Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Hej kobiety ale mam meksyk w domu. Tata robi remont lazienki i kuchni wiec trzeba mu pomagac a potem wszystko sprzatac. Babcia dzis w nocy zapadla w spiaczke i jest caly czas nieprzytomna.Lezy na intensywnej terapi i jest bardzo z nia kiepsko. U mojego wojaka tez meksyk. Polowie jego kompani przeniesli do przemysla (70 km od jego domu) a jego nie przeniesli. A na dodatek strasza ich ze tych co zostawili to beda byc moze przeniesieni \"w góre Polski\" czyli gdziec blizej morza :-( Mial przyjechac w piatek na przepustke ale jak narazie to nie zapowiada sie na przyjazd. Masakra Same zle wiadomości. Witam nowe kobiety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jest teraz na urlopie od soboty do niedzieli ale juz go nie mam przy sobie bo pojechal do domku niestety...zobaczymy sie dopiero w srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyneczka, przykro mi z powodu tych zlych wiadomosci:( No a moj przyjedzie w piatek na ostatnia pj:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Ci. KUrcze tak mi teraz strasznie brakuje mojego wojaka. Rozmowa prze ztelefon to nei to samo co wyplakanie mu sie w rekaw i przytulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak znam to uczucie kiedy wszystko sie wali a tu nie ma sie komu wyplakac. To 🖐️ Marioleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale baznadzieja... kurcze ta babcia mnie dreczy. To moja ulubiona babcia.. boje sia a stracic. Z grzeskiem predzej czy pozniej sie zobacze, a do niej nawet wejsc nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyneczka, nochal do góry... Dzisiejsza medycyna zrobiła wielki krok w przód, napewno wszystko będzie w porządku... Nie załamuj się :* Wiem, że łatwo to mówić... Ale napewno masz wokół siebie wielu wspaniałych ludzi, którym możesz się wygadać i wypłakać... A Twój żołnierz napewno strasznie za Tobą tęskni i żałuje, że nie może Cię pocieszyć i przytulić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane:)odrazu za pamieci wiatm nowe forumowiczki:)moj wojak dzis pojechał:(ajs szybkop te pj leca zdecydowanie za szybko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale i tak było super:)jeszcze 3 miesiace i 7 lub 8 dni i koniec:):)na zawsze:)ajs ta mysl normalnie dodaje mi sił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara mojemu wojakowi tez tak zostalo. JA TEZ CHCE ZDJECIA NOWYCH FORUMOWICZEK!!! ania_skrzypek@op.pl jesli ktoras bedize chciala to tez odesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oejej Rodzyneczka przeczytałam o Twojej babci:(przykro mi:(ale bedzie dobrze:)nie martw sie babcia wyzdrowieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,ze wyslij:)jakos chyba twojego jeszcze nie mam:P tylko wiesz co ja jutro odesle:) oki? bo mojemu pieskowi chce sie siusiu i musze mykac na spacerek a jak juz wyjde z domu to brat siadzie na kompa i sie dzis nie dopcham:( wiec zycze kolorowych snow i lece bo sie zsiusia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.photoblog.pl/bakunia Proszę, tu jest mój Photoblog i tam możecie zobaczyć moje zdjęcia... Wyślijcie mi też swoje na maila sylwia.baka@wp.pl bardzo proszę i z góry dziękuję... Napiszcie mi też coś o sobie, żebym choć trochę Was poznała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania chce powiedziec ze chce Twoje zdjecia :-) Sylaiw zdjecia juz wysyłam. Madziara Ty tez powinnas miec jzu an poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu i Madziaro i cała reszto, której teraz nie ma na forum mi też wyślijcie zdjęcia i wiadomość na maila sylwia.baka@wp.pl napewno się odezwę i odpiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, widzę, że jesteś z Poznania :) Zamierzam iść tam na studia, a wszystkiego dowiem się 23 lipca jak ogłoszą wyniki rekrutacji :) Może się kiedyś spotkamy, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzynek i MAdziora i wszystkie wyslijcie mi tez woje foty! :) na gandziia89@yahoo.pl Ja wam odesle oczywiscie swoje:P Dzisiaj dzien Zdjeciowy jest!! wszyscy wysylaja sobie foty ! jakby ten Topik znow zaczynal sie odradzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam oczy, a Twoje zdjęcie?? Daj jakiś link do strony, albo wyslij mi na maila, dobrze? sylwia.baka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×