Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość jusinka
Justyna to ni jest tak ze sie balem ze mozesz kogos sobie znalesc w tej sytuacji bym sie nawet cieszyl jak bys kogos znalazla i mogla o mnie zapomniec przepraszam cie ze taki jestem ale naprawde to jest doskonale przemyslana decyzja i ona jest nie zmienna.....( jeszczee cos napisal na koniec ale nie zrozumialam tego i poprosilam go zeby wyjasnil ) no i co????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
on juz mie nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Beatko🖐️:)Kurcze ale mnie tesciu nakarmił:D nie moge sie uniesc:D i mam lekka faze bo wypiłam z dziewczyna Łukasza brata po 4 drinki tesc chciał mnie odprowadzic do domu ale jak by to wygladało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem dlaczego... skad taka szybka decyzja? On nie daje Ci szansy... Cholera...:( nie wiem co o tym myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe a no jasne ze sobie zapisz... Ja spadam w kimonko bo jestem troche padnieta, zdolowana i zła CzEsc WAm 🌼 PozDrowionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijaku Ty;) ale napewno fajna impreza byla:) Jak tam Łukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
ja juz nie wiem co robic co o tym myslec ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niewiem co temu chlopakowi sie stało ze tak z dnia na dzien sie odkochał:( a moze poznał tam jakas dziewczyne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka,czy go pogilelo czy co,niech sie kurwa zastanowi,ja nie rozumiem tego paulinko,to mily wieczor spedzilas!nalezalo ci sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak fajnie było:) u Łukasza w domu jest zawsze taka fajna atmosfera ze zal sie za kazdym razem zegnac:) no ale jutro szkoła i nie mogłam długo siedziec bo musiałm jeszcze referat dokonczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
poznac dziewczyne to nie zabardzo bo do przysiegi nie mogli wychodzic...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po 4 drinkach nie myslalabym o referacie,heheeh,misiek dzwonil,jeje,dodaje sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy musi byc ten referat konczony po 4 drinkach;) tez bym sobie poszla na jakas impreze... W tygodniu mam prace a w weekendy szkola... Ale za tydzien jade na juwenalia:) tylko szkoda ze bez mojego skarba...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys wiesz co mysle? Ze koledzy z pokoju mu cos nagadali... Moj jako jedyny z pokoju ma dziewczyne i na poczatku sie z niego smiali, ze po co mu w wojsku dziewczyna i ze napewno go zdradze... Ale on ich nie sluchal az w koncu zaakceptowali \"mnie\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Bydgoszczy:) w zeszlym tygodniu bylam w Toruniu ale tylko jeden dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle e jak posluchal kolegow...to nie jest normalny...koledzy to raczej malo mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna tego wykluczyc... Moze zalezy mu na akceptacji ze strony kolegow...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
przed wojskiem bylo dobrze tylko juz oststanie 2 tygodnie przed jego wyjazdem do wojska juz byly takie nerwowe i nie klucilismy sie tylko milczelismy zeby sie nie sprzeczac....ta sytuacja ze go nie bedzie sprawiala ze bylismy tacy zdenerwowani i wogule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to akurat normalne,my tez zylismy w stesie i milczelismy,a napisal cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos sobie poradziałm z tym referatem:) chociaz ledwo widze to co pisze na monitorze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
tak pisze z nim smsy powiedzial ze najlepiej bedzie jak zapomne o nim jak najszybciej ze juz nic nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka to ja byłam w tamya sobote jak mnie misiek do pokoju taszczył bo o własnych siłach nie dałam rady:D nawet rozebrac sie sama nie mogłam:d ale dla mojego to frajda była:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co Ci doradzic Justynko... Naprawde nie wiem:( nigdy nie bylam w takiej sytuacji... Kurwa mac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×