Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki, reaktywacja !

Polecane posty

Gość souris_gris
Skoro reaktywcja i zaczynacie od nowa to moze przyjmiecie mnie do swojego grona? Meza posiadam od niecalych 2 tyg, wiec sie nadaje :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś:) Zartuję z chorobą zawodową, bo co prawda pracuję jako nauczycielka, ale nie mówię do grupy dzieci, tylko do jednej osoby w danym momencie, więc tak sobie tylko żartuję:) A co do dziecka, to zgadzam się w 100%, że liczy się tylko to, aby dziecko urodziło się zdrowe, ale poprostu jakoś tak hmmm, sama nie wiem jak to możliwe, ale u nas w rodzinie tak jakoś jest, że moja mama urodziła się dokładnie 6 dni przed urodzinami mojego dziadka, natomiast moja siostra urodziła się dokładnie 6 dni po urodzinach naszego taty, zaczęłam się zastanawiać cóż to za przypadek:) Szkatułka ma termin bardzo bliski uridzin mojego męża i zaczęłam się zastanawiać, czy i na nas \"przejdzie\" ten system 6 dni:). Ech, chyba kręcę, ale nic to:) Jeszcze raz przesyłam serdeczne pozdrowienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Souris, oczywiście, że przyjmniemy:):):):) Jesli możesz, to napisz coś o sobie:) My w większości jesteśmy mężatkami od 2006 roku:), niektóre z nas mają nieco dłuższe staże, więc jak najbardziej przyda nam się powiew świeżości:) z 2007 roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyśku wiem że zartowałas ;) Ten system szczesciodniowy jest u was dziedziczny chyba :P Moze i na was przejdzie ;) Tego wam życze :D Souris - Witaj i napisz cos o sobie 🌼 Bo dziewczyny to wiekszość z 2006 roku ale ja jestem z 2004 wiec sama widzisz jaka rozbieżnosć dat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kiedyś:) no, wreszcie:) witaj Souris:) z tymi urodzinami to ciekawa sprawa jest...:) u nas w rodzinie jest podobnie, podobne daty urodzin/znaki zodiaku/ u dziecka i np. rodzica lub dziadka. Nieświadomie, zgodnie z powyższym prawidłem wypadło, że nasz Dzid będzie wagą, tak jak mamusia;):):):) czy Emsy nas opuściła ???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś ma rację: ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy !!!! tyle jeszcze przed nami nowego :D całkiem czyste karty kafeterii i...naszego życia;) :):):):):):):):):):):):) a Brzuchatki póki co w liczbie trzech:) przy nowej odsłonie to kto wie, co się wydarzy...:)zmiany chodzą parami;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze żadna z nas sie nie poddała i jest prawdziwa reaktywacja:):) naszego topiku! Witam a ja znowu weekend aktywnie na nartach:):)obecnie odpoczywamy sobie:) Własnie rozmawiałam z kolega ma nam zrobic komode:) bo mam totalny brak miejsca a jeszcze tu troszeke pomieszkamy!! zanim sie wybudujemy!! Zmykam do mezusia wiec miłego wieczorka:) i nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×