Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Sylwia na Twoje zdjecie takze czekammmmm mój e-mail widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zamykam oczy, to mój naturalny kolor, nie toleruję farb- szkoda włosów na to :) chociaż wolałabym ciemniejsze... ania -już wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja nie lubie czekac :P hehe no o wam to tylko sexxxx w głowie,w koncu tyle czsu bez facetów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już też wyslałam swoje zdjecie panno Aniu :) :) Co do sexuuu... To Wy juz pościcie, a ja mam jeszcze 2 tygodnie do wykorzystania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daj spokuj!! Ile mozna sie zaspokajac tluczkiem do miesa??:P Ale w weekend bedzie sie dzialo ... (prosze nie uzywac swojej wyobrazni w tym momencie i nie wyobrazac sobie niesprosnych rzeczy!!) JEejku jaka duchota ..warjuje;/ Bylyscie gdzies dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, mam komunikat , że takie adres mailowy nie istnieje, napewno się nie pomyliłaś? Zamykam oczy- byłam w pracy, pomagałam też mamie mojego ukochanego w sprzątaniu po remoncie i za chwilę jadę z nim w trasę ( póki co jest jeszcze kierowcą ciężarówki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, a napewno wstawiłaś dobry adres? Moja poczta na wp informuje mnie, że taki adres nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:) moj misiek pojechał dzisiaj o 17 spedzilismy razem 5 cudownych dni:) za tydzien znowu przyjezdza:) w sumie na pj-ce bedzie jeszcze 2 razy i cywił:D:D:D HUUURAAAA:D:D:D Dzisiaj zabrał swoja chuste do wojska powiedział ze bedzie tych z zimy wnerwiał chamski jest:D ale mowił ze jego Ci z lata tez tak wnerwiali wywiesili swoje chusty a on sie tylko patrzył ze oni maja juz cywila:D i doczekał sie tego ze on tak zrobi:P:P:P a w nastepna sobote ma urodziny i niewiem co mu dac...:) hmm moze siebie:D:D:Dto by najbardziej wolał:P:P:P Witam nowe forumowiczki Ania🖐️ Sylwia.baka🖐️ ładnie prosze o wasze foteczki:) paulunia-1991@tlen.pl No nic ide lulac bo jutro znowu do tego salonu zapieprzać musze na 8...ale od poniedziałku mam urlop:P i pozniej w sierpniu:) dobrze jest:) zreszta jak moze byc zle jak moj wojak jest juz cywilem:D:D:D niewiem co mi tak humor dopisuje skoro sie niedawno zegnałam z moim skarbem:) zreszta juz nie mam powodu do smutania sie:) pozdrawiam was cieplutko:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :( kurwa ale jestem wsciekla...znowu zrobil to samo... znow sie napil i zasnal w pociagu i zamiast byc teraz w drodze do jednostki to siedzi na pkp w sochaczewie a nastepny pociag od 4, spozni sie do jednostki jakies 6 godzin... w sumie zalatwil kartke z pkp ze niby pociag sie opoznil ale nie wiem czy to cos pomoze... teraz moga go nie puscic na ten urlop za tydzien... buuuuuuu dlaczego on zawsze musi cos spieprzyc ja juz tego nie rozumiem a mialo byc tak pieknie... ide sie poloze bo juz nie mam sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 zycze milego dnia ja spalam 2 godziny w ogole az mu wczoraj powiedzialam ze nie bedziemy juz razem ale juz jest dobrze w ogole tyle kompliokacji bylo ze szkoda gadac no ale tera zjest juz we wlasciwym pociagu i zadzwonil do jednostki ze sie spozni tylko ze nie wiadomo czy go puszcza kurde caly dzien znow bede sie stresowac no ale jestem dobrej mysli oby to mnie nie zgubilo a teraz ide na zakupy choc mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,zyczę wszystkim miłego dnia! Witam nowe forumowiczki tzn z Anią miałam juz przyjemnosc \"porozmawiac\",witam Sylwie miło ze jestescie z nami! Dzisiaj urodziny mojego skarbika..szkoda ze nie mozemy byc razem w tym dniu:( A pojutrze bawie sie na weselu...bez miska ale ide z kuzynem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:)moje fotki poszły do kobitek:)tylko sie nie przestraszyc prosze:P!zycze Wam milego dnia ja to dzis chyba bede sie cały dzien nudzic....no ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki i znowu zapowiada sie ciepły dzień:/ Ja raczej też sie będę cały dzień nudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka wam... Ale u mnie upały ze ledwo dycham tragedia!!! a pozatym ciagnie sie strasznie do tego wrzesnia!!!.... ;( Chyba juz sie nie doczekam Ale koniec zawsze trwa tak długooooooooo ::|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszłam do wniosku,ze mi strasznie szybko leci czas do slubu:)kurcze ani sie obejrze a bede stała w sukni:P jeju to juz tylko 30 dni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki...jutro moj Misiek na pj przyjedzie i dopiero w poniedzialek bedzie jechal, a w srode kolo godziny 14 wsiada w pociag i juz zostanie w domku na zawsze:):):) Dziewczynki ja tez chce zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatam kobiety ja dzis nie mam humoru tęsknie za moim Michałkiem, nie mam pojecia kiedy go teraz zobaczy po prostu dół na maxa :\'( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara 10- hmm jeszcze sie nie znamy i wnioskuje ze Ty wychodzisz za mąż tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×