Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Ja sie tak nudze ze cos okropnego, moj Wojaczek spi i niepisze nic a ja nie mam co robić..dłuzy mi sie jak cholerA ,chcialabym juz piatek..a tu jutro dopiero sroda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałabym sierpień a to dopiero czerwiec:((( Byłam na zakupach trochę się rozerwac i kupiłam sobie zapas napojów na cały tydzień:) Jesc mi się nie chce w taki upał to chociaż się napije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz blondynka latwo mowic tylko widzisz ty to sie widzisz ze swoim co tydzien a ja zawsze czekam ponad miesiac i bedziemy mieli bardzo malo czasu i pojedzie i kolejny miesiac oczekiwania na to zeby sie \'zobaczyc\' ze soba... w takim tempie to do konca woja spotkamy sie moze ze 4 razy no tyle ze jeszcze urlop w sierpniu na 14 dni no ale narazie ta mysl mnie wcale nie pociesza bo naprawde taki jeden debil zniszczyl nam wszystkie plany. juz mi sie wszystkiego odechcialo a nawet nie wiemy czy nastepnu pociag bedzie na 100% bo na kazdym pkp mowia co innego, jakby ten bosman byl gdzies blisko to bym go rozszarpala z nerwow wrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri mi tez ostatnio nie chce sie jesc i w sumie ciesze sie z tego a zapas napojow to mam zawsze w kuchni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi co w zwiazku z tym, ja nie wiem dokladnie kiedy on wyjdzie to jest i tak zle policzone ,Bebe mi robiła tego suwaka takze to nie jest i tak dokladne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia a moze w drugiej połowie woja wszystko się zmieni i Twoj bedzie przyjezdzał częsciej a mój i Blondyneczki rzadziej,we woju to nigdy nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri moj nie bedzie czesciej przyjezdzal bo to jest jednostka sluzb i kazdy niewazne czy stary czy mlody ma sluzbe co 24 godz a juz nawet pisalam ze w tej jednostce jak ktos jest z dzialu ochrony to ma PJ co 2 miesiace. niby kierowcy mieli jezdzic co 3 tygodnie ale jak narazie to jezdza co 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w niedziele chyba napewno sie nie wychodzi ja w wiekszosci jednostek to wychodzi sie w ostatni wtorek albo srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co to tak mało ich jest ze tak często mają te słuzby?Moj ma teraz na innej zasadzie kiedys o tym pisałam ale jak miał normalnie to około pięc słuzb w miesiącu..moze własnie dlatego ze jest kierowcą niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra przeciez to nie jest dokładne co do jednego dnia, skad mam wiedziec kiedy on wyjdzie jak on sam nie wie jeszcze dokładnie na 100% ?? Chyba moge mieć suwaczka prawda ?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem ile waze bo juz pare lat sie nie wazylam i nawet nie mam gdzie bo nie mam wagi a do lekarza nie chodze :P ale nie sadze ze duzo bo nigdy nie bylam gruba a teraz jeszcze bardzo schudlam :) a ja na przysiege ubralam sie w spodnice i golf bo bylo z 20 stopni mrozu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynka mozesz tylko chcialam wiedzie czy taka date mu podali :) absolutnie o nic sie nie czepiam tylko mnie to zaciekawilo. no wlasnie suri jest ich bardzo malo a jak przychodzi \"pobor\" to sa to 3 osoby z reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam...kiedy poruszałysmy temat ubioru na przysięge jak Andzela jechała moze dotrzesz do tych postów..ale wiesz przysięga to wyjątkowa uroczystośc i jest raz w zyciu więc wydaje mi sie ze trzeba to uszanowac i ubrac sie z klasą:))) Tzn nie jak na dyskoteke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na przysiege pojechałam w dzinsach i kurtce zimowej bo bylo zimno, zreszta nikt sie tam nie patrzył na mnie tylko na zolnierzy;D a dla mojego wojaka nie musialam sie ubierac w taki mróz w spodniczke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez waze cos miedzy 48-50 kg najgorsze jest to ze jak czasem mi sie przytyje to wszystko idzie w brzuch:( kurde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się nie odchudzam bo po co..i tak kiedys przytyje jak będe w ciązy:) to potem bede sie katowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe fajny argument :P ja to nie planuje dziecka w najblizszych latach wiec odchudzam sie tak dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×