Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Chyba łapie doła w czwartek mija nam 3 latka jak ze soba jestesmy i spedze ten dzien sama, w przyszlym tygodniu mam urodziny i miśka tez nie bedzie a juz nie wspomne ze w przyszlym tyg mam tez imieniny :( koszmar a on przyjedzie moze za 3 tygodnie dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś smutne to nasze forum ostatnio...:-( Pewnie juz klapa z odzyskaniem tamtego! al może jakies dobre wieści sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie bedzie z nim az tak zle ale chyba dziewczynki stwierdzily ze trzeba pisac oszczednie zeby za szybko nam go nie skasowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) Kurcze gdzie sie podziały te czasy kiedy życie na forum zaczynało się koło 22:o fajnie było.... teraz pusto cicho i smutno:o mam nadzieję że ktoś się tu jeszcze pojawi :) Paulusia cieszę się że Wam się wszystko wyjaśniło:) czyli Grecja aktualna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie pozwólmy na to!!! Dobijmy teraz np 100 i dążmy do kolejenj setki...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula no widzisz mowilam ze grecja nadal aktualna :P a ty juz sie zegnalas z naszym forum :D to chyba twoj wojak to znowu dran!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kiedy najbliższe spotkanko się szykuje? Która z nas będzie najszybciej uszczęśliwiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co malutka się stnęło? Pezepraszam jeżeli jestm niedoinformowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli uda mi sie namówić tesciów to pojedziemy do miska w niedziele ale nie licze na to tak bardzo. Tylko jakie to szczescie jak bede musiała go tam zostawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czwartek mija nam 3 latka jak ze soba jestesmy i spedze ten dzien sama, w przyszlym tygodniu mam urodziny i miśka tez nie bedzie a juz nie wspomne ze w przyszlym tyg mam tez imieniny koszmar a on przyjedzie moze za 3 tygodnie dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojemu misiowi powiedzieli ze ten kto przejdzie caly poligon dostanie szybko przepustke wiec on postanowil ze tak tez zrobi (bo ja mu mowilam zeby poszedl do lekarza) a tak w ogole to mam juz dosc tego debilizmu normalnie dzis jak Bartek byl na poligonie to padal caly czas deszcz i oni przez 4 godziny stali bez ruchu i rozkladali bron a potem kazali im sie czolgac i prez caly dzien musieli chodzic w mokrych mundurach... przeciez to idiotyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Malutka, że to smutne ale mogę przesedzieć z Tobą wszystkie te święta :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, lae pomyśl co to będzie jak on przyjedzie i będziecie świętowć te święta w jednym dniu !!!!!!! Ludzieeeeee!!! Co to będzie za świętowanie!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wyjaśniłam wcześniej ze mieszkałam u tesciów i wpadłam odwiedzic rodziców na pare dni i pewnie od soboty znów mnie nie bedzie a tam nie mam netu niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dzis jak chciałam właczyc forum to normalnie sie przestraszyłam, myslałam ze juz was nie spotkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×