Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwuletnie dzieciatka

Dzieci z 2003-2004 roku

Polecane posty

Gość bleeeeeeeeee
o kurcze ale tu cisza, zapomniały dziewczyny o topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik gratuluje Robercika
Super!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widzę, ze zaglądacie czasem na topik;) Anik, Kafelku--napiszcie choć trochę co u Was:) Dla Anik oczywiście GRATULACJE!!!Napisz jak tam się maja Twoje pociechy,ile ma Twój synek?? Ja też się pochwalę....24.06 urodziłam córeczkę Zuzię:), teraz ma 7 tyg. Nikola--a Ty gdzie się podziewasz???Odezwij się!!!:P Pozdrowienia dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magg_da - gratulacje!!! :) U mnie z nowości, to oczywiście pojawienie się synka :) dziewczynki mają się świetnie - Martyna idzie do szkoły, Agatka do przedszkola. Rosną jak na drożdżach :) a co u Was? Strasznie szybko leci ten czas... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Maggdy oczywiscie
tez sle gratulacje :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny myslalam ze nasze forum juz kompletnie umarlo a tutaj taka niespodzianka i Anik ma synka, bo o Zuziu wiedzialam od poczatku hehe u nas wszystko oki Kacperek juz ma 1,5 roku super chlopczyk z niego , energi ma duzo ale nie sprawia zadnych problemow, młoda idzie wlasnie do zerowki ale do szkoly bo w przedszkolu tez dali ja do zerowki wczesniej wiec bez sensu zeby 2 raz chodzila tam tez do zerowki, z Oliwia problemow juz nie ma wiekszych , zakochana w braciszku bardzo mi pomaga Kafelku a jak dziewczyny ?? jak ania z jedzeniem juz wszystko wporzadku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Anik-gratulacje! Magda-dla Ciebie również gratulacje! Nikola-witaj kochana, cieszę się, że Was znowu widzę. U nas dobrze. Karolina do I klasy dziś:) Ania do 4-latków. Ja pracuję od lutego tego roku. Nie narzekam;) Jest fajnie.Pracuję w mojej branży. Mąż dalej ten sam hehehe;) Napiszcie co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafelku(kurde nigdy nieprzyzwyczaje sie do tego nicku hehe) no Oliwia dzisiaj miala debiut w zerowce w szkole zadowolona bardzo odrazu jak przyszla sie spakowala hehe zobaczymy jak bedzie a ja siedze chora z Kacperkiem jutro chyba pojde z nim do lekarza bo kaszle , a ja mam mega katar i glowa napiernicza ja siedze w domu i niepracuje z wiadomych wzgledow , mąż tez ten sam hehe i jakos leci, lato fajnie przelecialo a od 2 dni pada straszliwie jak pomysle zo jesieni ze trzeba bedzie siedziec qw domu to az sie słabo robi hehe ciekawe jak Zosia sobie radzi ale nam dzieci urosly z 4 lata temu zaczelysmy pisac co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) fajnie, że jesteście :) u mnie też dziś wielki dzień - Martyna zaczyna szkołę a Agatka przedszkole :) a Robuś zaczyna 4 miesiąc życia :) U mnie mąż też ten sam, mieszkanie i praca też. Teraz jestem na macierzyńskim, ale muszę rozpocząć studia podyplomowe (fizykę :O ) pozdrawiam :) Nikola - zdrówka Tobie i małemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki!!! Jak milo , że piszecie:)Super ze wszystko się Wam(Nam):P uklada hehe:) Napiszę jutro więcej , bo dzisiaj padam na twarz, moja Zuzia ma kolkę i same wiecie jak to jest:( Bardzo się cieszę , ze się odezwałyście, buziaki dka wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja dziś w domu...Karolina wymiotowała całą nockę, więc musiałam wziąść urlop na żądanie. Teraz odsypia,a ja sprzątam ...hehe, odkąd pracuje,to moje mieszkanie zawsze jest do posprzątania :D Anik, jak radzisz sobie z 3 dzieci? Pytam,bo ja to już rodzinkę mam w komplecie i nie wiem, jak bym sobie poradziła, tym bardziej,że te starsze to już odchowane takie:)Za bardzo człowiek już przy nich nie chodzi-same zjedzą,same zasypiają-wiesz luzik. Musimy wymienić się fotkami-jestem ciekawa jak podrosły Wasze dzieciaczki. Magda-kolki to masakra...:/Ale mijają po jakimś czasie. Nikola-Twoja stopka wskazuje, że jeszcze na kogoś czekacie hihi:)pochwal się nam tu szybko:D Pozdrawiam wszystkich gorąco,bo u nas leje okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EHHE kAFELKU ja tez mam rodzinke w komplecie(mam nadzieje ze zycie nie zrobi mi psikusa hehe) wogole nie siedzialam na kafe wiec stopki niezmienilam , gadam z dziewczynami co maja dzieci w wieku mlodego ale na prywatnym forum , tez jestem ciekawa jak wygladaja wasze dzieci , wiem tylko jak magdy wygladaja i tyle wiec jakies fotki miło widziane ja tez wysle kacperek chory dzisiaj bylam znowu u lekarza i jednak antybiotyku nie da sie uniknac bo zaflegmiony strasznie (najchetniej postawila bym mu bańki ale nie ma szans zebysmy go utrzymali )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kafelelku, z 3 dzieci niewiele więcej roboty jak z dwójką :) więc polecam :) U mnie Robert pojawił się nieplanowany, ale od początku bardzo kochany :) Kiedy zorientowałam się, że jestem w ciąży, bardzo się ucieszyłam z dziecka, ale po kłopotach w drugiej ciąży byłam przerażona perspektywą ciąży. I miałam rację, bo przeleżałam całą ciążę, a i po porodzie mieliśmy poważne problemy z małym. Ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło :) Mały, chyba w nagrodę, jest bardzo spokojnym i bezproblemowym dzieckiem. Dziewczynki bardzo go kochają. Nikola, Kafelelku, zdrówka życzę Waszym dzieciakom 🌻 Magda, miałaś się odezwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z ranka. Ja dziś kolejny dzień w domu. Wprawdzie Karolina już nie wymiotuje,ale narzeka, że ją boli brzuch-więc jeszcze posiedzimy w domu, bo nie mam sumienia pogonić jej do szkoły, żeby tam się męczyła. Nikola-specjalnie Cię podpuszczam z ta stopką hehehe:D ;) Ale faktem jest, że nie wiemy co nam życie przyniesie w prezencie. Anik-miałaś cc? czy naturalny poród? Ty mi nie mów, że z trójką jest jak z dwójką :D w to nie wierzę.Chociaż może, jak by mnie ktoś zapewnił,że trzecie będzie takie całuśne,przymilne i o tak wielkim serduszku jak moja Anka-to może...może... Ale cuda żadko się zdarzają,jak dostałam mojego aniołka i na więcej pewnie nie zasłużyłam hehehe. Mam jednego pioruna,a drugiego aniołka. Kolejny wypada piorun-więc się na to nie piszę hihi;) Zresztą w pracy mi dobrze, nie chciałabym już wracać do pieluch.Mam jakoś poukładane życie.Pewnie,że gdyby się przytrafiło,to bym kochała-ale nie żebym starała się z premedytacją:) Raczej staram się zabezpieczać z premedytacją i zaangażowaniem,co by nie być w ciąży hehehe:D Taki leń ze mnie że zakończę na dwójce:) I do tego trzcia cesarka,o nieeeeee! Muszę odkopać maile do Was i prześlę kilka fotek. Pozdrawiam serdecznie czytających i piszących.Duża buzia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafelelku, zabezpieczać to i ja się zabezpieczałam ;) i do tej pory nie wiem jak to się stało ;) no ale dobrze, że się stało. Miałam trzecią cesarkę. Była makabryczna :( trwała ponad godzinę, miałam dużo zrostów, któe lekarze musieli rozrywać :O do dziś boli mnie brzuch. Mam oczywiście zakaz kolejnych ciąż. Ale warto było, bo mój synek jest cudny :) Jak się Karolinie w szkole podoba? moja Martyna na razie zachwycona, a ja się zastanawiam jak długo to potrwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Anik teraz to mnie wystarszyłas tym ze sie zabezpieczałas i mimo tego zaszlas w ciaze, a czego uzywalas??? kurde az strach sie bac ehhe moja Oliwia tez strasznie zakochana w bracie , on zreszta tez , ja jakos nigdy niesadzilam ze bede miala syna zawsze obstawialam ze beda dwie dziewczynki , ale kacperek jest tez taki kochany , oboje sie grzeczni ale maj turbodo,ladowanie ruchowe hehe wyslalam zdjecia , Anik masz super dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo. Ogarnęłam chatkę i zasiadłam do kompa. Jeszcze polecę na pocztę za chwilkę,co by sprawdzić fotki;) Moja Karolina była dziś na pierwszych zajęciach z akrobatyki i tak się tam wymęczyła, że o 20tej to nie wiedziała jak sie nazywa i padła. Dwa razy w tygodniu będę ją tam woziła,to trochę energii się wyzbędzie hihi. Do tego w poniedziałek zaczyna malarstwo farbą olejną...jestem z niej dumna!!!Na serio ma talent, więc staramy sie to pielęgnować. Już nie mogę się doczekać pierwszych prac:) W zeszłym roku chodziła na zwykłą plastykę do MOKu, a teraz pani powiedziała,że czas wejść na poziom wyżej. Pękamy z dumy! Trochę się obchwaliłam...no ale wiecie, my mamy tak mamy hehehe!!! Padam dziś trochę na twarz,bo pogoda do bani,no i te ranne wstawanie...:/ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- dzieciaki macie cudne! I jakie duże,-te które znam już od jakiegoś czasu, a jakie słodziaki-te co na świecie są krócej. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola, Kafelelku - dzieciaki Wam urosły niesamowicie :) śliczne są :) Nikola, używaliśmy prezerwatyw. I nie zauważyliśmy nigdy by coś się z nimi wydarzyło. Dlatego ciąża była takim zaskoczeniem :) Teraz muszę stosować drastyczniejsze metody, bo kolejna ciąża jest wykluczona. Kafelelku, zawsze marzyłam o talencie malarskim :) ale w mojej rodzinie to rzadkość. Moja Martyna zapisała się na kółko taneczne w szkole. Będzie cheerleaderką :D bardzo to przeżywa :D miłego dnia wam życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie mnie jeszcze??? Witajcie dziewczyny, sporo sie pozmieniało u Was :) Moj Bartek do pierwszej klasy poszedł tak jak i wasze pociechy :) a mój drugi synek Marcin ma prawie 4 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może temat odżyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He. Anik-...Martyna będzie cheerleaderk - fajowo. Już ją sobie wyobraziłam z pomponami :D Brednie... witaj kochana po latach... Widzę,że towarzystwo się nam schodzi- stara ekipa w pełnym składzie do zimy się nazbiera;) Ja dziś śmigałam na rowerach z rodzinką wzdłóż Wisły, trochę jestem padnięta. Brednie, pisz więcej co u Was. Uciekam...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Brednie witaj :) kurcze Anik to niefajnie my tez tylko prezerwatyw uzywamy i sie boje, a tab tez niechce brac srednio sie czuje po nich do tego pajaczki mam straszne na nogach kurcze :( My bylismy na weekend w krakowie, szkoda ze pogoda niebardzo sie udala bo chcielismy do Zoo isc no ale moze za tydz albo za 2 znowu pojedziemy ja oliwie tez chce zapisac na jakis taniec bo uwielbia tanczyc i wymeczy sie przynajmniej, tak to chodzi na nauke plywania i angielski, teraz konczy ta zerówke o 12.30 i jej sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola, ja też teraz biorę tabsy i fatalnie się po nich czuję :( mam kiepski nastrój i nie mam w ogóle ochoty na seks. No ale nie mam wyjścia. Brednie - witaj :) pewnie, że pamiętamy :) Kafelelku, gdzie pracujesz? miłego dnia, dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dawno nie pisałam, że nawet nie wiem od czego zacząć :) Hmmm męża mam tego samego :) kupiliśmy moieszkanie, zmieniliśmy samochód :) Zaczęłam pracować a dokladnie to zalozylam dzialalnosc i teraz pracuje na swoim. Mam mały gabinet kosmetyczny. Dzieci mniej chorują (odpukać) i generalnie jest ok :) Aco do tabnletek anty to tez biore i rowniez u mnie powoduja spadek libido... spadek to malo powiedziane, calkowity zanik checi do seksu.... Zastanawiam sie czy nie odstawic ich i gumek uzywac. teraz zmykam bo musze Bartka ze szkoly odebrac. Pozdrawiam Was cieplutko i piszmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo. Ja używam od 2,5roku NuvaRing i bardzo sobie chwalę.Polecam. Anik, z chęcią Ci napiszę gdzie pracuję,ale na mailu, bo nie chcę tu obelg w moim kierunku, od niezadowolonych petentów firmy w której jestem zatrudniona hehehe,a są tacy, jak to w każdej branży:/ Ja padam na twarz:/ Jakoś eneria mi się wyczerpała na dziś. Uciekam spać... Brednie, masz jakąś specjalność? Czy tak ogólnie salon kosmetyczny? Popisz nam tu troszkę o tym:) Uciekam teraz na serio... Paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafelku :) pokonczylam rózne kursy kosmetyczne, pielegnacja dloni i stop, manicure, pedicure, przedluzanie paznokci, zdobienie. Robie też makijaże i planuje wprowadzic zabiegi pielegnacujne na twarz. Wynajmuje pomieszczenie w salonie fryzjerskim i tam mam swoj gabinecik :) Zapisalam sie tez do szkoly, zaocznie na dwa lata i bede miec specjalnosc technik uslug kosmetycznych. To na tyle. Zawiozlam |Bartka do szkoły, mąż Marcina do przedszkola. Teraz siedze i odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×