Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwuletnie dzieciatka

Dzieci z 2003-2004 roku

Polecane posty

Gość Dla wszystkich Mamuś
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Tak na wstępie życzę nam MAMOM wszystkiego najlepszego, dużo cierpliwości, mądrości a zarazem mniej zmartwień i wiecej uśmiechu na twarzy🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ktośka--nie wiem co Ci napisać:O, to bardzo przykre ,że musicie przez to wszystko przechodzić i że dopiero teraz ktoś się dopatrzył co tak na prawdę Ani dolega...ale, lepiej późno niż wcale;).Mam nadzieję, ze jesteście pod bardzo dobrym okiem fachowcy i teraz bedzie już tylko lepiej:):) Buziaki👄 dla Ani:) Wionka--widzę, ze wczoraj też miałaś fatalny dzień:(,szlag człowieka trafia jacy ludzie są niezorganizowani:O:O Co do uczulenia od słońca to mój Kacper też ma bardzo wrażliwą skórę i też gdzie niegdzie go wysypuje:O, choć go smaruję kremem z filtrem 69. Ja te miejsca smaruję na noc Bepantenem bądź Dermosanem i pomaga, więc spróbuj;); Dziewczyny...ja też mam ogromnego doła:( Wczoraj mieliśmy kolejną kontrol:O,tzn.tą samą już 3 raz :O, ten idiota sąsiad ciagle wypisuje jakieś skargi,a Ci z urzedu przyjeżdżają spisują protokół ,że jest wszystko ok.i tak do następnego razu:( W końcu te babki z urzędu się wkurzyły i poszły do tych naszych rąbnietych sąsiadów na kontrol,a ten cymbał się tam tak wydzierał ,że szok:(:(,do tego mieliśmy jeszcze tą samą kontrol w warsztacie, bo nas podpierdzielił sąsiad mieszkający obok warsztat(żul taki) i wiecie co???mój mąż patrzy a tam u tamtego sąsiada przy warsztacie jest ten sąsiad co mieszka obok domu i się razem nagadują:O, czyli chcą nas zniszczyć:O, mówię Wam, ze brak mi już sił i nerwów. Teraz szukam w necie jakiejś pomocy,bo tak dalej być nie może, że będą co chwilę robić z nas nie wiadomo co... Ale co jest najlepsze....ten nasz sąsiad jest radnym i ma jakiś tam immunitet czy coś, wczoarj tak głosił do tych babek z urzędu ,że się ich nie boi, szok normalnie:O:O Przepraszam,że Wam tak smęce,ale już nie wiem co mamy robić:O:O Mimo wszystko miłego dnia życzę👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, narzekaj ile chcesz, a w związku z tym życzę Ci dodatkowo na dzień mamy wyeliminowania sąsiadów. Szału można dostać jak się ma takich ludzi,którzy życie zatruwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu-dziekuję Ci bardzo🌻, nawet nie wiecie jakie mamy nerwy zszargane:O Właśnie wyczytałam w kodeksie radnego, że nie ma żadnego immunitetu, więc ten głupek tylko tak straszył. Zosiu--dostałaś jakąś niespodziankę od swoich pociech?? Wiesz..nie chodzi o prezent, ale o jakąś pomoc w domu, bądź śnadanko przygotowane przez dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to przez to wszystko zapomniałam,że jest dzień mamy:O Ale DROGIE MAMY: Wszystkiego co najlepsze,najsłodsze,najkochańsze i najdrozsze:P Zdrowia,zdrowia,zdrowia Szcunku,zrozumienia i spokoju No i troszkę ciszy:):):)-bo wiem,że to bardzo potrzebne:) Wszystkiego najlepszego🌻 Mi nikt sniadanka nie zrobił dziś rano😭 I nie dostałam laurki😭 Przykro mi,ze mój mąż nic nie zorganizował(w imieniu dziewczynek) No ale cóż... Takie to zwyczaje wynosi się z domu rodzinnego...:( Magda. Normalnie weź kup jakąś dwururke i strzelaj do głupków:D Ja tez tak będę robiła hihi:D:D:D Co za matołki:O Wiecie... Zaczynaja mnie irytować komentarze w stosunku do mojego dziecka. Tzn.oczywiście do Ani. Dziś w markecie,jakieś dwie dziewczyny (w kolejce)zapytały ile ona ma m-cy. No to mówię,że 10 ma. A one na to,że taka malutka?????? Ja,że tak,że malutka. A jedna mówi do mnie-pani patrzy,mój synek ma 9m-cy!!! Ja patrze,a tam taki grubasek,już w butach do chodzenia:O:O:O I dodaje do mnie-\"i tylko na cycusiu!!!\" No i póxniej za plecami słyszałam komentarze,że moje dziecko TAAAAKIE malutkie:O:O:O:O No wkurza mnie to,bo co komu do tego??? Ludzie nie zastanawiają sie,że jest nam przykro słuchac takich uwag:( No ale chyba poprostu nie mysla takimi kategoriami,nie wiedzą ile po lekarzach sie naciągamy... A niestety w Polsce króluje taki trend... GRUBE DZIECKO-ZDROWE DZIECKO! Niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia nie przejmuj sie ja też nie dostałam kwiatka:( tak sobie pomyślalam ze jak nie mąz to przecież babcia też mogła coś powiedzieć Bartoszkowi. Ja na Dzień Babci nauczyłam Bartka wierszyka, zrobiliśmy razem laurkę, kupiłam jakieś czekoladki, choć to nie moja babcia. No ale czego się spodziewać po teściowej. Mąz kupił mi wino, ale miło by było dostać laurkę:). Widzę że masz dolka strasznego. Nie wiem co bym zrobiła:( najlepszy sposób to chyba ignorować takie uwagi, choć robi się przykro jak cholera. I ci lekarze.... bez komentarza:( Coś wogóle ten nasz Dzień Matki jest niewesoły. Magda ma problemy z sąsiadami( Magda 👄 że też takie gnidy muszą żyć na świecie. Co spowodowało że są tacy? czysta zawiść? bo dla mnie niepojęte jest takie zachowanie:( Ja szczególnie z egzaminu tez nie jestem zadowlona. Mogło być lepiej. Coś tam opowiadałam, ale nie umię lać wody i miałam wrazenie że jednak za mało powiedziałam. Ale dziś wieczorkiem idziemy na ognisko, więc myśle że zapomne na chwilę i odreaguję. Na koniec wszystkim mamusiom dużo buziaków👄👄👄👄👄👄👄👄👄 mniej zmartwień , więcej uśmiechu na twarzy. No ale tak już chyba mamy ,my kobietki , że sie wszystkim nazbyt przejmujemy . żeby tak chociaż tydzień przeżyć jak facet- luzik, gazeta, piwko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, uśmiechnijcie się, zawsze mogłoby być gorzej. Śniadanka nikt mi nie zrobił, za to ja znów mam pranie i stertę prasowania. Moje dzieci obudziły mnie po mojej dusznej i nie przespanej nocy o 7 rano i zaśpiewały sto lat. Fajnie, ale lekko się na wstępie rozdrażniłam. Później mi przeszło. Dostałam laurki, kwiatki z papieru i pokolorowane kamyki, aha i jeszcze pierścionek z zielonym serduszkiem od Pauliny. Poza tym nic nowego, dzień jak codzień. W ramach prezentu kupiłam sobie truskawki, dzisiaj były już po 5 zł i siedzę teraz i jem, dopóki mogę. W ramach dnia mamy zróbcie dzisiaj coś tylko dla siebie, może kąpiel, może inna pierdółka, ale tylko dla siebie i się uśmiechnijcie. Ktosia nie przejmuj się za bardzo takimi uwagami. Wiesz, że gdyby ktoś wiedział co Ania już przeszła to nie odezwałby się w taki sposó, a jeszcze podziwiałby Cię. Trzymajcie się mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie nie panuję nad hormonami😭 Po przeczytaniu Zoski postu mam łzy w oczach😭 O ludzie.... Mam źle dobrane tabletki antykoncepcyjne(za duza dawka hormonu)i tak włśnie dziwnie reaguje na rózne historie😭:D Normalnie,jak baba w ciaży hihi:P:P:P Właśnie dostałam w piatek nową receptę na nowe (inne)tabsy od ginekologa.Teraz będe brała Harmonet.Niestety Marvelon był(jest)dla mnie za mocny:O Te maja być lepsze.No i może wreszcie skończy się to parcie na czekoladę:O:O:O:O No i te dziwne nastroje się skończa.Wzruszam się nawet jak ptaki gniazda wiją hihi:D:D:D To żarcik,ale serio,cos te tabsy dziwnie na mnie działaja:O Dzis stwierdzilismy,że nie zmienimy mieszkania:( Niestety ceny sa tak kosmiczne,że nas nie stac:(No chyba,że jakas mega okazja sie trafi.Teraz za 74m2 obok nas(czyli nie centrum w-wy)wołaja 500tys!!!!!!!!!!!! Oszaleli. Ja rozkładam ręce,bo za tyle kasy,to ja moge kupic domek -tyle,że jakies 25km od w-wy.Tylko,ze mój maz nie chce mieszkac tak daleko od w-wy,bo... dzieci do przedszkola,bo dzieci do szkoły,bo dzieci na zajęcia itd...itp... No i będe sie tu kisic doi usranej starości😭 O kurcze...znowu tabsy działaja hihi:D:D:D Uciekam,bo zaraz znowu znajde powód do rozpaczy:D:D:D Spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosia ja to przed okresem to mam dni ze bym ryczala o byle co , na tabsach za to seksu mi sie niechcialo heheheh a tak wogole to czesc ja ma \"swietny\" dzien matki bo maz polecial do Londynu :( dobrze ze to na 2-3 tyg gorzej bedzie jak poleci do tej norwegi , wszystko teraz bedzie na mojej glowie , do tej pory przynajmniej jak maz wrocil z pracy to mialam luz z mala zawsze sie nia zajol wykapal a teraz skoncza sie luzy ja dzisiaj caly dzien spedzilam u rodzicow , jutro jade nad rzeczke jak tylko pogoda dopisze ktosia nie przejmuj sie tym co ludzie ,mowia dobra zmykam do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No to widzę,że wszystkie miałysmy fajowy dzień mamy:D Pięknie,pieknie:O Ja to wczoraj nawet siły nie miałam na dłuuuga kąpiel.Wzięłam tylko szybki prysznic i spac Nikola. Ja nie zazdroszczę:(Nie wiem jak bym sobie poradziła bez męza.On jednak wiele mi pomaga-jak tak dokładnie przeanalizowac.Ma samochód,wiec sporo załatwia.Nie mamy tu rodziców,więc zostałabym sama:(Dobrze,że Ty masz rodziców i siostrę na miejscu.Oni na pewno Ci pomoga.No i babcię masz!Babcia tez pomoze.Będzie ok.Zobaczysz. Co do seksu i tabletek... No ja z tym nie mam problemów:P Nie działają na moje libido w zaden szczególny sposób.Jak było-tak jest.Bez zmian. A bez tabsów,to strach.Dla mnie to jest obecnie jedna z najskuteczniejszych metod zapobiegania ciazy.Spirali nie moge-więc zostają tabsy:) Dobra,uciekam troszkę ogarnąć mieszkanie. Miłego dzionka P.S. Czy są z nami jeszcze nasze pomarańczki,które pokryjomu nas podczytuja???Dawno Was nie widziałam. A jest moja koleżanka pomarańczowa z Torunia??Odezwijcie się i zameldujcie obecność,bo zaczyna mi Was brakowac:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeejka
tu podczytujaca pomarancz :-) nie z Torunia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja tylko na chwilkę bo jutro Karola jedzie na zieloną szkołę do Kowar. Wraca w piątek wieczorem. To jej pierwszy samodzielny wyjazd jestem przerażona. Jutro wyjeżdża o 7 rano, tak więc pora spać. Paulina jedzie na jednodniową wycieczkę , Kacper i Laura u babci, zostaje mi tylko Kuba do 15 w szkole. Sprzątanko się do mnie uśmiecha szeroko. Ktosia, więcej nic do Ciebie nie napiszę bo jak masz wyć to nie będę. Kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Zosia. Pisz,pisz...najwyżej sie porycze hihi:D:D:D Karolina wróci zachwycona...no i bardziej dorosła;)W końcu jedzie \"sama\";) Tylko jedna pomarańczka nam sie ostała:(Uciekły wszystkie wraz ze słońcem:( Wczoraj byli u nas znajomi.Nie widzięlismy się aż 2lata!!!Oni mieszkają na Ursynowie i pracują.Maja kawałek do nas,a są zajęci bardzo.Ale telefoniczny kontakt mamy dość częsty.Posiedzięliśmy sobie do 23-ciej.Karolina pobawiła sie z ich synem(ma 11lat).To bardzo grzeczny,ułozony,miły chłopak.Byłam pod wrażeniem ile miał cierpliwości do Karoliny i jak potrafił zabawić Anię:) Koleżanka 2 m-ce temu poroniła.:(Ale widziałam,że ciągnie ją do maluszków.Szkoda,że stracili dziecko.Nie wiadomo czy sie zdecydują na kolejną ciąże,bo w końcu ta róznica między dziećmi...będzie 12lat jak urodzi.Ale życzę im jak najlepiej. Karolina tak sie wybawiła z tym chłopcem,ze padła zanim oni jeszcze wyszli od nas.Powiedziała do mnie-\"mamusiu,ja tu tylko tak odpocznę na moim łóżeczku,polezę\" No i zasnęła:)Dobrze,że ją wcześniej wykąpałam.Bo by zasnęła mi czarna jak diabełek:D:D:D Na podwórku ona strasznie sie brudzi:O Ale teraz to chyba wszystkie dzieciaki się brudza:) Uciekam ogarnąc mieszkanie. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :-) dawno mnie nie bylo u was, ale co zrobic, u rodzicow jestem zadko a w domku jeszcze nie mamy internetu. U nas w porzadku, Marcin ma juz skonczone 4 miesiace i zajada juz zupki :-) poza tym jest duzy (wiekszy niz bartek jak mial 4 mies) wazy juz 7450 czyli sporo. Chce juz siedziec, kiedy lezy to placze :-) Bartek tez juz kawal chlopka :D z checia chodzi do przedszkola, tylko zrobil sie strasznie niegrzeczny :-( i nadal jest niejadkiem. Pozdrawiem was serdecznie i do uslyszenia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ale goraco dzisiaj ja ubralam jeansy bo rano bylo brzydko a teraz mozna zwariowac koncze prace za 5 minut i zmykam z mala do ogrodka do rodzicow , kurcze wczoraj mialo byc tez goraco pojechalismy nad rzeczke i w bluzach do 15 trezba bylo siedziec brednie moje dziecko jak poszlo do przedszkola to tez byly momenty ze zrobila sie nieznosna na szczescie juz jej przeszlo hehe dobra zmykam wpadne wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednia duuuzy Twój chłopak.Goni moja.Pewnie za tydzień będzie wazył więcej niz moja Ania hihi:D:D:D Dziękuję pięknie za fotki.Slicznie razem wyglądacie.Chłopcy rosna jak na drożdzach. Nikola. U nas parówka na dworze.Własnie była chwilowa burza.Lało przez 5min.ale za to fest solidnie. Moja Ania zasnęła na 3min.i obudziła ją burza:(I teraz pewnie będe się z nią męczyc do wieczora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście miało być....Brednie:P Nikola-cos mi Twoj nick nie pasował,a Ty z małych literek nam go tu dzis zaprezentowałas:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ktosia bo w biurze jakos mi sie zapisal z malej litery , chociaz haslo mam to samo u nas dopiero teraz jest burza i deszcz dobra zmykam ogladac seriale ehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też burza i deszcz. Karola dojechała, dzwoniłam do niej i wszystko ok. Paulina była na jedniodniowej wycieczce i też wróciła zadowolona. Wołają mnie żeby przeczytać im książkę tak więc zmykam. Nie wiem czy się jeszcze tutaj dzisiaj zjawię, bo mnie dzisiaj bardzo pieką oczy. Kupiłam krople już drugie i nic nie pomagają, a boję się zastosować mocniejszych żeby nie zaszkodzić maluszkowi. Tak więc chodzę jak króliczek z czerwonymi oczami i chyba trochę dziwnie wyglądam. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie:) Ja na nogach od 6-tej rano.Tak wiec młodsza latorośl dała nam dziś dłużej pospać. Niedługo musimy wyskoczyć na rynek,ponieważ warzywka sie skończyły.A ja mam zamiar znowu przejśc tylko na warzywa i owoce.Wprawdzie waga nie zmieniła się od kilku tygoni,ale przeciez miałam plan schudnąć jeszcze 5kg. I będę laska,że meksikana:D:D:D Robie brzuszki i brzuch mi sie znacznie ujędrnił.Jednak po 2porodach(i to przez cięcie:O:O:O)nie obędzie sie bez brzuszków:O Jeszcze 2m-ce temu skóra była jak namiot.Normalnie nadmiar się wylewał.A teraz jest już coraz lepiej.Tak więc-jestem zadowolona. U nas chyba padało w nocy.Bo mokro.Nawet myślałam,ze dziś będzie chłodniejszy dzień...no ale chyba jednak nie.Słonko pieknie świeci. Dziewczyny. Nie wiecie jak to jest z tymi plastrami antykoncepcyjnymi??? Straszne zylaki mi wyłażą po tabsach i musze zrezygnowac😭 A dopiero co wykupiłam nowe opakowanie:( Nawet go nie rozpoczęłam.I tak to zostana mi 2opakowania tabsów:(:(:( Ale teraz musze sie zastanowić nad tymi plastrami.Wiem,że sa drogie.No ale jeżeli nie mają taki skutków ubocznych jak tabsy-to ja się pisze. Jak któras coś wie-to dawajcie znac:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllooo ktosia mi tez strasznie zaczely wychodzic zylaki tzn zylaka mam jednego ale mam niesamowite pajaczki normalnie koszmar , dlatego tez przestalam brac tabsy bo sie wystraszylam , co do plastrow to brala je jedna moja bliska kolezanka ale zle sie po nich czula i zrezygnowala wiec wiesz kazdy inaczej raguje , najgorsze jest to ze to my kobiety musimy sie spikowac ta cholerna chemia czemu cos dla facetow nie wynajda ehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, nie daję sobie rady z alergia. Zapisałam się na prywatną wizytę do mojej alergolog, ale dopiero w poniedziałek bo tylko w poniedziałki przyjmuje. Tylko dzisiaj wysmarkałam już cały kartonik chudteczek, a już nie mogę. Miałam zacząć opd dzień dobry, ale nawet na to nie mam ochoty. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka *
z Torunia się kłania 🌼 ktosia czytam Was cały czas i razem z Wami przejmuję się losem małej kochanej Ani której życze wszystkiego najlepszego ❤️ pozdrawiam oczywiście wszystkie mamusie na tym topiku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ale leniwa pogoda dziś, tylko ziewam i piję kawe za kawą. Wpadlam tylko na momencik poczytać co u was. Bo u mnie bez zmian. Bylam dziś u gin. na kontroli zrobić sobie cytologię,. Byłam u kobiety niestety, nie lubię kobiet ginekologów, bo z reguły są niemiłe. I moja teza sie potwierdza. Powiedziała mmi żebym sie zajęła soba bo ona wie co ma robić( kiedy ją nieśmiało poprosiłam o zrobienie mi cytologii) . Brrrr wredny babsztyl. Ale musiałam iść tam bo ona mi zakladala wkładkę, a nie pamiętałam na ile lat mam. Ktosia, ja na temat plastrów nic nie wiem , ale tak sobie myślę czy to nie jedno licho- tabsy czy plastry. Przecież to i to , to same hormony. Chyba że w plastrach jest mniejsza dawka. Ale czekaj ostanio czytałam że wprowadzili na polski rynek tabletki o znacznie zmniejszonej dawce hormonów, ale nie pamiętam nazwy. Postaram się znaleść to w którejś z gazet. Zosia moje dziecko też ma alergiczne zapalenie spojówek. Wczoraj byłam z nim u okulisty. Jak zaczyna pocierać oczy to aż mu galareta się wylewa. Okropny widok. Ale już chyba ciut lepiej się czuje, bo parę razy już mu zaaplikowalam krople. A lecę już bo się zagadałam z kumpela na GG, a muszę obiad gotować. Mialam tylko popatzreć co u was, a siedzę juz godzinę i piszę tego posta.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastry maja TYLKO
ten plus, ze nie obciazaja tak watroby jak tabsy . Co do zylaków to takie samo ryzyko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko z Torunia👄 Melduj się tu częściej,bo nie wiem czy jestes:) Wszystkie pomarańczki-meldujcie swoją obecność,bo dawno Was tu u nas nie widziałam. Nikola. No to widzę,że masz podony problem.:( Wionka. No ja tak własnie sobie myslałam,że to jeno cholerstwo,bo przecież hormonalne:( Jak znajdziesz ulotkę o tych nowych tabsach to dawaj tu dla mnie:)🌻 Ta opowieść o galaretce z oka....:O:O:OJak z horroru:O Pomarańczko. Dzieki,własnie tak myślałam.I wyczytałam w necie,że te plastry się odklejaja:(:(:(No i trzeba naklejac kolejny.Tak więc niekiedy 3plastry nie wystarczają na cały cykl:O:O,bo odpadaja:O:O:O Jakies chyba troszkę gówniane-jeżeli się potrafia odklejac po 3dniach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno... Wyczytałam w necie,że już niedługo w Polsce ma sie pojawić męska tabletka hormonalna:):):) Mój mąż będzie jednym z pierwszych który ja zje hihi:D:D:D I ja go na te tabsy namówię!!!:classic_cool: Dlaczego tylko ja mam sie truć????:O Niech i on trochę połyka tabsy:D:D:D Zofia. Biedna Ty jesteś:( Dla Ciebie...jeżeli jeszcze cos widzisz🌻🌻🌻 Troszkę się chyba przyjarałam na solarce:O Piecze mnie broda😭 Magda. Gdzie sie podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosia przeglądnęlam wszystkie zakupione ostatnio gazety ale jak na złość nie znalazłam tej informacji o tabletkach. Jak się czegoś szuka to zawsze tak jest:O Ciekawe jak taka męska tabletka hormonalna będzie działac? co zahamuje spermatogenezę?? jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić, poza tym ta męska duma...nie wiem czy jakis facet zgodzi sie na to, i jednak mężczyznom tak nie będzie zależało żeby pamiętać o codziennym zażywaniu tych tabsów, bo to nie oni będa ewentualnie w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech se w tyłek wsadzą tą dumę męską!!!!!!!!!! Dlaczego tylko my mamy pamiętac o zabezpieczaniu sie???? Nie dosyć,że my chodzimy w ciązy,my rodzimy,my mamy rozstępy,celulit i nadwagę,to jeszcze my musimy szpikowac się tabsami!!!!!!!!! Ja myślę,ze może ta tableta to będzie taka raz na tydzień???;) Bo faktem jest,że moj mąż jest strasznie niesystematyczny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz tyle razy cos
miało byc dla facetów i jakos nie dotarło do nas :-( Ostatnio czytałam o zastrzykach hormonalnych dla Panów :-) Tylko nic nie było o skutkach ubocznych . Nie kazdy bedzie mogł je pewnie brac , tak jak nie kazda baba moze tabsy :-( 🌻 Wionka jak egzaminy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×