Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

WITAM MOJE KOCHANE!!!!!!!!!!!!!WIDZE ZE MAM JAKIES 35 STRON DO NADROBIENIA....HEHEHHE WLASNIE WROCILAM Z MOJEJ PRZEDLUZONEJ PJKI:D :D :D KURCZE ALE TO SZYBCIUTKO ZLECIALO.........BYLO SUUUUUUPER!!!!!!MOJ MIS W TYM WOJSKU SIE ZMIENIL ALE OCZYWISCIE NA JESZCZE LEPSZE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mariola już się o Ciebie martwiłyśmy:P :) fajnie że PJtka Wam się udała:) zresztą czy mogłoby być inaczej?:P raczej nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D KURCZE NAJBARDZIEJ NIE MOGE UWIEZYC ZE RZUCA PALENIE!!!!!!!!!!NA WARTE ZAMIAST FAJEK KUPIL SOBIE CUKIERKI!!!!!!EXTRA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola no to gratuluję:) Fajnie że przynajmniej próbuje:) Mój się też już kilka razy za to zabierał ale jakoś mu to nie wychodzi:P ale po wojsku nad tym popracujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mientka
No cześć! Wreszcie się odezwałyście:) No i byłam u tego fryzjera i ścięłam włosy tak jak mi radziłyście - no i super!!! dośle Wam fotki. no to zmykam. G. już niedługo wychodzi z wojaaaa!!! HURAAAAA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom bardzo sie ciesze!!!zobaczymy czy wytrzyma przed wojskiem rzucil i nie palil pol roku ale znowu zaczal a wojsku juz tez probowal ale mu nie wyszlo, moze teraz, zobaczymy!!!!kurcze juz wiem ze nastepna pjka bedzie dopiero na koniec marca...ale szybko zleci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wertka
Mój facet nie jest w wojsku, bo skończył studia i teraz pracuje. ale podziwiam Was, że wytrzymujecie:) Pozdrawiam -- szybko zleci i będziecie razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na moment... chcialam sprawdzic czy nasze forum zyje i widze ze tak :) Mariolu jak milo ze w koncu jestes z nami jestem ciekawa czemu mialas tak dluga PJ i ile trwala? a ja teraz pisze z Bartkiem puscil mi sygnal dopiero o 15 a od 18 piszemy w sumie jest troche dretwo bo oboje udajemy ze nie bylo zadnej klotni :P i gadamy o glupotach ale juz bedzie dobrze :) postaram sie zajrzec wieczorkiem bo musze jeszcze troche sie pouczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia i Natalka swietny pomysl z tym tickerkiem:) udalo mi sie go zrobic! No i pokazuje dokladna liczbe ddc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez... Kurcze dlaczego tak malo nas tu zaglada? Jest wieczor, a tu pustki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda że jakoś tak mało dziewczyn tutaj zagląda:o myślę że od jutra pewnie będzie lepiej bo skończą się PJtki i na forum zacznie się ruch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obys miala racje Natalka... Jak bedzie taki ruch jak teraz to jeszcze troche i przestane tutaj zagladac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet ja będzie tak jak teraz to nie przestanę tutaj zaglądać! Zresztą prawie zawsze można na kogoś trafić, jeszcze nie jest bardzo źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znow tylko na chwile chyba za wczesnie pochwalilam ze ruch sie robii na forum :) a moj zolnierz po klotni bal sie zadzwonic ale w koncu dal sie namowic tylko sie wczesniej upewnil czy nie bedziemy sie klocic bo jak sam powiedzial to najgorsza rzecz jaka go moze spotkac w woju :D no i teraz grzecznie czeka az skoncze tu pisac musze trzymac dyscypline :P no mam nadzieje ze od jutra naprawde zrobi sie tu ruch bo brakuje mi juz naszych grupowych pogadanek :) a teraz juz sie z wami zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, dawno mnie tu nie bylo, za 4 dni moje kochanie ma przysiege :) nareszcie sie chyba doczekam :). pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia sloneczko gratuluje!!!!!!!! To piekne:) Zycze Wam powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×