Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwuletnie dzieciatka

Dzieci z 2003-2004 roku

Polecane posty

Ktoska--sukienka ładna, ale zeby się tak opalić jak ta Pani na zdjęciu to bym musiała miesiąc w Tunezji siedzieć, hehe;):D Uśmiałam się jak czytałam o tej czekoladzie:D To się Ania nalizała;), ale pewnie jej smakowało;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda sukienka śliczna , naprawdę mi sie podoba i nie taka droga. A te buty- obcas mi nie odpowiada, podobaja mi się takie kowbojki ze ściętym obcasem, te maja gruby , prosty. No ogólnie oblecą, aha jeszcze kolor nie taki jak chcialam:( więcej nie dam się już naciągnąć na zakup butów na Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęć jeszcze nie ma, będą wieczorkiem. Włosy, no cóż były takie do łokcia, a teraz... teraz są takie do brody. Tyle, że nie jestem zachwycona z tej fryzury i chyba pójdę do mojego fryzjera w tygodniu. Tak to jest jak się złapie fryzjera z łapanki. Co do spa, no cóż jak zobaczyłam cennik to się wystraszyłam, tyle, że to nie z mojej kieszeni idzie. To z unijnych, my jedziemy na szkolenie. Obiecuję że tym razem wezmę aparat i zrobię zdjęcia. Za spa trzeba zapłacić dodatkowo, tyle że z jakimś rabatem. Za darmo jest jedynie basen i sauna z jacuzi. Jak dla mnie to jedynie basenik wchodzi w rachubę. Sauna odpada i jacuzi też odpada. Co do rozrzutności, to sprawa każdej z nas co na ile wydaje. Ja wolę kupić coś droższego i firmowego, a nie jakieś badziewie, gdyż nie stać mnie na wymianę co kilka miesięcy na nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny - tak to jest z tymi ciuszkami z allegro .. zazdroszczę Magdzie i Anik że im się udaje trafić w rozmiar Anik- napisz jak sukienka przyjdzie czy dobrze leży ..:) no jeszcz bym kupiła jakiś sweterek czy żakiecik ale sukienka to musi leżeć jak nic... ja nie mam takiego szczęścia :P:P do dziś leżą na szafie sandałki które kupiłam rok temu :P kobitka zmierzyła długość wkładki równiutko od palców do pięty :P a wkładka jest mniejsza przecież .... w pełnych bucikach to bym palce jakoś zawinęła, paznokicie na maxa skróciła :P rozbiły by się i można by było może chodzić a w sandałach kicha :P:O paluchy wystają , pięta wisi :P:P:P no i leżą sobie nowiutkie Scholla sandałki - może Zuzia kiedyś będzie chodzić :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziarka - jak to nie wysłałam do Ciebie zdięć ?? palca bym dała obciąć że poszły .... no ale nic - jak możesz to podaj jeszcze raz adresik :) A Zosi to ja nie widziałam jeszcze w ogóle więc nie wiem jakie miała włosy przed wystrzępionym paziem ;):D czekam oczywiście na zdięcia :) archiwalne też jeśli można ;) będę miała porównanie :) Fajnie że wyjeżdżasz :) odpoczywaj i korzystaj ile się da .... ja bym isę też do SPA wybrała - w sumie mam nie daleko bo tylko 5 km... ale w przeciwieństwie do koleżanek :P;) rozrzutna nie jestem hihi ;) No i jak Ktosia - pojedzie Karolina do dziadków ?? podjęłaś już decyzję ? no ładnie się zaczyna - przedszkolaki już z domu uciekają :O;) komicznie to pakowanie musiało wyglądać :D:D MOjej Zuzi sie coś poprzestawiało i od tygodnia wstaje między 5.30 - 6.00 rano :O:O:O nosz mówię Wam - Kubuś śpi tak do 7.00- 7.30 a ta koza nas budzi tak wcześnie :P no ale może jak mąż od wtorku ruszy do pracy ( o matka :O:O) to nawet będzei lepiej bo zdążę ją przygotować i o 7.00 będą razem wychodzić ... Ktosia - ja nie handluję na allegro - może kiedyś zacznę :D a zwrócić chciałam ale babka twierdziła że wszystko dobrze zmierzyła ...:P za to mi piękny komentarz wystawiła że jestem \"wyrozumiałym alegrowiczem \" niech mnie pocałuje gdzieś :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia. Karolina raczej nie pojedzie.No chyba że cos mi strzeli do głowy i pojedziemy razem.Tzn.ona,Ania i ja. Ja tam tez nie handluje na allegro,ale teraz mam zamiar wystawić lezaczek,podgrzewacz do butelek i taki dyfuzor do inhalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia. Sprawdzałam teraz poczte jeszcze raz bo myślałam ze coś przeoczyłam, ale nic naprawde nie dostałam od Ciebie. Mój adres madziarka81@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDA sukienka super ale ja bym sie nie odwazyla na chodzenia w takiej z moimi kg i wydaje mi sie ze ona jest przezroczysta bardzo :) , ale jest naprawde cool , zreszta tak jak kasiunia napisala jeszcze sweter bluke bym kupila ale sukienki to juz bym sie bala kupiz bez mierzenia ktosia ja mam tyle rzeczy po malej ze tez bym mi sie przydalo cos sprzedac na allegro bo poprostu niemam gdzie tego trzymac tylko tak mi schodzi zeby sie wziasc za wystawienie aukcji zdjecia zosiu ja wogole niekojarze zebys ty miala takie dlugie wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola--🖐️ No weź nie przesadzaj z tymi kg;);)hehe Pisałam do tej babki maila o dokładne wymiary i min. z pytaniem czy ona jest prześwitująca i babka mi szybko odpisała i ta sukienka ma matową podszewkę, także spoko;) Chyba ją kupie, jeszcze tylko mężowi pokażę;);) Ja powiem szczerze, że jak na razie to trafiam w rozmiary i zwykle jestem zadowolona z zakupu na allegro, ale raz kupiłam spodnie i okazały się za duże, są z metkami więc muszę je wystawić , tak samo trochę rzeczy po Kacprze również, tylko nie mogę sie zebrać , zeby te zdjęcia porobić i to wszystko poopisywać, ale w tym tygodniu to zrobię:).Nie chcę też zarobić na tych ubrankach, ale zawsze będe mogła zamienić na ciuszek dla małego nie??;);) Moj synuś poszedł sobie ze swoja chrzestną do ich domu i nie ma ich już godzinkę;);)On uwielbia tam chodzić bo mu ciocia różne zabawy wymyśla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda. A nie zostawiasz ubrań po Kacperku dla nastepnego dziecka????;) A może to akurat nie będzie księżniczka tylko książe??:D:D:D Ty sie zastanów dobrze,czy na pewno będziesz to wystawiała. Nikola. Do i do Ciebie to pytanie:P:P:P A co do włosów naszej Zofii...pewnie że ma dłuuuugie.Tzn.miała hihihi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoska--owszem;) cały czas myślę;) Wszystko mam zapakowane i czeka hehe:D Tylko chcę sprzedać np.kurtkę itp. rzczy, a całą resztę jak body, pajace i takie tam to leżą i czekają.Bo kurtka to później już może nie być na topie;););) Ja nie moę sie doczekać zdjęc od naszej Zofii;) Zosiu--nie każ nam czekać:):)Plissss, ślij te foty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę po moje dziecko bo dostałam sygnał, ze nie chce iść do domu:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzieś Was wcięło:O:O Dziecko mam już w domu;), siedzi w wannie, a ja idę na 21.15 na basen;) Mam nadzieję, ze zajrzę jeszcze jak wrócę:) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ale pusto na topiku:O i dzisaj i wczoraj nic nie pisalyście:O:O No cóż weekend;) U nas paskudna pogoda, zapowiada się na deszcz:( Ja też w złym humorze,bo wczoraj wrociłam przed 23-cią `do domu i zastałam mojego męża i brata w stanie wskazującym(tzn.nieprzytomnych):(. Jak wychodziłam na basen to zostawiłam Kacpra(śpiącego) z jego chrzestną, a mąż miał zaraz wrócić, więc wrócił ledwo trzymając się na nogach:O.Popili sobie w warsztacie , bo przyszedł ich znajomy po fachu i tak się poili:O:O Nie będe pisać co się działo później....zdychali we dwoch w łazienkce:P:P Z samego rana zrobiłam im pobudkę i pranie mózgu , a potem wygoniłam do pracy:(:OAle mnie wkurzyli Ja za to zabieram się za sprzątanie, ale tak mi się nie chce, bo też nie wyspana jestem i gnoty mnie bolą po basenie:O Życzę Wam lepszego nastroju i udanego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Widzę,że dzis ja rozpoczynam dzień:) U nas brzydko za oknem-więc siedzimy w domu.Pada deszcz i wieje silny wiatr:O Chyba zima wraca😭 Od kilku dni moja Karolina ma mega apetyt.Nie przypominam sobie,żeby tak dobrze jadła.Je wszystko co jej wpadnie w rece:) Teraz np.je zupkę ogórkowa i woła;\"pyszna mamo!\". Do tego zjadła śniadanie oczywiście dwie godzinki wczesniej. Zjada ze 3 danonki dziennie i ze 3 duże banany.No i z obiadem tez nie ma problemów.I ciągle cos je.A to kiełbaskę,a to galaretkę a to budnyń itd... Jestem w szoku. Ale niech je-na zdrowie. My dziś czekamy na dziadków.Karolina mało jejka nie zniesie-tak na nich wygląda:) Pewnie będą około 12-tej. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoska--coś nie doczytałaś:O, to ja dzisiaj byłam pierwsza:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja dosłownie na sek bo jezdze dzis na szmacie:D kurcze blade tesciowa ma mnie nawiedzic a wiecie.......... ona w kazdy kat spojrzy;) A własnie Ktoska juz miałam sie Ciebie i inne mamusie spytac jak z jedzeniem, bo Emilka ost nic, no prawie nic:( potrafi na poł kanapce cały dzien przetrzymac ale widze ze jej poprostu nic nie smakuje, jak zrobiłam jej frytki, które bardzo lubi to jadła je z takim niesmakiem jakby robaki to były:O, wiem ze to moze przez chorobe ale ona juz jakis czas wczesniej bardzo mało jadła, jak ja nigdy sie niejedzeniem nie matrwiłam tak teraz powoli zaczynam sie martwic, ech znikam bo jeszcze powiedziałam sobie ze zrobie ciasto a na razie nic nie ruszylam;) 🖐️ Miłej soboty!!!!!!!!!!! Aha u mnie pogoda tez do dupy:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u nas dzisiaj też pogoda paskudna, aż nosa nie chce sie wychylić z domu. Ale dzisiaj imprezka u teściów, jest Józefa, więc nudzić sie nie bedziemy. Przyjeżdżają kuzyni męża w naszym wieku, więc ulotnimy się na górę i zrobimy sobie własną imprę;);) Ja już wysprzątałam, choć efektu nie ma wcale bo remont dalej w toku, i przedpokój odrapany. Wiecie z tym jedzeniem u dzieciaków to są chyba takie fazy. Mój Bartek też niedawno nic nie chciał mi jeść, choć wcześniej zawsze miał apetyt. teraz jest umiarkowanie. A ja też wolę nie wpychać w niego , bo mam wrażenie że robi sie z niego buła. Twarz zrobiła mu sie pyzata, brzuszek tez urósł. I od rana sie dopytuje:\" a co dziś robisz na drugie danie?\". Rozśmieszył mnie dziś, bo mówię że nie pójdziemy na podwórko , bo pada, a on\" Mama ja mam super pomysł, weźmiemy parasole. Nie wiem skąd on niekiedy bierze takie hasła, niby nic, ale w ustach trzylatka brzmi to stasznie fajnie. Magda nie przejmuj się ja z moim męzem tez mialam wojnę wczoraj, wkurzyl mnie Mamaemi ,inspekcja dzisiaj;);)uważaj żeby ci zakalec nie wyszedł, bo bedzie przechlapane:D Ktosia to twoje dziecko na drugie śniadanie je zupkę? moj też ma niekiedy takie zachcianki, ale on jakby mógl to caly dzień by jadł zupę, najlepiej pomidorówke lub żurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) My dziś znów mieliśmy pobudkę o godzinie 5.40 :O:O leżę w łózku i słyszę tuptup...... idzie nasza córcia :O:O no skąd ona ma tyle wigoru to ja nie wiem - chodzi spać tak jak zawsze czyli ok.20.00 , nie śpi w dzień więc już nie wiem co robić :P Ja dalej niewyraźna - albo mnie całkiem rozłoży albo jakoś przetrwam :O :P śllinianki mnie bolą , w ogóle cała szyja, nochal zapchany :P w ogóle do d**y się czuję :P patrzę tylko ze strachem na Kubę :O może nic mu nie będzie ... pogoda u nas też paskudna - strasznie wieje :( ale wystawiliśmy Małego nasz taras oszklony i jest super :) Ktosia- to widać że świeże wiejskie powietrze dobrze wpłynęło na apetyt Karoliny :D dobrze że chociaż jedna je jak należy :D Magda - a to sie panowie załatwili :D dobrze że mój nie ma z kim balować :D;) bo bym pewnie to samo przeżywała :O Kurczę obiad w lesie :P:P zero koncepcji :O okres ochronny mi sie już skończył - jak to mój mąż mówi :P trza się za gotowanie brać :O:P idę się pokręcić po kuchni - może jakieś natchnienie mi przyjdzie ;) buziunia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellloooo ja w pracy od samego rana , ale ruch byl niewiedzialam w co rece wlozyc :) , wczoraj mialam jeszcze napisac ale sily niemialam , wczoraj mama wygonila mnie do lekarza z moim kregoslupem bo niemoglam szyja ruszac w jedna strone bol jak niewiem , lekarz powiedzial ze czeka mnie rehabilitacja conajmniej 6 miesiecy musze do szpitala na jakies zabiegi jezdzic , mowi ze strasznie mam poblokowany kregoslup , i jak chce miec jeszcze dziecko to najpierw musze sie pozadnie za niego wziasc , narazie nawet na silownie chodzic nie moge :( ja zaraz koncze prace i zmykamy do krakowa dzisiaj nasi znajomi (bracia )maja urodziny fajnie im sa rok po roku z tego samego dnia :) dobra uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustki dzisiaj na całego:O:O:O Ja mam dzis kiepski dzień:O, już wypiłam 3 kawy, bo bym chyba poszła spać, nie wiem...może ciśnienie spada??:)Ta pogoda też jest dołująca,m u nas cały dzień leje:( Siedzimy w domu, ale mój mąz za to , ze tak wczoraj zabalował chce się zrewanżować i nas zabrać na taki wielki basen ze zjeżdżalniami itd.;), ale mi się nie chce...:P, poza tym boję się o małego , zeby się nie przeziębił;);) Więc raczej bedziemy siedzieć w domu:):) Jutro za to wybieramy się do moich rodziców bo moja mama ma i urodziny i imieniny, to sobie ja tym razem zabaluję;);):P Nikola--baw się dobrze w tym Krakowie:):) Mamaemi--i jak???ciasto wyszło??;);) Ktoska--miłego wieczorku w gronie rodzinnym:)Pewnie macie duużooo do opowiadania rodzicom:):) Wionka--Ty też dzisiaj szalejesz, więc dla Ciebie również udanej zabawy ;);) To uciekam, ale jeszcze zajrzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto wyszło;) wizyta udana;) a teraz juz spokój:) miłego wieczoru kochane👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaemi--:):) Ja też tylko zajrzalam, żeby powiedziec DOBRANOC😴 Spokojnej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielę🖐️ Wczoraj kończyłam dzień, a dzisiaj go zaczynam;););) U nas za oknem brzydko:O, tyle, że deszcz nie pada:) Dzisiaj sobie pospaliśmy bo do g.8-ej:):) Mąż na giełdzie, a ja się po mału będe szykować, bo jak tylko wróci to jedziemy do rodziców:), więc obiad mam na dzisiaj z głowy;);) U nas z tym jedzeniem to też różnie bywa:O Jednego dnia Kacper je bardzo dużo , a drugiego -tak jak Mamaemi pisała, że cały dzień o jednej kanapce by przechodził:O.Może się to wkrótce unormuje i bedzie ok.:) Jak tak Ktoska pisala o Ani, że mało przybiera na wadze, to ja sobie pomyślałam o moim Kacprze, bo on w ciągu roku przybył na wadze tylko 1 kg:O, w tej chwili waży 16 kg:O.Tak się zmartwiałm , ze zajrzałam na te siatki centylowe i jak na razie się jeszcze mieści:) Ale rośnie mi do góry, to tak dla pocieszenia:);) Dziewczyny, napiszcie ile ważą wasze dzieciaki??? No nic....uciekam już;) Życzę miłej niedzieli🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm. Ja się goszczę z rodzicami,więc nie ma mnie na Kafee:) Karolina męczy dziadków i ciagnie tylko do zabawy.Pogoda u nas brzydka,więc siedzimy w domu.Teraz wyszli-do kościoła.Ja z Anią zostałyśmy w domu. Ania jest mnie zachwycona wizyta dziadków:D Wczoraj płakała na sam ich widok hihi:D Nie zna ich,bo przeciez ostatnio babcię widziała 2,5m-ca temu.No a dziadka to 5m-cy temu.Tak wiec-przyzwyczaja sie do nich powolutku.Dzis jest już lepiej,bo nawet u babci na rekach chwilke posiedzi:) Magda. Moja Karolina wazy 16,5kg. Teraz zamówiłam elektroniczną wage-więc będę miała bardzo dokładną kontrole nad waga moich dzieci:) Moja Karolina na bilansie 2-latka wazyła 12,5kg.To było niewiele. Przez 1,5roku przytyła 4kg. Z czego 3kg u babaci przez 3tyg.pobytu hihi:D:D:D Babcia pcha w nią jak w kurczaka:D Dobra,uciekam gotowac obiad. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u nas też paskudnie :O wieje i pada :O wczoraj byli u nas znajomi na fondue, dziś chyba pojedziemy do moich rodziców. Poza tym nic ciekawego się nie dzieje. Ktośka, jak Ania z kupkami? Kasiunia, łączę się ostatnio w bólu z tobą, bo mi mała pogryzła brodawkę :O Kredka, dziękuję za fotki - Szymek już wyrósł :) śliczny chłopczyk :) Zosiu, jak się czujesz? życzę wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×