Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Aneczka wejdz na swoja poczte tam bedziesz miala wiadomosc musisz aktywowac to bo inaczej nie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia warta trwa 24 godziny u mojego od 16 jednego dnia do 16 dnia nstępnegop!! Teoretycznie powinni potem mieć wolne i odsypiać ale przeważnie muszą jeszcze coś robić do ciszy nocnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie mogę się doczekać następnego razu....nastepnej wspólnie spędzonej nocy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaaa... Bo mój zaczął warte wczoraj o 12rano... :( więc teraz mu się skonczyła... I jest cisza.. Madziu a mam takie małe pytanko.... Mogłabyś i mi zrobić suwaczek 🌻 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę komuś zrobić suwaczka jak chcecie na swoim koncie i nic nie trzeba będzie zakładać:) Misia tylko podaj datę wyjścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Data wyjscia : 30.10 :) i jakbyś Natlko mogła to jeszcze ile jestesmy razem :) A jesteśmy od... 12.06.2004 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( Buuuuu Ja zaraz nie wytrzymam... Musze z nim porozmawiac i to wyjasnic :( kurcze no... sprubuje zadzwonic.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tez się nie odzywa ale ma jeszcze służbę więc nie może za bardzo....ja to rozumiem....bo oni nie zawsze mogą pisać....tak jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki nie masz za co przpraszac....dziekuję za szczere chęci...ale to przeciez nie twoja wina...:-) oki Nataleczka a mi zrobiłabyś suwaczek!!!!?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
data wyjścia z wojska 30.10.2007 i od kiedy jesteśmy razem.....02.08.2004 r!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja mykam:)ide na piwoo:Dmam nadzieje,ze sie nie upije:P Aniu jeszcze raz przepraszam:) 3majcie dziewczynki milego wieczorku:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozze Natalcia :( Jaką gafe szczeliłam...! Miało być 12.06.2005roczek.... :-D uu... poprawiłas byś może :( ? Dziekuje Ci 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×