Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam Suri🖐️ nową forumowiczkę:) Dobrze, ze jedna chociaż swoim wiekiem podobna jest do mnie:P Cześć Viki - mam nadzieje, ze dołączysz do nas, skąd jesteś? Ile Was km wojsko dzieli i gdzie jest w jednostce? Viki ile masz lat? Misia - na pewno wszystko będzie dobrze, nie zamartwiaj sie na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjjjjjjjjjj z Nami chyba koniec tyle Wam narazie moge powiedziec :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia a mozesz napisac z jakiego powodu,o co się pokłóciliście czy nie chcesz o tym mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka a ja nadal nie mam od Ciebie zdjęć, nie moge Cię uprosić od tygodnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest Fatalnie !!!! KLOTNIA ? SAMA NIE WIEM TERAZ O CO Chyba jeszcze NIGDY nie bylo az tak źle !!!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:( To chyba koniec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunie nie denerwuj się na zapas. Misia nie wiem co powiedzieć :( Blondynaczke - sorki zwracam honor:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już wszystko wiem! Troszkę mi ulżyło ale i tak się martwię! Mojego Wojaka przedwczoraj z posterunku wzięła karetka do szpitala!!!!:O Ma prawdopodobnie zapalenie wyrostka robaczkowego:( i nie tylko on bo aż trzech chłopaków z jego jednostki leży w szpitalu:o kurcze porażka ale cóż mam nadzieję że to nie nic innego:(:( Nie dzwonił bo nie miał przy sobie komórki zostawił w plecaku którego mu nie dali jak szedł do szpitala:o a powiedzieli mu że zawiadomią rodziców ale oczywiście tego nie zrobili a on caly czas myślał że my o wszystkim wiemy:o uff.... troszkę mi ulżyło ale teraz też mam się o co martwić! SURI3 witaj widzę że jest troszkę nowych dziewczyn:) fajnie cieszę się!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Witam też nowe dziewczynki: Suri, Marike i Wiki, Mam nadzieje, że zagościcie tu na dłużej:) Misia nie możesz sie załamywać. Wiem, że to straszna sytuacja, ale musisz to wytrzymać, a jak nie to pojedziesz do niego w niedziele (pojade z tobą, przy okazji odwiedze swojego bo ma w niedziele urodziny:p) Więc wsiadamy w pociąg i będzie musiał z tobą porozmawiać, a pozatym będzie tak szcęśliwy i zapomni o wszystkim:P Prosze o zdjęcia, bo dostalam tylko od Ewci (zresztą śliczne). Prosze o więcej! Odwdzięcze się swoimi! No dziewszynki prosze:Necia,Pati, Natalka, Ania, Misia, Paulinia, Blondyneczka, Bebe i wszystkie dziewczynki! beacia-89@o2.pl ...CZEKAM... Beacia ja 10 dni ze swoim Miśkiem spędze dopiero w lipcu:( Zazdroszcze! Pozdrawiam i zmykam:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Dziewczyny jak się wali to u wszystkich! U Misii problemy u Pauli też u mnie też nie kolorowo:( cholera jasna pieprzone wojskoooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnawiki
mam 19 lat a dzieli nas ok 450km... Misiek jak dostaje PJ to jedzie do mnie caly piatek w domciu jest w sobote rano a w niedziele rano juz musi jechac z powrotem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnawiki
A moj misiek jest w Brodnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez w wojsku;/ Poszedl w listopadzie jakies 500 km. A teraz jest ok 50 km wiec jakos zyje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia moje zdjątka się wysyłają:) czekam na Twoje ncisowska@onet.eu Wiki zaczernij sobie nicka:) żeby nikt się nie podszył pod Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnawiki
a moj na poczatku byl 60km odemnie a po przysiedze dali go tak daleko...:( Ale jakos dam rade. Przynajmniej taka mam nadzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie martw się Twojemu napewno nic nie będzie! Ale na PJtkę to ja bym się nie nastawiała:o jednak trzeba zachować ostrożność choćby nawet to nie była s:( ale wiadomo trzeba uważać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnawiki
kobietki a mozecie mi powiedziec jak wstawic ten suwaczek na forum bo niebardzo wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) kurcze widze ze nasze forum sie rozkreca znowu:D witam nowe forumowiczki:D widze ze ten dzien tez jakos dla was nie wesoly:( kurcze a nie mam czasu zeby z wami porozmawiac:( przeczytalam tylko wszystko...moze bedze wieczorkiem....... Paula jak uslyszalam w radiu o wesolej to od razu pomyslalam o Tobie ze pewnie bedziesz sie teraz bardzo martwila:( ale skoro jest w innym budynku to napewno mu nic nie grozi... Misiu:(:(:(tak mi przykro :(:(myslalam ze jak dzisiaj tu zagladne to juz bedzie miedzy wami wszystko wyjasnione:(:(:( Natalko wyobrazam sobie co musialas sobie myslec jak sie dowiedzialas, dobrze ze juz wszystko w porzadku no a moj Misiek jutro rano wyrusza do domku:(:(:(i jest mi smutno z tego powodu:( no i wogole znowu stal sie taki \"oschły\"wogole nie rozmawia o uczuciach...wydaje mi sie ze juz mu nie zalezy na naszych dlugich rozmawach i wogole...no ale trudno jakos moze to przeczekam....jeszcze 4 miesiace:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) zaraz mi serducho wyskoczy! Moje kochanie juz jest w Laskowicach w domu, przyjedzie do mnie za godzinke!!! Juz sie nie moge doczekac:) Ale widze ze u Was nie za dobrze... Kurcze, chyba ja przejelam cale szczescie... Kochane jestem z Wami, bedzie dobrze! Nie ma innej opcji:) Kicia, zaraz Ci wysle moje zdjecia i czekam na Twoje:) i nowych dziewczyn tez! Przysylajcie na bebe87@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalciu bardzo sie ciesze ze wszystko sie wyjasnilo, wyrostek to nie taka straszna sprawa:) przezyje ;) , Beatko ja to samo bede przechodzic co Ty dokladnie za 24 godzinki hehehe juz sie niemoge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia doszly do mnie fotki i powiem Ci ze zaniemowilam z wrazenia;) nie spodziewalam sie nagich facetow! Az mi cisnienie podniosly:) swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe rozumiem co czujesz ,ja sie zwsze denerwuje jak moj chlopak przyjezdza,brzuch mnie boli jakbym go miala pierwszy raz zobaczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki cofnij sie o strone czy dwie, gdzie pisalam Suri jak sie zalogowac itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×