Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

kurde wysłałam liścik mojemu misiowi ....w poniedziałek...priorytetem....i jeszcze nie doszedł...mis mi pisał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka 84.
Wy to pewnie jesteście takie świete że nawet nie pieścicie swojego faceta oralnie .Współczuje facetom że ich własna kobieta brzydzi sie ich ciala. A powinnyści kochać całe ciało a nie tylko usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź wyluzuj troche DZIEWCZYNKO!!!!!Nie w ten przedział sie wbiłaś.....znajdz taki topik w którym znajdziesz bratnią dusze w tym temacie....my tu mamy inne sprawy na głowie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ależ nie ma za co:) Pomarańcza a skąd Ty wiesz że my nie kochamy ciał naszych facetów może poprostu nie chcemy Ci się zwierzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w jaki sposób my kochamy się ze swoimi facetami.....w żadnym wypadku nie powinno cię obchodzić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny szkoda dyskusji i nakręcania tematu proponuję ignorować osoby które piszą jakieś głupoty!! Zanm to już z doświadczenia pisania na tym forum! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak macie jakieś swoje zdjęcia to po przesyłały byście mi.....bo ostatnio mnie nie było jak rozdawałyście kazdemu foty..... na adresik anna.jagiela@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka 84.
spoko dziewuchy wyluzujcie troche. chciałam sobie porobić z was jaja. Ja też mialam faceta w wojsku i wydawało mi sie że świata poza mną nie widzi. Pod konie woja dowiedzialam sie od jego kolego z pokoju że mnie zdradzał . W sumie to zawsze było coś na 5 min ale jednak było. Lepiej nie ufajcie swoim wojakom na 100% , i troszke ich obserwujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×