Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

ale Ci fajnie!! aMoj ma jakies pomysly :P I nie wiem co robic!! Jestesmy zaproszeni na 21 lipcana wesele !! A ten wpadl na pomysl zeby nie isc na wesele tylko wyjsc o 15 godzinie(wtedy sie zaczyna wesele) i pojechac gdzies na jedna dobe ubrac sie niby na wesele w ladne ciuszki i pojechac....i przenocowac w jakims *** gwiazdkowym hotelu . Ale ja nie wiem :( Wychodzi za maz moja kolezanka znam ja ponad 11 lat!! Na chwile nie wiem czy wypada pojsc?? Ehh Moj K. szaleje w Agenta 007 zachcialo mu sie bawic.. A co ja mam zrobic w tej sytuacji? Tylko sie nie smiejscie !! i Mowcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to ma szalone pomysły:)ale wydaje mi sie,ze skoro to Twojej kolezanki wesele to onapewnie liczy na Twoja obecnosc sprobuj to jakos mu wytlumaczyc:)powiedz,ze Tobie tez na jej miejscu by sie zorbilo przykro:)a w inny weekend niech sie bawi w agenta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam mu ze tak nie wypada nie isc starala sie o ta pieczatke od ksiedza - bo do ojska ja trzeba zeby go puscili - i ze nie wypada tak nie isc pozatym moja wscibscy rodzice naewno zadzwonia i sie zapytaja jak jest na weselu - jest na moim osiedlu!! i nie weim co robic onmowi ze nie chce mu sie isc....ja znowu nie mam kase na suknie...ale to bedzie skromne wesele ok 40 ,60 osob..nie wiem co robic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ta pomyslalam zeby pjsc do kosciola i w lozyc zyczenia.. Ale pokazac sie i stracic kase bo wy[ada cos dac :D i nie pojsc sie pobawic..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no trudna sytuacja:)mojemu jak w tamtym roku nie chciało sie isc do znajomych to ja mu powiedzialam tak:a fajnie Ci bedzie jak na nasze wesele pare osob nie przyjdzie bo im sie nie bedzie chciało?i pomogło:D teraz chodzi bez gadania:)a wydaje mi sie,ze skoro to takie przyjecie to wystarczy ładna spodniczka i bluzeczka:)nie trzeba jakis tam wymyslnych sukienek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoz to !! a chcemy sie wybrac w sierpniu na 2 dni gdzies .. ALe masz gadane:P :D ALe jak sobie pomysle o nocy w hotelu :D ja w gorsecie :D i nie w domu a jemu slinka cieknie na moj widok::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju a ten moj wariat to jak poszedł po kwiatki to wsiakl:P moze gdzies do jakiegos ogordu poszedł i zrywa:P i uklada bukiet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty moze sie pomyli i zamiast do kwiaciarni zajedzie w takim zamysleniu o Twobi do Szolki lesnej i zamimiast gozdzika kupi sosenke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozumiem Cie...nie wiem co Ci poradzic:)chyba musicie sie jakos dogadac:)a moze jednak zachce mu sie isc:)badz dobre mysli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh po nim mozna sie wszystkiego spodziewac:P!kiedys jak szlismy na imieniny kolezanki a ona ma fioła na punkcie kwiatow a on jej za bardzo nie lubi powiedział,ze zajmie sie kupieniem jakiegos kwiatka bo ja to zaraz bede dumała jaki jej sie spodoba i wiesz co kupił?:>kaktusa takiego z zezem...a na doniczce było napisane :POTRZEBA MI CHŁOPA BO WARIUJE....jeju normalnie obciach dac takie cos:P wiec kaktus został u mnie a ja poszłam kupic cos innego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szybko ?? hmmm ...dla mnie dobrze:D Ale ja chcielibysmy hotel to do rana:P A moze by tak zostac do konca:D Do ktorej bylas najpozniej na weselu ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamykam oczy, ja miałam podobnie teraz jakos ze 2 tyg temu, tylko ze on chciał zodstsac w domu jakby jego brat i rodzice pojechali na wesele...ale ostatecznie wyszło tak ze pojechalismy i naprawde są super wspomnienia i choc sam na sam nie było :P to i tak miło było :P ale rymuje:P miłego dnia słoneczka, ja mykam vo siostra przyjechała, poza tym modas na sukces zaraz;p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpozniej:> hmm wesele było do 6:P ale sie wtedy wybawiłam:D nogi w niedziele odmawialy mi posłuszenstwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh mozecie wyjsc kolo 23-24 pod pretekstem ze twoj wojaczek wczesnie rano musi do jednostki wracac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmykam oczy
wesele w sobote ...a w niedziele rano juz do wojska nie wiem to raczej nie przejdzie.. Szkoda mi kasy dawac i isc tylko do 22 lub 23 bo w koncu mozn sie za ta kase zabawic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i same widzicie!! Rece zalamac..:D Jakie przed chwila drastyczny film ogladalam ...w poprzednim topiku byl..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:) ja to jestem ranny ptaszek..jeszcze w niedziele:D moj misiek mi zrobił niespodzianke i zostaje w domciu do srody az:D u nas super pogoda wiec korzystamy z niej...dzisiaj jedziemy na koncert Boys-ów:classic_cool::D:D:D ale obciach:D:D:D dobra ide jeszcze spac...chciałam wam tylko zyczyc miłego dnia....👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz wyżej słońce świeci nam ostatni miesiąc leci!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Mojemu wojakowi przyszła chusta...musze przyznac ze jest zajebista:) fajna pamiatka po tym chorym monie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,zyczę wszystkim miłej niedzieli,udanych Pjtek a samotnym kobietkom żołnierzy cierpliwosci w czekaniu! Mykam zaczerpnac troche swiezego powietrza,BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wszyscy sobie tak tuslodza to i ja powiem cos dodam od siebie: -udanej niedzili -milego opalania -slodkosci z Wojakiem - i nie nudnej samotnosci bez Swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez wam zycze milego dnia ja jestem w super nastroju bo od rana pisalam z misiem a jutro juz pogadamy na zywo :P BIJCIE W DZWONY BIJCIE W DZIAŁA TYLKO 100 NAM ZOSTALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):d:d:d:d:d:d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×