Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Hej Kochane! Dawno mnie tu nie bylo heh caly weekend, duzo zapisalyscie stron przez ten czas. Milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pewnie teraz Ciebie nie ma..mijamy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem troche zaniepokojona stanem psychicznym mojego zolnierza... Ja jakos wytrzymuje ta rozlake i tesknote, ale on sie z dnia na dzien coraz bardziej zalamuje:( wczoraj pisal ze stracil nadzieje ze wogole dostanie pj... A widze jak bardzo mu na tym zalezy... Mi zreszta tez, ale ja widze sie z rodzina, przyjaciolmi a on nie:( kurcze, zeby go wypuscili na poczatku czerwca zeby nabral sil na poligon... Martwie sie o niego... Moje kochanie... Pisze mi codziennie jak bardzo teskni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tak siedze w pracy i zerkam czasami w wolnej chwilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) siedze w pracy, dlatego tak zaocznie bywam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Bebe,ja np jak moj miał ten kurs na prawko i długo sie nie widzielismy tez zauwazałam ze się załamuje a jak przyjedzie na pjtke nabiera sił na dalszy pobyt we woju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on juz miesiac nie byl w domu... Do tego oni pozbawiaja go nadziei na pj...:( chamy bez serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez tesknimy,jest nam źle ale zawsze mamy jakąs odskocznie mozemy gdzies isc do znajomych,na zakupy a oni ciągle te same twarze,ciagle jedno miejsce zwariowac mozna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak oni tak moga... Napewno widza ze oni powoli sie zalamuja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie mu się naprawde,miesiac to duzo...napewno lepiej by mu było gdyby miał jakas nadzieję na ta pjtke to przynajmniej wtedy jest jakis cel czekac do okreslonej daty..a tak to naprawde smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem jak u mojego teraz na tej macierzy będzie z tymi pjtkami..na szkólce to super było a teraz jak raz w miesiącu by przyjechał..on się załamie i ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stalki tez im zniesli... Nawet na browarka czy pizze nie moze wyjsc... Tylko non stop siedza w tej jednostce:( Do tego moj ma warty i sluzby (na zmiane) co 24 h...:(:(:( ale przynajmniej szybko zasypia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic ciekawego. Marcinek chyba w ten weekend przyjedzie a moze nawet w tygodniu juz bo lezy na izbie bo znowu cos mu sie zaczelo dzic z ta noga. Martwie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze:) moj przyjezdzal raz w miesiacu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe u mojego tez nie ma stałek wstrzymali do odwołania,wart jeszcze nie ma dopiero jakis test pisali czy moze miec...słuzby miał 3 na szkółce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby mowią ze na szkółce jest gorzej niz na macierzy,oby nie było odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jedno dobrze ze nie maja stalek a na drugie nie bo nie maja mozliwosci sie oderwac od tej codziennosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam dobrze bo moj jest co dwa tygodnie. Ale jak teraz przyjedzie to bedzie zly na mnie, bo jego tata odwozil go na pociag i jak wracal z powrotem to mial wypadek...odrazu jechalm tam z jego mama ale zabronili mi do niego pisac o tym....a teraz przyjedzie i bedzie zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:)kurcze i moj Misiek dzisiaj raniutko pojechał:(i znów mi sie nic nie chce;(;(;(ale wiem,ze za2 lub 3 tygodnie najprawdopodobniej przyjedzie na 5 dni wiec jakos wytrzymam:) kurcze alescie sie rozpisały musze to wszystko nadrobic;) zauwazyłam,ze mamy nowe dziewczyny:)wiec witam serdecznie w naszych skromnych progach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
czesc dziewczyny wczoraj polozylam sie z placzem od rana chodze przybita siedze na balkonie opalam sie i rozmyslam o tym wszystkim jeszcze do pracy na 14 a ja wogule nie mam glowy do codziennych spraw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooo Blondyneczko! Madziara tez bym sobie wszamała,apetytu mi narobiłas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×