Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

mój jeszcze niecała godzinka i wyjeżdża:) Jak bedzie juz w Poznaniu to pewnie stresa juz bede miała..jak zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam stresa,ale ptem jaka radosc,a ty paulinko musisz sie czyms zajac to i czas szybciej ci zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia szybko minie do piątku,doczekasz się napewno! Andzelina nie martw sie tam przy kolegach to zawsze tak jest,moj misiek tez nie jest zbyt wylewny bo oni hałasują,przekrzykuja cos do telefonu,spoko z czasem bedzie lepiej.Moj zawsze idzie na faje albo gdzies i wtedy mozemy spokojnie w ciszy pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No radośc bedzie jak go zobacze i to ogromna:))))!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze dziewczyny jak mi sie dluzy... Jeszcze cale 15 minut w pracy a ciagnie sie jak wiecznosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki suri3 ,tez tak mysle ze to tak przy kolegach tylko,ae ci dobrze ze go dzis zobaczysz,ja tez tylko na to czeekam.....tylko ta cholerna sesja.aj.a uczyc tak sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede za 20 min bo musze kompa odstapic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widze jedna dobra strone tego ze zobacze sie z mojm misiaczkiem dopiero w cywilu. Mianowicie nie bede sie z nim zegnac, bo juz bedzie po wojsku! i nie bedzie musial tam wracac:) Ale kurcze, jeszcze 70 dni czekania...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze wziac w pracy wolne, bo prawdopodobnie pojade po niego z tesciami a potem bedzie jedna wielka impreza u niego w domu:) nie moge sie juz go doczekac... Chyba go zjem samym wzrokiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe i tak malenko ci zostalo i jestes w super sytuacji...chociaz z drugiej strony swoje juz sie naczekalas,a pewnie te pozegnania po przepustce tez sa bardzo a to badzo ciezkie,dziewczyny a mam do was pytanko,czy wy nigdy nie balyscie sie ze w tym pieprzonym wojsku cos im sie odmieni,zmienia sie czy cos i zakoncza zwiazek,ja nie wiem ale jak on jest daleko to mam rozne mysli glupie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe zleci jakos:) dasz rade:) zawsze mnie pocieszałas to teraz ja musze Ciebie:) zostało Ci jeszcze 71 dni a mi 91 jak Ty sie bedziesz cieszyc swoim wojakiem to ja bede jeszcze prawie miesiac na mojego czekac!!:) przy tym pocieszaniu sie zaamałam:) 20 dni dłuzej musze czekac..no ale coz wytrzyma sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku tez mialam takie glupie mysli... Nie potrafilam sobie wyobrazic tak dlugiej rozlaki:( ale jak narazie dalismy rade a do konca tylko 2 miesiace i 9 dni:) Wam tez sie uda! Stwierdzam ze nie ma co za duzo myslec;) bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w mojego skarba ani raz nie zwatpiłam bo wiem ze mnie kocha i ze to całe wojsko go nie zmieni..juz 6 miesiecy jest we woju i nie widze zmiany na gorsze wrecz przeciwnie:) no i codziennie mi pisze takie słodkie smski ze nie moge w niego zwatpic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaufanie to podstawa, moj misiek sam mnie zapewnial ze nie mam sie czego bac, nie chce robic glupich akcji skoro ze mna jest mu dobrze i nie chce tego psuc ja mu ufam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja memu tez ufam kobitki,ale jak pomysle o tych jego wszystkich kompanach niedoli ktorzy nie maja dziewczyn iale za to na bank maja glupie pomysly w glowie to troszke zwatpilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam znalazłam ale one sa z czerwca tamtego roku nawet z moim miskiem, teraz troche inaczej wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie upewniłam przez ten czas bo to jednak jest proba ze nic sie nie popsolo i nie popsuje słodkie smsy teskni kocha i wogole jak przyjezdza to czasem go nie poznaje jest nawet czasem lepiej jak przed wojskiem, chce dziecka chce slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super malutka ze tak mowisz,ale wydaje mi sie ze gdybym w ogole ni emiala watpliwosci ,tylko olewke bym na to miala to by w ogole lipa byla,bo kazdy chyba jak kocha to mysli,analizuje i m arozne mysli...mam nadzieje ze to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalne to jest, ja tez mimo wszystko czasem sie zastanawiam, bo ja jestem okropna zazdrosnica nawet jak sie jakas na niego patrzy, ale wiem ze chodzi na stałki i wiem ze nic nie zrobi on sam wie ze mu to nie potrzebne i wierze mu fotki zaraz wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja yorkshirre@wp.pl poprosze Andzelina wiadomo czsem na chodza takie mysli..ale najwazniejsze to ufac oni tam tez moga sie zastanawiac co my tu wyprawiamy tym bardziej ze jestesmy w lepszej sytuacji bo na wolnosci!Ja wiem ze moj misiek mnie kocha i nawet kumple ktorzy nie maja lasek nie wpłyna na niego..i on wie ze z mojej strony tez nic sie nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ja malutka tak jak ty ma problem z zazdroscia,dla mnie to najcudowniejszy facet swiata i jak ktoras sie spojrzy to tez mysle ze sie jej spodoba,misiek jest o mnie zazdrosny ale nie tak jak ja o niego...chyba...albo tak tego nie okazuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) paulunia doszły do ciebie? moj tez jest zazdrosny czasem jak idziemy to mnie zasłania przed innymi albo oglada sie czy ktorys sie nie patrzy hehe ajak tak to sypnie jakas swoja odzywke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×