Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Zamykam, no chuste rezerwisty. Tom,cio miał sobie kupić ale to 200 zł kosztuje, nie opłaca się. Ja mu zrobię sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia to Ty zdolniacha jestes skoro sama chuste robisz:) a skad wezmiesz te znaczki jednostki..kibolowki pompony itp??:) no i co na niej namalujesz? bo zazwyczaj to sa gołe panienki:) moj juz zamowił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Tomcio bedzie miał klowna i napis KONIEC CYRKU :D:D:D ale se wymyślił;) Paulunia ja przerysuje na szybie od kolegi chusty na prześcieradle a pompony to kupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mozeja tez swojemu zrobie?? super by blyoo ALe moj lotnik tez mu trzeba?? a jaki kolor ma miec ta chusta..;/ dlaczgo ja nic nie wiem!!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam - każdy który wychodzi to powinien mieć, nie musi, i nie na każdej są gołe baby:) są różne obrazki, można z katalogów zamówić:) A kiedy Twój wychodzi? Zobaczysz też będzie chciał chustę. Trochę to głupio by było jakby wszyscy wychodzili, poszli na piwo i mieli na sobie chusty a Tomcio by nie miał,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj poszedl 4 czerwca niedawnp..wychodzi nie wiem kiedy :P ale juz mysle co by zrobic hehe ja mu dam gola babae!! niech on tylko spojrzy na gola babae :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ciekawe jaka moj Misio zamowil hehe nawet nie wiem a on juz coraz blizej rezerwy:) Kurcze ale szkoda mi go bardzo bo znowu narzekal na to jedzenie u nich masakra on mi tam coraz bardziej chudnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mnie ta spódnica sie nie za bardzo podoba:) Ale o gustach się nie dyskutuje, wybierz się na misato jest tyle ładnych spódniczek:) Kiedy przysięga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obrazilam sie no cos TY:) ja juz chyba w kazdym stylu sie ubieralam :P od metal po lolitke hehe (teraz :P)ale jst za duza.;..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze laski:) wczoraj co prawda troche popiłam a dzis lecze kaca i i czekam na mojego bo zaraz bedzie Zamykam oczy , fajna ta spodnica ale kup sobie białą najlepiej bo białe ejst najładniejsze, ja kocham chodzic w białych rzeczach, Pozdrawiam ;* kiedys sie tu zjawie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :( ale mi smutno bo juz po nasze PJ:( Bartus wyjezdza za poltorej godziny ale ja juz go nie zobacze. Normalnie znow sie tak strasznie rozplakalam jak wyjezdzal.... a bylo tak super w ogole to juz pierwszego dnia przywiozl mi ogromnego lizaka z napisem \"kocham Cie\" a dzis swietowalismy rozpoczecie wakacji i zdalam indeks i powiedzial ze mnie w nagrode wywiezie do lasu :D myslalam ze zartuje ale nie zartowal ale bylo fajnie :D:D:D no i przez cala PJ zachwycal sie moim wygladem ze tak bardzo schudlam i wyrzeżbilam slicznie cialko tytlko stwierdzil ze co raz to jestem mniejsza i ze w koncu nic ze mnie nie zostanie :) oboje mamy nadzieje ze nastepna PJ bedzie wczesniej niz zwykle a na urlop to chyba pojedziemy w gory razem z jego kumplami z pierwszej jednostki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZAS PRZYNOSI DOBRE WIEŚCI DO CYWILA 130!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:)ajs prawidłowo powinnam miec Miska juz przy sobie...ale nie wyszło i bedzie dopiero za 2 godzinki:(ajs na nic....mam nadzieje,ze zdarzy chcociaz na ostatni autobus do Łęcznej bo jak nie to trzeba bedzie kogos prosic zeby pojechał...i dzis juz chybaoka nie zmruze bo Miska bede miała ok 23 a ok 1 wyjezdzamy na to weselicho wiec na 2 godzinki nawet nie warto isc spac...ale odrobie w samochodzie na kolanach mojego Skarba:)przeraza mnie ilosc km do pokonania ale coz....przynajmniej potancujemy:)ajs no nie moge sie doczekac jego:D nie ja chce sie juz przytulic:) a i musze sie Wam pochwalic:)zdałam juz wszystkie egzaminy:)i mam srednia 4,3 co prawda duzo mniej niz Ewcia ale i tak sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!dzisiaj sobota a ja taki ranny ptaszek jestem:) Ale wczoraj mielismy popijawe przyjechało moje kuzynostwo i ogolnie bylo nas około 15 wiec urzadzilismy sobie imprezke!Pewnie trwałaby do rana ale burza nam przeszkodziła. Jutro do mojego miska jupi!:) CO TAK ŁADNIE TU SZELEŚCI DO CYWILA STO TRZYDZIEŚCI!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) kurcze przez to ze jest tak goraco wcale nie moglam spac ale przynajmniej moglam pilnowac zeby misiek nie zasnal w pociagu tak jak ostatnio i przynajmniej teraz sie nie spoznil a jeszcze mam dzis jazde o 12 chyba sie ugotuje w tym samochodzie a potem jade odwiedzic babcie i dziadka wiec caly dzien na nogach ale lubie takie dni jak jestem zajeta bo wtedy nie mam za duzo czasu zeby myslec o tym ze nie ma Bartka przy mnie... a zostalo juz tylko 129DDC normalnie kocham jak te cyferki sie zmniejszaja a Bartek byl bardzo milo zaskoczony jak zobaczyl ze centymetr obcinam bo oczywiscie wczesniej mu nic nie powiedzialam :) zycze wam wszystkim udanej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Wam! Ja rowniez nie moge spac, w nocy budze sie po kilka razy, a dzisiaj wstalam o 7 co mi sie raczej nie zdarza. U mnie to z nerwow, bo Misio moj sie taki dziwny zrobil, pisze mniej smsow,mniej strzalek puszcza...mam wrazenie, ze on mi nie ufa, a moze cos sie zlego dzieje w tym wojsku?. Nie odpisal mi nic na to czy w ogole chce zebym do niego jutro przyjechala.. sama nie wiem, nawet nie wiem i na takich odwiedzinach jeszcze nie bylam wiec sie denerwuje. Mam do niego pojechac? Zreszta co ja pytam...zwariuje jak sie z nim nie zobacze. U mnie pochmurno, ale duszno!;/ Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przepraszam ze ostatnio do was nie zagladalam ale wiecie przygotowania do wesela!!!!!! Dzisiaj juz od samego rana na nogach zaraz ide do fryzjera o kolo 11 jade do Pani mlodej pomoc jej w przygotowaniach :)) Jak juz wiecie ide z kumplem ale wiecie co mialyscie racje z ta przyjaciolka od mojego zreszta moja intuicja tez mnie nie zawodzila BO ONI SA RAZEM :/ zostawil mnie dla swojej przyjaciolki :(( A co sie okazalo to oni ida tylko do kosciola na wesele juz nie bo wlasnie ona bedzie sie zle czuc.....hehehe stchurzyli oboje... Powiedzialam ze nigdy mu tego nie wybacze zreszta koledzy gadaja ze zamienil Mercedesa na Malucha hehehehehehehe Zmykam sie szykowac mam zamiar sie dobrze bawic papapapa Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka udanej zabawy wyszalej się:) Ty Madziu też baw się dobrze:) Ale Wam zazdroszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również życzę udanej zabawy Madzi i Jusince! Ja juz się nudzę od rana,pogoda się zepsuła więc za bardzo nie ma co robić...moze się wybiore do teściow popołudniu to szybciej czas zleci.Miłej soboty! Posiedze tu jeszcze troszke moze ktos się odezwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam sie do życzen, udanej zabawy, ob od tego w koncu są wesela:) ja spadam do mojej psiapsiółki, pogoda nijaka raz pada raz nie... to tak jak w moim sercu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedzę w pracy do 14, a potem nie wiem co będe robiła, ale chyuba wyskocze z kolegą na piwko bo pisał do mnie ale tak żeby Tomuś się nie dowiedział:D Jest strasznie zazdrosny, nie rozumie, że tylko piwo z nim wypije, więc lepiej mu nie mówić, niż potem wysłuchiwać przez tydzień:) Mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia ja zawsze mówię mojemu miskowi prawde bo juz nieraz mieliśmy taką sytuacje ze potem ktos \"zyczliwy\" i tak poinformował ze mnie gdzies widział itd wiec wole mu mowic i on mi tez,no ale wiesz teraz jak jest we woju to lepiej moze jak go nie bedziesz denerwowac bo i tak to nic nie da..bo pewnie tak spokojnie tego nie przyjmie jak jest zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uprzejma
Mój wyszedl prawie rok temu :) Na miejscu kolezanki bym powiedziala... bo czesto trafiaja sie tacy "zyczliwi" ludzie którzy przekaza Twojemu chlopakow.. cos tam dodadza może, podkoloryzują... a chlopak bedzie mial pretensje skoro tak nie bylo dlaczego mi nie powiedzialas ze sie z nim psotykasz... Dziewczyny przeczytalam swietna ksiazke Dlaczego faceci kochają zołzy :) wiele rad o mezczyznach jakby co na maila moge wyslac kto chce :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×