Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwuletnie dzieciatka

Dzieci z 2003-2004 roku

Polecane posty

Hej Magda. Firma narazie internetowa.Bedę sprowadzała oryginalne ubranka dla dzieci firmy np.Barbie,czy Scooby-Doo-na licencji. Do tego też i nie oryginalne-tak żeby kazdy znalazł coś dla swojego malucha.Raczej w przedziale wiekowym od 1roku do 12 lat. Rozgldam sie za lokalem,ale bardziej w celach trzymania towaru i laptopa,niz jako sklep.Oczywiście gdy znajde towar,wtedy będzie możliwosc odbioru osobistego. Jak juz rusze na całego to podam Wam strone na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafelku--to fajnie:)Może będę u Ciebie robić zakupy;)Miej na uwadze ubrania dla chłopców:)hehe:).Jak na razie to ci lokal nie potrzebny,na razie wystarczy dom:), ale w miarę czasu jak Ci się będzie wiodło to i towar będziesz musiała gdzieś trzymac:).W takim bądz razie powodzenia:) i czekam na linki do twoich aukcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe to widze kafelku idziemy w ta sama branze bo dla dzieci :) , ja tez mam powystawiane aukcje na allegro z dzieciecymi rzeczami maz mi znalazl zajecie zaraz Ci napisze emaila to sobie zobaczysz , bo Magda ma mnie na naszej klasie wiec je widziala co???? KURCZE DZIEWCZYNY ALE MAM SKURCZE PRZEPOWIADAJACE CIAGLE CZUJE JAK BYM MIALA OKRES DOSTAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee kafelku no jeszcze niech posiedzi z 2 tyg :) dzisiaj zaczal mi sie 37 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) No dziewczyny, to mam do czynienia z Bizness Women Mamami:Dhehe:D Nikola--ja takie skurcze miałam od 7-go miesiąca ciąży, więc się nie przejmuj, nie urodzisz tak szybko:)To jest tzw.stawianie się macicy czy cóś takiego,ale przez to musiasz uważać i dużooo odpoczywać:):):) Nikola--Twoje aukcje widziałam właśnie przez Naszą Klasę:) A Ty wózeczek kupiłaś nowy czy masz po Oliwii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja w tej ciazy tez mam skurcze juz bardzo dlugo ale te to juz przepowiadajace i bardziej bolesne ja wozek dla synusia mam po Oliwi nieoplaca mi sie kupowac nowego bo mialam porzadny gondolka jak nowa wyglada a i kolory pasuja idealnie dla chlopca :), moze pozniej jakas nowa spacerowke typu parasolke kupie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znow cisza.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie cisza-kazda zajęta swoimi sprawami:) Ja jakoś ostatnio tez nie mam zbyt wiele czasu:/ Ciągle coś załatwiam.Jak nie ubezpieczenie-którego andal nie mamy w pełni wypłaconego.To przedszkola dla Ani,albo firma. Ciągle coś... A pogoda taka...że psa by szkoda było na podwórko wyganiac.Przynajmniej u nas:( Snieg,deszcz i wiatr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Kafelku--u nas też brzydko za oknem,wieje i ten śnieg z deszczem....😠.Ja już nie mogę doczekać się wiosny :),zresztą lata też:):) Kafelku, to Ania jak na razie siedzi z Tobą w domu, tak??Jak ruszysz z handlem na dobre, to co zrobisz z malą??, chyba, ze już coś zalatwiłaś w sprawie przedszkola:) Kurcze, powiem Wam szczerze, ze się rozgladam za kursami technika kosmetologii-bo mnie bardzo to ciągnie;),tzn,kursem tego nie można nazwać, bo by to trwalo przez 2 lata, a kurs to tylko 3-4 dni.Ale jak by mi się udało niedługo zajść w ciążę , to co ja zrobię??Ech...już zgłupiałam..... Pomarańczo--przecież nie będziemy siedzieć non stop na kafe;)Każda ma swoje obowiązki itp.Później by tu pisano, że co to za matki, co siedzą cały czas na necie.....:P:P:P Nikola--i jak się dzisiaj czujesz?? Uciakam, chyba zrobię sobie 3 -cią kawę , bo zasypiam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda. Ja już po trzeciej kawie hehehe. Teraz to i ja i mąż siedzimy z Ania,bo przecież moj maż nadal o kuli chodzi po tym wypadku.Noga mu się nie zrosła:( Od września licze na przedszkole.Dopóki nie otworze punktu i bedę sprzedawała przez neta,to moze Ania ze mną siedzieć w domu.Później juz będzie problem.Ale wierzę,ze jakos sie to rozwiąże. Dlaczego martwisz się ciążą???Przecież chodzić na ten \"kurs\"możesz w ciąży.Skończysz kurs,urodzisz i znowu weźmiesz się za pracę-ale intensywniej hehehehe.Ja uwazam,ze to swietny pomysł. Bardzo fajny pomysł.Tym bardziej,że to lubisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDA ALE DUZO JEST PRZECIE ZTAKICH SZKOLEN KROTKICH NIE WYSTARCZYLY BY CI??? kosmetyczki teraz kase trzepia niezla a jak to lubisz to bierz sie za to:) a nie zalujesz ze nie zostalas nauczycielka????????? kurde ja sie jakos dziwnie czuje od rana , cisnienie tez mam niskie ale jakos kawy mi sie niechce u nas jest bialutenko tyle sniegu napadalo ze wyglada jak by sie dopiero zima zaczela a nie miala skonczyc kafelku jak otworzysz ten sklep internetowy to daj namiary oki :) ,pj maz w tamtym roku przywiozl Oliwi z londynu pare ubran z Barbi ona ucieszona byla jak niewiem , powiedz mi czy te ubrania tylko sa rozowe ??/ hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, napisałam długi post i mi wcięło😭 Odezwę się później🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola. Tak,te ubrania są różowe hehehe.ie widziałam jeszcze w innym kolorze,no chyba,że jasny fiolet z różem:D Ale sa ładne ubrania z kucykiem Pony-one nie sa w samym rózu:) Mam chęc jechac do francji do hurtowni,podobno jeszcze fajniejsze ceny niz w Wielkiej Brytanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ No dzisiaj u nas jest pięknie za oknem,słonko świeci, aż miło:) Ja się biorę zaraz za sprzątanie i gotowanie, bo po południu mój tata zabiera mi Kacpra do siebie. Jutro jadę (sama) do Krakowa na zakupy;).Jedzie ze mną chrzestna Kacpra, bo nam się szykuje wesele na początku maja :)Pisałam Wam kiedyś, ze obok(przez płot)mieszka męża rodzina i wlaśnie tej chrzestej siostra rodzona za mąż wychodzi,a że żyjemy bardzo dobrze,to już przeżywam jakbym co najmniej na swój ślub szła;)hehe;)Chcę sobie jakąś kieckę kupić, a jak nie kupię, to raczej sobie uszyję, no zobaczymy, co będzie:) Mój mąż nie jedzie , bo niestety jutro do poludnia pracuje, ale odbierze poźniej Kacpra od rodziców:) Dziewczyny, jednek się zdecyduję na ten kurs kosmetyczny, tylko ten 2-letni (bo na tych krótkich, to szkoda iść-mało zajęć praktycznych itd.)Nabór jest we wrześniu, więc mam jeszcze trochę czasu;);) Nikola--tak myślę,przyślij no jakaś fotkę Twoją;),bo widziałam Cię z takim małym brzuszkiem;) Kafelku--a z męża nogą, to chyba nie za dobrze jest jak się tak długo zarasta:(, bo jeśli dobrze pamiętam to stalo się to wszystko przed świętami Bożego Narodzenia , tak??.Chodzi na jakieś rehabilitację??, czy dopiero, po całkowitym zagojeniu?? ZDRÓWKA dla niego!!! Uciekam do obowiązków;) Miłej soboty życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze chciałam dodać, ze idziemy z mężem dzisiaj do kina na "Kochaj i tańcz", będziemy mieć wieczór we dwoje, hehe:):):) Widziałyście ten film, bo ciekawa jestem czy warto iść;) No spadam już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda. Ja byłam w zeszłą sobotę na \"Kochaj i tańcz\".Lekki film,fajna muzyka.Jak dla mnie za dużo znanych twarzy.Gdyby zamiast tych znanych-były nowe buzie-bardziej bymi sie podobało.Ale warto zobaczyc-bo to pierwszy polski muzyczny film. Co do nogi mojego męza... Tak,kiepsko jest.Rehabilitację zaczyna od 25.03.Wczesniej nie było sensu,bo opuchlizna była tak duża,że nawet by sie nie nadawał do rehabilitacji. Lekarz mówi,że to kiepskie złamania,a raczej rozstrzelenie kości śródstopia.I dlatego tak to wszystko się ciągnie.Wypadek był w Wigilię 2008r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC Kurcze kafelku to kiepsko z ta noga meza , tyle czasu juz to trwa :( Ja magda nie bylam w kinie na tym filmie bo u nasi dzie dopiero od 27 marca wiec niewiem czy bede w stanie wysiedziec w kinie tyle ale bardzo chce isc co do zdjec to nie wysle bo nie mam i niebede robic wygladam koszmarnie , jak patrze w lustro to jak bym widziala jakas obca twarz , a moj wielki nos jesczze urosl ehhehe zdjecia wysle jak juz urodze z synusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Nikola-ja Ciebie doskonale rozumiem. Tez nie chciałam,żeby mi robiono zdjęcia w ostatnim okresie ciązy:/ Czułam sie wielka jak orka i napewno nie chciało mi się być fotografowaną. Ale zobaczysz-jak tylko urodzisz i połozysz się wreszcie na brzuchu do spania-odrazu lepiej Ci sie zrobi hehehehe:D Sciskam Cie mocno,bo wiem,że jest Ci teraz cięzko z takim dużym juz brzuszkiem.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciszzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafelku masz racje jak urodzilam Oliwie to bylam w szoku jak juz moglam spac na brzuchu bo zapomnnialam jak to fajnie ehhe tak samo w szoku bylam ze do ubikacji sie chodzi sikac 3 razy na dzien a nie co 10 minut hehe ojjjj jeszcze troche i bede nieco szczuplejsza hehe pasowalo by tak schudnac z 25 kg ale szans nie ma kafelku a ty ruszasz od pierwszego???? pamietj daj namiary jak bedzie gotowe oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Właśnie nie wiem,czy od kwietnia,czy lepiej od maja-zobacze. Wczoraj drukarka mi padła:( I ziś byłam oglądac nowe,ale chcę laserową.I kupie dopiero jak otworzę firmę,bo chcę ja wliczyc w koszty. Jesteśmy coraz blżej zakupu samochodu i z tego starsznie sie cieszę.Wczorak moj mąż sprzedał grata.Ktoś wziął na części. I juz go mamy z głowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Wczoraj się nie odzywałam , bo miałam jakiś kiepski humor:(, to chyba przez tą pogodę:O.Wkurza mnie już strasznie 😠 Całą niedziele bylam na tych zakupach i troszkę się wkurzyłam, bo oczywiście sukienki nie kupiłam:O, nic zobaczę jeszcze tutaj u nas, a jak nic nie kupię to muszę sobie uszyć:).Ale za to obkupiłam się w inne fatałaszki:), tylko Kacprowi chciałam kupić kurteczkę taką przejściową i też nie kupilam bo nie było, tylko są takie \"wiatrówki\"ech... Nikola--te zdjęcia co widziałam były bardzo ładne:)Ale macie moze i rację, bo ja też jak już byłam w ostatnim miesiącu ciąży to nie chciałam być fotografowana:O, no i też patrzeć na siebie nie mogłam. Nikola--to wychodzi na to, ze będziesz rodzić naturalnie i od razu moje pytanie...Boisz się??Bo ja Ci powiem, ze jak sobie przypomnę co przeszłam na porodówce, takie męki to aż mi się wszystkiego odechciewa:(,no ale pocieszam się myślą, ze z drugim dzieckiem poród jest lżejszy;););) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafelku--to super, że udalo Wam się sprzedać autko:).To teraz czas na nowe;), macie już cos na oku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalismy zamówinie na sprowadzone auto ze Szwajcarii.Jednak,jezeli nie sprowadza nam w takiej opcji,jak chcemy(a auto bedzie juz w czwartek),to go nie kupimy. Kupujemy takie,jakie ostatnio rozwalił mój mąż.To się sprawdziło-mąż zyje,więc postawilismy na te model i tą markę.Oczywiście nasze ukochane Audi A6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda jak mi sie marzy po tylu miesiacach wypad na jakies ciuszkowe zakupy, a jak urodze to pewnie w nic sie nie zmieszcze albo bede gruba berta ehhehe co do porodu to raz sie boje raz o tym nie mysle wiem ze bedzie co ma byc , ale napewno bardziej przerazala mnie mysl o cesarce niz o porodzie naturalnym , ja sie tylko boje zeby nie bylo gorzej niz przy pierwszym , mąż idzie ze mna wiec mam nadzieje ze pomoze mi nawet swoja obecnoscia jak przy pierwszym porodzie :) , jutro chyba pojade do lekarza to zobacze czy cos mi sie zaaczela szyjka skracac fajnie by bylo No to fajnie kafelku ze bedziecie juz miec autko bo bez auta to dramat aaa to jeszcze firmy nie otwierasz, a towar juz masz jakis???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a maggda taki
zapal miala do pisania i co opadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boaa
wszystkim opadł, nicoli i kafelkowi też :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pomarańczki teraz pojechałyyyyy:D Pozdrawiam Was. Ja to już nie mam siły pisac,bo ciągle walcze o odszkodowalnie z tym cholernym MTU Sopot.To najbardziej dziadowska firma ubezpieczeniowa na polskim rynku.Strzeżcie sie,przed takimi oszustami!!! Są nam winni jeszcze jakieś 10tyś.,a dziś przysłali mi pismo,że oni zakończyli już proces odszkodowawczy i jak mamy pretensje,to możemy iść do sądu. I co mi pozostanie... Sąd...niestety. I niestety adwokat i to nawet 2. Jeden od komunikacji,a drugi od szkody osobowej-czyli nogi mojego meża,bo za nogę grosza od nich złamanego nie dostaliśmy I bądz tu człowieku poszkodowanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Tak, tak...zapal to ja może i mam tylko czasu brak:O:O:O Już od wczoraj wzięłam się za sprzątanie domu (bo do świąt 2 tyg), a że mam 15 okien, to niestety czas najwyzszy...do tego latałam za tą sukienką na wesele i nic nie kupiłam, dziś jestem umówiona z krawcową;),poza tym jeszcze kupiłam w końcu Kacprowi kurtkę i butki na wiosnę,A to znów zakupy, gotowanie , robienie pazurów......i tak w kołko:O Kafelku--współczuje tej calej sytuacji:(, ale tak to jest z tymi ubezpieczalniemi..,jest ich od pierona i się reklamują jacy to oni dobrzy są , a jak przyjdzie co do czego, to Cię mają w d.... Bardzo dobrze, że nierzecie adwokata, nie można im popuścić.Trzymam kciuki!!!👄 Nikola---słońceeee odezwij się!!!Czy Ty może już na porodówce??Daj znać na tel.jak już tam wyladujesz;););) Uciekam, bo nie wiem w co ręce włozyć:O Miłego dnia zyczę, a widzę , że będzie typowo wiosenny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×