Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwuletnie dzieciatka

Dzieci z 2003-2004 roku

Polecane posty

Zimno u nas bardzo!!! Rano wyszliśmy w wiosennych ubrankach, ale prawie zamarzliśmy. Wyciągam zimowe czapki i kurtki. Załapałam doła i teraz siedzę i za dużo o wszystkim myślę. Buziaki dla wzystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu to u nas w gorach cieplo a u Ciebie zimno ??/ dziwne a czemu masz dola??/ niezamartwiaj sie tak , a dobrze sie juz czujesz??? Anik daj znac jak sukienka przyjdzie napisz czy na zywo tez taka fajna , ja to tak jak kasiunia bala bym sie bez mierzenia kupic sukienke szczegolnie teraz jak mam nadprogramowe kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wiecie z kim dziś wyciskałam siódme poty?? znacie Golec Orkiestra? no wiec z żoną jednego z Golców, tą ładną blondyneczką co śpiewa nimi w zespole:) haha dziwne widzieć kogoś znanego w takiej sytuacji, spoconego i czerwonego na twarzy. Oni wybudowali się niedaleko nas , więc pewnie jest częstym gościem na siłowni. Rano byłam u lekarza, pytałam się o te szczepionki, niestety droga taka impreza, jakbyśmy się chcieli wszyscy zaszczepić. Jedna kosztuje 65zł, a potrzebne są 2 powtórzenia. Także jeszcze się zastanowię Ktosia bidulko też nie wiem co napisać. Rozumiem że się tym marwisz, każda matka by sie marwiła:(:(Już sie wydawało że będzie wszystko lepiej jak zaczęła pić mieszankę, a tu znowu pod górkę. A próbowałaś zmienić lekarza? albo przejechać sie z tym do szpitala pediatrycznego. Przecież musi być jakaś przyczyna że waga stoi w miejscu. Nie poddawaj się Zosia ty też się nie dołuj i nie mysl za dużo bo zostaniesz myśliwym:) masz przyjaciół na których mozesz liczyć więc wszystko będzie ok Madziarka , Nicola pozdrowienia🖐️ Gdzie sie znowu podziała Magda?? Magda odezwij się! Mamaemi jak dieta??mam nadzieje że sie nie poddajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wionka. Hahaha,a ja dzis byłam obcinana po Kindze Rusin:):):) Przyszłam troche wczesniej i musiałam zaczekac,bo moja kolezanka powiedziała,że ma za chwilkę klientkę(nie mówiła kogo),więc z Karolina ponudziłyśmy się trochę na kanapie. Ja patrze,a wchdzi Kinga Rusin:P:P:P Renata (moja kolezanka-fryzjerka)umyła jej włosy,uczesała i wymodelowała.Gwiazda umówiła się na następne czesanie na piątek i...wyszła:P Ładna z niej kobieta.Filigranowa,szczupła.Może za mało usmiechnięta-ale ładna. A później mnie obicnano:P:P:P Hihihihi.Nie ma to jak się \"poobracac\"w kregu gwiazd...nie Wionka??:P:P:P Hihihi Wyslę Wam fotki z moja nową fryzurka.Rozjaśniłam włosy balejazem-bo mi jakos za ciemno jednak w tamtych było:) Mimo,że sie obcinam w jednym salonie z Kingą Rusin i innymi gwiazdkami polskiej TV i estrady...wiem,bo je tam spotykam:P,to mi smutno:(:(:( Mam smutny dzien,bo martwię się o moją Anulke. Kurcze,nawet nie wiecie,ile bym dała,żeby te nasze problemy się skończyły. Ja wiem...pewnie kiedys będe to wspominała i smiała się sama z siebie- że ryczałam z bezsilności.Ale teraz nie potrafię inaczej sie zachowywać. Zośka...dołanczam do grona smutasków👄Razem z Tobą mam smuta👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dzisiaj pierwsza :) witam i życzę miłego dnia :) Madziarka, dzięki za fotki, tylko ciebie na nich brakuje :) przystojniaki z nich :) Ktośka, fryzurki ekstra :) szczególnie kitki Karoliny :) i przykro mi z powodu Anulki :( nie mam pojęcia co może być powodem braku przyrostu wagi :O a na zdjęciach faktycznie nie wygląda na wychudzoną Zosiu, trzymaj się!!! 🌻 zmykam do pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem :P zawiozłam małą do przedszkola, uśpiłam Agatkę a teraz biegam po domu z mopem ;) za godzinę idę do roboty a wy jeszcze śpicie????? no wstawać, wiosna idzie!!! :P Nikola, moja Martyna jest w przedszkolu od 8 do 14.15 :) zabieram ją jak wracam do domu. Powiem ci, że nawet śpi tam bez problemu, a w domu za nic w świecie się nie położy w ciągu dnia. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z przedszkola, a moje dziecko jeszcze bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć śpioszki! Trójka w szkole, a ja mam do zrobienia prasowanie. Ktosia, nie warto się dołować, tak mi się wydaje. Nie będę się powtarzać, ale Ania nie wygląda na wychudzoną. Niestety nie wiem co Ci powiedzieć. Popytaj lekarzy, ale chyba i tak Twoja intuicja będzie wiedziała co robić najlepiej. Kochane wszystkie,których nie wymieniam- pamiętam zawsze o Was wszystkich. Anik, zalatane jesteś teraz bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosia a morfologie Ania
ma dobra? tzn nie ma anemi itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Moja Ania ma lekka(tak nazwał to lekarz)anemię.Nie umiem odczytywac wyniów,więc nawet nie wiem,co świadczy o anemii:( Powiedział,że ma żelazo dostarczane w mleku modyfikowanym.Za dwa tygodnie zrobie jej jeszcze raz badanie krwi.Zobaczymy jakie wyjdzie. My już jesteśmy po spacerku.Ania spała tylko 30minut.W domu,w tym samym czasie spałaby az 2,5h.Ona jednak nie lubi spac aniu w wózku,ani w foteliku:( Zosiu. Już nie mogę się doczekac,kiedy nam dasz znać -kto tam w Twoim brzuszku siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia, musisz jeszcze wytrzymać tak z tydzień... chyba że się wypnie pupą. Uciekam po dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloooo ktosia fryzura super strasznie ladny masz teraz kolor , a powiedz mi czy karolce nie bedzie sie ta grzywka krecila?? ja to niewiem co robic z oliwi wlosami bo juz ma dosc dlugie ale ona ma zupelnie inny rodzaj wlosow niz twoja karolka bo ona ma takie pierze bardziej hehe u nas dzisiaj sie jakos chlodniej zrobilo , w pracy chwila luzu wczoraj bylam w szoku bo moje dziecie spalo w przedszkolu toz to szok kasiunia magda gdzie sie podziewacie????? Zosiu ciekawa jestem co sie kryje w twoim brzuszku , a imiona wybraliscie juz jakies??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia, super fryzurka i Twoja i Karolci, ma bardzo modną grzywkę teraz. Anik, dziewczynki są śliczne. Madziarka, Tobie też dziękuję za zdjęcia. Sorki, ale dopiero teraz je zobaczyłam. Nikola, ja jeszcze nie myślę o imionach, dla mnie to bardzo odległa przyszłość, teraz mam na głowie komunię i przygotowania do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola. Moja Karolina ma grzywke od dawna.Na poczatku (po obcięciu)jej się trochę kreciła.Wyglądała beznadziejnie.Ale zawsze po umyciu włosków,czesze jej tą grzywkę na prosto i ona jej tak wysycha i wtedy jest trosta i ma swój urok...dzieciństwa. Tak bardzo lubie,kiedy takie małe dziewczynki maja grzywki-wydaje mi sie,że są takie dziewczece:) A co do mojej fryzurki-jestem zadowolona.Z koloru tez.Tylko,że jak mi fryzjerka wyprostuje to sa fajne.A w domowym zaciszu to ja tak sobie już nie ułoże😭 Oj,taka fryzjerka na codzien...marzenie:P Ja nie Kinga Rusin :P:P:P:P Nie stac mnie,żeby mi co drugi dzien ktos układał włosy:( Dodam,że za samo ułozenie ...chyba 70zł:O:O:O:O Tak więc spory interes. Fakt,że ten salon jest drogi...no ale ja jestem zawsze zadowolona. Gwiazdy :P:P:P chyba tez hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra,koniec sielanki. Nie wiem co za cholera wstąpiła w moje dzieci, a szczególnie w Paulinę. Chodzi i się wścieka, wyzywa pozostałe rodzeństwo i się z nimi tłucze. Tyle, że to nie tylko ona tak się zachowuje, pozostali też. Nie wiem co z nimi robić. Ostatnio siedzę z nimi sama całymi dniami i już powoli mnie trafia. Wieczorem przyjdą i przepraszają, ale ja już jestem nakręcona na maksa i nie wytrzymuję z nimi. Pozazdrościłam fryzjera Ktosi i jutro jak tylko się doczłapię do swojego to też się obetnę na krótko. Buziaki dl aWas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zośka. No weź nie swiruj...na krótko??? Przeciez Ty masz dłuuuugie włosy. No chyba,że juz ich nie masz?:P:P:P Zdjęcia może nam slesz nieaktualne?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do tego co napisała Zofia o swoich pociechach:) Dzis na podwórku,moja Karolina \"Bawiła\" się ze swoim kolega Olkiem.Oczywiście miedzy zabawami-prali się,popychali,pluli,szarpali itp... Ja i mama Olka jesteśmy przyzwyczajone do tego i o ile krew się nie leje,nie ma wielkiego płaczu i nie istnieje realne zagrożenie zycia naszych dzieci-to nie interweniujemy w to co robia,bo wiemy,że sami sobie poradza.Oboje sa \"temperamentni\",więc krzywdy sobie nie robia. Ale... Dzi jedna dziwna pani(której Karolina nic nie zrobiła!!!),powiedziała do mnie,że mam okropnie niegrzeczne dziecko!!! No jak sie zapieniłam!!! Ani moja Karolina jej nie wadziła,ani nie lała jej dzieciaka,a ta mi wywala taki tekst!!! A ja do niej mówię: -A pani dziecko jest grzeczne? Ona mi na to: -Tak. A ja do niej: -No to cudnie,że ma pani takie grzeczne dziecko!Cieszy mnie to bardzo!Ale to nie znaczy,że jak moje nie jest tak grzeczne jak pani,to ma zostac zamknięte w izolatce i czekac,az wyrośnie z dzieciństwa!!!! No i baba się zamknęła! Ale ona zawsze ma bardzo duzo do powiedzenia.Kiedyś dowaliła sie do mojej Karoliny,że nie dba o zabawki.Ze Teletubiś mojej Karoliny jest brudny!:O:O:O No prosze...Babka ma nasrane i nierozmieszane:O:O:O Czy ja mam sie jeszcze stresowac Teletubisiem Karoliny,którego nie można prać(bo ma mechanizm w środu),a którego Karolina targa po gołej ziemi:O No ale kobieta ma problem:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopowiem tylko jeszcze,ze uwazam,iż dzis na podwórku Karolina była nad wyraz grzeczna. Ta pani która sie do nas dowaliła,ma 1,5roczne dziecko i chyba nie jest w stanie pojąć jak zachowują się 3-latki! No ale i jej dziecko kiedys dorośnie i zamiast siedziec caly dzien w wózku-bedzie musiała je wypuścić\"do ludzi\". Ale sie zapieniłam A gdzie jest nasza Magda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia- długie i to chyba za bardzo już jak dla mnie. Zaczynają mnie denerwować. W krótkich zawsze się lepiej czułam. Nie tak bardzo krótkie, to ma być taki wycieniowany paź. Nie wiem czy dobrze określam. Ktosia, takie baby zawsze najbardziej zapieniają człowieka. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki wycieniowany paź???:D:D:D Hihihi...musze \"go\" zobaczyć;););) Oj tak...baby sa wstrętne.Ja niczyjego dziecka nie ucze ani porządku,ani nie wychowuję.Więc nie rozumiem po co ona mi wtraca,że moje dziecko jest \"niegrzeczne\". A był na serio wyjątkowo grzeczne.Bawiła sie tylko z Olkiem.A to,że nie pozwalała innym dzieciakom bawic się jej rowerkiem-ja nie mam zamiaru jej wyrywac rowerka(który do niej nalezy!!!)i obdarowywac nim pół osiedla.To jest jej rower i ma prawo się nim nie podzielic.Tylko,że ona wie,że jak komuś nie da-to i ten ktos tez jej nie da zabawki.Taki podział. No ale chyba to nie byłoby ok,gdybym jej zabierała jej własnośc? Chyba poczułaby sie \"troszkę\" mało wspierana przez własną matkę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia zajrzyj na pocztę może przesadziłam z tym wycieniowanym paziem, ale to coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia zamiast przyznawać jej rację ze masz niegrzeczne dziecko, bo niestety z tego co powiedziałś tak wynikało, mogłaś jej powiedzieć żeby pilnowała swojego nosa, albo lepiej - swojego dziecka. Nie ma co wdawać sie w dyskusje z takimi babiszonami. Ja przynajmniej bym tak zrobiła. Fryzurka bardzo fajna , choć nie pamiętam jakie miałaś wczesniej włosy. Masz pasemka albo balejage? bo tak mi sie wydaje.Wy sie obcinacie, a ja zapuszczam już mnie wkurzaja te moje kłaki, bo mam ich sporo na głowie, a jak odrastają to dopiero mam busz. Codziennie rano muszę dawać głowę pod prysznic, bo rano każdy w inną stronę odstaje. Ktosia a pytałaś o te witaminy dla maluszków, co ci lekarz powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was drogie Panie;);)🖐️ Nie pisałam jakiś czas, bo troszkę zabiegana byłam, a jak chciałam usiąśc i pisać, to albo byłam padnięta albo znów mnie ktoś przeganiał od komputera:O:) Napiszę krótko co u nas:)....A więc Kacper zdrowy wychodzimy po kilka razy dziennie na podwórko, jeździ samochodem lub jeździmy na plac zabaw itd:) Wczoraj byłm wieczorem na basenie pierwszy raz i wiecie co?, dzisiaj nie mam zakwasów i się super czuje, przepłynęłam 20 basenów po 25 m.Jak dla mnie to sukces jak na pierwszy raz;), jutro chyba też idę tak na 21.15 jest super, bo mało ludzi i można sobie spokojnie popływać;):) Byłam też u fryzjerki podciąć włosy, nie malowałam, bo chcę troszkę przetrzymać do początku kwietnia, co by na święta dobrze wyglądać, hehe;):D.Był ze mną Kacper i wyobraźcie sobie, ze grzecznie sobie siedział i się przyglądał jak fryzjerka obcina mi włosy:), w szoku byłam , bo się bałam , ze będzie mu sie nudzić:), a tu taka miła niespodzianka:);) Moje dziecko już drugi dzień tłucze po kilka razy bajkę Disneya, tej z tej serii Magiczna Kolekcja:):) Ktośka--zdjęcia dostałam i stwierdzam, ze bardzo ładne macie fryzurki:), a odnośnie Ani, to na zdjęciach nie widać, zeby była wychudzonym dzieckiem, wiem, ze waga jest najlepszym wyznacznikiem, ale moze tak naprawdę to taka jej uroda , a najważniejsze, to żeby robiła kupki, i jadła nie tylko mleko.Trudne to wszystko, ale musisz próbować;) Co do zachowania tej kobiety dzisiaj na podwórku, to przypomniało mi się zdarzenie z moją nadpobudliwą znajomą:) Omijać takich ludzi z daleka, a oni sami niech się izolują i niech żyją w tym swoim durnym śwatku:O:) Wionka--fajny ten traktorek:), na pewno Bartek będzie zadowolony, bo mój Kacper jeździ jak szalony, a jak nie jeździ to go sobie pcha lub ładuje przeróżne rzeczy itp.:)Tylko my mamy taki motor czy quad, a wasz traktor ma przyczepę i to będzie dopiero frajda:):) Co do diety, to dalej się trzymam i nieźle mi wychodzi:), ćwiczę codziennie, to nowe żywienie wprowadzę w życie już nie będe jeść tak jak wcześniej, bo lepiej się czuję i nie łapię dołów przez swój wygląd lub napompowany brzuch, hihi;) Pisz jak u Ciebie:)Co z pracą?? Zosiu--Tobie to zyczę baaardzooo dużo siły i cierpliwości:):) Wiesz, ze Cię podziwiam i jesteś wzorem super mamy🌻 Też jestem bardzo ciekawa kto tam mieszka w Twoim brzuszku;);) Masz jakieś przczucia???:) Czekam również na fotki a`la paź, hihi:) Madziarka--jak tam idzie odstawieanie od cyca??Trzymasz się czy ulegasz???;) Mamaemi--no i co z wynikami Emilki??? Kasiunia--pisz co u Ciebie:)Jak mały Kubuś?Pewnie rośnie jak na drożdżach co??:) Nikola--czekam na te zdjęcia z oknem, na pewno fajnie to musi wygladać;) Oliwia śpi w przedszkolu, czy ją jednak zabierasz??:) Anik--ja też kupiłam tą sukienko -tunikę , tylko u innego gościa i zapłaciłam 99 zł.Mam ją już w domu i powiem , ze jest super:), taka wdzięczna ;), przymierzałam ją i do dżinsów i samą jako sukienkę i wygląda bardzo ładnie:) Anik--Ty to teraz jesteś prawdziwa matka Polka;), zapracowana, z rana przed praca z mopem lata;), dwojka dzieci....wpadłaś już w wir zajęć;) i w domu i w pracy:):) Dobra teraz uciekam i mam nadzieję, ze jeszcze zajrzę;) Ściska każdą z osobna👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc nie było mnie bo czasu brak:O, ala jak zawsze jestam na bieząco;) Emilka chora, juz na antybiotyku, w ciagu trzech dni dwa razy u lekarza:( lekarz za pierwszym razem nie chiał jej dawac antybiotyku - miał nadzieję ze sie obejdzie ale wczoraj dostała takiego kaszlu ze wieczorem zwymiotowała, oj chyba jeszcze mi tak nie kaszlała:O Wyniki dobre, czyli anemii nie ma, a własnie o to bałam sie najbardziej, czyli musimy czekac na słoneczko niech troche jej opali buzie bo na razie to baldzoch z niej taki. Czyli siedzimy w domu, młodej sie nudzi ale dzis jej kupiłam gazete \"Rodzice\" i tam były dwie płyty, jedna z bajkami druga z ajkims psem co spiewa:D i jeszcze byał ksiazka \"Król Lew\" kto nie ma - polecam bo to wszystko tylko za 6,50:) Wionka dzieki ze pytasz!!!! chyba sie juz trzymam, tzn ograniczyłam żarcie;) jeszcze nie cwicze ale chyba powoli sie za to zabiorę:) Ktoska super fryzury! niezle laseczki z Was;) ucałuj Anulke od ciotki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dziekuje za foteczki, laseczki, no no... u mnie sajgon, remont lazienki, kurzu wszedzie pelno, nie ma sie gdzie umyc ani prac. do tego meze nie ma do niedzieli.... super, mowie wam... ale jakos daje rade. dzisiaj tylko spacer odpuscialm bo nie mialam sil... ale tak to chodzimy sobie na podworko, mamy tu super plac zabaw, a dzieci roje! wiec piotrus sie bawi a ja bujam wozek. gorzej jest jak juz malenstwo sie przebudza i chce jesc, a piotrusia nijak wyciagnac do domu nie mozna... szymek zajada jak szalony i jest strasznie duzy. na nogach to ma ze 3 faldy. mam nadzieje, ze nie bedzie grubasem. buziaki dla wszystkich. zosia, nie stresuj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaemi👄 Niech Emilka wraca do zdrowia szybko.Ma zapalenie krtani? Magda. Też bym chciała,żeby to taka jej uroda była.Ale coraz bardziej sie obawiam,ze to jednak cos innego:( Zosia. To ja już wiem.To na prawde krótki ten \"paź\".Ostre cięcie będzie.Bo przeciez teraz masz naprawde długie.Jednak ja wiem(z doświadczenia),że jednak z krótkimi jest najmniej pracy.No chyba,że ktos ma wyjątkowo nie podatne włosy na układanie-wtedy krótka sie nie sprawdza. Jak tylko się obetniesz to dawaj nam tu fotki.Ocenimy tego pazia:D:D:D Wionka. Lekarz powiedział,że ona ma witaminy w mleku Bebilon Pepti.No ale ja (jak to zwykle:P)nie posłuchałam go i kupiłam Cebionmulti.I daję małej 4kropelki na dzien.Mam nadzieje,ze bedą efekty. My czekamy wszyscy do soboty-bo maja przyjechac moi rodzice.Karolina juz mało jajka nie zniesie-tak za nimi tęskni i tak się cieszy na ten ich przyjazd. Uciekam już.Zyczę miłego wieczoru i spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Witam wszystkich z rana 🖐️. Jakoś nie mam weny do pisania, nie za bardzo sie czuję, chyba rozkłada mnie przeziębienie. Oby tylko Patryk nie załapał nic. Dzisiaj za oknem piękne słoneczko, chyba będzie cieplutko, pójdziemy chyba na plac zabaw. Ktosia dzięki za zdjęcia, bardzo ładne fryzurki. Ja też muszę wybrać się do fryzjera ale przyznam szczerze ze nie umiem spokojnie wysiedzieć, nie mam cierpliwości. Do tej pory zawsze przychodziła do mnie kolezanka fryzjerka, w domu to zawsze inaczej.Ale niedawno urodziła dziecko i ma przerwę w pracy. Magda, z tym karmieniem to różnie jest. ciężko jest odstawić tak duże dziecko, mogłam to zrobić jakies 6 miesięcy temu.Na razie robie to stopniowo, w dzien ograniczam, mam za duzo pokarmu zeby odstawić nagle. Ciężko jest z tego względu że Patryk to taki cycuś. Zebyście widziały jaką on robi minę jak ciągnie cyca, tak jakby to był jego największy skarb, albo podchodzi i robi cacy cacy. Ale postanowiłam ze do konca marca odstawiam go. Musze konczyc bo mały sie obudził. Później dopisze co chciałam jeszcze napisac. papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Dziewczynki już w szkole, za chwilkę przychodzi mój brat i lecę z Kubą do szkoły, a później... jeszcze nie wiem gdzie. Niestety mój fryzjer dzisiaj nie ma czasu, więc albo trafi się jakiś fryzjer z łapanki albo przesunie się to w czasie. Buziaki dla każdej z osobna. U nas też słoneczko, ale wieje chłodny wiatr. Moja Laura też się rozłożyła i w nocy miała temperaturkę,niewielką bo 38 ale spałyśmy dzisiaj razem. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziewczyny,ja dziś myślałam,że z krzesła spadnę:D:D:D Wstałam rano,a Karolina buszuje w swojej szufladzie z ubraniami. Pytaj jej co ona robi o 6.30 w szufladzie od komody???:O A ona mi na to,że pakuje ubrania ,bo jutro babcia po nia przyjedzie i ona wyjeżdza!!!:O:O:O:O Normalnie szok! Dziecko zdecydowało,że jest okazja-to zabiera się do dziadków! Jestem w szoku. Pytam sie jej,czy bedzie tęskniła za nami?? A ona mi na to: -Obiecuje mamusiu,że nie bede teskniła:):):) I teraz nie wiem co robic.Nie chcę zeby jechała,ale nie wiem jak jej tego zabronić.Ona nie zrozumie,kiedy powiem,że nie może.No bo niby dlaczego nie może jechac do ukochanej babci??? Kurcze...mam zagwozdke:( Mąz mówi,że Karolina nigdzie nie pojedzie.Ale ja nie wiem,jak mam jej wytłumaczyć ten zakaz:( Zofio. Widze,że masz cisnienie na nowa fryzurke:D:D:D Ja jestem wierna jednaj fryzjerce.Chociaz ceny juz mnie u niej coraz bardziej zniechecaja.Teraz za balejaz z obcięciem zapłaciłam 180zł!I to po znajomości.Bo normalnie powinnam zapłacić 240zł! W normalnym salonie zmieściłabym sie w 120zł! Madziarka. Chyba się jednak cieszę,że odstawiłam Anię od piersi. Troszkę mi tego brakuje.:( Ale wiem,że im później-tym trudniej.I dla dziecka wiekszy stres.Chociaz u nas też było okropnie-no ale tylko przez dwa dni. Teraz mam w jednej piersi taka gulke mleka i mnie to boli.Ale tylko z jednaj strony.Jak staram sie to rozmasowac-to leci mleko.Nie chce odciągac,żeby nie pobudzić laktacji.No ale nie jest to miłe uczucie:( Miłego dnia dziewczyny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja widze,że kogoś boli...głowa!!!! Stuknij się głupia babo. Nikomu nie mam zamiaru udowadniac zasobności portfela. Tym bardziej,że znamy się tu dosyć dobrze i nikomu nie mam zamiaru udowadniac jak bardzo jestem majętna:O Widze,że niektóre babiszony sa tak zazdrosne,że jedno słowo o kasie,a już lecą obelgi. No chyba,że akurat ciebie pomarańczo tak boli to,że ktoś ma więcej od ciebie??? I jeszcze jedno... Bujaj się z tego topiku-jak ci nie odpowiada to co pisze!!! Nie mam nastroju czytaćtakich bzdetów jak twoje.Nie mam ani humoru,ani weny do wysłuchiwania czyjegoś żalu z powodu braku forsy! Mam wazniejsze problemy-niez problem finansowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessa
Ktośka, po co w ogóle odpowiadasz? Ja bym specjalnie pisała ceny, marki (wiem, ze kiedys nie napisałas marki torby, żeby nie było...). Ta osoba czepia się tylko Ciebie, bo jak inne piszą, np o cenie tuniki, orbiterku itd, to ta osoba nie komentuje:) Ja jestem obcą osobą, która z Wami nie rozmawia, tylko czyta, ale zupelnie mnie nie razi, jak któras z Was pisze o cenach. Ta pomarancza jest smieszna... Dziewczyny nie przejmujcie się takimi wpisami i je olewajcie., pewnie doskonale o tym wiecie:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×