Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

seria ja tez nie wiem co z mojej sesji wyjdzie bo mysle caly czas o nim i nie moge sie skupic nad niczym.....tak jakby nic poza nim nie istnialo juz,te pierwsze dni sa serio ciezkie jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za fotke:) Kurcze, jak Wy slicznie razem wygladacie... Ze tez musi istniec wojsko:( ktore zabiera nam naszych kochanych mezczyzn... Mojego skarba nigdzie nie przeniesli jest od poczatku sluzby w tej samej jednostce... Tak daleko niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny ja tu jeszcze na tym forum do pazdziernika zabawie..wiec całkiem długo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem masochistka hehe, bo jak siegam po ksiazke z przedmiotu ktory niebawem chce zdawac to za zakladke dalam sobie zdjecie Robaka hehe i w ten oto sposob patrze na niego i bujam w oblokach a z nauki nici :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zabawie tu do pazdziernika,a ty suri mieszkasz z rodzicami?bo ja n astancji.......sama jedna.......bo wczesniej z misiem i kurwica mnie strzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina mozesz sprawdzic poczte, moje foty poszly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
dziewczyny tez bym chciala pochwalic sie jak milo spedzialam czas z moim..........ale niestety ja spedzam dnie sama albo prac albo dom i tak w kolko czekam na niego.Nie wiem czy bedzie mial komorke tam jest przeniesiony od wczoraj do Ksiażęnic wiec nie mam pojeia a dzisiaj jest 13 dzien w ktorym swietowalismy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys a probowalas dzwonic do niego na komorke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja mieszkam z rodzicami,niewiem samej chyba byłoby mi ciężko zniesc to całe wojsko a tak zawsze moge pogadac itd..ale jak moj misiu przyjezdza na pjtki to sie wynosze do niego:) No czasem on do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe piekne fot.......az zal ze nam ich zabrali...kurwa kurwa kurwa mac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
dawalam sygnalki jeszcze wczesniej i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak ja bylam w domu to tez lzej,ale jak tu sama ....a wczesniej to bylo moje i jego gniazdko....aj dzis ustalilam z miskiem,ze jakpo przysiedze dostanie przepustke to zostaniemy w ostrodzie w hotelu zeby byc tylko we 2 i zeby nikt nam nie przeszkadzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka,u niego musi cos nie grac ze tak sie zachowuje,te wojsko moze go przeroslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka strasznie mi przykro. Tak czytam sobie to co piszesz i mysle ze gdyby moj tak mi zrobil to nie bylabym taka cierpliwa jak Ty ( mimo wielkiego uczucia ). Po prostu uwazam ze takie sprawy zalatwia sie troszke inaczej. Przede wszystkim uwazam ze po czasie ktory przezyliscie razem naleza Ci sie!! solidne wyjasnienia. Bo to ze on mowi ze Cie nie kocha... smieszne - nie mozna przestac kochac z dnia na dzien, wiec albo ta mysl mu kielkowala juz przed wojskiem ( a wtedy wychodziloby na to ze swietnie udawal do przysiegi ), albo ( i to wydaje mi sie najbardziej prawdopodobne ) przestraszył się! przerazila go perspektywa tych miesiecy... moze bał sie, ze Ty sobie z tym nie poradzisz... jesli tak bylo to trzeba mu uswiadomic to ze teraz w obecnej sytuacji jest Ci znacznie ciezej bo go stracilas, oczekiwanie jest niczym w porownaniu do tej sytuacji! Sprobuj sie z nim skontaktowac, a najlepiej to sie dowiedz kiedy bedzie na przepustce, jesli masz taka mozliwosc. I zmus go do szczerych wyjasnien - bo to Ci sie nalezy!! Rozpisałam sie, ale ja niestety cierpie na \"słowotok\" hehe Trzymaj sie dzielnie kochana 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze on sobie wszystko przemysli i podejmie wlasciwa decyzje:) jak przyjedzie na pj i Cie zobaczy to przeprosi Cie i wszystko wroci do normy:) Musisz byc dobrej mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina daleko masz do OstrOdy?Fajne miastko byłam pod wrazeniem jak pojechałam na przysięge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri3 mam 3 godziny,ale pojade na przysiega autem z jego rodzina,a potem wroce autobusem(5 godzin)ale to nie wazne dla iego zrobie wszystko,a myslisz ze ile przepustki dostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
72 godz jestem pewna bo kazdy tak dostał jak przysiega bedzie w piątek to do niedzieli 21 bodajze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...........super i 72 godziny w hotelu......zdala od wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a przysiega juz 1 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina pojedziesz z jego rodzina i zostaniesz w Ortrodzie? Nie myslisz ze to troche nie fair w stosunku do jego rodzicow? Przeciez oni tez tesknia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on sam to zaproponowal,poza tym rozne bywaja sytuacje rodzinne..mam nadzieje ze rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakie on ma kontakty z rodzina ale lepiej niech uprzedzi wszystkich ze beda wracac sami bo Wy zostajecie w hotelu... Zeby nie bylo pozniej nieprzyjemnej sytuacji... Wiesz o co mi chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie nieprzyjemnyych sytuacji,poza tym to jego rodzina i on mnie prosi zebym zostala,a ja sie zgodzilam,mysle ze postapilybyscie tak samo,nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze tak:) ! ale lepiej niech jego rodzina wie ze nie wroci do domu... Czasem przygotuja impreze w domu a on nagle powie im ze zostaje w ostrodzie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka wam...:):P Widze ze przybylo troche nowych osób :P Ja własnie wrociłam od mojego wojaczka, niestety pojechał o 20 i troche lipno teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
seria ja bardzo dziekuje ze tak sie rozpisalas to dla mnie bardzo wazne wlasnie tu jet duzo zagadek nie da sie tej sprawy tak poprostu wyjasnic codziennie sie zastanawiam nad powodem i sie drecze myslami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
wlasnie pisze smsa do niego wkoncu dzisiaj 13 mielibysmy 16 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Madzia:) Nie smutaj sie... Bedzie dobrze:) ile jeszcze Twojemu zostalo? Nie masz suwaczka dlatego pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem...uprzedzi ich,ale jak sie upra zeby wrocil do suwalk to tez sie nie obraze,tu czy tam ...aby z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Beatko... Ano niemam suwaczka bo nie wiem jak to sie robi :P hehe Mojemu jeszcze zostalo okolo 165DDC sporo....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×