Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

kurcze bd zaraz spadac bo brat mnie wygoni.....jutro wpadne dziewczynki....dziex za miła rozmowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie (odpukac) nie choruje :P ale dzis sie przeziebilam bo bylo zimno a ja jeszcze poszlam na lody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak zapomnialam ze Twoj ma urlop :D a to sie rozumie my za bardzo nie mamy kiedy nawet sie soba nacieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Aneczka:) jutro bede tylko w ciagu dnia bo moje kochanie przyjedzie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale jaja moj brat chcial kompa to go wygonilam a on poszedl do rodzicow i mowi \"wolalbym zeby Ewa sie nie urodzila\" ale onjest glupiutki :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero 18 mi idzie ;) Jak to moj kuzyn mowi, niby mloda ale stara dupa z Ciebie :P Bo duchowo to na 18 sie nie czuje.. ale na znacznie wiecej. Ale jak to mowia.. zycie ;) Tak sie patrze na sterte tych zeszytow i sie zastanawiam kto mi je przepisze :P Moze ktos chetny? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja nie! :P a mnie ciagle mylil twoj nick i te 77 wiec musialam spytac bo jakies to by bylo niemozliwe zebys byla taka stara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa moj brat tez tak mowi.. Ostatnio powiedzial ,,Ja nie chcialem takiej siostry\'\' albo ciagle mowi, ze wolalby, zeby mnie nie bylo :P Pa Aniu i do jutra ;) A ja znowu czesto choruje.. potrafie cala zime przelezec :P Ale najwieksze problemy od roku mam wlasnie z tymi zylami.. ale to tez rodzinne :P Beata.. Ty to masz dobrze.. Tyle czasu ze swoim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ty tez bedziesz tyle miec :P moj wezmie albo w sierpniu albo we wrzesniu juz powoli to ustalamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa.. mloda duchem i cialem :D Beatko, oj, Kochanie Ty moje.. To ja juz Ci przesylam.. Przesle Ci polski i geografie, bo tam najwiecej pisania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj bierze w czerwcu, bo wtedy sa dni mojego miasta.. wtedy zawsze sa imprezy, no i on stwierdzil, ze chce wlasnie wtedy :D Oczywiscie ja nie mam nic do gadania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Was tez czekaja urlopy Waszych zolnierzy:) Ja caly czas wchodze nad jezioro za darmo;) a za free jest do 15 lat... Ciekawe czy w tym roku tez wejde za darmo:) i wcale nie czuje sie na 20 latek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati a moze Ty wiesz czy jest tez znizka na intercity bo teraz przeczytalam w necie ze tak a wydawalo mi sie ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata bo Ty mlodziutko wygladasz.. taki Aniolek z Ciebie ;) Przypominasz mi moja ciocie, a mojej mamy przyjaciolke.. tez miala na imie Beata.. Tylko, ze jej losy takie smutne, bo zmarla w wieku 24 lat, jej synek mial wtedy 3 miesiace.. Ale to byla na prawe ladna kobieta. Szkoda, ze nie mam jej zdjecia na kompie, moze kiedys zeskanuje i Ci przesle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na fotkach mam 16latek :-P Teraz mam 17 :) młoda ogolnie jestem :-P hihi a co do wagi.. to mi moja odpowiada.. może i niby ta niedowaga jest.. ale ja jej jakoś nieodczuwam hihi Mój dalej milczy.. ale teraz wiem na 100% że śpi.. niech on się wkoncu obudzi :-D heh tak bardzo bym chciała mieć już to za sobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj od 12 czerwca ma poligon... A imprezy w moim miescie zaczynaja sie od wielkiej impry techno na zamku w maju:) tzw. Terminal. A potem festiwal oskiestr detych i wiele koncertow w amfiteatrze i na zamku... Mam nadzieje ze Łukasz bedzie mogl przyjezdzac chociaz na niektore z tych imprez... A jak nie to mamy koniec lipca i caly sierpien dla siebie:) tez imprezowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze by bylo bo moj misiek ma wrocic do 20 w poniedzialek i woli jeschac o 3 w nocy intercity niz w niedziele o 19 bo i tak spedzi w pociagu ponad 20 godzin :( ale jakos to bedzie no to ja mykam do tej nauki moze jeszcze pozniej znajde chwile... i dam kompa dla tego dzieciaka bo sie rozplacze :D no to trzymajcie sie papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, kiedys sie przeciez obudzi:) albo juz nie spi bo jest pora kolacji:) poczekaj az zje, wtedy pewnie sie do Ciebie odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no smutna.. ale to juz wiele lat temu bylo. Ale fajnie masz w tym swoim miescie.. same imprezy. U mnie zazwyczaj jakis jeden koncert w amfiteatrze taki porzadny.. Bo reszta to takie sobie. Wszyscy chleja i zasypiaja pod lawkami.. i tak co roku.. Jedyne co fajne to dyskoteka, ale to zalezy tez jaki Dj puszcza muzyke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraja sie zorganizowac mieszkancom czas:) i dobrze bo nie musze nigdzie wyjezdzac A gdzie Ty mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×