Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

no, jeszcze 70 dni i Ty bediesz mi zazdroscic:p Oby szybko zlecialy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri hehe dzieki :) To jest wyczyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby moj skarb sie nie zalamal do tego czasu... Ostatnio zle znosi wojsko... Marzy o pj... A ja nie wiem jak go pocieszyc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie zawsze pocieszamy ze jeszcze troszke ze damy rade, pisze mu czesto ze go kocham ze czekam co mozemy porobic jak przyjedzie na co mamy ochote tez piszemy, samo pisanie powoduje ze sie zapomina na chwile a to duzo. A nie masz mozliwosci odwiedzenia go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe współczuje mu,mój pewnie tez by się załamał w takiej sytuacji.. Zaraz M jak miłośc to mi szybciej zleci to czekanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok kobietki ja mykam na serial..a potem same wiecie:) juz nie mogę się doczekac!jutro zdam relację! miłego wieczoru życzę wszystkim pozdrawiam FAJNIE ŻE JESTEŚCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Suri, udanego wieczoru:) Zobacze sie z nim w cywilu czyli ok 24 lipca... a nie widzimy sie od 15 kwietnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluzby co 24 h a od 5 czerwca do konca czerwca poligon. No a w lipcu nikogo nie puszcza bo to ostatni miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowil ze wolalby zeby nie mogl przyjechac za kare a nie z powodu sluzb...:( on czuje sie jak w wiezieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec moze go puszcza w lipcu, wydaje mi sie ze raczej napewno, bo nie ma czegos takiego jak ostatni miesiac to nie ma wyjazdów tym bardziej ze teraz go tak brzydko zalatwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie dziewczyny? Przeciez juz po M jak milosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to wlasnie denerwuje najbardziej ze to nie wiezienie a wyjsc nie moze,ja gadalam ze swoim teraz i znow slyszalam tylko smiechy i wrzaski jego kumoli...troszke sie zdenerwowalam i powiedzialam mu do sluchu,a teraz mam wyzuty sumienia,oj ciezkie zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie placz bebe dacie rade,wiem ze latwo mowic ale musicie dac rade,przede mna jeszcze 9 miesiecy i nie chce o tym myslec bo lzy same do oczu plyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze dam rade... Ale to takie trudne:( do tego on sie powoli zalamuje... Jest ciezko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz licze tygodniami bo wtedy wydaje sie mniej: 10 tygodni czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest takie trudne:( jak wiem ze go tak szybko nie zobacze to nie chce mi sie wstac nawet do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×