Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Ja byłam na zakupach więc troszke czasu minęło postanowiłam zaszaleć i kupiłam sobie komplet bielizny:)) A potem zjadłam wielkiego loda troche kalorii przybyło ale co tam pojeździłam rowerkiem to moze się wyrówna:) No i znów się nudze ale do wtorku coraz bliżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
jest ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
tak jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
jest przeniesiony od wczoraj pod warszawe a nie mam jeszcze numeru tam do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) moj własnie pojechał...był dzis na 12 godzin...a ja widziałam sie z nim 4 i znow pojechał!!! :( Jusinka a gdzie pod warszawą, bo ja mieszkam 60 km od warszawy, czyli pod:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
ksiazenice wiesz gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
lamia ale masz sie fajnie...:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jusinka juz wiem gdzie to jest...to jest jeszcze przed samą warszawa, mala miejscowosc, ale nie pomyslałabym ze tam mają jednostke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
dziewczyny przesylam wam zdjecia mojego dziubka patrze na niego i placze :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym dobrze, no to w porównaniu z dziewczynami co widza chłopakow raz na miesiąc lub rzadziej to mam super, bo tak co tydzien...ale z drugiej strony..., to nie zdarze na niego spojrzec, a on juz jedzie spowrotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
aha dzieki za wiadomosc lamia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz chyba kiedys widziałam zdjęcia wasze, na fotce czy gdzies tak? sliczna z was para, w ogole z ciebie sliczna dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka tak bym ci powiedziała, ze te ksiązenice, to są tak dokładniej to ze 20 km do warszawy jakbys jechała z łodzi...:) a w połowie drogi są skierniewice, a tam ja :) no i po drodze kutno, z moim wojakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze ładny z niego chłopak, nie ma co... ale nie wierze w to co on ci powiedział, szczerze ci mowie, nie wierze...wiem, bo moj po połtora roku poszedł do wojska i wiem jak trudno byłoby mu sie rozstac, oczywiscie nikt nie jest taki sam, ale jest przywiazanie i uczucie po takim czasie, siłą rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
aha to dobrze wiedziec fajnie ze macie blisko do siebie ja gdybym miala tak jak wy to zaraz bym jechala do niego zeby powiedziec ze bardzo go kocham a nie tak przez telefon jak jeszcze sie dodzwonic nie umie :(( juz mialam chec tam jechac do niego taaaaak bardzooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
jest taki sliczny zawsze byla dumna z niego i dziekowalam Bogu za taki skarb...ehhh ciezko mi brakuje slow zeby to wszystko opisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
lamia czy ja widzialam twoje zdjecia? bo juz nie pamietam kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
ladna z was para hmm nie wiem ile kilometrow dokladnie ale taka odleglosc z Katowic do Ksiazenic do troche bedzie wrrr :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci tak...do księznic to bilet jak do warszawy raczej...czyli ze 4 godziny drogi, wiem bo w katowicach mam rodzine, to wiem ile jade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
tzn ja dokladnie nie jestem z katowic tylko okolice dokladnie bierun do katowic z godzinke autobusem pojechalabym ale boje sie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy czego sie boisz bandytów, czy rozmowy z nim? 2 godziny w ciagu dnia...no nie wiem czy bym sie zastanawiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
wogule jak tak mysle o tym wyjezdzie to boje sie jego reakcji co by zrobil moze by wcale nie wyszedl do mnie albo w najlepszym wypadku podszedl i powiedzialby ze mam mu dac wreszcie spokuj i zapomniec o nim.... wtedy chyba bym juz do domu nie wrucila :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×