Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Natalko mam prośbę do Ciebie :) Zrób mi jeszcze raz suwaczek jak możesz bo wtedy co mi zrobiłaś to dni się nie zmieniały i go usunęłam wychodzi 28.08.2007. r czyli zostało 171 dni. 👄 pleaseeee 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilke bo zaraz lece do kumpeli :P juz jestem troche spokojniejsza co prawda Bartek nie jest zdrowszy ale jego stan sie nie pogorszyl a to najwazniejsze! no i w koncu zaczyna to bardziej przypominac grype bo juz ma katar i strasznie boli go gardlo. Na szczescie dzis nie bylo zaprawy i przez caly dzien nic nie robia i teraz zasnal najgorzej ze znow na obiad pojdzie :( a teraz znow im sciemniaja ze na Pj pojada jak sie naucza do wtorku testow... normalnie klamac to oni potrafia przeciez i tak wiadomo ze tak nie bedzie... no nic postaram sie wpasc wieczorkiem. zycze wszystkim udanego popoludnia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia juz zrobila porzadek w mojej poczcie!!!!wyslesz jeszcze raz???:D nheheh a wiecie co???Michasiek mi dzisiaj powiedzial ze chcialby dostac odemnie list...tak sobie powiedzial po prostu....powiedzialam ze postaram sie cos napisac...heheheh nie wie ze chyba pomyslimy w tym samym momencie:D:D: bo list juz mu wyslalam wczoraj a on o tym nie wie:D to chyba jakas telepatia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak tu pusto.....Necia czekam dalej na zdjecia:D ide upiec jakies ciasteczko:Dmusze wyprobowac bo Michasiek sobie zazyczyl jak przyjedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moj lobuz bedzie mial dzisiaj przerabane!!!!wlasnie dostalam smsa:kochanie zadzwonie dopiero za 2 godziny bo jestem na stalce!!!wrrrr ale sie zdenerwowalam bo mowil ze nie bedzie chodzil!!!!heheh ale sama mu mowilam zeby sobie czasami wyszedl bo tez sie musi odstresowac:pdobrze ze tylko na 2 godzinki poszedl....ale i tak dostanie!!!!!!tylko sie boje ze zacznie palic znowu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka chyba tu teraz nikogo nie ma:o Necia przepraszam za tego suwaczka:o przedtem wpadłam tylko na chwilkę i zaraz musiałam zmykać! Ale widzę że Ewcia Ci zrobiła suwaczek!:) Oj Mariola ja bym się też wkurzyła i to bardzo znając mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :P niedawno wrocilam od kumpeli i od razu mi lepiej chyba my dziewczyny mamy wrodzona potrzebe plotkowania :D powiedziala zebym przyjechala do niej na weekend do wawy zeby sie rozerwac ale moj misiek by chyba zawalu dostal :P a tak w ogole to wczoraj znow gadalismy o stalkach i mowil zebym nie myslala o glupotach bo on i tak nie zrobi nic zlego i obiecal ze bedzie ze mna bedzie mnie kochal i nigdy mnie nie zdradzi :) on jest taki kochany :D a dzis przespal caly dzien wiec w nocy robimy sobie maraton telefoniczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mam pytanko czy ktoras wie o ktorj zolnierze dostaja listy bo ja wyslalam ta paczke w czwartek priorytetem wiec powinna na dzisiaj dojsc a jeszcze nie dostal... w sumie moj braciak mowil ze u niego dawali rano wiec jesli przyszla pozniej to czy jest mozliwe ze ja jutro dostanie? bo tam wyslalam mu jakies leki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno jesli nie wiecie nic o tych listach to popytajcie swoich chlopakow bo to wazne! czy rano czy wieczorem i czy w niedziele? z gory dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia powiem tak:P raz wysłałam Tomkowi list w poniedziałek rano pryjorytetem a dostał go dopiero w piątek popołudniu:o okazało się że przetrzymywali ten list na jednostce! Nie otwierali go ani nic takiego tylko poprostu zapomnieli roznieść pocztę:P Wydaje mi się że nie ma reguły o której dostają pocztę to zależy o której przyjdzie listonosz i o której im rozniosą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik jest do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik jest do bani
tak wiem bład tam jest ale mi sie nie chce poprawic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh wlasnie rozmawialam chyba ze wszystkimi kumplami Michaska z pokoju:D:D:D hehehe ciesze sie ze ich \"poznalam\" heheheh berdzo wesolych ma kolegow:D i sympatycznych:D i po wyjsciu czyli 24lipca od razu jada do Michaska:D ale bedzie impreza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musimy rozkrecic ten topik!!!a nie tylko narzekac!!!ja tu wchodze kilka razy dziennie!!bez przerwy cos pisze!!!to od nas zalezy jaki ten topik bedzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eehhhhhhhh nie ma juz nikogo to ja tez ide.........jutro caly dzien w szkole...:/....dobranoc mile panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia co racja to racja stara ekipa dodawała poprzedniemu temacikowi ducha:D ale fakt że na tamtym temacie było inaczej nie znaczy że tutaj musi być gorzej!! Tak jak Mariola mówi wszystko zależy od nas a nie od tematu! Trzeba tylko zaglądać i pisać a będzie tak jak wcześniej:) Paulunia nie martw się! Każdemu sie zdarza gorszy dzień akurat Ty miałaś go dzisiaj! Jutro już napewno będzie lepiej i sobie pogadacie:) Mariola to miłego dnia w szkółce jutro i żeby Ci szybciutko minęło:) U mnie jutro wesoły dzień się zapowiada bo rodzinka się dzisiaj zapowiedziała z małymi dzieciuszkami:) i pewnie będzie wesoło:) Mojemu Wojaczkowi się troszkę humorek poprawił a jak Jemu to i mi:D nie smutajcie się Kobitki:) spokojnej nocki i kolorowych snów:) 🌻 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejqa dziewczyny :* a ja mysle ze ruch był ten sam, tylko ze bajer polegał na wrazeniu wzrokowym ilosci stron i jakos tak sie to inaczej wydawało, ale teraz to tez szybko leci...:) bynajmniej ja staram sie wpadac kiedy tylko moge.... Sprawa tych wczorajszych orzypaodkow, co sie obawialam ze to...to okazało sie ze chleb dostali jakis stary czy splesniały,m chyba chodziło o tą mąke co mowiłam- teraz poiwiedzcie mi ze nie mam intuicji, jak tylko weszła mi mysl o tej zakazonej mące, to sie uspokoiłam a dzisiaj sie to potwierdziło... Juz jutro raniutko go zoabacze :) A co u was? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeeeeej czyzby wszytskie w sobotni wieczorek spały o tej porze? mam nadzieje ze chociaz gdzies sie dobrze bawicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laseczki Mariolcia wysłałam Ci fotki:) Mój Tomcio ostatnio poszedł na stalkę na 3 godzinki i po tych 3 godzinkach tak mu się język plątał, byłam zła na niego ale potem mi przeszło:) Tez mu się coś od życia należy ;) Ja wczoraj byłam na piwku z jego bratem , i Tomuś non stop - zazdrośnik jeden wydzwaniał do mnie czy już jestem w domu. Czasem mam wrażenie jakby był na miejscu bo gadamy chyba z 10 razy dziennie :P Co tam u Was? Spokojniutko tu jakoś:) Ja dziś w pracy niestety jestem:( ale jakoś przeżyję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje w szkole policealnej jestem sekretarka a dziś mam dyżur za Panią dyrektor i muszę tu gnić:( Jeszcze głowa mnie po wczorajszym boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) Wpadłam życzyć wszystkim miłej niedzieli! Necia żeby dzionek w pracy szybciutko Ci mijał:) Kurcze to seretariaty pracują nawet w niedziele?! Straszne.... Ja się szykuję na przyjęcie gości bo pewnie za chwilkę się pojawią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×