Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

nio mnie mój straszy ze za 4 tygodnie sie zobaczymy mam nadzieje ze dostanie tego odmulacza i przyjedzie w przyszły weeked ale nie wiem :\'( w ten weeked napewno bede ja takze sie nie martw :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powracam :D jak tam? widze ze rozmowa sie kręci :Dzaraz poczytam co tam piszecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie :P mam ambitną prace- tesco- dział tekstylia :P na przymierzalni numerki wydaje :P sie pracuje sie nie bywa na forum :P ale juz sie wkręcam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zawsze to coś:D:D:D Ja na przykład słyszałam że u nas to nawet w Tesco dobrze zarabiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze przeniesienie powinno byc blizej domu a mojego zołnierza przenosza jeszcze dalej:( miała któras z was tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze po przysiędze są przeniesienia?? Teraz będę Was męczyc pytaniami, bo jestem jeszcze żółtodziobem w tych sprawach :) :) Mogłaby każda z Was powiedzieć mi coś o sobie?? Jakoś jeszcze nie mogę się zaaklimatyzować na tym forum, nie jestem na bieżąco, nie znam historii każdej z Was, a nie chce mi się czytać teraz tych 377 stron w tył :) :) Możecie troszkę o sobie napisać?? Będę bardzo wdzięczna całym serduchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny zmykam na wycieczke rowerowa :)) bawcie buziaki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba nie zawsze sa przeniesienia po przysiedze mój chłopak był 3 miesiace w szkołce i teraz 24 go dopiero przeniosa jestem na forum od wczoraj :D jestem z Turku-WLKP mam 18 za 49 dni hehe to moje zdjecie http://www.fotka.pl/profil/An3czk4a/ jesli chcesz cos jeszcze o mnie wiedziec zgłaszaj sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mailo byc bawcie sie...i buziaki heheh a to fajnie wyszlo ze bawcie buziaki buhaha :) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powinno byc na dokumencie z wku?? bynajmniej moj wiedział gdzie bedzie i kiedy... przeniesienie jest na maciez np po szkołce na prawo jazdy po około 3 miesiącach. A jak jest zwykłym zołniezem to najczesciej zostaje w tej samej jednostce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie to ujełas hihi nio jeszcze jestem , powiedz dlaczego mojego faceta przenosza jeszcze dalej przeciez to chore! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwile :) witam nowe forumowiczki Sylwie i Anie :) Aniu oni przenosza tam gdzie jest zapotrzebowanie dlatego czasem zdarza sie ze przeniosa dalej, ja mam chlopaka 540 km ode mnie i jakos zyje wiec i Ty tez sie przyzwyczaisz. A ja ide na dwor bo wieczorkiem jest przynajmniej czym oddychac moze pozniej wpadne papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania69 ja tak mialam mojego po trzech miesiacach przeniesli 460km(chyba) od domu. A przez te trzy pierwsze byl bliziutko. Ale nie bylo tak zle, czesciej tam dostawal pj niz jak byl blisko domu. I tak jakos przetrwalismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo...znowu \"nowe\" dziewczynki widze:) czesc wszystkim:) nie widze jesionek...sa tu jeszcze jakies??? normalnie nie moge uwezyc ze jeszcze tylko tydzien:D:D:D ja ja sie ciesze....bardzo szybko mi to zlecialo....naprawde..pamietam jak ja zaczynalam pisac na tym forum, pamietam jak dziewczyny sie zegnaly...bo ich zolnierze juz wychodzili, a ja dopiero zaczynalam....straszne to bylo...i niewyobrazalne........no ale zlecialo szybko....tak sie ciesze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze tak!!! Juz nie moge sie go doczekac. A przed nami jeszcze wspolny weekend:) Mariolka twoj tez przyjezdza teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×