Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Ajs u mnie była burza...naszczescie juz sie skonczyła:)ja to sie panicznie burzy boje;/no chyba,ze jest moj Misiek ze mna to wtedy jakos sobie radze:)normalnie teskni mi sie:(juz 3 tydzien Go nie widze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez tesknie 3 tydzien...pozniej niby przysiega ale po niej znowu mi go zabiora...a tu sie tylko mysli o Nim, najgorzej jest jak wlasnie jest jakas sytuacja przy ktorej on zawsze byl...a teraz musimy radzic sobie bez nich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popieram to jest najgorsze...ja to kurcze staram sie byc twarda i nawet jak mam jakis problem to wole nie zawracac mu glowy bo on zaraz bedzie sie martwil i wogle....jak narazie daje rade,wygadam sie tutaj i jest lepiej:)a ja jak swojego zegnałam po przysiedze to wyłam jak bóbr bo nie wiedziałam na ile znowu tam jedzie,kiedy sie spotkamy no i niestety musiałam czekac 6 tygodni....a do przysiegi tylko 3,ale teraz juz sie przyzywczajam powoli;p i znajac mnie zakumam ten system gdzies w pazdzierniku::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a teraz tylko czekam az napisze cos z komorki kolegi...zawsze tyle smsow sobie piszemy a teraz jak nie ma komorki jest strasznie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez to najgorzej denerwuje i boli ze sa sytuacje ktore byly ciezkie i on mi w tym pomagal a teraz jest lipa,bo samej sobie ciezko dawac rade,i ja tez swojemu staram sie nie zawracac glowy problemami bo on ma ich wystarczajaco duzo w tm woju...takze i tak zle i tak nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popieram...ja to nieraz nie wytrzymam jak mi sie juz kupe nazbiera to tak sie jemu wyzale do słuchawki on zawsze wysłucha pocieszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie zaczela u mnie burza!!!!!!!!!!!!!!!! a ja sama w domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dzielna,hehe,ja tam sie burzy za bardzo nie boje,nawet okien nie zamykam....ale leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestes dzielna:)ja to mialam jazde w czasie burzy i to dopiero druga...ale spanikowałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Jezusie nogi mi odpadna zaraz...byłam z przyjaciołką na baaaardzo długim spacerq:) i na lodachhhh:P:P:P U mnie jeszcze burzy nie ma ale tak cos czuje ze w nocy bedzie... Kurcze w piatek Pj-ka a pozniej juz urlop az do lipca...do 14 sierpnia nie daleko i koniec syfu:) ale to jednak jeszcze 79 dni:( ale mam nadzieje ze szybko minie:) i wam zimolki i wiosenki tez tego zycze:) Wkoncu te 9 miesiecy da sie przezyc:) gorzej jak by PJ-ek nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) zaliczylam egzaminy na 5, 5, 3:) jeszcze czeka mnie piec egzaminow... Łukasz byl dzis u mnie na niecale 2 godzinki... Po ponad szesciu tygodniach te 2 godzinki minely jak sekunda:( ale jeszcze 57 dni i wroci do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe ale Ci dobrze jeszcze tylko 57 dni czekania:) moj poszedł wtedy co Twoj i musze czekac prawie miesiac dłuzej:(:(:( nie bawie sie tak:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia, nie wiesz ile bym dala zeby sie z nim widziec tak czesto jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka poczytaj sobie ten temat co wyzej wkleiłam moze Ci cos pomoze ...tam sa dziewczyny w takiej samej sytuacji jak Ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulunia,ja wlasnie tam weszlam...matko te dziewczyny maja serio trudne sytuacje,niektore faceci zostawili przed slubem,inne okradli,matko kochana,dupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulunia dziekuje ci bardzo wlasniee sobie czytam i popostu szok :( wzielam dzisiaj moja sukienke do pracy i dziewczyny powiedzialy ze bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×