Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

dokanie rozumiem cIE Aniu ehhhh boje sie ze nie przyjedzie że nikt nie bedzie chciał sie z nim zamienic a dzis rano jeszcze sie tak cieszył ze przyjedzie :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh ale my baby jestesmy uczuciowe!! i wrazliwe! i troskliwe!! /Gdziez oni sie tak zadreczaja!!?? Chyba ze sie myle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe o Nas napewno tyle nie mysla co My o Nich, strasznie mi zalezy zeby przyjechał,musze sie nim nacieszyc do pazdziernika i w ogóle go teraz potrzebujeee, w koncu tak sie starał zeby przyjechac...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ochote mu napisac sms...tylko nie weim jakiego..;/ Czego nic nie pisze dlaczego nie odbiera moich telefonow! Nie moze odpisac z telfonu kolegi!! Albo kuoic sobie kurwa karte po prostu??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory zle zrozumiałam hehe nio moze nie ma kasy ale jednego esa od kolegi mógł by napisac co tam z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam...... Tak jestem z Rzeszowa... i Serdecznie zapraszam :P Napewno nie bedziesz zawiedziona bo Rzeszow to fajne miasto i spoko ludzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka tez mam jakos sympateie do tego miasta przynajmniej macie Tam Galerie Grafike:P LEpiej i prosciej byloby mi sie tam zalokowac bo moj brat tam studiuje :P Ale to dopiero za rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam..Oczy? no tak jest tu pare fajnych rzeczy a przedewszystkim strasznie duzo studentów, polowa miasta to studenci, Jedna WIelka ImpRezA , ale mi sie podoba :-) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj słuchajcie wchodze dzis na gg patzre mój żólnierz jest dostepny i ma opios banan ok ja mam jego gg na swoim kompie to wchodze bo przeciez go nie ma w domu iktos sie chyba pod nigo podszywa a najlepsze jest to ze jakas laska do niego pisze z SŁUPSKA a on jest teraz w słupsku w jednostce paranoja mi sie to chyab sni nie mam jak do niego zadzwonic on chyba tez nie ma telefonu cos mi tu smierdzi ta sprawa jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem jak to jest on z telefonu wszedł na gg nie wiem skad ma telefon ale looz :/ jestem wkurwiona na maxa i pisałam z ta laska i jejs ie przyznałam ze jestem jego dziewczyna a on jej napisał ze odezwie sie wieczorem o 20 bo teraz ciagle go cos wywala z gg a to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie jej sie opisał itd ciekawe co jeszcze moze bedzie chcaił sie z nia spotkac zobaczymy!!! a miałam taki zajebisty humorrrrrrrrrrrrrrrrr a teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Aniu rzeczywiscie jakas glupia sprawa ja to bym z nim wyjasnila i to szybko... a ja wlasnie wrocilam z zakupow i zaraz zabieram sie za ciasta. Moj misio jeszcze czeka czy go w koncu wypuszcza ale moze bedzie wszystko ok, dzis zostal wyrozniony i czytali jego nazwisko na apelu wiec moze nie beda robic trudnosci... no to mykam moze pozniej wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyznał sie ze był na gg ze niby jak ze sobie cos uroiłam i sie rozłaczylismy nie przyznałam sie ze pisałam z jakas laska tylko ze wiem ze był na gg a ten strasznie zbulwersowany i jak ja moge mu wierzyc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dawno mnie tu nie bylo, i nie czytalam tego co pisalyscie. Nie było mnie dlatego, bo probowalam jakos sobie to wszystko poukladac...Przez te 3 tygodnie obiecalam sobie, ze o nim zapomne,bo ja juz tak dluzej nie moglam wciaz ludzic sie nadzieja. Nie udalo mi sie, za to go spotkalam... Unikał mnie, nie chcial ze mna rozmawiac, powiedzial, że nie ma czasu, spieszy sie teraz i po prostu bez słowa poszedł!! Ja stałam jak wryta!! Pozniej spotkalam go po raz drugi... przytulał jakas dziewczyne!!! Zadzwoniłam do niego, nie odebrał. Czuje sie jakby ktos wbił mi nóż w serce.. Dlaczego nie miał odwagi powiedziec mi, że ma inną? Po ch*j robił mi nadzieje i kręcił?? Nie potrafie tego zrozumiec... Kocham go, nie wiem co ja zrobie... :( jestem zawiedziona na maksa, załamana i w ogole zyc mi sie odechcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Słoneczka:) nie było mnie tu troche bo przez te burze była jakas awaria i nie miałam neta:( chciałam Wam sie pochwalic,ze moj Misiek juz jedzie do domu:):):):):) a i nasze weselisko juz praktycznie przygotowane:D jeszcze tylko w czwartek ubrac sale:) a w piatek przychodza kucharki:) a w sobote hulamy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia trzymam kciuki,zeby Go puscili:)a Suri zycze milej reszty urlopu:):):) a teraz zmykam po mojego na dworzec:D trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wiecie co moj sie nie odzywa a juz powinien wychodzic z jednostki i mysle ze bedzie dobrze bo gdyby nie to juz by wiedzial i napisal :) paula kw bardzo mi przykro ze tak sie stalo... ale pamietaj ze dasz rade zyc bez niego to bedzie trudne ale czas leczy rany i to naprawde, trzymaj sie kochana! Aniu a ty wez powiedz swojemu zeby nie wkrecal sciem tylko powiedzial o co chodzi i badz stanowcza bo jak tak bedzie postepowal to naprawde nie bedziesz mu ufac a co to za zwiazek bez zaufania? jejku alez ci chlopcu glupieja w tym wojsku... zaczynam sie cieszyc ze moj praktycznie siedzi w lesie! wczoraj byl na warcie i mowil ze strach tam stac jak dookola niego chodzi stado dzikow :D ale sie rozpisalam :P a to dlatego ze mam przerwe w robocie bo malowalam pazurki a jeszcze jedno Madzia bardzo sie ciesze ze jednak po wszystkich trudnosciach udalo sie z tym weselem, naprawde szczesciara jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Ehh Ania :( Naprawde jestem, zszowokana! ;/Ale popieram - badz stnowcza ! niech Ci wylozy kawe na lawe .. Bo jak ma sobie pogrywac z jakas dziuwenka Twoim kosztem to po co masz sie meczyc??!! Kurwa zbulwersowalam sie !! Ja ostatnio ze swoim tez nie mam za dobrych relacji...probuje sie dowiedziec czy gopuszcza w piatek na PJ bo mial miec niby zalatwione a tu guzik nie moge sie dogadac...on nie ma czasu albo nie wie bo mu nie powiedzieli albo go slabo slychac bo slaby zasieg A mam do was pytanie i prosze o odpowiedz.Jutro jesst uroczystac w Zwiazku z Wojskiem Polskim..Wytlumaczy mi ktos o co z tym chodzi? Wszystkie jednostki zjezdzaja sie w jakies miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochaniutkie:) trudno mi przywyknac ze juz nie naleze do tego forum i jednak musze do was zagladac bo to juz jest chyba uzaleznienie:) U nas po wojsku jak narazie ekstra wogole juz o tym zapomnielismy:) za tydzien wyjezdzamy nad morze niestety tylko na tydzien ale dobre i to:) jak narazie to od konca wojska widzimy sie codziennie mimo teo ze oboje pracujemy...:) ale od wrzesnia znowu szkoła jeszcze na popołudnie takze pewnie w weekendy bedziemy sie spotykac:( ale bedziemy sie starac i tak zebysmy sie czesciej widywali bo my bez siebie dnia nie wytrzymamy:):):) Madzia pewnie juz tu w tym tygodniu nie wpadne bo nie bedzie na to czasu wiec zycze Ci wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia z Twoja drugo połowka, duzo szczescia i miłosci przedewszystkim:) buziak dla Ciebie👄 aaa i pamietaj zeby na weselu nie byc dłuzej niz do 21 pozniej bierz pana młodego na noc poslubna:D:D:D Kurcze tez bym juz chciała wyjsc za mojego skarba ale nie da sie przeskoczyc tych minimum 3 lat:):P Dobra ja kobzam do łazienki sie szykowac bo za godzine ide do mojego myszolka:Dpapapapapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh jakies tam swieto jest a czy sie zjezdzaja nie wiem ale napewno maja jakies uroczuste apele. po tym telefonie jak sie nie przyznał napisał mi cos takiegooo... dobra powiem Ci prawde załozyłem sie z chłopakami o to ze wyrwe laske z ggbo jak sie mówi ze jestes żołnierzem to przestaja pisac zachowałem sie chujowo wiem ale to nie było na serio widzisz tylko Cie ranie i nic wiecej jak nie słowami to czynami zwiazek ze mna nie ma sensu zasługujesz na kogos lepszego przykro mi ale taka jet prawda pa kotku\" wiec tak w zakład za chuja nie wierze a napisał to ze na mnie nie zasługuje zeby zrobic z siebie ofiare i jak gadalismy spytałam sie dlaczego odrazus ie nie przyznał a on ze było mu wstyd i ze wiedział ze ja wiem,ale moim zdaniem jakby sie nie wydało to by to trwało dalej i kto wie moze by sie spotkali nie wiem jak mam mu teraz ufac w kazdym razie porozmawiamy sobie wieczorem zobaczymy ehhh :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że się jeszcze raz wtrącę ale Wy chodziliście do jakiś szkół? Jak można nie wiedzieć jakie jutro jest święto. Po pierwsze to jest to rocznica tzw. \"cudu nad Wisłą czyli bitwy warszawskiej z 1920 roku, po drugie Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny czyli święto kościelne i po trzecie Święto Wojska Polskiego. W każdej jednostce jest uroczysty apel z tej okazji lub taka mała defilada. Jeśli taka jest świadomość młodego pokolenia Polaków i znajomość historii to strach patrzeć w przyszłość. Ja jestem starsza od Was przyjmując że macie gdzieś po 20 lat o 10 lat a o tym święcie i innych wiedziałam zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ja nie chodze do kosciola i nie jestem jedna z tych dewotek i nie chodze do kosciola;/ JEstem wierzaca ale niepraktykujaca i juz.. A co do swieta to wiezz ze jest - jak bym nie wiedziala to bym sie nie pytala ..i wogole tematu nie poruszala!! Ania kurwa wspolczuje!!! I co teraz zamierzasz?? Napisal o tym zakladzie to troche niezbyt wiarygodne ...a codo ofiary tez popieram Cie chcial pokazac jaki to on jest kochany i nie chce Cie skrzywdzic i zebys sie z nim nie meczyla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie nie wiem :( czekam az zadzwoni i bedziemy rozmawiac moze cos przemyslał i cos ciekawego powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×