Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Gusiu... ale czemu sie smutasz? Zdaje sobie sprawe ze gdyby mojemu zabrano telefon to bym tu skomlała codziennie - bo jednak ten kontak duzo daje. Ja to chyba sie w zyciu nie doczekam jakiegokolwiek listu od mojego A. :) chociaz... moze mnie zaskoczy? A wtedy to bym padła, bo o to go nie posadzam hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia to fdajnbie masz z tymi listami, ja chcialam byc romantyczna i mojemu napisałam list przed przysięgą, ale on do tej pory mi nie napisął zadnego :P chamisko z niego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia... prosi a Ty nieugieta? Hehe ja nie bylam taka okrutna i nie dałam sie za długo prosic, chocby tylko dlatego ze uwielbiam mu sprawiac przyjemnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokoj moj zawsze byl niewyzyty,no ale teraz to sam siebie przechodz,to co on do mnie wypisuje to jak czytam to az sie czerwienie,mimo ze ja pruderyjna to raczej nie jestem;)ale nawte mi sie to podoba,takie emocje ze szok,powiem wam ze nie myslalm ze tak bardzo mi bedzie tych naszych ekscesow brakowc,a mnie normalnie az w oczy szczypie,dzis mi sie zaczely trudne dni kobiece,ale dziekuje za nie...bo w piatek juz ich nie bedzie,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wiedzialam ze w zlym momencie zadzwonie :/ nie dosc ze jakis kapral stal to jeszcze ida w tym momencie na obiad...ale minutke go slyszalam:D a z tymi listami to jest ta ze jak wysylam do niego to baaardzo dlugo ida i to niekoniecznie jest wina poczty. maja w tym wojsku taki burdel ze czasem zapominaja im dac listy przez tydzien...wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on na meczu na pewno bedzie ja nie bede do niego podchodzic po co mam go meczyc i sie nazucac to ja pierwsza napisalam w piatek z propozycja spotkania i pogadania to powiedzial ze ma inne plany wiec teraz jego kolej.... a ja ide sama na meczyk i chyba sie ubiore ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj od razu zdjecia pousuwal bo to bylo do nacieszenia oka chwilowo :) Powiedzial ze zostawil tylko jedno zdjecie, z moim tatuazem a tam akurat za bardzo nie ma nic nieprzyzwoitego, chociaz miejsce sama w sobie intrygujace. Nie widac mojej twarzy wiec spoko :) Andzelika mi tez brakuje,a jak jeszcze dostaje te smski od niego, albo jak mi szepta do telefonu to juz bym zyczyla sobie 6 czerwca ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka mysle ze lepiej wywin sie ogonem i wcale na niego uwagi nie zwracaj tylko z jakims fajnym menem zagadaj, to mu dopiero sie rozum włączy i przypomni ze trzeba wrócic..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jak mi tak szepce:P to jeszcze go denerwuje i zgrywam taką pipke i mowie\"nieee kochanie,takie rzeczy to tylko na swieta\" a potem potrafi wymyslic ze dzisiaj jest 3 maja albo swięto wniebowstąpienia :P czy tam boze ciało :P cały kalendarz zna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia z tymi przesylkami to akurat prawda. Ja do mojego wyslalam malenka paczke w kopercie tej dmuchanej, bylo to dokladnie 16 maja - do dzisiaj jeszcze jej nie dostal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia hehe dobre, chyba tez go sporobuje tak podraznic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to nie jest tak ze wina wojska, tylko jak przychodzi na jednostke jeden liust to oni czekają aaz bedzie ich dziesięc czy ile i dopiero wieksza ilosc rozdają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale mowie wam, jak chlopak wymysla, ze np dzien matki czy tam dzien dziadka:P smiesznie jest wtedy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze wtym czasie kiedy jego list gdzies tam sobie lezal inni dostawali codziennie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic Kobietki :) Ja zmykam do nauki, poki moj wojak mnie nie bombarduje smsami - idzie wlasnie na obiad wiec mam troche oddechu :) Chyba go dzisiaj do kosciola wygonie, to znowu godzina spokojnen nauki :D Paskudna jestem, nie? :P Milej niedzieli! Do przeczytania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mogł rzeczywiscie byc burdel...ale wiem ze tak jak mowie to jest bo moja mama paracowała w kadrach i mi mowiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Seria...nie dziwie ci sie, bo ostatnio jak sie pokłociłam z nim to 4 dni sie nie odzywalismy, gdzie przez 2 lata do tej pory to było tak, ze najdłuzej nie rozmzmawialismy 2 godziny :P miłej nauki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jak do mnie swinstwa gada,to ja tez m mowie...dobra kochanie pogadajmy o czyms waznym a nie o jakis glupotach malo interesujacych,a go wtedy kurwica strzela...no ale za to w smsach mu sie troszku odwdzieczam,juz sie nie moge doczekac tego piatku,normalnie az mnie nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wszystkie mamy zboczonych facetow:P moj mi dokładnie to samo pisze..albo ze jest głodny..albo napalony:D co ja z nim mam:D a ja tez swieta nie jestem bo lubie go troszke pokusic i zawsze mu pisze \"bara,bara,bara\":D:D:D a ja sie dziwie czemu on jest taki napalony na tej PJ-ce:D:D:D Jusinko zrob sie na bostwo i nie zwracaj na niego zbytnio uwagi badz obojetna moze cos sie w nim ruszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki mykam wysłuchac płytki ktorą sobie nagralam, z herbatka w pełni relaxu :) buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje dziewczyny tak zrobie zaloze moje jasne jeansy biodrowki w ktorych widac doleczki na plechach na dole a moj szalal na ich punkcie :P heheh no i bluzeczke i szpileczki :) tak zeby podkreslalo moja opalenizne bo wlasnie siedze na balkonie i sie opalam... zobaczymy co to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wpadlam do was na monent :P wlasnie skonczylam sie opalac w koncu jestem brązowa a to po to zeby jutro ladnie wygladac podczas finalu w siatke bede dekoncentrowac rywali :P a moj misio chyba naprawil telefon, odcial kawalek kabla od ladowarki i nie wiem co dalej ale narazie dziala i pisalismy wczoraj no i dzis :) najgorsze jest to ze go nie wypuscili z warty i nie mogl zaliczac praw wartownika a wiec i w tym tygodniu nie bedzie mogl sie zapisac na PJ... kurcze on juz wszystko umie ale przez te sluzby nie ma czasu zeby to zaliczyc a on sie teraz zazdrosny strasznie zrobil nawet nie chce zebym sie opalala i zebym grala w tym finale bo tam sami chlopcy :D postanowilam ze nie bede juz mu nic takiego opowiadac bo mowi ze ma dziwne mysli na wartach w nocy.A teraz juz lece troche sie poucze a pozniej moze pojde na festyn i do wesolego miasteczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak jeszcze na chwile wrocilam bo nie chce mi sie uczyc poza tym juz mnie zdazyl zdenerwowac bo napisal ze sie boi ze nie bedzie mial do kogo wracac... no kurde czekam juz na niego 8 miesiecy a on mi mowi ze sie boi o 4 miesiace wakacji bo on bedzie daleko i nie wie co sie tu bedzie dzialo... kurde a co sie ma dziac...? :( i przez to ostatnio mial zly humor i to pare dni normalnie nie wiem co sie z nim dzieje w tamtej jednostce jednak bylo lepiej i nie mial durnych mysli a tu wszystko jest nie tak :( no nic teraz juz naprawde ide musze z nim jeszcze popisac i glupoty z glowy wybic pozdrawaim papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczynki ;) Przebywalam troche poza domem, no i bylam tez dzis na zakupach i ponaciagałam troszeczke mamusie;p Napisałam Misiowi wczoraj takiego ładnego sms-a i stwierdził, że aż go zatkało. Przemyslalam to wszystko i nie chciałabym teraz innego chłopaka za nic w świecie. Tak wiec ponad 8 miesiecy przede mną... WYTRZYMAM. A teraz ide na dwór, bo zaraz sie ugotuje... 3majcie się! Spokojnej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×