Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Necia wszystkiego dobrego, duzo sily, cierpliwosci i wytrwalosci :D 👄 Andzelina my chyba sie nie wymienialysmy zdjeciami? Ewcia, dziekuje za zdjęcia :):) Dziewczyny czy ktoras z Was wysylala do swojego wojaka na jednostke jakis list, albo paczke? Ja zrobilam to dzisiaj i ciekawa jestem czy dojdzie i czy nie beda robic problemu z tym zeby mu ją dać. Orientujecie sie jak to wyglada w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wysylalam paczke i doszla bez problemu ale z tego co pamietam to moj odbieral na poczcie bo tam byla blisko jednostki ale inne dziewczyny mowily ze nie mialy z tym problemu tylko czasami moze dluzej isc niz normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzela wyslane :) Czekam na Twoje Ewcia kurcze bo wyslalam sam priorytet bez poleconego - sama nie wiem czy dobrze zrobiłam. Dojść powinna tylko nie mam zadnego potwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki i wzajemnie :) a ja szukalam w necie zolnierskich piosenek ale nie ma nic fajnego. a bardzo je polubilam bo mi ostatnio Bartek spiewal w samochodzie i niezle sie usmialam jedna mi sie tak podobala o zolnierzu i dziewczynie ale nie pamietam dokladnie poczatku ale pozniej jest cos takiego: ...zenic mu sie trzeba żenic żenic to nie takie proste bo go jeszcze zadna panna nie chce nie chce nie chce i nie bedzie chciala póki w lozku z nim nie bedzie spala spala spala na bialej poscieli poki serce mu sie rozweseli rozweseli serce rozweseli dusza i to cos co mu sie w bgs-ach rusza :D do tego jest jeszcze fajna melodia jak przyjedzie nastepnym razem to sie naucze i poczatku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic Seria napewno dojdzie! ja tez wysylalam paczke priorytetem i nawet pieniadze przekazem i tez bez potwierdzenia ale moj misio mi potem telefonicznie potwierdzal :) poza tym pamietam jak mojemu bratu jedna dziewczyna wysylala slodycze to nawet nie priorytetem :) wiec o nic sie nie martw w koncu to nie wiezienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jestesmy :D Zreszta Wy nie wygladacie inaczej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe niby nie wiezenie ale moj mowi ze czasem sie tak czuje jakby wlasnie w nim byl :) No nic jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle ze poczatki sa najtrudniejsze i potem bedzie lepiej,bo moj tez mowi ze czuje sie jak w wiezieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe uwielbiam tego mojego wariata :) Dzwoni i mowi tym swoim zajebiscie podniecajacym szeptem... eh :D I na koncu zawsze jego \" Powiedz mi cos milego, ze tesknisz albo cos \" Mojemu sie podoba jak na razie, ale mowi ze wolalby zeby to trwalo 3-4 miesiace bo pozniej to juz bedzie sie najzwyczajniej nudzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj po jakims czasie stwierdzil ze w wojsku jest nawet znośnie, mial tam super kolegow razem sie wyglupiali itp pod koniec szkolki tez narzekal troche bo strasznie nudno bylo to czasami mowil ze sie ganiali po korytarzu na golasa albo oblewali zimna woda normalnie gorzej niz dzieci :D:D:D ale teraz juz nie ma tak fajnie bo jest w nowej jednostce i znow jest kotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ta nuda jest bardzo straszna. jak moj byl w ustce to nawet przestali na zaprawy chodzic i tylko siedzieli caly dzien i sie wkurzali bo ile tak mozna wytrzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka:) Jestem tutaj nowa:) spotykam sie od prawie miecha z takim jednym zawodowym zolnierzem:) nie musze mowic ze ze spotkaniami ciezko bo ciagle jakies ma zajecia typu loty w poznaniu (pilot;)). Jak wam z zolnierzami?:) przyprowadzaja robote do domu?? mi moj sie strasznie podoba i strasznie mnie kreci;)twardy zdecydowany facet:) mam nadzieje ze nam sie uda:) chce tego bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
memu tez sie podoba,tylko mnie wkurzaja ci jego kumple wrzeszczacy do tel itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie za bardzo to nawet tam sobie nie mozna rozrywki zorganizowac, bedzie mial czas na przemyslenia i pewnie do glowy same bzdury beda mu przychodzic ze tej nudy :) Uciekam, milego popoludnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz traralala my nie mamy porownania,bo nasi sa w wojsku,ale nie sa zawodowymi zolnierzami........tylko siedza tam zamknieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala.... nasi Panowie nie sa zawodowymi zolnierzami :) Sa w wojsku tylko na okres 9 miesiecy. Mimo to sa wspanialymi facetami :D ( hehe wypowiadam sie za Nas wszystkie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jeszzce sie nie zżyl z tymi kumplami :) moj czasami na swoich krzyczal jak byli za glosno ale musze przyznac ze bardzo sie zaprzyjaznili! ja ich tez lubilam czesto gadalam z nimi przez telefon i zawsze kazali mu mnie pozdrawiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×