Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

jeszcze się za to nie wzięłam Andzelina bo narazie myłam włosy i tam takie rozne zabiegi upiększające..ale zaraz sie za to wezme..a Ty co bys doradziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz.....jak dla faceta to za duzo nie trzeba na siebie zakladac,hehehe;)ale ja zawsze zeby nie przesadzic wkladam biodrowki i bluzke z dekoltem...zeby choc troszke pokusic,hehe......chociaz sspodniczka to pewnie bylby strzal w 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna z Was para malutka,super!wyslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina no ja tez tak mysle o spodniach dzinsach i jakies bluzeczce na krotki rekaw bo przy nim mi ciepło:) A poza tym to i tak dzis w domku bedziemy to w spodniczke sie nie ubieram..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja tez zawsze zastanawiam sie co załozyc hehe ale najsmieszniejsze jest to ze moge sie ubrac w golf a on i tak jak przyjedzie to nie moze sie oderwac hehe czasem nie poznaje mojego miska. Fajnie ze sie dzis zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem szczesliwa! bedzie do piątku:) zaczęlam przegląd szafy i zaczyna sie problem..bo w niczym sie sobie nie podobam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje spodniczka w domu to raczej nie,to naloz jakas seksi bluzke,dzinsy i na bank bedziesz wygladala piorunujaco!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak..ale jak tu sie podobac jemu jak sama sobie sie nie podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Żołnierzowe:) Suri ja mogę Ci zrobić suwaczka bo chyba chciałaś jakiegoś:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwieczny problem co ja mam na siebie zalozyc..ja jutro bede miala ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka a ja też mogę prosić o zdjątka? Zaraz odeślę swoje:) andzelina a Twoich nie dostałam ani na jedna pocztę ani na drugą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zauważyłam że już masz ten suwaczek;P hehe nie doczytałam wszystkiego do końca i nie zauważyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×