Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

no tak nie zanmy sie:)ale sie poznamy::)a,ze wychodze za maz to sie zgadza i to juz całkiem nie długo bo 18 sierpnia:)ale ogolnie to juz jestem mezatka prawie 9 miesiecy bo jestesmy po cywilnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Aniu ja Cie w zupełnosci rozumiem wiem jak to jest tesknic:(zreszta kazda na tym forum wie jak to jest....przyzwyczaisz sie:)dla mnie perpsektywa 9 msc była straszna a tu zostało juz 3 miesiace:)Tobie tez zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajs tak dumam sobie nad tym kiedy zobacze mojego Miska czy uda mu sie jeszcze przyjechac w lipcu czy dopiero w sierpniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a madziu ile masz lat? to Twój facet w wojsku i juz koscielny nio nio gratuluje :):):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara no jeszcze troszke i bedziesz stała przy ołtarzu,teraz to juz zleci...fajnie troche stresu i niezapomniane przezycie. Rety jaki skwar ja jeszcze pol godziny musze dzisiaj siedziec:( A potem do domku i odpoczywam! A jutro juz wolne przed weselem:) Aniu najgorszy jesyt poczatek z czasem sie przyzwyczaisz do tej tesknoty i bedziesz odliczała od jednej pjtki do drugiej to zobaczysz jak przeleci DASZ RADE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plutonowy
dam chetnej do buzi ewentualnie wezme ja mocno w tyleczek lubicie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis tak: Musialam zaladowac auto - 4 beczki piwa i do tego 10 koszy !!(naszczescie puste czesc) potem sprzatalam potem trzeba bylo towar przyjac i potem nosilam jakies piwo 24 w jednej zgrzewce .. i nosilam chyba z 5 takich a potem przed 10 zaczelam malowac plot 6 godzin!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote o tej samej ale normalnie sa 2 pociagi jeden bezposredni drugi z trzema przesiadkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×