo każda z nas mocno odczuwa Twój strach i niepewnośc ja będę się gorąco modlic a szczególnie dzis może Bóg wysłucha i Twój syneczek szybko wyzdrowieje bądź dobrej myśli i nie trac nadziei ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Słonko dzięki za wieści pozdrów Wande od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko ❤️ Dziękujemy za wieści. Nadziejko ❤️❤️❤️ Kochana jestesmy z Wami, modlę się za Kubusia cały czas i trzymam mocno kciuki aby wszystko było dobrze. ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko dziękujemy za wieści 🌻 Ja przyłączę się do modlitwy oczywiście za Kubusia i Wandę. Dużo sił Wam teraz potrzeba ❤️ Oli Filipko Violu za Was też dziś musimy się mocno modlić. Wiecie, że nasz Jan Paweł II miał być patronem starających się? Ja na pewno będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko ❤️ Dziekujemy za wiesci. Nadziejko Kochana❤️jestesmy z Wami,trzymam kciuki,wszystko bedzie dobrze,modle sie o zdrowko Kubusia ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalko ❤️ Dziękuję za modlitwę ❤️ Nie wiedziałam, że nasz Jan Paweł II miałbyć patronem starających się. Ale mieć takiego patrona to zaszczyt. Ja wierzę, że On czuwa nad nami. Cały czas świeci się u mnie świeczuszka za Niego...Niech zgaśnie sama. Dobranic dziewczynki moje kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko ❤️ Modlimy się tu wszystkie za Was... Koalko ❤️ ja również dziękuję za modlitwę. Ja też się za Nas wszystki modlę. I właśnie modlę się Ojca Świętego... Wierze że pomoże.... Idę sobie herbatkę zrobić i zaraz wracam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co od wczoraj nie mogę o niczym innym myśłeć tylko o Kubusiu i naszej Nadziejce i jej smutnym głosiku....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj tez mam troche pracy ale postaram sie wpadac tu czesciej Slonko dziekujemy za wiesci o Kubusiu, modle sie o zdrowko dla niego i wiem ze wyzdrowieje, nasz WIELKI PAPIEŻ POLAK czuwa nad nim i wierze ze obdarzy go potrzebnymi łaskami, da mu duzo zdrówka a Nadziejce i jej męzowi siły ❤️ zadzwonie do mojej przyjaciolki ktora mieszka w Warszawie i popytam bo wiem ze oni tez biegali po lekarzach bo jej siostry córeczka ma padaczke, wiem ze ich przyjaciela ojciec jest kardiochirurgiem we Francji wiec moze cos pomoze, jakby co to dam znac, moze zna te profesor Kawalec, nawet sobie nie wyobrazam co teraz przezywa Nadziejka i jej rodzina, jestem myslami i modlitwą caly czas z nimi, wierze ze jednak obejdzie sie bez operacji, wierze ze cuda sie zdarzają, a najlepszym tego przykladem jest Ala Slonka, jeszcze mysle o tych chwilach jak Slonko drzala o zdrwie swpjej coreczki a tu nastepna tragedia, Boże daj Kubusiowi duzo duzo zdrowka, kurcze ze tez takim malenstwom przydarzają sie takie straszne rzeczy a mordercy chodza po ulicach zdrowi, az przeklenstwa cisną sie na usta, ale wierze ze Bóg jest dobry i łąskawy i wyslucha naszych modlitw❤️ wierze ze nasz kochany Ojciec Swiety wyprosi u niego zdrowie dla Kubusia, kurcze az mi sie ryczec chce, a nie bardzo moge bo jestem w pracy i co chwile ktos przychodzi wrrrrrrrrrrrrrrrrr Violu Filipko Oli ❤️ kochane moje babeczki dla was duzo duzo fluidkow ❤️❤️❤️ Koalko ❤️ trzymaj sie dzielnie w dwupaku przynajmniej przez tydzien jeszcze, odpoczywaj duzo i nie denerwuj sie kochana, mam nadzieje ze z mamą juz sie pogodzilas, zresztą mamy juz takie sa ze wybaczają nam wszytsko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu 🌼 Dziękuję za fluidki kochana ❤️ Ja też o tym wszystkim cały czas myślę ale wierzę że będzie dobrze. Mam przeczucie że będzie dobrze..... Oby się sporawdziło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja nadal jestem Jutro wizyta u gina, ciekawe co mi powie. Kurcze wczoraj oddałam samochód do pomalowania. Gdybym go miała to podjechałabym do szpitala chociaż na ktg. Coś mnie denerwuje, czuję jakiś strach. Malutka wyraźnie mniej się wierci. Może wieczorem podjadę z bratową. A może wytrzymam do jutra. Zobaczę. Misiek wraca, będzie w czwartek w nocy. Myśleliśmy że wróci i już przytuli skarbeńka, a tu nici. Może malutka czeka na tatę. Idę kończyć porządki. Wczoraj uporałam się z pokojem Szymona i łazienką. Dziś duzy pokój i może kuchnia. O ile siły wystarczy. Miłego dnia Oli Filipko Violu fluidki ❤️ ❤️ ❤️ Nadziejko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×