Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

zamykam oczy :* ciesze sie że jest tu z kim porozmawiac mamy praktycznie te same problemy mój chłopczyk jest w miejscowosci Czarne w pomorskim i przenoszą go do Słupska może Twój wojak tez tam jesT???? Natalaleczka zazdrosze Ci ze masz to juz prawie za sobą pewnie sie cieszysz :*:) gorąco to dopiero bedzie jak wróci tan Twój przystojniak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka - powiedz o co Ci chodzi i czego oczekujesz :)Postaw sprawe jasno zeby wiedzial na co ma sie przygotowac (no chyba ze sie boi to sie wycofa) Ania Moj jest w Radomiu na jednostce LOtniczej -pojechal 4 czerwca- i nie przenosza go zostaje w Radomiu. Ile jestescie razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamykam - mój poszedł 10 maja a ma wyjsc ostatniego stycznia podobno, tez mógłby zostac w Czarnym ale woli przenies sie do wiekszego miasta zreszta wszyscy jego koledzy tam beda :p zaczną sie imprezki (byle nie ) a Ty skąd jests??? ja z Turku jesli nie wiesz gdzie to jest to podopwiem Kalisz-Konin hehhe serki Turek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamykam-mi tez pokaz swoje zdjęcie mozesz wysłac na e-mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z Sanoka..imprezki ja mu dam imprzki !!!:D miejmy nadzieje ze nie bedzie chodzil ! A moj wychodzi gdzies lutym!! Ile Twoj byl juz w domu razy?? Moj mial przysiege 6 lipca i przyjechal na weekend i teraz przyjedzie w sobote!! Oddaje krew zeby miec dodatkowe dni Twoj tez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój był juz dwa razy w domku po przysiedze która miał 6czerwca był 5dni(niby) i ogólnie jedna przepustka, dwa tygodnie temu a wczesniej mielismy isc na weselisko ale go ne puscili bo czajnik stał na parapecie a nie na szafce gospodarczejj -kabaret co za powody ale tydzien po tym ładnie sprzątał starał sie i przyjechał ale teraz to nie mam pojęcia kiedy sie zobaczymy on mnie straszy ze dopiero za 4 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kurde 4 tygodnie!! mam nadzieje ze szybciej :P Moze chce Ci nispodzianke zrobic??:P Moj przyjedzie w sobote - walsnie na wesele mamy isc..ale on cos nie chce ..i wyyszlo na to ze idziemy do kosciola.. a potem ni wiem gdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no :D bedzie sie działo, zdjecie leci do Ciebie :) cos ten moj żołnierz sie dzis nie odzywa pewnie po obiedzie, wczoraj mi pisał ze mu smutno ze siedze w domu i niegdzie nie wychodze i ze jakbym miała innego chłopaka bym była szczęsliwa -oczywiscie sie z nim nnie zgdazam bo jestem strasznie z nim szczesliwa :******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty gadasz jestes ładną dziewczyna!! pojebane jest to wojskoo :\'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Ania:D:D Moj tez mi mowilze mu smutno ze siedze w domu ..Ty moze oni sie scenariuszami wymieniaja :D co maja nam mowic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamykam....oj nie pamietam czy mam twoje zdjecia to mozesz tez mi wyslac droga Aniu hehe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Ania dobre hehe:D napewno tak robią a zreszta co mają mówic że niby Nam każa wychodzic a tak naprawde by sie wkurzali i by było co robiłas?????!!!! z kim itd hehe jusinka zdjęcie juz leci i czekam na Twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia wyslane ..jesli chodzi o autograf to przesle innym razem :P Anno ni bulwersuj sie tak :P Proste ze nie maja scenariuszy i my mamy siedziec w domu i czekac...tak jak nasze babcie czekalyna dziadkow a prababcie na prapra diadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ahhh z tymi facetami :p chciałbym zeby ze mna spedził wakacje i w ogóle był przy mnie a nie gdzies tam po koszarach biega :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka pamietam juz Ciebie ::D IDem juz bo muszem cos zjesci jakos wygladac bo musze isc do sklepu ;/ BEde oczywiscie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam zdjecia od oby dwoch Ań..:)) bardzo ladne zdjecia :)) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio zdjęcia mmm:D hi masz odemnie zaproszonko do znajomych na fotce to Twój zołnierz na tym zdjęciu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×