Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

ja tez im zazdroszcze... Mnie czeka jeszcze 69 dni tesknoty...:( ale z kazdym dniem jest mniej!:) tylko to mnie pociesza... Julka nie rezugnuj z kursu... Szkoda czasu i pieniedzy, ktore juz wlozylas w to do tej pory! Kochana, ja tez sie stresowalam... Bedzie dobrze:) Tylko nie rob tego bledu co ja i idz na egzamin od razu po kursie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
69 dni...to juz malo w porownaniu do tego co sie naczekalas..................kurcze ale mi tego mego chlopa brakuje.............szczegolnie wieczormi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka21
Mój też ma teraz stałke ale dzwonił i mówił że z bratem naprawia samochód więc dziś nie będziemy się pewnie widzieć.Ja nie jestem na niego zła bo i tak widzimy się prawie codziennie więc jeden dzień przerwy nie zaszkodzi. I tak często i długo rozmawiamy przez kom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, Tobie to juz wogole zazdroszcze... I Tobie tez, Andzelinko... Bo na macierzy tez bedziesz go miala praktycznie przy sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka21
dziewczynki ja lece się wykąpać w gorącej wodzie bo chyba lekkie przeziębienie mnie bieże:( Później jeszcze wpadne. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te 3 miesiace szybko zleca:) mi dopiero teraz sie dluzy... Pa Pa Julka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe a ja zazdroszcze Tobie bo yostao wam 69 dni wojska a nam 90:( ale to i tak nie duzo w porownaniu to 270 dni..to juz tylko 3 miesiace:) a na poczatku sobie myslałam gdzie tam do połowy wojska a tu juz prawie koniec:) nie jest zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest zle:) jak to mowia: zawsze moze byc gorzej...;) Byloby lepiej gdybym mogla go zobaczyc... Chociaz raz przed cywilem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, nie chce sie nastawiac na taka mozliwosc, chce uniknac rozczarowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje koffanie pewnie do cywila bedzie jeszcze z 7 razy w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wychodzi mi na to ze bedzie w domu 21 dni i 10 dni urlopu to razem miesiac wiec w wojsku pobedzie jeszcze 2 miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze juz sie zastanawiam co kupic mojemu miskowi na urodziny i tak pomyslałam o poduszcze z naszym zdjeciem...albo poszła bym do kogos kto maluje obrazy zeby namalował obraz odpatrzony od zdjecia naszego co myslicie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma 29 lipca urodzinki i tez nie wiem co kupic... Wymyslilam ze zafunduje mu chuste:) A poduszka to calkiem fajny prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki,wpadlam jeszcze do Was zobaczyc co tam slychac,bo zaraz ide spac,niestety jutro z samego rana na uczelnie :( szczerze Wam powiem ze zanim znalazlam tę stronke to myslalam ze sobie nie poradze z tym czekaniem,ze to wszystko mnie przerosnie,czysty przypadek ze sie tu znalazlam i dzieki Wam zrozumialam kilka waznych spraw,jest mi lżej,teraz wiem ze dam rade bo nie ja pierwsza i nie ostatnia,i chociaz jest cięzko a czasami nawet bardzo to wierze ze juz \"niedlugo\" napisze ze szybko minęlo te 9 miesiecy bez mojego kochanego i ze dalam rade,czlowiek jeszcze w swoim zyciu nie raz zostanie wystawiony na cięzką próbe,trzeba wszystko zniesc i isc przez zycie z podniesioną glową,a przede wszystkim wytrwale,dzieki za slowa otuchy skierowane do mnie,bedzie dobrze :)pozdrawiam Was wszystkie i życze milej nocki i oby ten czas szysko mijał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazlam sie na forum po ponad miesiacu czekania, takze pierwszy miesiac spedzialm sama... Ale z Wami jest naprawde lzej to wszystko zniesc:) Slodkich senkow Monis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe moj ma urodziny dzien wczesniej:) to wychodzi w sobote to Rwoj ma w niedziele..czyli bedziemy w tym samym czasie swietowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Twoj tez jest Łukasz, ale sie zlozylo:) a ile latek skonczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj 24:) Ale bedzie impreza! To beda urodzinki polaczone z impreza powitalna w cywilu i pozegnalna z wojskiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj po swoich urodzinach ma jeszcze 2 tygodnie słuzby:( no ale to nie tak duzo bedzie nastepna impreza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochanie dzis od 23 ma sluzbe w osrodku wodnym:) To jest na plazy, bedzie pilnowal kajakow;) glupota, moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milej nocki monis......aj pogadalm z moim teraz 40 min prze tel,uslyszalam jego glosik i tak mi lzej,w poniedzialek dowiedza sie dokladnie kiedy przysiega,mam nadzieje ze juz 1 bo nie chce sie rozczarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj ma cały czas słuzbe na strzelnicy:) ale jeszcze tylko jutro bo w piatek juz przyjezdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licze na to ze dzis zadzwoni:) Ostatni raz rozmawialam z nim w kwietniu przez telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×